Opinie o hotelu Be Live Experience Playa la Arena
Hiszpania / Teneryfa

Be Live Experience Playa la Arena: basen, wakacjepl

• Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (4-12 lat), wydzielona część dla dzieci w basenie, zjeżdżalnia, pokój gier.
  • Ogród z widokiem na morze i wyspę La Gomera.
  • Świetnie ulokowany, ok. 500 m od centrum Puerto de Santiago z możliwością rozrywki.

karolina Chróścicka

• Zalety Hotel przepiękny czyściutkie pokoje pyszne jedzenie ja jestem zachwycona obsługa super na 10 na pewno tu wróce
    • Wady Wczesnie zamykane baseny

Polecam wszystkim zainteresowanym osobom hotel przepiękny widoki super czyściutkie pokoje pyszne jedzenie ja jestem zachwycona obsługa super na 10 na pewno tu wrócę.

Jarek

Super hotel, położony w spokojnej okolicy. Dobre jedzenie, miła obsługa. Nie trzeba znać hiszpańskiego żeby swobodnie korzystać z hotelowych atrakcji. Z obsługą można porozmawiać zarówno po angielsku jak i po polsku.

Irek

• Zalety dużo zieleni, bary i restauracje, miejsca do posiedzenia wieczorem, zorganizowany czas dla dzieci, mnóstwo zabaw i konkursów podczas pobytu, gra w piłkę wodną, ping ponga, minigolf
    • Wady praktycznie nie ma

hotel znajduje się bardzo blisko piaszczystej plaży nad oceanem (ok 50m) od bocznego wejścia na teren hotelu, zatem każdy może skorzystać z kąpieli w oceanie jak i w basenach hotelowych, z hotelu blisko jest do głównych atrakcji na wyspie, czyli klifów, wulkanu, położenie hotelu z widokiem na wyspę La Gomerę. Ogólnie bardzo fajne miejsce. Są nawet strefy wydzielona dla dorosłych, również z osobnym basenem, zatem jak ktoś nie lubi zbyt dużo dzieci, to też znajdzie coś dla siebie.

borygo

• Zalety POŁOŻENIE przede wszystkim.
    • Wady ANIMATORZY

Największy minus hotelu to zarezerwowane stoliki na stołówce,które i tak są puste.A także kładzenie ręczników na leżaki przy basenie na których i tak nikt nie leży.Największy minus mojego pobytu to animator/osoba urządzająca zabawy przy basenie.Wpycha dla zabawy dzieci do basenu,nie pytając się czy potrafią pływać co miało miejsce z moim synem.Obsługa ok,jedzenie według mnie jest Bardzo dobre-nie rozumiem narzekań na posiłki.No chyba,że ktoś od małego jest chowany na kawiorze i pieczonych łabędziach.Ogólnie jestem zadowolony z pobytu.Ale jak ktoś chce spędzać więcej czasu w hotelu niż zwiedzać Teneryfę to polecam tańsze hotele.

• Zalety Bardzo ładny hotel, zadbany i czysty, z pięknym widokiem, blisko plaży. Obsługa bardzo miła, jedzenie w restauracji bardzo smaczne i urozmaicone. Duży wybór w bufecie, również owoce, desery, dania dla dzieci itd. Strefa basenowa wystarczająco duża, podzielona jeden basen z animacjami, a drugi spokojniejszy
    • Wady Zachowanie niektórych gości (co oczywiście nie jest wadą hotelu) ... Po południu mogłoby być więcej ciepłych przekąsek przy basenie i bar przy basenie mógłby być dostępny dłużej, podobnie same baseny. Powolne windy, a nie bardzo jest alternatywa pójścia schodami.

Bardzo dobra lokalizacja, blisko ładnej czarnej plaży, hotel z pięknym widokiem na ocean, La Gomerę i Playa la Arena, mieliśmy pokoje z widokiem na baseny i ocean, pozostałe pokoje mają widok na ulicę, klify Los Gigantes i częściowo na ocean - od tej strony prawie nie ma słońca na balkonach. Hotel ma ciekawą strukturę, jest fajnie zaprojektowany, może nie najnowszy ale bardzo zadbany i czysty (zakasuje codzienne dokładne sprzątanie - poręcze, windy polerowanie podłóg, szyby itd... w Grecji i Turcji tego nie widzieliśmy). Mimo, że to duży hotel nie odczuwa się uciążliwego tłumu gości. Jest sporo przestrzeni, piękne hole z roślinnością, duży bar lobby z tarasem, restauracja też ok. Kelnerzy i barmani bardzo mili i pomocni - może z wyjątkiem jednej zmiany ;) Przy basenach nie brakowało leżaków, a chodziliśmy o różnych porach. Jednak o 8:30 wyścig do rezerwowania leżaków był niezłą ciekawostką, którą parę razy mieliśmy okazję podziwiać.... Są 2 duże baseny, brodzik dla dzieci przy zjeżdżalni i czwarty mały basen (z ładnym widokiem) dla opcji 16+ dodatkowo płatnej. Basen bliżej oceanu - to basen spokojniejszy bez animacji i dmuchanych zabawek plażowych, tu można było znaleźć leżaki o każdej porze. Górny basen z rozrywką - tam wszystko wolno ;) Dobrze, że jest taki podział basenów. Strefa 16+ trochę irytuje swoją otoczką VIP, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie co by było gdyby tam wpuścić tych gości z górnego basenu, którzy codziennie biegają zarezerwować leżaki .... Ogólne wrażenie hotelu bardzo dobre, jedzenie smaczne i urozmaicone, śniadania jak w każdym hotelu wypadają nieco gorzej. Alkohole w all inclusive całkiem spory wybór. Jedynie mały minus, za to, że w barze przy basenie po południu nie było już ciepłych przekąsek (np frytki, pizza - dzieciom tego brakowało) i zamykali już o 17:30. Baseny teoretycznie do 18. To za krótko, ale nie przeganiali zaraz po 18;) Obsługa w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie bardzo POLECAM

Hotel jest bardzo duży ,ale niesamowicie czysty, cichy i zadbany .Obsługa bardzo miła i pomocna

Natalia

• Zalety Bardzo udane wakacje! Hotel położony przy plaży, dookoła sklepy. Pięknie urządzony, czysto, dobre posiłki, lody przez cały dzień, co drugi dzień fontanna z czekolady, tematyczne kolacje, świetne animacje oraz miła obsługa, polecam!
    • Wady Nie zauwazyłam większych wad

Bardzo udane wakacje! Piękny hotel, świetna i piękna okolica, bardzo polecam wszystkim!

Kkkk

• Zalety Wifi
    • Wady Obsługa Basen Ratownicy Paskudna kawa Kiepskie animacje

Hotel usytuowany na wzgórzu. Do plaży 3 minuty. Praktycznie każdy pokój ma widok na ocean. Pokoje ładne, ale małe. Klimatyzowane, z lodówką. Wszędzie niezłe wifi. W łazience nie ma gdzie podłączyć własnej suszarki. Brak toaletki z lustrem. W restauracji absolutnie nie dająca się wypić kawa. Obsługa niezadowolona z życia, panie sprzątające nie odpowiadają nawet dzień dobry. Okazuje się, że jak zapomnisz zostawić napiwku, nie ma co liczyć na porządne zaścielenie łóżka, czy wymianę pościeli i ręczników. Z napiwkiem - magia. Przy kolacji wszelkie napoje podają wyłącznie kelnerzy, którzy potrafią nakrzyczeć na niezorientowanych gości, nalewających sobie picie samodzielnie, także na dzieci. Jedzenie ok, takie jak wszędzie na wyspach. Animacje na bardzo słabym poziomie. Nowy basen infiniti okazuje się być tylko dla gości z pokoi adults club. Poza tym dwie małe niecki do moczenia nóg. Aktualnie jeden z nich zamknięty, bo ktoś do niego nasr.ł. Jak widać załatwianie się do basenu obsłudze nie przeszkadza, ale w piłkę z dzieckiem pograć nie można. Ratownicy okropnie leniwi i niemili. Zwłaszcza długowłosa kobieta. Pozwalają dorosłym zjeżdżać na zjeżdżalni dla dzieci mimo, że obiekt jest przeznaczony dla dzieci o wzroście 110-150 cm. Moje dziecko stratował na zjeżdżalni wielki facet tak, że ma posiniaczoną rękę. Pomocy jej nikt nie udzielił. Pracą ratowników powinna zainteresować się policja. Warto dodać, że ratownik z uporem maniaka przegania absolutnie wszystkich, którzy chcą popatrzeć na ocean z tarasu za snack barem, gdzie są płatne łóżka adults club...chyba, bo o dziwo tabliczek tam nie ma. Jest to odrażające i przerażające traktowanie 80% gości jak podludzi. Bez dopłaty nie można tam stanąć, choć nigdy nikogo tam nie ma!!! Jesteście zwyczajnie obrzydliwi. Managerom hotelu polecam wziąć przykład z innych hoteli, choćby THB Tropical Island na Lanzarote.

Adam

• Zalety Czysto, dobre jedzenie, dobra kawa z automatu, znośne napoje (trochę za słodkie) i trunki. Bardzo dobre zajęcia dla dzieci.
    • Wady Ciasno na basenie. Brak reakcji obsługi na rezerwowanie leżaków. Klub Adults 16+

Hotel bardzo dobry, czysty, uprzejma obsługa. Duży wybór jedzenia i napojów, bardzo dobra kawa z automatu (duży wybór sposobów parzenia), kakao, mleko, herbata.... Jedzenie w porze obiadowej i kolacji zmienia się tematycznie cyklach tygodniowych i zawsze można znaleźć coś smacznego. Stół ze znakomitymi świeżymi owocami. Słodkości, żelki,fontanna z czekoladą itp. Bardzo urozmaicone zajęcia dla dzieci (od gier i zabaw do pieczenia ciastek czy pizzy). Znakomita muzyka na żywo - codziennie inna w cyklach tygodniowych. Denerwująca jest ciasnota na basenie głównie przez zarezerwowanie leżaki ... i klub Adults 16+. Jak nazwa wskazuje klub dla dorosłych do którego można się zapisać za 25Euro dziennie (lub więcej z dodatkowymi opcjami - napoje i owoce do pokoju) i umożliwia wstęp do zarezerwowanej strefy na stołówce i do zarezerwowanej strefy basenu relaksowego i strefy basenu infinity i jacuzzi + lepszy intenet wifi. (Wstęp tylko dla dorosłych na basen infinity - ze względu na bezpieczeństwo dzieci jest zrozumiały ale na ten basen nie można wejść nie wpisując sie do klubu A16+). Obsługa na stołówce jest miła, i oczekiwanie kilku chwil na posprzątanie i nakrycie stołu nie sprawiało by żadnej uciążliwości gdyby nie fakt że w przypadku pojawienia się gościa w strefie Adults 16+ obsługa rzuca wszystko i idzie obsługiwać tych uprzywilejowanych gości... a reszta ... może poczekać. A ta reszta nie przyjechała tam przecież za darmo. Podobna sytuacja jest na basenie - 1/3 powierzchni i leżaków przy basenie relaksowym (środkowym, górny jest zabawowy, dolny infinity) jest praktycznie pusta i zarezerwowana dla strefy Adults 16+. W ostatnich dniach pobytu zmniejszono zarezerwowaną strefę na basenie 2 i pojawiła się promocyjna cena 15Euro/d. Ktoś z tą Klubem Adults16+ przekombinował, będąc z dziećmi nie można się tam zapisać - w moim odczuciu istnienie takiego klubu denerwuje.

mike

• Zalety Wszystko poza minusami.
    • Wady Klimatyzacja steruje właściciel, czasem działa, czasem nie działa. Brak stref dla palaczy. Na zewnątrz jarać można wszedzie nawet w strefie basenowej dla dzieci, to prawdziwy koszmar.

Raj dla palaczy, jarać można w kazdym miejscu na zewnątrz.