Opinie o hotelu Bellevue Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Bellevue Beach: obiekt, basen

• Oddzielony jedynie promenadą od długiej, szerokiej, łagodnie opadającej do morza piaszczystej plaży

• Zalety Blisko plaży, elegancko, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, oferta all inclusive w mojej ocenie bogata
    • Wady Ekipa sprzatajaca pokój właściwie poza wymianą ręcznika nic nie sprzątała. Nawet nie dokladano kosmetyków do kąpieli

Warto pojechać, czysto, smacznie i ciekawie. Biuro podróży też w miarę dobre, aczkolwiek sama rezydentka mało zorientowana. W pobliżu hotelu są taxi morskie, którymi doplywamy za 10 l do Nessebaru

• Zalety Czysto. Miła obsługa
    • Wady Szczegolnie rano dosc dlugo czeka sie na winde

Hotel Pierwsza klasa. Obsluga i panie sprzatajace pozytywnie. Proponuje zabrac ze soba recznik aby miec na plaze - bo w hotelu nalezy uiscic kaucje 15 lew. Bar przy basenie SUUUPER , obsluga Baru REWELACYJNA. Pozytywne wrazenia - za rok tez tam jedxiemy ????????

• Zalety Położenie, plaża tylko przejść boso przez deptak. Leżaki bezpłatnie. Jedzenie bardzo dobre niczego nie brakowało.
    • Wady Pokoje na przeciwko windy, słychać ruch windy i ludzi.

Polecam! Myślę że jeszcze tam wrócimy. Położenie przy głównej promenadzie, to nam bardzo pasowało blisko do klubów, restauracji. Dobre drinki.

Justyna

• Zalety Bliskość plaży prywatnej dla gości hotelowych Smaczne posiłki Przemiły personel hotelu

Pobyt w 100 % udany. Bliskość plaży. Atrakcje poza hotelem dla dorosłych i dzieci.

Łukasz

• Zalety blisko morza
    • Wady Niebezpieczne metalowe elementy wystakace ze schodów o które żona uszkodziła stopę.

Nie polecam ani hotelu ani portalu wakacje.pl . Wiem, że komentarz zostanie usunięty zanim zostanie opublikowany. Korzystanie bezpośrednio z biur podróży bo wakacje pl unikają wszelkiej odpowiedzialności za sprzedawane wycieczki.

Wiesława

• Wady Mało leżaków przy basenie

Właśnie wróciłam z wakacji. Ogólnie hotel oceniam na 5. Obsługa bardzo miła i przyjazna z wyjątkiem jednej recepcjonistki, chyba najmłodszej która miała dyżur w ostatnie popołudnie i noc przed moim powrotem. W lobby siedzieliśmy około godz, a ona gziła się z hotelowym bojem na zapleczu, przez co nie miała czasu aby nam wydać prowiant na drogę. Byłam głodna i wściekła. Wyjazd z hotelu mieliśmy o 2 w nocy, samolot o 5:30.

Ewa Mirek

• Zalety Położenie, plaża, bezpłatne leżaki+parasole, jedzenie
    • Wady Windy, kawa

Gorąco polecam ten hotel, pokoje duże sprzątane codziennie i codziennie wymieniane ręczniki. Jedzenie dobre, codziennie coś innego, no powiedzmy że tylko frytki były codziennie a tak to wszystkiego dużo i uzupełniane na bieżąco. Morze ciepłe i bardzo łagodne zejście do wody, dużo hotelowych parasoli i leżaków na plaży a obok ratownik tak że jest ok. W basenie woda ciepła a głębokość od 0,85 do 140. Wszystko super tylko... jest parę malutkich minusików a mianowicie: po dobrym śniadanku, obiadku czy kolacji trzeba się napić kawki i tu o to z automatu leci wyrób kawopodobny , taka troszkę kawa zbożowa to raz, dwa to że zasłonka w łazience podczas kąpieli bardzo próbuje się do nas przykleić no i trzy to winda. Nasz pokój był na 8 piętrze i podczas pory posiłków dosyć długo się na nią czekało. Ogólnie bardzo polecam, w hotelu jest czysto i teren wokół też sprzątany na bieżąco. W lobby bar lub na zewnątrz przy basenie zawsze miejsce się znajdzie do wypicia piwka lub dobrego drinka. Obsługa miła i uśmiechnięta. Po wymeldowaniu o godz 12 zostawiają nam opaski tak że możemy korzystać ze wszystkiego na spokojnie. Krótki transfer z lotniska.

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety położene, bezpłatne leżaki na plaży,
    • Wady brak wieczornej rozrywki w hotelu, windy

Polecam hotel, pokoje są czyste i ładne, leżaki na plaży i przy basenie darmowe, jedzenie jest codziennie takie samo, maly wybór, ale jest dobre. Do centrum jest niedaleko, do plaży natomiast minuta drogi, Ale najlepszy ze wszystkiego był barman na plaży!! :)

JADWIGA
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Położenie,bliskość plaży,bezpłatne leżaki na plaży,urozmaicone pyszne jedzenie
    • Wady Windy,duża ilość dzieci

Polecam ten hotel.Cenię go za przemiłą atmosferę,czystość, położenie.Byliśmy tu 2 razy i w przyszłym roku planujemy znowu wakacje w BEELLEVUE BAECH

Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Położenie Pokoje Obsługa Basen
    • Wady Jedzenie oraz napoje Mało miejsc leżakowych nad basenem Uboga animacja w ciągu dnia i wieczorem

Ogólnie hotel jak na warunki bułgarskie bardzo dobry. Przede wszystkim schludny i czysty. Pokoje duże i przestronne, jednak wadą naszego był brak balkonu, co stanowiło problem odnośnie suszenia mokrych rzeczy i ręczników. Poza tym "kabina" prysznicowa to po prostu brodzik i zasłona, która nie wyglądała najlepiej. Pokój sprzątany był codziennie, łącznie ze zmianą ręczników. Klimatyzacja działała bez zarzutów. Basen duży i czysty, jednak tylko połowa leżaków należała do hotelu, druga połowa do hotelu obok, niestety to sprawiało, że trzeba było bardzo wcześnie rezerwować miejsca. Aha, ratownika brak, a dzieci kąpiących się mnóstwo. Restauracja ok, jednak jedzenie pozostawiało wiele do życzenia. Przede wszystkim mdłe i niedoprawione, mieliśmy wrażenie, że codziennie było to samo. Śniadania były najlepsze, duży wybór. Obsługa miła, jednak często sami musieliśmy prosić o sztućce. Napoje i drinki w porządku, kelnerzy nie żałowali alkoholu. Animacja? Tylko raz widzieliśmy aqua aerobik i raz rzutki. Ale możliwe, że wszystko działo się w hotelu na piętrze, co mogliśmy przeoczyć, dlatego tę kwestię pomijamy w ocenie. Wieczorami za to bardzo przyjemnie grał i śpiewał starszy pan, co umilało kolację (o dziwo pyszną) a la carte. Ogólnie nasze wrażenia są bardzo dobre, mimo drobnych mankamentów. Hotel godny polecenia. Plaża bardzo ładna, rzeczywiście darmowe leżaki dla hotelowych gości. Jesteśmy zadowoleni z urlopu, w tej cenie to naprawdę świetna opcja.