Opinie o hotelu Bayview

839 zł 7 dni / os. Sprawdź

Artur
    Pobyt: Luty 2017

• Zalety lokalizacja, jedzenie, obsługa
    • Wady standard pokoi ekonomicznych mógłby być lepszy(widok)

Zacznę od pozytywów hotel w bardzo dobrej lokalizacji(przystanek autobusowy pod hotelem), jedzenie określam jako ok +(dużo, śniadania lekko monotonne ale do wyboru warzywa, owoce, napoje, duży wybór herbat, kawa taka sobie ale 100m od hotelu(w prawo) za 1,7E wyśmienita kawa w kawiarni Cybanoon, obiady zróżnicowane, zawsze jakaś ryba, makaron i mięso my mieliśmy i ośmiornice i królika i miecznika i kaczkę i baraninę oraz wołowinę pod różnymi postaciami, do tego ciasto, lody także jak dla mnie bardzo dobrze). A teraz hotel - nadgryziony zębem czasu i to widać w jacuzzi i basenie na 7p, pokoje przestronne ale tutaj jeżeli mamy w ofercie pokój ekonomiczny to szczytem marzeń jest dostanie pokoju z widokiem na ulicę, w standardzie pokój z widokiem na klatkę i na inny balkon oddalony ok 3m bez widoczności nieba, pogody itp. W hotelu raczej czysto, jeżeli nastawiamy się na zwiedzanie i oferta jest tańsza od innych o ok 100/200 to brać. Proponuję za 21E kupić kartę 7dniową(open) na autobusy i koszt zwiedzania wyspy oraz Gozo(prom tam i powrót 4,65E) spadnie wam do 30E od osoby(w tym karta autobusowa). Nie kupować wycieczek od rezydenta(komunikują się tylko w j.angielskim i za zadanie mają sprzedać ich wycieczki - komplet ok 126E osoba) bo przy odrobinie ogarnięcia całą Maltę zrobicie na karcie autobusowej - zdarza się że jeżeli autobus jest przepełniony to nie zabiera pasażerów ale zawsze po chwili jedzie następny także spoko, najlepiej jeździć z przystanków początkowych. W Sliemie są 2 markety - jeden na końcu promenady w CH the Point drugi w uliczce przy Mc Donaldzie, ceny może z 10% wyższe niż w Polsce, piwo Cisk ok, Skol dla mniej wymagających, w podobnej cenie co Cisk jest budwiser. Powodzenia

Julita cc

Z mężem od lat jeździmy z Necekremanem i jesteśmy zadowoleni. Tym razem trafiliśmy do 3* hotelu, który okazał się być całkiem solidnym za mniejsze pieniądze. Pokoje skromne, sprzątane codziennie, stuff hotelowy dobrze wykwalifikowany. Plażowiczów rozczaruje. Plaże najczęściej były skaliste z trudnymi zejściami. Piaszczyste plaże są w Mellieha. Z drugiej strony ma to swój urok, fale rozbijające się o skały, mało ludzi. Zawsze jest to coś innego od tego co znaliśmy choćby z Egiptu czy Tunezji. My wybraliśmy się na tydzień i nie żałujemy. Żadnych rażących uchybień ze strony operatora jak i hotelu nie doznaliśmy. Szczegółów nie będziemy się czepiać.

Adam cc

Wiem skąd pochodzi nazwa hotelu. Na dachu znajduje się niewielki basen z tarasem który ma widok na całą przystań. Hotelu nie polecę rodzinom, ani wymagającym. Natomiast jest świetnym miejscem żeby dostać zakwaterowanie za nie duże pieniądze w przyzwoitych warunkach, i dobrą bazą wypadową. 250m od hotelu kursuje prom którym możemy wybrać się w rejs do Stolicy. Malta urzekła nas ilością zabytków, ruin i klimatem. Mało turystów, ciepła pogoda, życzliwi ludzie. Jeśli ktoś jest amatorem nurkowania to także polecam. Woda jest tutaj ciepła i bardzo przejrzysta. Polecam.

Rafał cc

Hotel typowo turystyczny. Podczas naszego wyjazdu w średnia wieku wynosiła pewnie 30lat. Hotel jest położony przy głównej drodze. O ile w dzień może to być meczące tak w nocy hałasy nie przeszkadzały. Pokoje zostały dobrze wyciszone. Na dachu hotelu jest mały basen, jeśli już chce się tam wejść to może bardziej dla widoku jaki się z niego rozpościera. Chociaż tłoku nad basenem nie było ponieważ młodzi byli zwolennikami zwiedzania. Do jedzenie nie mam zastrzeżeń. Jak to 3*. Serwis bez zarzutów. Służba pięter dobra, kelnerzy mili i uśmiechnięci, a recepcja pomocna.

ania
    Pobyt: Sierpień 2008

krzychu
    Pobyt: Czerwiec 2007

mi osobiscie hotel bardzo sie podobał:) spedziłem w nim dwa tygodnie, i nie mam zadnych zastrzezen.bardzo dobre połozenie . Mysle ze jest on bardzo dobry dla młodziezy.

rkarczew
    Pobyt: Czerwiec 2007

Sympatyczny hotel dla osób nastawionych na zwiedzanie. W pobliżu znajduje się kilka przystanków autobusowych i nabrzeże, z którego rozpoczyna sie wiele wycieczek stateczkami. Doskonałym sposobem na dostanie się do La Valetty jest rejs promem odbijającym ok 200 m od hotelu. Wieczorami, w trakcie spacerów, można podglądać życie rodowitych maltańczyków ponieważ hotel znajduje się na skraju strefy turystycznej. Przed hotelem przebiega główna arteria komunikacyjna Sliemy co daje się trochę we znaki, ale okna hotelu są dość dobrze wyciszone i w nocy hałas nie dokucza.
    W hotelu było zakwaterowanych kilka grup młodzieży ze szkół językowych co powodowało duże problemy w trakcie posiłków. Z drugiej strony dzięki temu nie trzeba było walczyć o miejsca przy basenie, bo w ciągu dnia młodzież była na zajęciach.
    Usytuowany na dachu hotelowy basen jest niewielki i może służyć wyłącznie do ochłodzenia się, ale rozpościera się z niego wspaniały widok na La Valettę.

lenka
    Pobyt: Lipiec 2006

zmienili pokoje w trakcie pobytu na gorsze warunki a co wiecej bez zgody sprzataczka weszła do pokoju i spakowała osobiste rzeczy moje i moich znajomych do worka!!cos strasznego