Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Bogaty program hotelowych animacji - m.in.: aqua aerobik, bingo, lekcje j. hiszpańskiego, konkursy i zabawy, lekcje tańca.
Atrakcje dla lubiących aktywny wypoczynek: siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, mini golf, szachy ogrodowe, kajaki.
Dobra lokalizacja - tylko 3 km do centrum Varadero, ok. 25 km do lotniska.
Park Retiro Josone (wyjątkowe gatunki roślin i ptaków)
Znakomite położenie. Z jednej strony jest ocean a z drugiej zatoczka, które w dzień robią ogromne wrażenie. Z pokoju widok zapiera dech w piersiach, widać śliczną, niebieściutką wodę. Wadą jest położenie niedaleko rafinerii. W ciągu dwóch tygodni było czuć opary dwa trzy razy wieczorem. Czystość nie jest uderzająca, ale w pokojach było bardzo czysto gorzej z resztą hotelu. Można było spotkać karaluch(!) które sa mniej więcej dwa razy większe niż w Polsce. Jednak tam to normalne tak samo jak jaszczurki. Jedzenie jest średnie. Za to w hotelu znajduję się bardzo ładna restauracja A la carta, w której można poczuć luksus :) Hotel nie jest całkowicie klimatyzowany.
Byłem z rodziną w lutym tego roku. Położenie hotelu przy bajkowej plaży. Widok z pokoju na może jak z widokówki. Zatyka dech w piersiach. Niestety trochę daleko do "centrum"(o ile można nazwać to centrum). Dochodzą zapachy z rafinerii.
Pojawiały się karaluchy (podobno to normalka) Ogólnie wspaniale, czysto i bardzo urokliwie. Chciałbym tam mieszkać. (na wakacje :):)