Opinie o hotelu Bellevue
Macedonia / Macedonia Zachodnia

Bellevue: teren hotelu, basen

• Położony bezpośrednio nad Jeziorem Ochrydzkim - perłą Macedonii.
  • Możliwość relaksu w hotelowym centrum SPA.
  • Różnorodne zajęcia animacyjne dla każdego bez względu na wiek.
  • Wiele możliwości uprawiania sportów, m. in. korty tenisowe, boiska do koszykówki i siatkówki.

Kamisia

• Zalety Super lokalizacja, bardzo czysto, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników, bardzo miła obsługa oraz smaczne jedzenie, do tego przepiękne widoki na jezioro Ochrydzkie i Albanię ????
    • Wady Hałas dobiegający z parkingu, bezpańskie psy jak sądzę przeszkadzające w posiłkach.

Polecam wszystkim ten hotel, właściwie było tak jak być powinno i jak pisali inni we wcześniejszych komentarzach, jedyne co mnie zaskoczyło to przepiękne widoki, których się nie spodziewałam. Jednymi słowy Polecam, to recepta na udane wakacje :-)

Maciej

• Zalety - dużo jedzenia - spokojna okolica - blisko w góry - zadbane otoczenie - możliwość gry w tenisa
    • Wady - jedzenie bez polotu i finezji, wszystko przygotowywane w najprostszy możliwy sposób, gotowane brokuły, gotowany mięsa, wszystko robione na ten same sposób, żadnych surówek do obiadu tylko pocięte pomidory, ogórki i buraki - mi brakowało bardziej wakacyjnego klimatu, przy basenie 2 razy przez cały tydzień leciała muzyka - woda w jeziorze była cieplejsza niż w basenie, osobiście nie wszedłem do niego ani razu - przy wejściu na jadalnię goście witani byli przez pana z najbardziej sztucznym uśmiechem jaki spotkałem - wszystkie napoje lane do plastiku (poza posiłkiem) - lody smakowały jak mrożony serek homogenizowany

Wyjazd 09.2019. Wszystko opisane w wadach i zaletach.

• Zalety miła obsługa, dużo posiłków, infrastruktura hotelu, bliskość jeziora, przestronne pokoje, wifi, czystość hotelu, blisko przystanek i sklep
    • Wady w łazience śmierdziało kanalizacją (jak w każdej innej toalecie w Macedonii), kilka bezdomnych psów kręcących się po terenie hotelu,

Oprócz kilku minusów jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, hotel zadbany, jedzenie smaczne i obfite (w tym dania regionalne), profesjonalna obsługa. Dobry punkt wypadowy na wycieczki po Macedonii. Na pewno będziemy polecać ten hotel.

Rodzina z dzieckiem

• Zalety Położenie, widok, miła obsługa.
    • Wady Monotonne, raczej kiepskie jedzenie, pokoje a w szczególnosci łaziwnki wymagają remontu.

Położenie hotelu jest naprawde ładne, tani dojazd taksowkami do Ochrydy. Brak miejsc do spacerowania wieczorami wzdłóż jeziora, jedzenie raczej kiepskie, w alkoholu można się przysłowiowo wykąpać, ogólnie bardzo miła, wrecz rodzinna atmosfera, polskie animacje ????????.

Justyna

• Zalety położenie, cisza, spokój,
    • Wady brak jedzenia dla osób na diecie wegetariańskiej, klimatyzacja w pokoju prawie nie działała, zgraja psów hotelowych- brudnych, śmierdzących i zapchlonych które chodziły po plaży i po restauracji ze śniadaniem.

Gosia

• Zalety Przestronny z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Miła obsługa. Pyszne jedzenie. Doskonały dla rodziny.
    • Wady Łazienka z niewielkimi usterami. Brudne leżaki na basenie.

Bardzo udane wakacje, dla dzieci i dorosłych. Macedonia naprawdę cudowna.

Jola i Krzyśko

• Zalety po za psami wszystko na piątkę !
    • Wady wszedziew pełno psów

jesteśmy z żoną zachwyceni z pobytu !!!! wzsystko nam się bardzo, bardzo podobało i pogoda rewelacyjna ktora bardzo nam odpowieadala ;)

Jakub

• Zalety Dobre położenie, czysto, przyjemnie.
    • Wady Basen bez atrakcji typu zjeżdżalnia itd. z zimną wodą.

Sympatyczna obsługa, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie bez szału ale dobre i świeże. Bardzo ładny widok na jezioro.

• Zalety położony nad samym jeziorem, blisko centrum, przestronne klimatyzowane pokoje, rewelacyjna obsługa hotelu, pyszne jedzenie

Jedyne do czego można się przyczepić to łazienki wymagające odnowienia. Sam hotel, jego położenie, obsługa, jedzenie - wszystko na mega wielki plus !! Macedonia niezmiennie przepiękna (to była moja 5 wizyta w tym kraju). Do samego centrum Ochrydy autobus za 40 MKD (niecałe 3 zł) lub taxi za 300 MKD (21 zł).

Aga

• Zalety Położenie, miła obsługa, czystość, pyszne posiłki

Polecam gorąco pobyt w hotelu Bellevue! W Ochrydzie naprawdę można odpocząć i naładować baterie! :)