Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive
  • Wylot z Katowic All inclusive

• Zalety Rozlegly,zadbany teren. B.dobre polozonie. Bardzo dobre jedzenie. Mila obsluga. Pokoje w budynku glownym ladne, dobrze urzadzone
    • Wady Brak. No, moze platne lezaki na plazy

Jesli ktos marudzi na ten hotel i jedzenie-to raczej przesadza. Pokoje w budynku glownym i bungalowach super. W hotelu byli m.inn.Niemcy, Szwedzi, Finowie itd i wszyscy chwalili warunki. Posilki glowne mozna spozywac w dwoch miejscach, ponadto 3 bary, duze dwa baseny. Duzy, zielony teren i sympatyczna obsluga. Plaza szeroka piaszysta, przy brzega czesc z drobnymi kamykami, niezbedne obuwie do morza(kamyczki) Jedzenie smaczne, urozmaicone. Do miasta Kos na piechote ok.30 min. Pogoda w polowie wrzesnia znakomita.

Żaneta I

• Zalety blisko centrum Kos, blisko plaży, różnorodne jedzenie, czyste pokoje, dużo leżaków przy basenie, codzienne animacje
    • Wady Większość pokoi w osobnych budynkach, standard niższy niz w tych w hotelu, plaża nie zachwyca, brudna woda w morzu

Jeżeli ktoś szuka hotelu głównie do leżenia na plaży lub przy basenie to jak najbardziej polecam. Jeżeli chodzi l zwiedzanie to wyspa Kos jest na tyle mała, ze w ciagu jednego nia można objechać wszystkie atrakcje. Wyspa nie jest urokliwa, nie ma też za dużo ładnych plaż.

Sebastian

• Zalety Położenie
    • Wady Pokój

Hotel zewnątrz wygląda dobrze , teren wokół zadbany w nocy podświetlony. Pokój dostaliśmy w bocznym budynku, sprzątany codziennie ale samo wyposażenie pokoju trochę z minionej epoki. Położenie hotelu bardzo dobre, okolica z samymi hotelami bardzo spokojna, do centrum Kos 30 minut spacerkiem. Plaża przy hotelu piaszczysto kamienista z przewagą piasku, wejście do wody kamieniste, szybko robi się głęboko. Jedzenie bardzo dobre. Wyjazd zaliczam do udanych. Hotel ogólnie polecam.

Gośka

• Zalety Duży, zadbany teren, ładny ogród, smaczne posiłki, miła obsługa.
    • Wady Pokój nie sprawił dobrego wrażenia, twarde poduszki, stare narzuty na łóżkach, ogólnie nieładny wystrój. Mały wybór dań wegetarianskich. Mało kanałów w telewizji, tylko jeden po angielsku (oczywiście żadnego po polsku, ale to akurat nam nie przeszkadzało, bo nie lubimy TV Polonia i tak).

Dobry, udany pobyt, woda ciepła w morzu, można było wypocząć. Klienci to głównie Polacy, Niemcy, i wszelkich nacji Słowianie, nawet trudno się było zorientować w jakich językach mówili, a było ich wiele. Poznawałam czeski lub słowacki, no i rosyjski. Parę osób spotkałam mówiących po angielsku. Generalnie to nie było towarzystwo na najwyższym poziomie, ale dało się wytrzymać (kiepskie maniery, itp.) Jedzenie bardzo smaczne, tylko córka nie miała zbyt dużego wyboru, bo nie jada mięsa ani ryb, a niektóre potrawy nadawałyby sie dla niej gdyby nie dodali mięsa (np. jakieś zapiekanki, które wygladaly na warzywne, a okazywało się ze jednak są z małą ilością mięsa). Zaraz obok hotelu są wypożyczalnie wszelkich pojazdów - rowerów, skuterów, aut, wiec można aktywnie spędzać czas.

Krystian

• Zalety -Położenie -Duże baseny -Dobra obsługa -Animacje

Wyjazd udany, posiłki i napoje dobrej jakości- każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym plusem jest grill bar przy basenach . Polecam.

Ola

• Zalety Animacje Jedzenie Położenie
    • Wady Duże obłożenie i brak miejsc w budynku głównym.

Hotel spełnia wymagania zarówno dzieci, młodzieży, dorosłych jak i starszych ludzi, jest idealny dla każdego. Dużym plusem są animacje prowadzone przez świetna grupę. Pyszne jedzenie i w dodatku codziennie inne.

MACIEJ

• Zalety DOBRA INFRASTRUKTURA.WYŚMIENITE POSIŁKI.SUPER OBSŁUGA
    • Wady NIESTETY POKOJE. NIE DLA WYMAGAJĄCYCH

Polecam wyjazdy początkiem czerwca bo pogoda już jest iście letnia

Artur

• Zalety położenie,czystość,jedzenie,plaża w obrębie hotelu ogólnie ok.

Pobyt w hotelu oceniam pozytywnie,pokoje to 3 gwiazdki reszta 4.polecam biuro podróży obok hotelu p.Agnieszka pełen profesjonalizm.

Turystka

• Zalety Super miejsce, blisko do morza i centrum miasta
    • Wady Nie stwierdziłam wad w tym hotelu. Mieszkałam w budynku głównym. Na terenie hotelu sa rownież bungalowy, gdzie standard moze byc gorszy

Super miejsce warte polecenia. W pobliżu morza blisko do stolicy wyspy.

wyjazd 08.2018r. 4osoby i 2dziec

• Zalety Dużo barów przy basenach dzięki czemu było mało kolejek. Położenie blisko centrum KOS - można iść pieszo, bus lub taxi. Baseny dwa i jeden brodzik - ogólnie rzadko sprzątanie, a maksymalna głębokość 1.6m Jedzenie słabe, monotonne - to w sumie jedyna większa wada. Obsługa hotelu bardzo miła, pomocna. Pokoje jak to w Grecji... Brak bezpłatnego wifi. Osoby które tam były na 2tyg. mówiły że w drugim tygodniu najbardziej smakuje chleb z masłem ;) Ogólne wrażenie: ze znajomymi wszędzie będzie pozytywnie - wyjazd udany :)
    • Wady Wady umieszczone w zaletach