Opinie o hotelu Landmar Playa La Arena (ex.Be Live Experience Playa La Arena)
Hiszpania / Teneryfa

Landmar Playa La Arena (ex.Be Live Experience Playa La Arena): basen, wakacjepl

• Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (4-12 lat), wydzielona część dla dzieci w basenie, zjeżdżalnia, pokój gier.
  • Ogród z widokiem na morze i wyspę La Gomera.
  • Świetnie ulokowany, ok. 500 m od centrum Puerto de Santiago z możliwością rozrywki.

Paolo

• Zalety położenie, bardzo smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa

Genialna jest sama miejscowość. Mała liczba dużych hoteli, wyżej omawiany i Los Gigantes to chyba największe jednostki. Bardzo klimatycznie, znacznie bardziej spokojniej niż w Las Americas. Polecamy pieszą wycieczkę do sąsiedniej miejscowości Alcala(najlepiej przed zachodem słońca - powrót taksówką tylko 6 Euro. Różnorodna kuchnia, w restauracji nigdy niczego nie brakowało, świetne ryby i owoce morza. Pokoje duże i czyste, sprzątane codziennie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Budowa basenu - w ogóle nie przeszkadza(hotel daje rekompensaty, bezpłatne leżaki na plaży, karnet SPA, czy bezpłatna wycieczka). Obsługa bardzo sprawna - kolejki po drinki tylko wieczorami w barze na "dole", w lobby bez tłumów. Polecamy wynajęcie samochodu (wynajmowaliśmy u rezydentki Rainbow 50 Euro za dzień i objechać wyspę samodzielnie. Animacje głównie w języku francuskim i angielskim. Jedyne minusy pobytu to ludzie... Głośni i nieprzyjemni Francuzi, podczas naszego wyjazdu we znaki dawała się obecność Rodaków - którzy marudzili na głos i złośliwie komentowali otaczającą ich rzeczywistość. * leżaki są ustawione na ścisk, ale jest ich bardzo dużo, nawet po późnym śniadaniu udawało się coś zawsze znaleźć *"Smocze drzewo" - bardzo przereklmowane :) :) :)

Arkadiusz

• Zalety Dobre jedzenie, bardzo czysto no i trzeba pilnować żeby za dużo nie lali procentów bo nie żałują :) obsługa na wysokim poziomie. Polecam
    • Wady Animacje troszkę do poprawki

Dobre jedzenie, bardzo czysto no i trzeba pilnować żeby za dużo nie lali procentów bo nie żałują :) obsługa na wysokim poziomie.Dobra baa wypadowa siam park,la gomera, los gigantes los christianos. Polecam

Aga

• Zalety Polozenie, czystosc,jedzenie

Wrocilismy bardzo zadowoleni,zal bylo opuszczac to miejsce.Plaza z czarnym piaskiem,niesamowite robi wrazenie,piekne zdjecia na czarnym piasku;) pyszne jedzenie,codziennie mozna bylo zjesc co innego.Pokoj mielismy superior z widokiem na morze,bajka. Animatorzy super,obsluga bardzo mila,polecam wynajac auto i pozwiedzac.Jeden dzien na polnoc( wulkan,maska,piekne widoki) na drugi poludnie i siam park i przejsc sie promenada.Widzac inne plaze i miejscowosci,hotele to tu daje pewna 10.Nie obawiajcie sie.To fakt,ze buduje sie basen ale nie przeszkadzalo to,nawet nie zauwazy sie,bo jest w dalszej czesci,a hotel daje gratisy w zamian za dyskomfort,ktorego nie czuc( gratis lezaki na plazy,spa,wycieczke1,gratis sejf)

Wiesław

• Zalety Bardzo miła obsługa,dobre jedzenie czysto w hotelu i na zewnątrz
    • Wady 1butelka wody na przywitanie ,ciasno ustawione leżaki przy basenie

Hotel ładny czyściutko,ładnie zagospodarowany w wewnątrz i na zewnątrz, cisza,niedaleko do plaży,animacje na 2 poziomach hotelu,,niedaleko deptak do spacerów na zewnątrz hotelu

Grazyna

• Zalety Czysty,przestronny ,miła obsługa
    • Wady Dojście do płazy

Hotel jest elegancki,czyściutki wnętrze ciekawe,zieleń, obsługa b.mila, jedzenie b.dobre,problemem jest jedna butelka wody na przywitanie,otoczenie hotelu i baseny fajne,ciasno ustawione leżaki na basenie, obecnie jest budowany następny basen ale nie sprawiało to dużej uciążliwości a hotel rekompensował to różnymi propozycjami.,

• Zalety Położeni ,czystość , miła obsługa
    • Wady Monotonne jedzenie

Hotel bardzo fajny , czysty , przyjazny dzieciom . Pięknie położony

T***K

• Zalety miła obsługa, czyste pokoje
    • Wady budowa basenu (do końca września), pewnie kiedyś będzie to zaleta :)

Ładne zdjęcia w folderze, ale nic po za tym. Dodatkowo aktualnie budują nowy basen (ma zakończyć z końcem września), więc wpływa to na komfort odpoczynku. Spodziewałem się czegoś innego jak na ****

• Zalety Czysto w hotelu, pokoje codziennie sprzątane. Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Tematyczna kuchnia: raz sushi, raz kuchnia włoska, dużo ryb i owoców morza.
    • Wady Pomimo że zdjęcia które widnieją w ofercie mają się nijak do rzeczywistości(hotel nie wygląda tak pięknie - zdjęcia mocno wyretuszowane), hotel wygląda jak z lat 90-tych nadgryziony zębem czasu, mocne rozczarowanie z mojej strony jak go zobaczyłem na żywo. W chwili obecnej budowa basenu hotelowego, jest uciążliwie. Plaża publiczna, bardzo mała z piaskiem wulkanicznym, jeśli ktoś lubi klimat to ok.

Animacje na bardzo niskim poziomie, monotematyczne, dzieci zanudzały się w ciągu dnia.

Wioleta

• Zalety czysto dobre jedzenie
    • Wady male baseny co do ilosci ludzi maly brodzik dla dzieci slaba animatorka z polski bez podejscia do dzieci Rafaela cudowna

Natalia

• Zalety posiłki, położenie
    • Wady hałasy, niewygodne poduszki ( w złym stanie), brak kołdry

Hotel pierwsze wrażenie zrobił dobre, niestety już po pierwszej nocy okazało się, że cięzko będzie w nim odpocząć. Mieszkaliśmy na parterze. Nad głową hałasy (złe wygłuszenie) rąbanie tłuczenie w dzień i w nocy. Słychać było nawet jak ktoś otwiera zamek w walizce. Zgłosiliśmy owe hałasy i na koniec dostaliśmy nowych lokatorów nad głową o 3 nad ranem w dniu wylotu. Koszmar. Przy hotelu trwa remont podobno budowa trzeciego basenu. Hałasy wiercenie dla wypoczywających przy basenie niosące się również do pokoi. Poduszki nie wygodne w okropnym stanie, brak kołdry, do przykrycia koce bez poszewki. Na plus smaczne posiłki i okolica. Niestety z wakacji wróciliśmy jeszcze bardziej zmęczeni niż przed. Nie polecam