Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.

Nata
    Pobyt: Czerwiec 2014

Tragiczny hotel. 99% gości to rosjanie, niemila obsluga, brak animacji, brud na stołówce, brudne talerze, sztućce.

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety położenie
    • Wady niesmaczne jedzenie, nieświeże, spleśniałe

W skrócie-nikomu nie polecam tego hotelu. Poza ładnymi, nowymi pokojami nie ma on nic do zaoferowania. Jeśli nie chcecie wyhodować sobie raka na ich spleśniałym jedzeniu omijajcie ten hotel!

andreas71
    Pobyt: Sierpień 2013

Ogólnie hotel jak na3 gwiazdki dobrej jakości,wyżywienie dobre kelnerzy uwijają się szybko są mili ,uprzejmi poza barmanem jakby za kare polewał i podawał napoje minusem jest plaża podaja 300m niestety odległość jest znacznie większa co jest napewno minusem oddalona od pozostałych hoteli w takim odosobnieniu i to sprawia,że jedynie lezaki nalezace do hotelu sa na pustkowiu cena w szczycie sezonu niestety wysoka zbyt wysoka jak na 3 gwiazdki

Radosław
    Pobyt: Czerwiec 2013

Witam byłem i nie polecam barmani leją słabe drinki,kupa rosjan , jedzenie bardzo słabe i nie dobre biuro Wezyr Holiday zmieniło 3 dni przed wylotem warunki umowy nie trzy bary tylko jeden nie 4 gwiazdki tylko 3 daleko do plaży jak ktoś by chciał więcej info proszę pisać na mojego maila odpisze maklejn@o2.pl pozdrawiam

Emilia

Gościłam w tym hotelu od 01.07.2012- 08.07.2012 i uwazam, ze byl to bardzo udany pobyt. Hotel jest w dobrym polożeniu, wszedzie blisko- plaza, sklepy... Jedzenie w hotelu rewelacyjne, kazdy cos znajdzie dla siebie i naprawde duzo wszystkiego-ciasta, owoce. Wieczorne animacje- duzo smiechu i zabawy, chociaz w j.angielskim i j.rosyjski ale bez znajomosci jezyka idzie zrozumiec o co chodzi. Obsługa hotelowa, kelnerzy superrrr....Naprawde polecam!!!

Azor
    Pobyt: Lipiec 2012

Średniej klasy hotel, zatłoczony, brak klimatyzowanej jadalni, beznadziejny bar (parodia drinków i kolejki !!!), posiłki monotonne, mało mięsa i wędlin, słabe śniadania. Małe baseny, leżaki dostępne do ok. godz. 7.00 potem wszystkie są zarezerwowane. Do plaży 300m, do plaży hotelowej 600m. Na plaży brak AI, drogie posiłki i napoje w barze. Fajne wieczorne animacje. Pokoje - standard, bez wiekszych uwag. Brak polskich kanałów w TV.

Pusia..Aniusia..Gaga

agoonia
    Pobyt: Lipiec 2012

Nie polecam nikomu tego hotelu. Dużo podróżuję, zatrzymując się w 3 lub 3,5 gwiazdkowych hotelach, a Blue Wave jest to najgorszy hotel w jakim się jak dotąd zatrzymałam. Nie zasługuje na 3 gwiazdki. Ma okropną obsługę poczynając od recepcji, poprzez barmanów, większość kelnerów oraz managera (czy właściciela). Są mało przyjaźni, aroganccy, niechętni do jakiejkolwiek pomocy, nadąsani, co nie zdarzyło mi się w żadnym innym hotelu. Niewiele osób z obsługi potrafi porozumieć się po angielsku. Recepcja ? bardzo nieprzyjemny recepcjonista. Gości traktował z góry, niechętnie wysłuchując, czy pomagając gościom. Brak klimatyzacji w recepcji. Stołówka ? duszno, brak klimatyzacji, zero higieny - stoły brudne, kelnerzy wycierają wszystkie stoły jedną ścierką, bądź zmiatają okruchy szczotką kiedy obok siedzą goście. Jeśli nie przyjdzie się na posiłek na początku to często brakuje sztućców, często też brakuje wody w dystrybutorach. Dlatego też ludzie ustawiają się w kolejki na kwadrans przed otwarciem restauracji. I co najbardziej bulwersujące ? kucharze wydzielają porcje mięsa ? każdy dostaje po jednym małym kawałku, nie ma szans na więcej. Pod koniec każdego posiłku brakuje już mięsa, owoców, ciast. Po 11 wieczorem życie w hotelu zamiera. Gasną światła I ochrona prosi o ciszę. Na tak duży hotel jest tylko jeden bar, za którym pracuje tylko 1 barman. Czasami stoi się więc w kolejce po 15 minut, aby dostać szklankę coli, czy drinka. Barmani to totalna porażka. Opcja ?all inclusive? na bardzo kiepskim poziomie. Nie dość, że nalewają bardzo mało alkoholu, a kiedy poprosi się o więcej mówią, że nie można, że takie są zasady w tym hotelu, że kamery monitorują, to jednorazowo można wziąć tylko 2 szklanki napoju. Zamiast się zrelaksować i odpocząć większość czasu trzeba byloby spedzicstojac w kolejce do baru. A na ulotkach jakie dostaliśmy jest napisane, że napoje zarówno bez jak i alkoholowe podawane są w nieograniczonych ilościach, co jest zwykłym kłamstwem. Barmani lekceważą gości. Traktują ich z góry, jak zło konieczne.

buddys
    Pobyt: Lipiec 2012

Byłem na wczasach z Wezyrem ,ogólne wrażenie dobre nawet powyżej oczekiwań . Jedynym mankamentem był "rezybent" który delikatnie mówiąc pomylił zawody.

Misiaq
    Pobyt: Lipiec 2012

Jesteśmy od 15-26.07 opinia bardzo pozytywna! To nasza trzecia wizyta w Turcji i wiemy czego sie spodziewać. Hotel niedorobki nadrabia świetna obsługa. Jeśli ktoś wymaga złotych klamek to musi wydać na wczasy 2x wiecej. Polecamy dla imprezowiczow i rodzin z dziećmi. Mieszkamy w części do której trzeba przejść przejściem podziemnym ale jest ok. Jedzenie dobre ,typowo tureckie, miesozerca tu padnie z głodu. Wyjazd na 10 dni w allinc kosztował nas na cała 4os. Rodzinie 7350 zł. Cena adekwatna do poziomu. Tak więc jescze aż polecam ;)