Opinie o hotelu Bel Mare
Grecja / Rodos

Bel Mare

Asia
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Spokojne położenie w małej wakacyjnej miejscowości, blisko plaży. Bardzo miła obsługa.
    • Wady Nie znalazłam :)

Mały klimatyczny hotelik z przemiłą obsługą. Zdecydowanie polecam na spokojne wakacje!

Magdalena

• Zalety Widać, że hotel niedawno przeszedł remont. Pokoje są przestronne, czyste i nowoczesne. Wi-Fi w pokojach działa bez zarzutu. Obsługa jest miła a w pobliżu mamy wszystko co potrzeba.
    • Wady Jedynym małym minusem jest to, że gdy przyszło się na końcówke śniadania bądź obiadu to niewiele pozostawało do wyboru. Dlatego najlepiej było przychodzić na początku.

Gorąco polecam ten hotel!Widać, że hotel niedawno przeszedł remont. Pokoje są przestronne, czyste i nowoczesne. Wi-Fi w pokojach działa bez zarzutu. Obsługa jest miła a w pobliżu mamy wszystko co potrzeba.Jedynym małym minusem jest to, że gdy przyszło się na końcówke śniadania bądź obiadu to niewiele pozostawało do wyboru. Dlatego najlepiej było przychodzić na początku.

• Zalety Blisko plaży i przystanku autobusowego, z którego można dojechać do blisko położonego Lindos czy dalej Rodos. Hotel wyremontowany w całości. Pokój, basen czyste i nowe.
    • Wady Brak animacji, mała restauracja, kiepska obsługa.

Hotel sprzedawany jako hotel 4 * i chociaż do ogólnego wrażenia hotelu nie można się doczepić (pokoje wyremontowane, czyste, basen kameralny ale również wyremontowany i codziennie sprzątany) to restauracja i posiłki tragedia!!!!! Był to nasz 3 pobyt w Grecji. Zawsze wybieramy hotele minimum 4* i ten był najgorszy. Restauracja mała. Posiłki mało urozmaicone (raz na obiad była do wyboru wątróbka i jakiś tłusty karczek- i tyle), notorycznie zimne jedzenie, a mięsa słabej jakości. Restauracja przypominała restaurację w polskim pensjonacie czy sanatorium,a nie restauracje na poziomie 4 * Tragedia!!!! Pod tym względem hotel bardzo nas zawiódł. Obsługa restauracji czy pool baru to młode dziewczyny z Ukrainy, które zbytnio nie przykładały się do pracy. Bardzo często blat przy barze brudny i klejący z powylewanych wieczorem napojów. I jeszcze jedno.... przekąski - chleb tostowy z mortadela i serm ( codziennie przez 7 dni ) a po południu ciasto ( babka piaskowa) przez 7 dni taka sama !!!!! Oceńcie sami.

Magdalena i Piotr

• Zalety położenie niedaleko plaży blisko do przystanków autobusowych i wypożyczalni samochodów skuterów bardzo blisko do marketu i sklepu z pamiątkami pokoje brak zgiełku i imprezowiczów daje poczucie bezpieczeństwa
    • Wady robienie sztucznego tłoku w restauracji, wybór jedzenia i sztućce na stole jedynie na początku wyznaczonego czasu na posiłek za mało owoców i warzyw plaż może i piaszysto-żwirowa, ale wejście po tych kamieniach gołą stopą bardzo nieprzyjemne

Był to bardzo dobry wybór, miejsce o jakie nam chodziło. Czyli z dala od imprezowiczów, ale jednak nie odludzie, w naprawdę urządzonych praktycznie i na poziomie, sprzątanych pokojach. Bliskie położenie ok 7 km do cudownego Lindos, polecamy również odwiedzenie Lindos drogą morską z tzw. pod nosa, plaży przy hotelu. Miło było wracać do "naszego" niewielkiego hoteliku po całym dniu przygód, żeby wziąć prysznic (czasem trzeba czekać aż zleci ukrop, żeby była letnia woda!:)) w naszym czystym, extra klimatyzowanym pokoiku z fajnym widokiem. Na basenie też bez szczególnego tłoku, zawsze coś można było sobie znaleźć pod eleganckim parasolem na wygodnym leżaku, poza tym z jednej części basenu widok na morze między budynkami a z drugiej na góry. Fajne kieliszki plastykowe barowe... niestety czasem szybko się kończyły, ale to raczej wina samych gości wynoszących je z terenu pool baru. Obsługa bardzo miła i pomocna szczególnie uśmiechnięta Eleni z Armenii, reszta obsługa to w większości Ukraińcy. Pewnie, że można się czepiać, a to do jedzenia, kawy, a to nie do wykończonego ogrodzenia, czy alejki... tyle, że jeśli chodzi o nas to naprawdę spokojnie przymykamy oko na małe niedociągnięcia, bo ogólne wrażenie bardzo dobre... na tyle, że kusi nas, żeby wrócić do Belmare