Be Live Experience Playa la Arena
Hiszpania / Teneryfa

Be Live Experience Playa la Arena: obiekt

• Atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (4-12 lat), wydzielona część dla dzieci w basenie, zjeżdżalnia, pokój gier.
  • Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Ogród z widokiem na morze i wyspę La Gomera.
  • Świetnie ulokowany, ok. 500 m od centrum Puerto de Santiago z możliwością rozrywki.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Jedyny plus hotelu to tylko że ładnie wygląda i kolacje które są codziennie inne , blisko do plaży
    • Wady Brak napoi w lodówce trzeba sobie nalewać do butelek przy recepcji i nosić do pokoju i mieć na uwadze że dystrybutory koło północy zamykają czy w nocy człowiek się nie napije gorzej niż w Rumuni dramat, snack bar który nie istnieje a dokładnie znajdują się w nim kromki chleba plasterki sera i szynki i to są wszystkie przekąski, nie miła obsługa bardzo na burmuszona wkurzeni są już od samice początku jak do nich podjedziemy, bardzo slabe animacje byłem już w kilku miejscach i tu były nudne i najsłabsze, śniadania bardzo słabe, ogólnie jedzenie nie doprawione i wszystko smakuje podobnie, ogólnie nie wybrał bym tego hotelu jeszcze raz bardzo słaba jakość do ceny doradzał bym go, hotel nie wart tej ceny. Hotel nastawiony na Francuzów i Niemców ogólnie.

Zawiedziony za taka cenę spodziewałem się czegoś więcej żenada.

• Zalety duże i funkcjonalne pokoje, czystość w hotelu, dużo zieleni.
    • Wady - mała ilość leżaków przy basenie

Hotel polecam. Pokoje czyste, dobre jedzenie, miła obsługa. Spełnił nasze oczekiwania.

• Zalety Hotel przestronny, bardzo miła obsługa, nie odczuwało się, że przebywa w nim tak wielu gości
    • Wady W łóżku był zbyt miękki materac, ale to subiektywne odczucie

Mieliśmy poszerzoną ofertę o tzw. adults club - dostęp do oddzielnej strefy opalania przy basenie, baru itd. Jednak okazało się, że przy zameldowaniu nie zakodowano nam odpowiednio karty. Kiedy zgłosiliśmy ten problem, od razu dało się to naprawić. Mam nadzieję, że to był przypadek.

• Zalety piękne widoki, pyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa,

Hotel godny polecenia. Pokoje czyste, pyszne jedzenie, miła obsługa, piękne widoki., fajny plac zabaw dla dzieci, świetne wycieczki fakultatywne.

• Zalety Hol hotelowy bardzo ładny Super dobre jedzenie Miła obsługa Przestronny obiekt Ła Spokojne lokalizacja hotelu
    • Wady Brak darmowego WiFi w pokojach Słaby poziom animacji Widok z pokoju ba zburzony budynek

Ogólna opinia bardzo pozytywna Pomimo kilku wad pobyt okazał się bardzo udany Mile spędzony czas. Polecamy wycieczki fakultatywne

hotel w 100 % spełnił moje oczekiwania, super położenie, wspaniałe widoki, na terenie dużo zieleni,basen z podgrzewaną wodą, przepyszne posiłki

• Zalety położenie, infrastruktura,
    • Wady obsługa w restauracji

Pobyt bardzo udany, hotel świetnie położony z dobrą infrastrukturą, pokoje czyste ładnie urządzone, ciekawe animacje dla dzieci duży plus animatorka mówiąca po polsku, jedzenie urozmaicone i na bieżąco dokładne jedyny minus obsługa w restauracji przesadzanie rodziny z dwójką dzieci do innego stołu brak zainteresowania stolikiem po podaniu pierwszych napoi nikt już do nas nie podszedł zapytać czy coś trzeba. Poza tym hotel jak najbardziej godny polecenia.

• Zalety Piękny hotel , bardzo czysto i rewelacyjna obsługa

Do hotelu dotarliśmy w nocy około 2 ;30 i pan z recepcji zaproponował nam posiłek , co było bardzo miłe . hotel zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie , jedzenie przepyszne , wszędzie bardzo blisko, animacje wspaniałe takiego wypoczynku szukaliśmy, polecam hotel i na pewno tam wrócę . Dała bym ocenę 12 wspaniale .

• Zalety Wszędzie blisko, codziennie inne animacje i kolacja tematyczna, kulturalna, życzliwa, uśmiechnięta obsługa.
    • Wady Nie nad samym morzem, ale jest winda w dół i parę kroków ulicą trzeba przejść. Baseny tłoczne i niewielkie.

Dla mnie super, jeśli jeszcze kiedyś pojadę na Teneryfę to do tego samego hotelu, wielu gości na miejscu potwierdza, że wracają.

• Zalety bliskosc do miasta.
    • Wady Potrzebuje remontu

Hotel fajny,w okresie zimowym brak kolejek( do baru, restauracji,basenow i lezakow basenowych) Dyskoteka w hotelu tylko dla pracownikow. Tancza sobie na scenie a jak goscie wyjda potanczyc to nie znaja ich krokow, wiec sa niemile widziani!!!! Barman w barze przy lobby bardzo niemily , z mina essesmana. Pracuje jakby robil wszystkim laske. Problem z dostepem wody do picia.Trzeba ja pobrac w malych butelkach u essesmana w barze lobby.Poza tym udany pobyt.