Opinie o hotelu Bellevue
Macedonia / Macedonia Zachodnia

Bellevue: teren hotelu, basen

• Położony bezpośrednio nad Jeziorem Ochrydzkim - perłą Macedonii.
  • Możliwość relaksu w hotelowym centrum SPA.
  • Różnorodne zajęcia animacyjne dla każdego bez względu na wiek.
  • Wiele możliwości uprawiania sportów, m. in. korty tenisowe, boiska do koszykówki i siatkówki.
Sprawdź oferty z Twojego miasta
  • Wyjazd z Gliwic All Inclusive
  • Wyjazd z Krakowa All Inclusive
Zobacz oferty z innych miast

Łukasz

• Zalety Położenie
    • Wady Raczej nie ma . Zależy kto czego oczekuje

Wróciliśmy z hotelu tydzień temu ,jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z lokalizacji jak i z samego kraju . Polecamy

madzik

• Zalety - blisko do plaży, - dobra i tania komunikacja do najbliższego miasta, - świetne jedzenie (pyszne ciasta), - czyste i zadbane pomieszczenia, - basen.
    • Wady - zbyt mała ilość leżaków i to zarówno na plaży jak i przy basenie,

Pięknie położony nad Jeziorem Ochrydzkim. Wszystko nam się podobało, poza brakiem miejsc na leżakach. Być może spowodowane to było ścisłym sezonem (byliśmy od 31 lipca do 5 sierpnia) i dużą liczbą Macedończyków, którzy zajmowali hotelowe leżaki na plaży, natomiast te nad basenem były do dyspozycji gości z 3 hoteli. To jedyna niewygoda, poza tym wszystko było super.

• Zalety Bardzo ładne widoki , piękne czyste jezioro , zadbany teren wokół hotelu , miła obsługa poza paniami w recepcji , bardzo dobre posiłki , miły wypoczynek , możliwość zwiedzania Ochrydy i nie tylko z dojazdem za niewielką opłatą , Bardzo miła obsługa rezydentki Pani Emilii .
    • Wady Niestety sam pokój jaki otrzymaliśmy nie zasługiwał na 4 gwiazdki ,- oderwany uchwyt od prysznica , naderwana klamka od łazienki została mi w ręce . W nocy po przyjeździe do hotelu zauważyliśmy brak ręczników , których wydanie recepcja zaproponowała nam na następny dzień . Dopiero mój upór i ostre postawienie sprawy spowodowały , ze otrzymałam 2 ręczniki , gdyż na początek proponowano mi tylko jedną sztukę dla 2 osób . Kawa w godzinach popołudniowych wydawana tylko w kubkach jednorazowych .

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu , pomimo drobnych usterek w pokoju .

Krzysztof Tonkowicz

• Zalety Bliskość Ochrydy, dobre jedzenie,animacje, obsługa . Bardzo polecamy. Poza wycieczkami fakultatywnymi, można na własną reke dużo zwiedzić i to za naprawde niska cene. Polecamy wejscie na Gorno Konsjsko do lokalnej restauracji Terasa Utarna( naprawde tanio i smacznie ok 1,5 H drogi pod górę). Wycieczki do Ochrydy na własną rękę ok. 15 zł tam i z powrotem za bilet lokalnym PKS. Ogólnie piękne widoki i cudowna pogoda( przez cały tygodniowy pobyt 25-28 stopni i cały czas słonecznie)
    • Wady Może czasami słabe wifi aczkolwiek nie jest tak źle jak we wcześniejszych opiniach. Zresztą nie zaszkodzi tygodniowy reset od mediów w tak pięknych okolicznościach przyrody.

Pokohaliśmy Macedonie i na pewno tam wrócimy. Bardzo polecamy i w szczególności też Biuro Podróży Rego-Bis

Jolanta

Hotel w porządku miejsce bardzo spokojne.Polecam wycieczkę do Skopje i po drodze Kanion Matka oraz rejs statkiem do św.Nauma,tam jest cudowna plaża i jest czas na kąpiel w jeziorze,tam również kupicie perły ochrydzkie z certyfikatem,rakiję i innne pamiątki.Płacić można w euro,dinarach a nawet w złotówkach wszystko przeliczą.W sklepie obok papierosy 6 zł nie opłaci sie przywozić z Polski.Do Ochrydy taxi 5 euro warto zwiedzić samemu to bardzo blisko.Jesteśmy zadowoleni z pobytu.

Bożka

• Zalety Hotel położony blisko plaży, z dala od miejskiego gwaru.Widok na jezioro i góry.Otoczony bujną zielenią. Zachwyciły mnie róże, które rosły przy hotelowym deptaku.Pokoje sprzątane codziennie.Wymiana ręczników codziennie,pościel co drugi dzień lub na życzenie.Łazienki ok.Restauracje super.Kelnerzy na 6 z plusem.Jedzenie super, dużo warzyw, owoców, dania mięsne urozmaicone.Smaczne zupy.Jednym słowem dla każdego coś dobrego!!!!!Polecam ciasto biszkoptowe nasączone mleczkiem. drinki alkoholowe solidne.Zinme napoje- firmowe inierozcieńczane.
    • Wady Według mnie wad brak

Jesteśmy zachwyceni pobytem w tym hotelu.Macedonia jest cudowna. W przyszłym roku zamierzamy tam ponownie spędzić urlop, Serdecznie polecam.

Marek

• Zalety Duży przestronny na prawde ok
    • Wady Dla mnie brak

Byłem w 2 tygodniu lipca 2019 Dla mnie wszystko ok. bardzo pomocna obsługa, smaczne jedzenie , bardzo kompetentna rezydentka. Przestrzegam jednak przed wycieczkami z biurem - nudne , przewodnik nawed nie ma co komentować - na moje 20 lat wyjazdów najgorszy. I okazało sie że relatywnie drogie- lepiej samemu pojechać.

• Zalety Hotel bardzo blisko jeziora, bardzo mila obsługa
    • Wady zimna woda w basenie

Hotel bardzo ładny, położony blisko jeziora, jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, dużo owoców i pyszne ciasto :). Pokoje są duże i ładne. Woda w jeziorze ciepła, ale trzeba mieć buty do wody, ponieważ jest kamieniste dno. Woda w basenie w pierwszych dniach była zimna, ale później już spokojnie można się było kapać. Super animacje dla dzieciaków w basenie i hotelu. jednym słowem bardzo polecam hotel wakacje były bardzo udane :)

Klaudia

Hotel jest częścia kompleksu składającego się również z hoteli Metropol I Tourist. Hotele mają to samo wyżywienie I mogą korzystać ze swojej infrastruktury. Rożnią się jedynie standardem. Przy Bellevue znajduje się basen I najładniejsza plaża. Pokoje nieco starsze ale czyste I zadbane. 1 bar all inclusive. Dyskoteka w stylu lat 80/90. Taksówka do centrum 4 euro.

Kinga

• Zalety Pyszne jedzenie Czystość Idealne położenie hotelu Obsługa hotelu
    • Wady Zimna woda w basenie Słabe WIFI

Śmiało można wybierać go na swoje wakacje. W hotelu jest dyskoteka oraz animatorzy, nikt nie będzie się nudził. Dodatkowo położony jest w spokojnej okolicy więc i na relaks znajdzie się czas, jest położony przy kamienisto betonowej plaży. Dużo leżaków przy plaży co jest ogromnym plusem kiedy nie trzeba o nie walczyć. Na plaży mamy również bar. Hotel bardzo czysty, a obsługa bardzo się stara.