Opinie o hotelu Blue Star

Blue Star: basen, wakacjepl

• Najpiękniejsza plaża w regionie - plaża Kleopatry - oddalona niecałe 500 m od hotelu.
  • Świetne położenie - do centrum miasta ok. 1,5 km.
  • Dla dzieci: miniklub, minidyskoteka, plac zabaw, brodzik.
  • Sport i wellness: sauna fińska, sauna parowa, hammam, sala fitness.

• Zalety Czysto, nie mozna sie nudzic sa animacje na basenie i po kolacji tez sie zawsze cos dzieje, w hotelu dbaja o turystow.
    • Wady Hotel wysoko polozony, troche ciezko sie wraca z miasta czy z plazy, jedzenie troche monotonne(zalezy kto co lubi) ogolnie hotel dla mniej wymagajacych, troche daleko do miasta jak chce sie isc spacerkiem ale dookola sklepy i stragany wiec nie jest zle, plaza piaszczysta tylko ze czesto sa fale i spokojnie sie nie poplywa. Ogolnie fajne miasto.

Hotel ogolnie dla malo wymagajacych. Polecamy to miasto szkoda jednak ze do portu czy centrum bylo kawalek bo czesciej bysmy tam chodzili.

Ala

• Zalety Hotel odnowiony
    • Wady Jedzenie

Wróciłam do tego hotelu 3 raz wraz z małżonkiem. Jakie było nasze zdziwienie,wymiana całej załogi a szczególnie szefa kuchni,pozostał tylko pan który pilnował porządku przy basenie i jeden boy. Niestety hotel bardzo obniżył swoją świetność, prawie wszyscy chorowali, mnie dopadło juz w Polsce... Bar na plaży nieporozumienie,brak zasad higieny. Smutne ze tak podupadl hotel gdzie zawsze były bardzo dobre opinie. Nigdy już tam nie wrócę! !!

Ania Z

• Zalety Blisko centrum , plaży, pyszne jedzenie, miła obsługa .
    • Wady Nie stwierdziłam

Hotel bardzo fajny . Codziennie sprzątane pokoje, miła obsługa.

• Zalety - czysto
    • Wady - zatrucia pokarmowe, - hałas - przy wyjezdzie z hotelu o 22 checkout do 12 - monotonne jedzenie,

W czasie pobytu znalazłem tylko dwa karaluchy, wszyscy przechodziliśmy zatrucia pokarmowe w róźnym czasie, a jedliśmy (do zatruć) tylko w hotelu, rezydent potwierdził że zatruć jest sporo. Pokoje duże i czyste - część nad restauracją, niestety okna są nieszczelne i nie pochłaniają dzwięku, a hotel jest niedaleko ruchliwej drogi - dość dużo hałasu. Zasłony nie zasłaniają także okien w całości więc łuna światła świeci nocami po oczach. Na plus dwa basen jeden spokojniejszy drugi z atrakcjami w drugiej części hotelu, Goście jak to goście różni przewaga osób z rosji. Jedzenie - codziennie to samo, monitonia, brak urozmaiceń nawet dni tematyczne to samo w nowych przebraniach. Zdecydowanie nie polecam. Alkohole: whisky wodka piwo gin plus woda kawa herbata piwo sprite i nestea. PArasol i leżaki na plaży płątne (10TL za leżak i 10 TL za parasol) za cały dzień (10-17) posiłki serwowane przy plaży podobnie jak w hotelu (12-14) napoje (10-17). W pokojach klimatyzator, ręczniki, lodówka i suszarka + kilka butelek wody) TV z TVPolonia dla wytrzymałych ;-)

Bogdan

• Wady Bardzo sliskie plytki przy basenach, brak toalety na poziomie restauracji i basenow, co jest zwiazane z koniecznosca schodzenia po schodach

Grzegorz

Hotel miejski położony w centrum Albanii, około 15 minut drogi pieszo od płazy. Na plaże można dojechać busem, który co chwila kursuje. Jednak przejście spcerm jest przyjemne i atrakcyjne. Piękna piaszczysta plaża Cleopatra, czyste morze. Przkąski na plaży podawane do godziny 14:00. Leżaki niestety płatne, ale to już trzeba uwzględnić przy planowaniu budżetu. Hotel dla osób, które wolą odpoczynek na plaży niż na basenach (tylko 1). Wyżywienie jak na 4 gwiazdki rewelacyjne. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Spotkałem osoby, które kilkakrotnie wracały na wakacje do tego hotelu. Polecam.

• Zalety Dobre jedzenie. Sporo animacji. Bardzo duże i ładne pokoje. Ciepła woda w basenie - ogromny plus.
    • Wady Mało leżaków przy basenie.

Przyjechaliśmy wieczorem, zmęczeni podróżą i pierwsze wrażenie hotelu nie powalało. Jednak sam pokój był zaskoczeniem na plus. Rano hotel znacznie zyskał w naszej ocenie. Nie był to może bardzo wysoki standard jak na 4*, ale trudno znaleźć coś, do czego można byłyby się przyczepić. No może do małej ilości leżaków przy basenie. Pobyt wspominam jednak bardzo miło i mogę z czystym sumieniem polecić rodzinom z dziećmi. Ogromnym plusem była podgrzewana woda w basenie, przez co dzieci mogły się moczyć w nim godzinami, a my mieliśmy czas dla siebie.

Anonimowy

• Zalety Połozenie nie daleko plazy, spacer zawsze jest dobry, przemiła obsługa zarówno recepcja, reszta pracowników jak i animatorzy. Pokoje schludne, zgodne z opisem. Ogólne wrażenie jak najbardziej na plus. W hotelu zawsze sie cos sie dzieje.
    • Wady Monotonne posiłki, mało się zmieniało. Jedzenie smaczne, ale przez 11 dni ciężko jeść wciąż to samo.

Polecam zdecydowanie ten hotel. Bardzo dobra lokalizacja, super animatorzy, którzy nie pozwalają się nudzić. Recepcja, jak i reszta pracownikowi ekstra. Panie od sprzątania troszkę się osiągały, ale pokój czysty bardzo. Ociagały tzn. Wychodzilismy o 9 z pokoju a o 16 nadal nie bylo posprzatne. Ale kiedy już sprzataly to bez zarzutu.

Eliza

• Zalety Mila obsluga i smaczne jedzenie
    • Wady Kiepskie pokoje

Polozenie ok obsluga ok i jedzenie smaczne. Kiepskie pokoje

Olga

• Zalety Cena Klimatyzacja 2 baseny Mila obsluga Polozenie blisko do centrum Plaza spacerkiem ok 7 min Bar na plazy obejmujacy all inclusive Codzienne animacje Duzy wybór jedzenia
    • Wady Duzy hotel kilku pietrowy z kilku czesci Do centrum samej alanyii ok 45 min piechotą Mogloby byc czysciej i odswiezyc pokoje brak mozliwosci spozywania napoi na basenie

Ogolnie bardzo udany wyjazd za fajne pieniadze. Alkohol czy napoje bez limitu. Dobry dojazd do centrum za 4 liry autibusem lub 45 spacerem wzdluz plazy lub centrum chodnikiem wsrod butikow. Piękna plaza ok 7 min choc kursuje rownoez busik chyba 3 razy. Bar na plazy na opaske( napoje, woda, piwo , kawa i herbata). Posiłki cieple urozmaicone codzienne wieczorne show. Polecam ludziom w kazdym wieku. Czyste lazienki.