Opinie o hotelu Blue Princess Beach

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Wylot z Gdańska All Inclusive

Nikola

• Zalety Piękna lokalizacja, Pyszne jedzenie, Miła obsługa

Witam, polecam ten pięknie położony hotel na Korfu. Spędziliśmy tutaj z żoną wspaniałe wakacje. Czyste pokoje i piękna plaża w zatoce. Ludzie , którzy narzekaja na pokoje wybieraja pokój standardowy o najniższym poziomie a oczekują od pokoju nie wiadomo czego. Mieliśmy pokój superior z widokiem na morze i był cudowny. Pozdrawiam

• Zalety Widoki, okolica, Bar Posejdon, Pomocni pracownicy (choć nie wszyscy)
    • Wady łazienka, jedzenie, strome podejście do pokoju

Byliśmy drugi raz w Hotelu, bardzo ciepło przyjęci ponieważ zaprzyjaźniliśmy się z kilkoma osobami z obsługi i miejsce jest urokliwe, piękna plaża i super miejsce do nurkowania. Na pewno tam wrócimy ale nie jest to hotel 4 gwiazdkowy, jedzenie zimne, ciągle to samo, liche napoje w all, słaby kelner z kolczykiem w restauracji. Pokój ładny ale kiepska łazienka, ciągle stała woda, kiepskie ręczniki, okna brudne, słaba jakość sprzątania, kiepskie animacje. Miejsce ma urok i potencjał ale szef chyba za bardzo zakochał się w euro bo nie ma chęci dbać o gości. Mało grecki hotel ale i nie standard europejski. Ja jestem zakochana w miejscu, ludziach ale sam hotel ma sporo wad. Na pewno nie dla dzieci, starszych bo wszędzie jest mega pod górę.

Zuzanna

• Zalety Być może widok jeśli trafi się na dobry pokój
    • Wady Jak się ma pecha to się trafi się pokój z widokiem na mur i smrodem z kanalizacji

Pechowo trafiliśmy na pokój z widokiem na mur, który był 1,5metra od drzwi balkonowych. Pokój zapyziały, smierdzący kanalizacją, grzyb w łazience i pokoju. Zmieniona nam go dopiero w połowie pobytu, a bioro podróży nie po czuwa się do odpowiedzialności wcisniecia nam bubla za niemałe pieniądze w niby 4gwiazdkowym Hotelu Posiłki dosyć monotonne, jajecznica z proszku,ale ogółem coś można było wybrać dla siebie. Dramatem okazał się być przydzielony pokój. Hotel jest tak położony, że żeby zobaczyć cokolwiek więcej trzeba iść stromo pod górę dłuższą trasę lub ustalać transport z hotelowym busem aby wywiózłl pod górę. Byliśmy w lepszych hotelach w dużo atrakcyjniejsze cenie.

• Zalety Nie znalazłem
    • Wady Syf w pokojach, słabe widoki, smród w łazience.

Ogólnie nie polecam. 4 gwiazdki??? Śmiech na sali. Dałbym 2

Ola

• Zalety Widoki, pyszne ciasta,
    • Wady Wszędzie pod górę, smród, mnóstwo komarów, łazienki bez drzwi prysznicowych, brak atrakcji, monotonne jedzenie, usterki w pokojach,

Całe mnóstwo! Odwiedziliśmy hotel w pierwszym tygodniu sierpnia 2019. Smród z szamba towarzyszy praktycznie na każdym kroku. Jedzenie monotonne, kawa rozpuszczalna z automatu, kelnerzy czekający nad Twoim talerzem kiedy w końcu zjesz. Bar w restauracji aż zniechęca do korzystania, obsługa obserwuje jazdy Twój ruch. Wszędzie plastikowe kubki. Ale najgorsze to był nasz pokój nr 409, w najwyższym punkcie wzgórza zaraz obok basenu za barem. Dodam, że w hotelu wytrzymaliśmy 1 dzień i zmieniliśmy go na inny. Wracając do opisu pokoju, nie działało oświetlenie i klimatyzacja. Łazienka po prysznicu była cała w wodzie, ponieważ w żadnym z pokoi hotelowych nie ma drzwi ani nawet zasłon prysznicowych. Brodzik przeciekał, wiec wszystkie ręczniki hotelowe służyły do wycierania wody w zalanej łazience. Pokój znajdował się w ogrodzie i co za tym idzie było tam całe mnóstwo komarów. W nocy w pokoju aż roiło się od moskitów. Do restauracji schodziliśmy ok.7minut po bardzo stromej miejscami śliskiej ścieżce z asfaltu. Późniejsza wspinaczka po śniadaniu, obiedzie, czy kolacji do pokoju trwała z 15 min. Bar przy naszym domku był otwarty do 19 wiec po tej godzinie praktycznie allinclusive się kończyło, chyba że ktoś chciał to schodził znowu na dół po piwo czy drinka, które i tak po drodze na górę porozlewał. Plaża..kamienie, mało leżaków i zimna woda. Nic poza pięknym widokiem, jeden sklepik i wszędzie pod górę. Może i są plaże w pobliżu ale nie ma się przy takim upale(34st w cieniu) siły aby tam iść. Ogólnie wakacje z koszmaru.

• Zalety Ładna plaża, sympatyczna obsluga
    • Wady Słabe jedzenie, pokoje w których jest grzyb.

W zasadzie to jeszcze czekam na kanapie w recepcji. Wyjazd do Polski o godz. 4.15 a o 11.00 musieliśmy z dzieckiem opuścić pokój. Wykupiliśmy pokój z widokiem na morze. Widok był tylko trzeba było wyjść z tarasu a tam w pierwszej kolejności zamiast widoku sterta kompostu. W łazience stara wanna i grzyb na ścianach to jakaś masakra. Dopiero po rozmowie z rezydentką zmieniono nam pokój, w którym i tak popsuła się klimatyzacja. Ręczniki mieliśmy zmienione raz przez cały pobyt i to chyba tylko dlatego że się przenieśliśmy i były po prostu czyste w pokoju. Jedzenie bez szału praktycznie codziennie to samo ryba, która nie daje się zjeść, spaghetti frytki jakieś mięso niezbyt smaczne i co ważne pyszne zupy (ale gotuje je polka więc nic dziwnego????) i desery trz pyszne. Owoce tylko podczas posiłków. Na przekąski kilka tostowych kanapek i po południu jakieś ciasto o wyglądzie babki. Napoje gazowane do śniadania niedostępne. Podczas wycieczki którą zaproponował grecos podczas wczasów dostaliśmy tak zwane lunch boxy dzień wcześniej czyli trzy kanapki z pieczywa tostowego 3 nektarynki( które i tak rano trzeba już było wyrzucić bo się rozpaćkały) i 1.5 litra wody na cały dzień. Jeśli chodzi o czystosc obiektu to pozostawia wiele do życzenia. 4 gwiazdki to jakaś pomyłka. Podchodząc racjonalnie dałabym max 2. Ale jeśli chodzi o widoki to tu muszę przyznać są piękne. I ma tym chyba zakończę.

• Zalety Położenie robi wrażenie - piękne miejsce
    • Wady - czystość pokoi (a raczej jej brak) - zgłaszane usterki są ignorowane - jedzenie monotonne, ryzyko dolegliwości jelitowych

Hotel położony w pięknej zatoczce, zachwycające zachody słońca. Baseny oraz restauracja z pięknym widokiem na zatokę. Trzeba pamiętać że z takimi widokami wiąże się dużo chodzenia po schodach. Obsługa miła. Jednak czystość jest traktowana z dużym dystansem - podczas tygodniowego pobytu łazienka była raz sprzątana w symboliczny sposób, ręczniki wymieniane co 3 dni, mnóstwo małych usterek, niedoróbek (np. cieknąca woda z pod płytek w łazience, uszkodzony prysznic, brudne klimatyzatory). Niestety nawet jak na Grecję 4* są mocno przesadzone. Niektóre pokoje z widokiem na morze są o powierzchni ok 14m2 co przy dużym łóżku nieco utrudnia życie, mimo zapewnień oferty o zdecydowanie większej powierzchni. Jedzenie - bez szału, wiele osób narzekało na problemy jelitowe. W opcji all inclusive przekąski to żart - można liczyć na kanapkę (ser/wędlina/chleb tostowy) i lody. Wyspa jest przepiękna jednak zdecydowanie nie polecam tego hotelu, pomimo pięknej lokalizacji.

Szymon

• Zalety piękna lokalizacja, nowoczesne pokoje, fajny basen, spokojnie
    • Wady brak animacji dla dzieci i dorosłych, trochę monotonne posiłki

Byliśmy w lipcu 2019. Piękna lokalizacja jest zapewne największym atutem hotelu. Fajny basen. Dla nas delikatnym problemem to brak animacji - a przed zamówieniem pytałem o to wakacje.pl i zapewniono mnie o animacjach (proszę doinformować pracowników). Ogólnie pobyt uważam za udany.

Karolina Wilczyńska

• Zalety 1.Pię?ne położenie. 2. Super widoki. 3. Pyszne różnorodne posiłki. 4. Miła obsługa. 5. Aż 3 baseny. 6. Prywatna plaża. 7. Możliwość wypożyczenia auta lub/I łódki. 8. 3 bary z pysznym białym winem. 9. Bliskie położenie do sąsiednich plaż.
    • Wady Nie za duzo wad hotelu :) 1. Nie dla dzieci i osób starszych. Wszędzie z górki i pod gorkę. Dość stromo. 2. W połowie wyjazdu pełne położenie hotelu (około 400os. Uciążliwe). Bez porównania na początku było nas 60os. Luz wszędzie. 3. Bungalow odnowiony, lecz brak obiecanego widoku na morze. 4. Baaaardzo słaby Internet (może być plusem jak i minusem ten stan ;))

Polecam domki nie dalej jak 230 numery. Numery od 300, to już zupełnie inna część wzgórza - daleko wszędzie. Domki B.blisko siebie.

Mariusz Gajda

• Zalety Widoki
    • Wady Rozrzucone pokoje

Widoki piękne. Tylko ja osobiście prosiłem i kupiłem pokój blisko plaży superior a dostałem na samej górze gdzie wręcz trzeba się wspinać. Ogólnie Polaków czy ma lepszy pokój czy gorszy to i tak odizolowuja