Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.

Patryk

• Zalety Bardzo czysto Miła obsługa Dużo atrakcji i animacji Położenie blisko plazy i bardzo ładna plaża hotelowa Dobre jedzenie Super pokoje
    • Wady Czasami nieprzyjemny zapach z łazienki w pokoju Pilnowanie czasu posiłków co do sekundy

Bardzo udany wyjazd, super hotel, blisko plazy, niedaleko bazarki jeżeli ktoś planuje zakupy (poniedziałek dosłownie przed wyjściem z hotelu, czwartek 5min drogi dalej), bardzo miła obsługa, zadbane o to żeby było czysto. Jedyne do czego można się przyczepić to czasami zbyt głośna muzyka.

Jadwiga

• Zalety Miła obsługa,pyszne,urozmaicone jedzonko,czystość w całym hotelu.Wieczorne animacje niejednokrotnie zapierały dech w piersiach- wspaniałe.
    • Wady Zbyt daleko od lotniska.Podróż autokarem około 3 godziny.

Jadąc do Alanya wybierajcie ten hotel.Jest wspaniały pod każdym względem.To były wakacje moich marzeń choć w Alanya byłam po raz trzeci. Gorąco polecam nawet najbardziej wymagającym.Tu nie ma nudy..........

Wojciech

• Zalety Blisko do piaszczystej plaży Duże pokoje 2 baseny Miła atmosfera i super obsługa

Wakacje spędzone w tym hotelu uważam za udane w 100 %!!! Hotel położony blisko promenady i plaży, obsługa hotelu sympatyczna i bardzo rozrywkowa, wyżywienie bardzo smaczne, pokoje mają dużo przestrzeni, 2 baseny (strefa rozrywkowa i strefa cicha), zdjęcia oddają w 100% to co tam się znajduje. Z dużą przyjemnością polecam ten hotel!!!

Janek

• Zalety Zaletą hotelu może być jedzenie oraz atrakcje dla dzieci
    • Wady Zdjęcia na stronie internetowej pokazują główny ładny hotel i przykładowy pokój tego hotelu który był w porządku, natomiast nigdzie nie ma pokazanych zdjęć pokoi i pozostalych budynków w których byłem zakwaterowany.Jest tam bród, smród,nie działającą dobrze klima i sporo odbiegają wyglądem od zdjęć znajdujących się na stronie internetowej- jakbym je widział to w życiu nie wybrałbym tego hotelu (Pokoje i budynki te na pewno nie są po remoncie i zasługują co najwyżej na 2 gwiazdki).Jak ktoś chce liczyć na loterię że może trafi do ładnego hotelu który jest na zdjęciu to polecam.

Zdecydowanie nie polecam że względu na oszustwa w stosunku co do zakwaterowania.

Waldemar

• Zalety Dobre jedzenie, blisko do plaży
    • Wady Słabe animacje w ciągu dnia

Blisko rynek wcale nie tak tani jak się spodziewałem, ładna plaz trochę mały basen. Jedzenie super

Anita

• Zalety - bardzo czysty - bardzo dobra obsługa, szczególnie w restauracji - smaczne posiłki, ogromny wybór (szczególnie deserów) - fantastyczne animacje dla dzieci i dla dorosłych
    • Wady - problemy z WiFi; często się rozłącza, dobry zasięg wyłącznie w lobby - daleko od lotniska; stosunkowo długi transfer

Bardzo polecam Hotel Blue Wave, szczególnie rodzinom z dziećmi. Hotel jest bardzo ładny, pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria i codziennie sprzątane. Basen główny, choć niewielki, jest w pełni wystarczający; cały czas gra przy nim muzyka, ale jeśli ktoś szuka spokoju, może przejść do drugiego, tzw. "cichego" basenu, również znajdującego się na terenie hotelu. Obsługa hotelowa (szczególnie w restauracji) zasługuje na ogromną pochwałę: kelnerzy są bardzo uprzejmi, błyskawicznie odpowiadają na wszelkie możliwe prośby gości, szybko sprzątają i nie dopuszczają do tego, by przy bufecie lub przy stolikach pojawił się jakikolwiek nieporządek. Posiłkom nie można niczego zarzucić: są różnorodne i smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza, że posiłki ( a także napoje alkoholowe i bezalkoholowe: bez jakiegokolwiek limitu) serwowane są właściwie bez przerwy w godzinach 7:30 - 23.00. Hotel oferuje niesamowite animacje: animatorzy dają z siebie wszystko, skutecznie zabawiają nie tylko dzieci, wymyślają również rozmaite rozrywki dla osób dorosłych. Nie mają racji Ci, którzy piszą, że animacje są "wyłącznie po rosyjsku". Owszem, w hotelu większość gości stanowią Rosjanie i Polacy, więc np. puszczane wieczorem bajki są w języku rosyjskim, ale wszystkie pozostałe animacje są prowadzone jednocześnie w językach angielskim, rosyjskim i tureckim. Ponadto animatorzy są w zdanie zagadać gości po polsku, niemiecku, francusku etc., tak, że żadne dziecko nie czuje się wykluczone. Hotel leży w dość spokojnej dzielnicy, otoczony jest głównie przez niewielkie knajpki, kawiarenki i sklepy, najbliższe punkty "do zwiedzania" znajdują się ok. 7 km dalej, w centrum Alanyi, dokąd można spokojnie dojechać autobusem (bilet kosztuje bardzo mało, bo ok. 1 $). W samym Obagolu nie ma właściwie niczego ciekawego do roboty (poza, oczywiście, plażowaniem, korzystaniem z hotelowego basenu i bardzo fajnego SPA), ale spragnieni wrażeń mogą skorzystać z ofert wycieczkowych. Biuro Coral Travel oferuje kilka ciekawych wyjazdów, w tym jednodniową wycieczkę do Izraela, którą bardzo polecam. Jeśli ktoś nie chce korzystać z usług biura, to w okolicach hotelu znajduje się kilka lokalnych punktów sprzedających jedno- i dwudniowe wycieczki. Podsumowując: bardzo polecam, szczególnie z biurem Coral Travel, bo sprawdziło się wprost wyśmienicie :)

Dominika Lewandowska

• Zalety Hotel bardzo czysty. Posiłki różnorodne pyszne. Animatorzy w hotelu cudowni ludzie. Młodzi uśmiechnięci. Kelnerzy mili . Hotel spełnił moje oczekiwania w ????% polecam i kiedyś tam wrócę na pewno.

Pobyt tygodniowy spełnił moje oczekiwania. Plaża oddalona od hotelu 10min spacerem . Wieczorne animacje . Hotel bardzo czysty i dziwi mnie że jest napisane"dla średnio wymagających" 4* idealne.

Tatiana

• Zalety Pokoje czyste, jedzenie smaczne, animacje dla dorosłych i dzieci, możliwość skorzystania z hotelowego SPA , w okolicy wiele atrakcji, obsługa dbająca o czystość
    • Wady drinki wydawane w malutkich porcjach, często w plastiku, nie weźmiesz na jeden raz więcej niż 2 sztuki, mała ilość alkoholu i mały wybór drinków, nadgorliwy manager, na plaży brak drinków. Nieprzygotowany rezydent

Animatorzy od rana do nocy zabawiali gości, organizowali wyjazdy w miasto, WiFi działało ok. Basen malutki ale i tak wystarczający, Jedna zjeżdżalnia. Kids room dla dzieci. Hotel blisko centrum , dużo restauracji i bazarków w pobliżu . Snack bar otwarty między posiłkami. Manager SPA bardzo miły, komunikatywny, pomocny. Profesjonalne SPA. Niestety rezydent Łukasz nie był przygotowany do rozmowy z gości którymi się opiekował, Zero wiedzy na temat okolicy i pobliskich atrakcji, brak wsparcia i chyba pracuje tam za karę ( Biuro obsługi Coral Travel ). Z lotniska jechaliśmy 3 godziny, niby w ofercie biura jest podane 1,5 godziny drogi ale po drodze odstawialiśmy gości z 7 innych hoteli. Poza tym hotel godny polecenia.

• Zalety Z zewnątrz hotel prezentuje się całkiem przyzwoicie .
    • Wady Hotel dzieli się na :główny budynek (widoczny na zdjęciach ) oraz kilka nie wielkich bloczków , do których przechodzi się przejściem podziemnym pod ulica .Obsługa hotelu na w recepcji głównej mało profesjonalna .Dwa baseny , pierwszy większy przy głównym budynku oraz drugi kameralny przy pozostałej części budynków to stanowczo za mało.Plaza to jedna wielka porażka , conajmniej 500m od hotelu , leżaki i parasole z demobilu , za wszystko trzeba płacić dodatkowo .Jedzenie monotonne , choć na to nie będę narzekał bo nie jechałem do Turcji by się obrzezać . Brak włączonej klimatyzacji w restauracji oraz w lobby hotelowym , za pilot do klimy w pokoju trzeba wnieść kaucje 5euro, sejf w pokoju tez dodatków płatny 1,5euro/dzień . Rzeczy wartościowe trzeba zabierać ze sobą lub chować w sejfie, bo giną , to taka historia z tego wyjazdu. Hotel oddalony od lotniska w Antalya o 3godziny drogi autobusem. Jednym zdaniem za wszystko trzeba płacić , bo przecież Turcy są bardzo przedsiębiorczy ????

Hotel tylko i wyłącznie dla osób które chcą podróżować po Turcji.Blisko Alanya Ok 4km

• Zalety bardzo czysto,bardzo dobre jedzenie,tuż przy hotelu poniedziałkowy bazar,jeden z lepszych hoteli na pobyt wakacyjny
    • Wady hotel nie bierze odpowiedzialnosci za powstałą nadwagę u gości podczas pobytu :-)

Hotel trzyma bardzo wysoki standard.Menadzerowie non stop pilnują jakości porządku i posiłków.Bardzo dużo animacji dla gości.Jedzenie bardzo dobre, rozmaite (choć pojawiają się głosy rodaków że mało rozmaite - moim zdaniem tylko dlatego że duża część gości je bez opamiętania wszystko naraz jak szarańcza lub jakby zostali skierowani przez MOPS na turnus dożywiający)