Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.

Mini mini Piter Litle
    Pobyt: Wrzesień 2010

To były moje niezapomniane wakcje pomimo że hotel był średni. Jestem przekonany że naszą paczkę zapamiętają na zawsze. Szczególnie manager hotelu ten w seledynowym krawacie który się wkurzał jak widział że jemy dużo ponad normę oraz że wypiliśmy wszytkie zapasy wódki w barze. Szczególnie polecam barmana MUSTAFE oraz Animatora którzy pokochali Polską wódkę co skutkowało tym że chodzili jak pająki często bardzo pijani.Mustafa nabawił śię kontuzji bo pił po kryjomu z Nami i jak wracał do domu to się przewrócił na swoim skuterku:) Wrócę tam za rok!

Leszek

Hotel położony w centrum miasta, co stanowi bardzo fajne miejsce na spacery i zakupy. odleglość od morza troche zaniżona. do hotelowej plaży ok 400 m. sam hotel niczym nie zaskakuje in plus oraz in minus. czystosc na dobrym poziomie. minusem jest brak klimatyzacji w lobby oraz w restauracji co przy wilgotnosci powietrza 70% jest nie do wytrzymania. klimatyzacja w pokoju niewystarczajaca do schlodzenia calego pomieszczenia ale na sama sypialnie wystarcza. obsługa hotelowa bez zastrzeżeń, barman mógłby nalewać troche wiecej alkoholu i te kubeczki troszkę śmierdzą. bardzo fajne przekąski między głównymi posiłkami. wieczorne animacje są bardzo fajną rozrywką dla dzieci i dla dorosłych. hotel polecany dla ludzi pragnących spędzic wakacje za niewygórowaną cenę. w poniedzialki obok hptelu odbywa sie targ na ktory można kupic wszystkie dobra jakie oferuje Turcja.

Przemek
    Pobyt: Sierpień 2010

Świetne położenie hotelu, co prawda do plazy nie jest 150 metrów tylko z 300 ale jak dla mnie było extra, jedzenie rewelacja, polecam wszytskim chcącym wypocząc w Turcji

joanna chuchrowska-prędka

Hotel czysty, jedzenie dobre, zwłaszcza ciasta. Kurczak pod każdą postacią, chociaż były też ryby i baranina. Obsługa miła, chociaż stają jak kat nad duszą na jadalni, czego brakuje przy basanie. Barmani zostawiaja dużo do życzenia, bo drinki są w proporcji 10ml alkoholu reszta napoju w kubku plastikowym. Dlatego wieczorem przy barze robi się kilometrowa kolejka. Basen jest wporządku, ale niestety kąpiel wnim kończy się infekcją uszu. Dlatego polecam stopery lub zabranie ze sobą odpowiednich antybiotyków. Byliśmy z dziećmi pierwszy raz na wakacjach w Turcji i jesteśmy zadowoleni bo pobyt w hotelu był przyjemny. Gdybym miała jechać tam jeszcze raz pojechałabym napewno. Ciekwostką jest targ, który odbywa się w poniedziałki, aż do wieczora. Można zrobić fajne zakupu tylko trzeba umieć się targować.

alicja
    Pobyt: Lipiec 2010

Wszystko zgodne z opisem w ofercie.Polecam.

Właśnie wróciłam z wakacji w tym hotelu. Jest on położony w cichym miejscu, ale dookoła jest sporo sklepików i restauracji. Do centrum Alanyi (ok. 5 km) można dojechać dolmuszem lub komunikacją miejską. Plaża znajduje się ok. 400 m od hotelu, jest czysta, piaszczysto-żwirowa z kamienistym zejściem do morza (obuwie mile widziane). Pokoje są czyste, sprzątane codziennie. Obsługa bardzo miła i uczynna, w recepcji można porozumeć się w kilku językach. Jedzenie smaczne, śniadania monotonne, ale obiady i kolacje zróżnicowane. Wi-fi działa w lobby i w pokojach bardzo dobrze. Jedyny minus tego hotelu, to brak klimatyzacji w lobby i w restauracji. W sierpniu oprócz wysokiej temperatury jest też bardzo duża wilgotność powietrza (70-80%) przez co klimatyzacja w tych pomieszczeniach byłaby bardzo wskazana. Wycieczki również polecam - zwłaszcza Kapadocję, ale nie z Wezyra tylko z polskich biur w Alanyi (korzystałam z biura Jolcia & Adams i było super - Kapadocja 30 euro + 14 euro 2 obiady).

monis
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel bardzo fajny,obsługa bardzo miła. Nie było problemu z drinkami,wszystko w szkle.Rezydenci Bartek i Alina bardzo mili i pomocni,korzystaliśmy pare razy z ich pomocy i nie było problemu. Wrażenia ogólne bardzo dobre ,hotel zasługuje na 4*.

Jagoda
    Pobyt: Czerwiec 2010

Dobry, czysty i ładny hotel.Pokoje duże, przestronne, dobrze wyposażone. W pełni zasługuje na 3*.Są drobne uchybienia jak to że trzeba się osobiście pofatygować po drinka ale zalet znacznie więcej.Plaża piaszczysta,leżaki i parasole bezpłatne, tylko w morzu są kamienie.Na terenie hotelu są dystrybutory a więc z napitkami nie ma problemu. Dobra kuchnia, czysto, grzeczny personel,nie spotkałam się z żadnymi próbami wyłudzania pieniędzy co w krajach islamskich jest nagminne. Kto jeździ to wie o czym mówię. I chyba po raz pierwszy, ani mnie ani nikogo z mojej rodziny nie dopadła "zemsta sułtana". Ten hotel to miłe zaskoczenie, polecam każdemu.

lidia Pirog
    Pobyt: Wrzesień 2009

Pisząc tę opinię jestem jeszcze w tym hotelu. Obsługa jest bardzo miła. Jedzenie jest dobre i urozmaicone. Pokoje są sprzątane codziennie. Wifi działa bez problemu nawet w pokoju. Animatorzy organizują czas wypoczywającym m.innymi AEROBIK, SIATKÓWKA PLAŻOWA, DART i inne rozrywki. Jedyny minus to, że po nurkowaniu w basenie u większości ludzi również i u mnie stwierdzono infekcję uszów. Musiałem brać antybiotyk i zakraplać uszy, polecam stopery do uszu. Pozdrawiam Paweł.