Opinie o hotelu Blue Star

Blue Star: basen, wakacjepl

• Najpiękniejsza plaża w regionie - plaża Kleopatry - oddalona niecałe 500 m od hotelu.
  • Świetne położenie - do centrum miasta ok. 1,5 km.
  • Dla dzieci: miniklub, minidyskoteka, plac zabaw, brodzik.
  • Sport i wellness: sauna fińska, sauna parowa, hammam, sala fitness.
  • Wylot z Rzeszowa All Inclusive

Ada

• Zalety Dobra lokalizacja Miła, pomocna obsługa Nowoczesne pokoje
    • Wady Rezydent TUI

Hotel jak i cały wyjazd świetny. Bardzo dobre jedzenie, w szczególności desery. Pokoje bardzo dobrze wyposażone, sprawna klimatyzacja, czysto. W nocy w pokojach cisza, spokój. Jedynym minusem była rezydent TUI Agata, bardzo niemila i nieprofesjonalna. Udziela błędnych informacji. Niewłaściwa osoba na niewlaściwym miejscu.

Yaroslav

Hotel jest troche zadaleko od plazy. Ale poza tym wszystko jest na najwyzszym poziomie. Warto tu jechac. Kuchnia neperewerszena czyli naprawde najlepsza)

Maria

• Zalety Miła obsługa, dobre jedzenie.
    • Wady Leżaki przy plaży płatne . Ta sama cena za cały dzień leżakowania jak i za dwie godziny.

Pobyt uważam za udany , jednakże pobytu miałam o dzień krócej, niż znajomi rezerwując kilka dni po mnie, to uważam za nieuczciwe.

ANDRZEJ

• Zalety MIŁA OBSŁUGA ,DOBRE JEDZENIE
    • Wady BRAK

WSZYSTKO SUPER.ŁADNE POKOJE.BARDZO CZYSTO,BAREK NA PLAŻY.ALKOHOL JAK NALEŻY,NIE DORABIANY Z WODĄ,DOBRE PRZEKĄSKI.ATRAKCYJNE ANIMACJE.

andrzej

• Zalety czysto,schludnie,bardzo miła obsługa,doskonałe położenie.
    • Wady brak wad

wszystko super,jestem pod wrażeniem pobytu w tym hotelu,wszystkim serdecznie polecam.

Edyta

• Zalety wspaniali animatorzy (nie można się przy nich nudzić na basenie) blisko centrum pyszne jedzenie bardzo miła obsługa
    • Wady jak dla mnie brak

Myślę, że jeszcze kiedyś skorzystam z oferty hotelu. To były bardzo udane wczasy :) Jedynym minusem to faktycznie ludzie zajmujący leżaki i mało tego wcale z nich nie korzystający.....

UBALD

• Wady - a small variety of traditional - no sound insulation between bathrooms - we could chat with our friend in a bathroom from other room -swimming pool open only till 8 pm -very small variety of drinks -proper çay bardak not available

Localisation is OK, in a walking distance to the beach through streets with some food places and shops car and scooter rental next t hotel.

Ludmila Jung

• Zalety Obsługa na plus, jedzenie ok, czysto
    • Wady ,

Hotel położony blisko centrum, portu. Pokoje sprzątane codziennie, miła obsługa, urozmaicone jedzenie i jeżeli ktoś nie oczekuję luksusow to szczerze poleczm

Kamila

• Zalety Niska cena
    • Wady Niemiła obsługa hotelu, słabe posiłki i napoje oraz skracanie czasu ich wydawania, serwis sprzątający.

Obsługa hotelu jest niemiła (kelnerzy i barmani pracują ?za karę?), posiłki są monotonne i nie różnorodne, a ich czas podawania jedzenia oraz napojów jest skracany wg uznania obsługi, serwis sprzątający jest niedokładny.

Patrycja

• Zalety - 10 min spacerkiem od plaży - fajne animacje - bliskość bazarków i sklepików - dwa baseny - na jednym głośniej, przy drugim ciszej - bardzo duży wybór jedzonka na śniadaniach - bardzo fajne SPA - postój taksówek pod hotelem - taksówki bardzo tanie, a dzięki temu nie musimy znać adresu, taksówkarze hotel Blue Star kojarzą od razu
    • Wady - pokoje i łazienki dla bardzo niewymagających, szczególnie łazienki, ale w sumie nie różnią się pokoje od tych na zdjęciach - dość monotonny wybór jedzenia na obiadach oraz kolacjach, jeśli wszystko by nam smakowało to jesteśmy w stanie zdjęć praktycznie codziennie coś innego, gorzej jeśli nie :) - jeśli ktoś uważa porządny zasięg Wi-Fi w pokojach za bardzo potrzebny, to tu może mieć problem (akurat dla mnie na wakacjach to zaleta :D) bowiem zasięg jest super w lobby i na korytarzach (przynajmniej w głównym budynku) w pokojach raz łapie raz nie - zejście plaży hotelowej trochę śliskie i niebezpieczne, ale da się przeżyć

Średni hotel dla średnio-wymagających. Ogólnie za tę cenę, jeśli komuś nie przeszkadzają łazienki niczym w nieodremontowanym hostelu to polecam :) Na plażę można dojść pieszo, bądź wsiąść w hotelowy busik, który kursuje średnio co 20 minut. Warto wybrać się do portu i na zamek, żeby zobaczyć panoramę miasta. Za to polecam rezerwowanie bezpośrednio przez biuro podróży, żeby dojść do ładu i składu z wakacje.pl musiałam do nich dzwonić 8 razy! Bo albo ciągle mylili coś w rezerwacji, albo zapomniało im się wysłać maila z numerem rezerwacji do wpisania na stronie organizatora - DRAMAT.