Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Józef
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety dobre zagospodarowanie terenu - dużo zadbanej zieleni, czysta plaża
    • Wady małe wyposażenie pokoi - brak kosmetyków, szampon, mydło itp opłaty za wypożyczenie ręcznika plażowego 10 Euro za tydzień za wysokie za te pieniądze można było w pobliskim sklepi kupić ręcznik plażowy

Ogólnie zadowolony za niewielką dopłatą można uatrakcyjnić pobyt, mam na myśli ręczniki i leżaki plażowe

para

• Zalety hotel położony w pięknym ogrodzie dobre jedzenie w tym także lokalne smaki
    • Wady koszmarne animacje wieczorne łazienka wymaga odnowienia dwa łóżka pojedyncze udające łóżko podwójne

Gdyby nie animatorzy i łazienka wymagająca odnowienia to hotel dostałby 10/10

Kami J
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Przede wszystkiem jedzenie i jego różnorodność. Do wyboru dużo mięs, ryb, deserów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Położony bezpośrednio przy plaży (trochę kamieni i zwiru). Kos jest oddalny od hotelu o jakieś 5 min na rowerku :)
    • Wady Słaby program animacyjny, boisko do kosza do odnowienia, pokoje i lazienka moglyby być o lepszym standardzie. Jezeli miał bym się czepiac, to dodałbym jeszcze mało smaczną pizze na snackach.

Dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój i lubią dobrze zjeść

Łukasz
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Blisko do centrum Dwa biura z wycieczkami zaraz jak się wyjdzie z hotelu Animatorzy
    • Wady zimna woda w basenach ( cieplejsza w morzu)

Byliśmy w drugiej połowie września - hotel naprawdę miło zaskoczył, do plusów na pewno należy dodać położenie (ok 30 min do Kos), a także zaraz przy wyjściu znajdują się 2 lokalne biura z wycieczkami (gdzie pracują polacy) - ceny za wycieczki 20-30 euro (u rezydenta ok. 45/55). W ofercie było napisane że po 15 września nie ma już klimatyzacji a tak na prawdę chodzi cały czas ( i na prawdę dobrze). Jeśli chodzi o Wi-Fi to nie można powiedzieć że jest płatne - gdyż w głównym budynku (szczególnie w okolicach recepcji jest ono bezpłatne i z bardzo zadowalającą prędkością, nam się udało dostać pokój w głównym budynku na 1 piętrze to i w pokoju mieliśmy te darmowe Wi-fi. Na wielki plus obsługa, która zaczynając od recepcji a kończąc na sprzątaczkach była bardzo miła i pomocna gdy czegoś trzeba było się dowiedzieć (szczególnie trzeba wyróżnić animatorów, którzy oprócz animacji zapewniają wiele rozrywek sportowych). Trzeba nadmienić iż w hotelu jak i w samym Kos pracuje wielu polaków. Jeśli chodzi o jedzenie jest go naprawdę dużo ( bywałem w wielu hotelach z allem - łącznie z Egiptem gdzie jest głownie nastawiony na luksusy w hotelu) i wypada dobrze, co do jakości to cóż.. kto co lubi - desery bardzo przeciętne, a reszta dań to kwestia gustu ( nie można powiedzieć że były niedobre, ale na pewno niedoprawione). Drinki po 19 - ciekawe i duży wybór, tak samo z alkoholem w ciągu dnia - niby tylko likiery itp ale jak się zna jak się robi drinki to można powiedzieć co ma Ci nalać bez podawania nazwy drinków ( to na jedno wychodzi). Jeśli natomiast nie będą one pasować w hotelu to jakieś 10 min drogi są puby gdzie drinki są w cenie od 2.5-5 euro - więc ceny jak w Polsce Plaża blisko hotelu ( praktycznie w nim) - sama plaża jest w miarę do chodzenia, ale już przy samej wodzie to przydadzą się buty/klapki do kamieni. Pokoje były okej - klima chodziła, odnośnie sprzątania mam zastrzeżenia że pościele nie były wymienione przez cały wyjazd - ale to nie 5 gwiazdek więc można jakość odpuścić. Hotel na prawdę polecam, spełnia w pełni standardy, jak i cena jest konkurencyjna.

P&A

• Zalety jedzenie, położenie, widoki z plaży, morze, czystość w hotelu, liczba barów, bliskość do plaży,
    • Wady płatne wifi, słaby alkohol

wypad zaliczamy do udanych, byliśmy w terminie od 17 września do 26, pogoda idealna, jedzenia mnóstwo naprawdę wielki wybór. do centrum Kos spacerkiem 35 min, bardzo blisko przystanek autobusowy do centrum . POLECAMY!

Karol

Zalety: -lokalizacja - wyspa nie jest jakoś szczególnie urokliwa, tu chociaż jest blisko do miasta - gdyby hotel był dalej to nie wiem co byśmy tam robili - bliskość plaży - wystarczy przejść obok basenów, - miła obsługa, - codzienne sprzątanie (ręczniki co 2 dzień), - 3 posiłki główne+przekąski przy basenie dostępne cały dzień, nikt się nie burzył jak wynosiliśmy kanapki ze stołówki, - nieliczny hotel na wyspie który dba o zieleń + ogólny porządek, Wady: - może trochę jedzenie- duży wybór ale brak typowych greckich potwar i ogólnie bez szału, Czas spędzony w hotelu Atlantis przypadł na 2 połowę września - niestety to nie jest do końca dobry czas na wakacje na wyspie Kos - jest mega wietrznie, wieczorami potrzebne długie rękawy, woda zimna (zimno zrekompensowały nam termy - dojazd rowerem czyli jakieś 3 euro/ bez dodatkowych opłat) Wycieczki - najlepiej wykupić w porcie (3 wyspy za 20 euro a nie 40 od rezydenta) lub wykorzystać samochody/ rower.

kasia

• Zalety położenie, obsługa, czystosc
    • Wady brak animacji dla dzieci po polsku

Było super. byliśmy z dwójką dzieci 6 latkiem i 6 miesięcznym. położenie idealne dla rodzin. pokoje , basen, toalety czyste i zadbane. brak całodzienne opieki animatora dla dzieci nie mówiąc już o opiece polskiego animatora jakiegokolwiek. owszem wieczorem pół godziny zabaw po angielski, niemiecku i rusku ale żadnego polskiego akcentu. tylko tego brakowało. choć i tak starszy był zachwycony bo był basen i plaża. drinki i jedzenie spoko ale po paru dniach miało się wrażenie ze wszystko smakuje tak samo. polecam wszystkim za ta cene Rewelacja.

Magdalena

• Zalety - cały dzień animacje dla dzieci i dorosłych - miła obsługa - sprzątaczki sprzątają codziennie
    • Wady - brak

Właściwie kupiłam ofertę kilka dni wcześniej przed wyjazdem z chłopakiem i szczerze mówiąc, gdy doleciałam do Grecji to bałam się, że będziemy mieli słaby hotel, jedzenie i lokalizacje ale oczywiście, że tak nie było. Dostaliśmy czysty pokój. Właściwie połowa autokaru była z Atlantis a do 4 hoteli tylko każda para wysiadała. Bardzo mi się podobały animacje, że dla dzieci były o 20:30 a dla dorosłych 21:30. Darmowe alkohole wieczorami. Bardzo blisko na plaże mieliśmy. Także bardzo polecam!!!

olgierd

• Zalety położenie

fantastycznie położony,przy plaży atmosfera klasa, jedzenia ile kto chce ( fakt ze nie aż takie smaczne rzecz gustu) To jest idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi . Do miasta 40 minut spacerkiem . Znajomość języka zbędna. Od rana do wieczora atrakcje dla dzieci . Polecam wszystkim

JOANNA

Mając na uwadze lokalizację - super: przy plaży, przy miasteczku Kos. Ogólne wrażenie pozytywne.