Opinie o hotelu Blue Sky

• 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

Stefan

• Zalety Blue Sky Apartments położony w samym centrum Mali. Blisko sklepy, tawerny i plaża. Czyste i przestronne pokoje.
    • Wady Imprezy na głównej ulicy w klubach codziennie do 5 rano. Głośno ale przy zamkniętym oknie nic nie słychać.

Właściciele Blue Sky Apartments (dwóch braci) bardzo przyjaźni i nastawieni na pomoc w różnych kwestiach. Pokoje bardzo czyste. Pościel i ręczniki sa zmieniane. Kuchnia w pełni wyposażona. Klimatyzacja za dodatkową opłatą w kwocie 7 euro za dobę. Transfer jest do i spod McDonaldsa, który położony jest ok. 100 metrów od wejścia do apartamentów. Warto sobie właczyć google street view. Wejście jest naprzeciwko Club Candy lub wcześniej przez parking dojazdowy (są oznaczenia apartamentów). Przyjechaliśmy o 3 w nocy. Recepcja była zamknięta. Z hotelu obok przyszedł Nicos (jest zatrudniony w tych dwóch hotelach), który nas bez problemu wpuścił do naszego apartamentu. W ostatnim dniu pobytu mieliśmy wymeldować się o 12.00 a transfer z hotelu mieliśmy 13 godzin później ( w nocy). Nie było problemu abyśmy za niedużą kwotę zostać w apartamencie. W okolicy pełno sklepów i tavern. Z jedzeniem nie było żadnego problemu. Z basenu można korzystać z hotelu położonego 30 metrów od apartamentów Blue Sky. Imprezy na głównej ulicy w klubach codziennie do 5 rano. Przy zamkniętym oknie nic nie słychać. Idealne miejsce dla ludzi lubiących zabawę. Mała Ibiza. Przeważająca większość turystów to młodzi Anglicy potem sporo w średnim wieku Niemców. Widać też Rosjan i naszych Rodaków. Bardzo dobra komunikacja autobusowa do Heraklionu Koszt tylko 4,10 euro od osoby w jedną stronę. Przystanki na głównej ulicy Mali. Plaża piaszczysta. Polecam szczególnie miejsce przy restauracji Elia na wprost wysepki z kościółkiem. Komplet dwóch bardzo wygodnych leżaków i parasola to 12 euro za cały dzień. W innych miejscach taniej 9 euro ale mniej komfortowo.