Opinie o hotelu Blue Star

Blue Star: basen, wakacjepl

• Najpiękniejsza plaża w regionie - plaża Kleopatry - oddalona niecałe 500 m od hotelu.
  • Świetne położenie - do centrum miasta ok. 1,5 km.
  • Dla dzieci: miniklub, minidyskoteka, plac zabaw, brodzik.
  • Sport i wellness: sauna fińska, sauna parowa, hammam, sala fitness.

Xavier

Czystosc super, obsługa wysoki poziom, jedzenie monotnonne, ale duze ilosci. Brak imprez tanecznych w hotelu:) Jezeli chodzi o wyjazd to wstyd dla hotelu.... dostalismy suchą bułkę i malutki dzemik na drogę. Bez malej buteleczki wody.

• Zalety Bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, fajne pokoje z balkonami i widokami, klimatyzowane, niezbyt małe, codziennie sprzątane :) bliskość plaży
    • Wady lunchbox, ciasne windy

Pobyt w czerwcu 2019 roku. Wyjazd rodzinny. mieliśmy dwa pokoje, jeden dla nas, drugi dla synów: 19 i 13 lat. Wakacje bardzo udane. To nasz pierwszy pobyt w Turcji i już wiemy, że nie ostatni. Hotel Blue Star oceniamy bardzo dobrze. pokoje raczej przestronne, z balkonami, klimatyzowane, codziennie sprzątane. Posiłki bardzo smaczne i różnorodne. Obsługa przemiła o bardzo pomocna. Hotel posiada dwa baseny, dwa bary z napojami i przekąskami oraz bar na plaży hotelowej. Nie dało się być głodnym :) wręcz odwrotnie, 7 dni - 3 kg więcej :) Potrawy zróżnicowane, tureckie i europejskie, nawet dla diabetyków. Duży wybór surówek, sałat, ziół, ciast, każdy coś znajdzie :) Plaża oddalona ok 10 min. spacerkiem. Nie korzystaliśmy z busa hotelowego, który kursuje na plażę. Leżaki na plaży płatne po 10 lira za szt. Do czego można się przyczepić to lunchbox, właściwie jakby go nie było. No i windy dosyć ciasne. Reszta bardzo, bardzo na plus :) Alanya bardzo ładna, tubylcy przyjaźni, sporo atrakcji do zobaczenia nawet na własną rękę. Z wycieczek fakultatywnych polecam "jeepsafari" po 20 euro od osoby. Świetna zabawa dla całej rodziny, nie męcząca, super klimat, polecam serdecznie.

Mateusz

• Zalety - położenie -obsługa -infrastruktura

Witam. Właśnie wróciliśmy z urlopu. Hotel położony jest w dobrej lokalizacji, blisko miasto i plaża ( ok. 10 min spacerkiem ) . W lobby jest też rozpiska busów. Sam hotel czysty wyremontowany. Pokoje czyste , zadbane , sprzątane codziennie . ( codziennie ręczniki , papier i woda) Restauracja spełnia wymagania nawet wymagających klientów . Do wyboru szeroka gama posiłków mięsnych , wegetariańskich i rybnych. Ogrom ciast i słodkości . Dwa baseny , leżaki i bary zawsze gotowe na gości , alkohole przeważnie słabe lokalne ( za dopłatą oryginalne np Jägermeister) Codziennie odbywają się animacje dla dorosłych jak i dla dzieci . Animatorzy bardzo sympatyczni . Wieczorem zawsze odbywały się jakieś imprezy tj wieczór turecki. Zwracam jednak uwagę na to iż dno morza to skała i buty do pływania mogą okazać się bardzo potrzebne . Nie mniej jednak pobyt w Turcji i w Blue Star oceniam bardzo dobrze . Pozdrawiam!!!

• Zalety położenie , posiłki , animatorzy
    • Wady słabe wi-fi , brak drugiej karty do pokoju i po wyjściu nie działa lodówka ani klima , kiepskie lunch boxy jeśli jedziemy na zwiedzanie

Wakacje bardzo udane , jesteśmy zadowoleni i w przyszłym roku napewno pojedziemy do Turcji , być może do hotelu Blue Star. Bardzo fajni animatorzy , posiłki rewelacja ,a obsługa w restauracji wręcz niesamowita . Szkoda tylko , ze jest jedna karta do pokoju i po wyjściu z pokoju wyłącza się prąd w pokoju , po co są w pokoju lodówki skoro nie działają .

Jan

• Zalety Personal, posilki
    • Wady Byc może jakosc Wi Fi,

Jednoznacznie poliecam jak dla mlodych taik i osob w wieku starszym

Amadeusz Rodzinski

• Zalety Wszystkie udogodnienia w obiekcie, animacje, dobre jedzenie, bardzo miła obsługa
    • Wady Daleko od centrum, daleko od plaży, położony na wzgórzu, płatne leżaki i parasole na plaży

Hotel, pomimo kilku wad był świetny. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Chętnie tam wrócę

Jarosław

obsługa hotelu swietna .przepyszne jedzenie swietny basen ze zjeżdzalnią

Grzegorz

• Zalety Bardzo dobre jedzenie super animatorzy obsługa hotelu bardzo miła
    • Wady w zasadzie brak wad chyba że odległość na plażę

Byliśmy z rodzina we wrześniu 2018 pogoda rewelacja sam pobyt tak samo miła pomocna obsługa animatorzy zapewniaja super rozrywkę polecamy dla rodzin z dziećmi . Dość daleko do plaży ale jak dla nas to nie był problem poniewaz preferujemy pobyt przy basenie . Cena rewelacja 1350zł od osoby termin 28 wrzesień i srednia temperatura 32 stopnie rewelacja

Dorota

• Zalety Pokoje ok czyste
    • Wady Prosilismy o lunch box dostaliśmy splesniale jedzenie. Lot był raniutko więc śniadanie nam jakby się należało niestety musieliśmy wyrzucić do śmieci Masakra wstyd. Mogli nie dawać wcale

Ja już nikomu nie polecę tego hotelu 5 raz w Turcji I najgorszy hotel

• Zalety Dobra obsługa, dobry stosunek jakości do ceny. Ogółem pozytywnie.
    • Wady Jedyna jaka widzę to czystość schodów przy zjeżdzalniach.

Ogółem polecam hotel. Jedzenie zróżnicowane, codziennie coś innego, fajni animatorzy i wieczorne atrakcje. Blisko do miasta.