Opinie o hotelu Be Live Experience Playa la Arena
Hiszpania / Teneryfa

Be Live Experience Playa la Arena: obiekt

• Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (4-12 lat), wydzielona część dla dzieci w basenie, zjeżdżalnia, pokój gier.
  • Ogród z widokiem na morze i wyspę La Gomera.
  • Świetnie ulokowany, ok. 500 m od centrum Puerto de Santiago z możliwością rozrywki.

Adam

• Zalety Czysto, dobre jedzenie, dobra kawa z automatu, znośne napoje (trochę za słodkie) i trunki. Bardzo dobre zajęcia dla dzieci.
    • Wady Ciasno na basenie. Brak reakcji obsługi na rezerwowanie leżaków. Klub Adults 16+

Hotel bardzo dobry, czysty, uprzejma obsługa. Duży wybór jedzenia i napojów, bardzo dobra kawa z automatu (duży wybór sposobów parzenia), kakao, mleko, herbata.... Jedzenie w porze obiadowej i kolacji zmienia się tematycznie cyklach tygodniowych i zawsze można znaleźć coś smacznego. Stół ze znakomitymi świeżymi owocami. Słodkości, żelki,fontanna z czekoladą itp. Bardzo urozmaicone zajęcia dla dzieci (od gier i zabaw do pieczenia ciastek czy pizzy). Znakomita muzyka na żywo - codziennie inna w cyklach tygodniowych. Denerwująca jest ciasnota na basenie głównie przez zarezerwowanie leżaki ... i klub Adults 16+. Jak nazwa wskazuje klub dla dorosłych do którego można się zapisać za 25Euro dziennie (lub więcej z dodatkowymi opcjami - napoje i owoce do pokoju) i umożliwia wstęp do zarezerwowanej strefy na stołówce i do zarezerwowanej strefy basenu relaksowego i strefy basenu infinity i jacuzzi + lepszy intenet wifi. (Wstęp tylko dla dorosłych na basen infinity - ze względu na bezpieczeństwo dzieci jest zrozumiały ale na ten basen nie można wejść nie wpisując sie do klubu A16+). Obsługa na stołówce jest miła, i oczekiwanie kilku chwil na posprzątanie i nakrycie stołu nie sprawiało by żadnej uciążliwości gdyby nie fakt że w przypadku pojawienia się gościa w strefie Adults 16+ obsługa rzuca wszystko i idzie obsługiwać tych uprzywilejowanych gości... a reszta ... może poczekać. A ta reszta nie przyjechała tam przecież za darmo. Podobna sytuacja jest na basenie - 1/3 powierzchni i leżaków przy basenie relaksowym (środkowym, górny jest zabawowy, dolny infinity) jest praktycznie pusta i zarezerwowana dla strefy Adults 16+. W ostatnich dniach pobytu zmniejszono zarezerwowaną strefę na basenie 2 i pojawiła się promocyjna cena 15Euro/d. Ktoś z tą Klubem Adults16+ przekombinował, będąc z dziećmi nie można się tam zapisać - w moim odczuciu istnienie takiego klubu denerwuje.

mike

• Zalety Wszystko poza minusami.
    • Wady Klimatyzacja steruje właściciel, czasem działa, czasem nie działa. Brak stref dla palaczy. Na zewnątrz jarać można wszedzie nawet w strefie basenowej dla dzieci, to prawdziwy koszmar.

Raj dla palaczy, jarać można w kazdym miejscu na zewnątrz.

Marcela

• Zalety Super
    • Wady Jak dla mnie nie ma

Hotel jest super,czyscutki,bardzo mila i pomocna obsluga,a widok z pokoju na 7 piętrze rewelacyjny

Jerzy

• Zalety Położenie, przestronny, elegancki, czysty, widoki, obsługa wielojęzyczne, infrastruktura,dobre miejsce wypadkowe na zwiedzanie.Spokojna okolica
    • Wady Posilki.Mało animacji dla małych dzieci.Nie polecam osobą szukających głośnych lokali nocnych rozrywek.

Byliśmy kolejny raz w tym hotelu .Zmianą na plus szczególnie jeżeli chodź o wystrój - zmiana mebli w fuaje na nowe biale.Bardzo imponujący wystrój.Pokoje bez większych zmian ale odnowione ładne przestronne.Budowa następnego basenu na ukończenie nie stanowi problemu słynny dźwig zdemontowany. O dziwo bardzo dużo gości z Polski.W okresie mojego pobytu dominował język polski angielski i francuski.Baseny ładne z wodą ciepłą problem jedyny to rezerwacja łóżek przez gości z Wielkiej Brytanii już przed otwarciem bramek.Obsługa nie reaguje na rezerwację mimo zakazu. Fajne animacje dla starszych i młodszych gości.Rewelacyjny pianista i saksofonista rozgrywający wieczorem dla starszych gości i fajna muzyka w disco lubię dla młodszych.Rewelacyjna knajpa hiszpańska z taras.Super pomysł wystrój no i super zakąski z winem.Drinki ok bez kolejek wino w butelkach przez cały dzień w tzw samoobsludze. Moim zdanie pogorszyła się kuchnia i nad tym hotel musi popracować.Ilość wystarczająca słodycze bardzo dobre i bogaty wybór podobnie jak i owoce.Problem to przyrządzenie i smak potraw. Polecam wypożyczalnie samochodów w hotelu bardzo dobrze ceny można się potargować przez większej ilości dni.Na miejscu bardzo dobrze wyposażona i położona siłownia, korty boiska.Brak animacji dla dzieci A raczej ich ubogosc dlatego nie polecamy wizyty w tym hotelu rodzinom z małymi dziećmi do lat 15.Jednym słowem wszystko na miejscu. Ogólnie bardzo polecam.Była to nasza kolejna wizyta w tym hotelu i być może nie ostatnia

Maci

• Zalety Jak wejdziesz to zobaczysz Super Obsługa bardzo pomocna w różnych jezykach Super jedzenie Pyszne słodycze Lokalizacja Baseny brak tłoku Kuchnia hiszpańska Zawsze znajdziesz miejsce na spokojne spędzenie czasu, przestronnosc. Wieczory zawsze w fajnej muzycznej atmosferze. Wszystko na miejscu Siłownia Profi. Ale inclusive bardzo dobry - na bogato.
    • Wady Restauracja przypomina stołówkę

Jesteśmy tutaj po raz wtórny.Wystrój zmieniony bardzo na plus.Wszystko regularnie odnawiane.Końcówka prac przy basenie w ogóle nie uciążliwa.Zawsze od lat polecamy ten hotel.Bardzo dużo Polaków w maju.ZOstali na jednym turnusie ponad setka ludzi do tego inne biura.Recepcja od lat poszerza zakres języków.Bez problemy angielski francuski niemiecki i polski!!!Zachowanie naszych rodaków A szczególnie latorosli przemilczana.Ja nusze,Grazynki, Jessiki i Olivierki niestety dotarli do tego hotelu. Mimo to serdecznie polecamy.

Barbara
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Przestronny, ladny design, bogate animacje, bardzo uprzejmy personnel, dobre posiłki , świetnie położona siłownia z widokiem na Gomere i ocean. Jest punkt wynajmu aut ( polecam!) i sklepik hotelowy z niezbędnymi artykułami i pamiątkami i punkt photo - polecam jak ktoś chce zrobić sobie sesję zdjęciową - korzystałam i efekt bardzo ładny .
    • Wady Mieliśmy dostawkę i nie było żadnej możliwości uzyskania drugiej kołdry dla dziecka - dostaliśmy koc ???? Po co takimi drobiazgami psuć sobie opinię przyjaznego hotelu ? Żelazko płatne 3 euro na dzień. W hotelu jest remont basenu i budowa przesłania widok na ocean z basenów. Jest widok z innych miejsc jeśli komuś nie przeszkadza dźwig i płot. W zamian za remont hotel oferuje szereg rekompensat i można wykorzystać wszystkie ( kolacja , darmowy sejf, jakuzzi w innym hotelu, leżaki na publicznej plazy)

Większość gości to pary i rodziny z dziećmi. Goście z Polski , Francji , Anglii- większość osób poniżej 45 rz. Główna jadalnia sprawia właśnie wrazenie ?jadalni? ale miejsca na tarasie z ładniejszymi krzesłami wyglądają bardziej elegancko. Restauracja a la carte była nieczynna Jest tapas bar czynny w porze kolacji - polecam. Nie korzystałam z alkoholi. Posiłki urozmaicone , świeże i smaczne na poziomie 3,5 - 4 gwiazdki. Kolacja a la carte mocne 4 gwiazdki. Kawa herbata i zimne napoje dostępne free a jak ktoś jest wymagający co do smaku kawy to także z ekspresu w cenie 1-2 euro. Ja miałam pokój na niższym pietrze z widokiem na ulicę - było cicho i polwidok na ocean i Los Gigantes. Sprzątanie codziennie , bardzo czysto , panie sprzątające nie mówią po angielsku ale prośby mozna kierować do recepcji. Jak cała obsługa uprzejme. Wycieczkę wykupiłam z Rainbow - było dwóch różnych rezydentów. Nie miałam za bardzo z nimi kontaktu. Pod koniec wyjazdu zadzwoniłam żeby upewnić się co do godziny przylotu - miałam kolejny lot i to było dla mnie ważne. Pani rezydentka zaczęła rozmowę od stwierdzenia ze mam sobie przeczytać w książce ale po chwili rozmowy była bardziej pomocna. W drodze na lotnisko kierowca nie pomagał z bagażami i nie odpowiadał na pytania - miałam wrazenie ze jest pod wpływem jakiejś substancji . Zgłosiłam to rezydentce ale już nie otrzymałam żadnej dalszej informacji. Nie korzystałam z wycieczek fakultatywnych - zwiedzałam wyspę samodzielnie i nie był to mój pierwszy pobyt na Teneryfie. Polecam zobaczyć TEIDE park narodowy i miejscowość Masca. Dla osób wind lub kite surfujących polecam miejscowość Medano. Dla wszystkich Loro park a dla osób z dziećmi i lubiących zjeżdżalnie SIAM park. Doswiadczylismi różnic pogody - jadąc przez cała wyspę potwierdzało się ze północ jest dużo wilgotniejsza i pochmurna od południa.

Klient
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Dosyć czysty hotel, w miarę dobre jedzenie
    • Wady Remont w hotelu, o czym poinformowano już po opłaceniu pobytu.Obsługa hotelu bardzo różna. Hałaśliwe animacje przy basenie, przy zwróceniu uwagi, złośliwie jeszcze głośniej włączali muzykę.

Pomimo dopłaty do pokoju z widokiem na ocean, otrzymaliśmy pokój z widokiem na dźwig.Ogromny hałas przeprowadzanego remontu w hotelu w g.8-16. Nie polecam tego miejsca.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Cisza i spokój
    • Wady Hotel raczej tylko dla par i rodzin. Innym może się nudzić.

Jeden z najładniejszych hoteli jakie widziałam, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jest tam przepięknie.

Marzena
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Blisko oceanu, pyszne jedzenie, miła obsługa, bardzo dobre drinki, dziennie muzyka na żywo, cisza.

Wybraliśmy się do tego hotelu na naszą podróż poślubną w terminie 14.02.2019 r., Zachwycił Nas widok z pokoju na ocean, wulkaniczne plaże około 150 m od hotelu oraz wspaniałe i różnorodne jedzenie. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelu, dziennie sprzątane pokoje oraz zmieniana pościel. W hotelu dostępne są dwa odkryte baseny, na jednym z nich są organizowane animacje a na drugim można się wyciszyć i wypocząć, dostępna jest również siłownia z pięknym widokiem na ocean i klify. W okolicy kilka restauracji, wypożyczalni samochodów oraz sklepów spożywczych. Polecamy wypożyczenie samochodu i zwiedzenie Loro Parku, wulkanu Teide oraz najpiękniejszą plaże na Teneryfie Playa del Duque. :) Zapewne tam jeszcze wrócimy!

Edward
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety +
    • Wady _

Duży obiekt, a takie lubimy, ciepła woda w basenie, a do innej nie wejdziemy. Grupa fajnych animatorów, wiele atrakcji przez cały dzień i wieczorem. Posiłki i napoje bardzo fajne. Na tyle hoteli, które zaliczyliśmy, ten mogę polecić, a i jest to pierwszy hotel, do którego na pewno będziemy chcieli wrócić. Pierwszy raz zabraliśmy ze sobą przyjaciół, a ci są bardzo zadowoleni. Teraz byśmy chcieli zabrać swoje dzieciary, choć będziemy szukać innego terminu i niższej ceny.