Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.

Kasia Sobczyk

Byłam z rodziną po raz pierwszy na zorganizowanych wczasach z biura podróży i po raz pierwszy leciałam samolotem więc może nie mam porównania z innymi hotelami ale jestem bardzo zadowolona z wczasów w tym hotelu. Podkreślę tutaj czystość w pokojach i bardzo miłą obsługę. Zaletą hotelu jest to, że jest nieduży co tworzy kameralną atmosferę. Bardzo miło wspominam hotelowego fotografa, który robi zdjęcia gościom hotelowym, które można potem obejrzeć i ewentualnie kupić za ok.3Euro. Świetny basen z ciepłą wodą, brodzik idealny dla dzieci. Chciałabym tam jeszcze wrócić.

Pobyt: Wrzesień 2009

Ogólne wrażenie nienajgorsze. Nietety pokoje dano nam w budynku na przeciwko, a nie w głównym, o niższym standarcie, ale za to z dodatkową sypialnią. Opcja All inclusive realizowana bez większych zastrzeżeń. Tylko barman nieprzyjemny, a raczej nieprzyjemny dla Polaków bo Niemców, a zwłaszcze Rosjan traktował po królewsku dając np. szkło do drinka, a nie plastik. Na recepcji, dziewczyna z bardzo słabym angielskim z która ciężko cokolwiek załatwić. Jedzenie w sumie dobre, ale codziennie prawie takie same. Niesmaczne i nieprofesjonalne zachowanie Rezydenta Marcina z biura Wezyr, który zapatrzony wyłącznie w swoją prowizje od sprzedaży dodatkowych wycieczek, nieomieszkał niemiło skrytykować osoby chcące wyłacznie wypoczywać.

Anna Śnioch

Naprawdę miłe zaskocznie. Wszyscy w tym hotelu starają się zasłuzyć na dobrą opinię. Każdą rzecz dało się łatwo załatwić.Czysto codziennie sprzątany pokój przez miłą panią. Hotel bardziej kameralny -nie jest to ogromny kompleks, ale dzięki temu panuje tam miła i przyjazna atmosfera.

Pobyt: Wrzesień 2009

Nie wiem jak wyglądały pokoje w części głównej hotelu, mój był w aneksie - czyli obok głównego budynku. Nie można było nic zarzucić, estetycznie wykończony, TV, lodówka, schludna łazienka z prysznicem, balkon. Do plaży faktycznie nie daleko spacerkiem ok 10 - 15 min. współczuje tylko tym co trafią tam w czasie obfitych opadów deszczu - hotel topi się w kałużach - również w recepcji :) ja wyjeżdżając miałem problem z dotarciem po opadach do głównego budynku. Nikt nie chodził głodny, ale urozmaicenie żadne.

Zadowolona
    Pobyt: Sierpień 2009

Z hotelu jestem naprawdę bardzo zadowolona:)dostałam pokój w głównym budynku był cudny a obawiałam sie że będzie słabo bo się naczytałam tych bzdur co tu piszą że brzydkie pokoje. Bywałam w 4-gwiazdkowych hotelach ale ten naprawę mnie zaskoczył. Pokoje czyste, duże z tv aneksem i sypialnia naprawdę rewelacja:) Jedzie również bardzo dobre i zróżnicowane w zasadzie cały czas było coś do jedzenia, między posiłkami robili turecką pizze. Animacje też super. Jak ktoś narzeka na taki super hotel to niech sie zastanowi co pisze..A i super zjeżdżalnia :D naprawdę warto :)

sam hotel super:)do morza naprawde 150m:) czysto, miło, jedzenie (jak dla mnie) kurczak pod każdą postacią do przyjęcia,( ale przez tydzień) ;) były tez i ryby i inne mięsa,fryty, kluski i makaron fajne desery:) nie należy narzekać:)) jedyny minus, to sporo braci rosyjskiej.... i wieczorne animacje w wykonaniu AkiFa choć bardzo fajne, niestety w większej części prowadzonej "pa russkamu jazyku".... no i plastikowe kubki do herbaty i soków:(:( cała reszta duży plus, do Alanii bliziutko, restauracje na miescu, baseny wystarczające, leżaków nie brakowało, plaża kamienista, ale do przeżycia:) Polecam, :) bez wodotrysków, ale spokojnie można jechać:))))

Jestem zadowolona, miła obsługa, pokój ok, jedzenie dobre.

KtośTam
    Pobyt: Lipiec 2009

Na poczatek kazdego Polaka i Rosjanina meldują w śmierdzącej ruderze, którą dwano trzeba by było wyremontować (mityczne pokoje 404 i 202). Bród, smród i hałas... obdrapane ściany, wiszace zarówki bez zyrandola i wystające kontakty. nalezy natychmiast zrobic awanturę to przeniosą do innego pokoju. Nie dac sie zwodzic, ze to tylko do jutra. kto nie walczy zostaje w smrodzie, a maja naprawde fajne pokoje w innej czesci hotelu. Atrakcji jak nalekarstwo. Jedzenie obrzydliwe. Obsługa bezlitosnie uwodzi zony, o czym bolesnie sie przekonałem;-) Ale cóz... w końcu wakacje. Ogólnie syf i nedza:-)

Helena Forfecka
    Pobyt: Maj 2009