Opinie o hotelu Atrium Platinum

• 10 Czystość
    • 10 Łazienka
    • 10 Wielkość
    • 10 Wyposażenie

• Plaża przy hotelu, piaszczysto-żwirowa, publiczna
  • Wylot z Katowic Bed&Breakfast
  • Wylot z Warszawy - Chopin Bed&Breakfast

Slawomir

• Zalety Bardzo dobry i miły personel. Szybko rozwiązali mały problem w naszym pokoju i dali nam nowy pokój o podwyższonym standardzie. Pokoje z widokiem na morze są ładne i duże. Baseny do pływania są duże i zawsze były bezpłatne leżaki. Ale to był koniec sezonu w październiku. Nie jestem pewien, czy latem jest tak przyjemnie. Dobre śniadanie w formie bufetu
    • Wady Kamienna plaża jest stosunkowo niewielka i brudna. Musieliśmy przejść przez ruchliwą drogę, aby dostać się na plażę. Brak prywatnej plaży z leżakami.

Ogólnie rzecz biorąc mieliśmy dobry pobyt w Atrium Platinum. Jest łatwy dostęp do Rhores autobusem w około 15 minut. (1,8 euro / osoba w jedną stronę). Kilka dobrych restauracji w pobliżu + wiele dobrych restauracji w mieście Rodos.

Dembu

• Zalety Sklep w hotelu (Piwo, wino pod ręką ;) ) Duże baseny Praktycznie wcale nie ma Polaków, więc można poczuć się jak w Grecji. Duże pokoje Piękny widok na zachód słońca z balkonu. Czysto
    • Wady Leżaki trzeba zajmować przed śniadaniem, bo po śniadaniu zostają już tylko na trawie. Aczkolwiek, na trawie też jest ok. Drzwi od pokoju słabo wyciszone i słychać dzieciarnię przebiegającą po korytarzu.

Blisko do Rodos (8 eur taxi lub 1,60eur/os autobus). W pobliżu hotelu fajne knajpki z pysznym jedzeniem, drinkbary. W hotelu nie ma praktycznie wcale Polaków, dzięki czemu można poczuć się jak w Grecji, a nie we Władysławowie na deptaku.