Opinie o hotelu Beverly Playa
Hiszpania / Majorka

Beverly Playa: obiekt

• Bezpośrednio przy hotelu publiczna, piaszczysta i szeroka plaża.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 500 m od centrum Paguery, ok. 9 km od Magaluf, ok. 21 km od Palma de Mallorca.
  • Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw, miniklub (4-12 lat), brodzik.
  • Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne.

Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Blisko do ładniej plaży i miasteczka.

Hotel spełniał swoje warunki. Pokój czysty z przepięknym widokiem na morze. Mieliśmy pokój exterior polecam, podobno są o wiele lepsze a cena bardzo się nie różni od standardu. Obsługa hotelu dobra, jedzenie przepyszne. Polecam hotel jak i też miejscowość.

Krystyna

• Zalety Blisko do morza, do miasteczka, cudowni animatorzy Izabel, Fernando i Dawid.bardzo dobre kazdego dnia inne posilki, grzeczna obsluga.
    • Wady Osobiscie na posiadane 3 gwiazdki nie widze wad.

Bardzo mily pobyt, urzeklo mnie polozenie hotelu, plaza a przede wszystkim trzech cudownych cieplych animatorow, ktorzy kazdego dnia mieli swieze pomysly. Radze dyrekcji dbac o nich bo na to zasluguja

Lucek

• Zalety Blisko plaży. Bardzo dobre drinki. Bardzo dobre jedzenie. Czysta i cieplutka woda w morzu.
    • Wady Pokoje w nieodnowionej części (chociaż jest wybór i każdy wie co bierze). Trochę za dużo Niemców :)

Hotel wiadomo że nie należy do nowych (ale jak ktoś czyta opisy to już to wie), bardzo blisko morza, woda w morzu ciepła, plaża jak to w pl dużo "petów",

Kobieta

• Zalety Tylko położenie i bardzo mili animatorzy.
    • Wady Hotel trąci myszką, łazienki są stare, na suficie grzyb, pokoje bardzo małe, stara ledwo działająca klimatyzacja, bardzo słaba kuchnia- wszystkie potrawy smakują tak damo, nie sympatyczny personel w recepcji

Nie odwiedziłabym tego miejsca ponownie, prawdę powiedziawszy dziwię się eximtours, że taki hotel rekomenduje.

• Zalety Lokalizacja, miła obsługa, piękne widoki
    • Wady Trochę tłoczno

W sezonie hotel ma bardzo dużo gości, jest trochę zatłoczony

Marek

• Zalety blisko plaży, dobre jedzenie i drinki, animacje, duże baseny, miła obsługa
    • Wady nie wszystkie pokoje były odnowione (nasz nie był), leżaki zajęte od rana

Hotel bardzo blisko plaży, dwa bary z dobrymi drinkami (z wyjątkiem whisky), jedzenie różnorodne i smaczne. Obsługa miła jeśli ktoś nie przesadzał oczywiście, pokoje sprzątane i ręczniki wymieniane. Byliśmy w nie odnowionej części i pokoje przeciętne ze słabą klimatyzacją, Ci którzy byli w części wyremontowanej nie narzekali. Dużo animacji dla dzieci w dzień i wieczorem zawsze coś dla dorosłych. Do stolicy wyspy i lotniska nie jest daleko. Pobyt udany.

Turysta rodzinny

• Zalety Położenie, wyżywienie, czystość, miła obsługa, brak tłoku w restauracji i na basenach,
    • Wady Nie przestrzeganie własnego zakazu rezerwacji leżaków na basenach, nie zapewnienie prowiantu na wycieczki w zamian za opuszczone (doskonałe) posiłki w hotelu. Obecność kilkudziesięcioosobowej hałaśliwej grupy wietnamczyków z Czech zachowującej się jak na bazarach. Sikanie przez dzieci na trawnikach, pranie ubrań w toaletach, kąpiele,zabawy w basenach po zmroku, mycie nóg I obuwia w basenach, it'd. Taki dziki daleki wschód ...

Hotel bardzo miło zaskoczył. Mieszkaliśmy w skrzydle hotelu z początkowymi numerami pokoi. Słońce pojawiało się po południu,a widok był na morze. Z dala od basenów I barów. Wyjątkowo uprzejma obsługa począwszy od recepcji przez restaurację bar I panie sprzątające.

Sylwia

• Zalety Blisko plaży, kilka wind, nie było tłoku nawet w godzinach posiłków
    • Wady Trochę małe pokoje. Ale w zasadzie przychodzilismy tam tylko spać.

Bardzo przyjazna obsługa hotelu zarówno w recepcji jak i w barach. Rewelacyjne jedzenie, dużo, pyszne, dla najbardziej wybrednych. Plaża piaszczysta. 3 baseny. Bez tłoku i walki o leżaki. Gorąco polecam.

Artur

Witajcie, to był nasz drugi pobyt w tym Hotelu. Generalnie jesteśmy zadowoleni. Nie ma tam tłoku, lokalizacja nie jest nastawiona na głośne imprezy, rewelacyjne miejsce dla rodzin z dziećmi. Trochę ludzi starszych. Animacje na poziomie. Blisko do morza plaża czysta, woda ciepła. W porównaniu do poprzedniego roku, hotel zainwestował w odrestaurowanie części pomieszczeń w dolnych częściach budynku oraz korytarzach. Zmieniło się niestety menu, w zeszłym roku było bardziej urozmaicone o dania regionalne. Ale dla osób które tam pojadą po raz pierwszy nie będzie to stanowiło różnicy.

maja

• Zalety Położenie
    • Wady Stary budynek, mało leżaków

Dwa tygodnie w lipcu. Najlepsze w hotelu jest położenie, bezpośrednio przy plaży, można w każdej chwili pójść na mały spacer, czy na leżak (płatne). Plaża niestety dość brudna, wszędzie leżą pety. Woda czysta i bardzo długo płytka co jest dużym plusem. Okolica przyjemna, mnóstwo sklepików kawiarni, knajpek. Sam hotel średni, pokoje dość czyste ale łóżka bardzo niewygodne. Restauracja na samym dole, do kolacji obowiązuje strój formalny, mnie to nie dziwi skoro witają gości pracownicy pięknie elegancko ubrani a niektórzy chcą wejść prosto z basenu mokrzy z zarzuconym czymś tam żeby tylko zjeść..widzicie tutaj mały zgrzyt bo ja tak. W porze obiadu zresztą panie pięknie robiły kałuże przy szwedzkim stole kiedy kapało z majtek na podłoge/żenada. Jedzenie dośc średnie, w Paelli wyjęłam krewetki tak brudne ze odechciało mi się jeść. Przekąski pomiędzy posiłkami sprowadzały się do suchych babeczek, chleba tostowego, sera żółtego i jakiejś wędliny, rzucone w takiej ilości że znikało po 30min. Bardzo dobre animacje co było zasługą super młodych ludzi i chwała im za chęci i zaangażowanie.