Opinie o hotelu Bodrum Bay Resort

Bodrum Bay Resort: basen, sport i rekreacja

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety widoki
    • Wady brudno, bardzo kiepska obsluga , smrod na stolowce, brudny basen, brak cieplej wody, popsute klimatyzaje, karaluchy

zapomnialam dodac tak jak Pani ponizej , ze karaluchy ! ze brak swiatel , ze "balkon" z malutkim krzeslkiem na jedna osobe " pozniej mielismy juz taras ... ze smrod na stolowce , pokoj nie byly sprzatane tylko raz po raz zmienione reczniki ,to wszystko prawda i wlasnie ze jest to jawne robienie ludzi w konia , kiedy luedzie mysla ze zamawiaja pokoj w hotelu a otrzymuja w bumgalowych , i jescze sa obwiniani ze to ich blad mimo ze nigdzie w ofercie nie ma takiej informacji . w moim przypadku nawert pracowniczka wakacje.pl byla zdiwiona ze mam pokoj w bungalowie bo sama konczac moja rezerwacje , nie widxziala takiej informacji ! Pani "rezydentka"Agnieszka z biura coral wogole niepomocna , wrecz obrazona ze ludzie byli niezadowoleni , porazka !!pierwszy i ostani raz z biurem CORAL !

• Zalety widoki
    • Wady brudno .hotel i cala reszta wymagaja remontu

tydzien temu wrocilusmy z przyjaciolmi z tego miejsca , mielismy pokoje w bungalowych ,mimo ze robiac rezerwacje bylam pewna ze zamawiam miejsce w pokoju w 5*hotelu . Pokoje w bunglowach okropne , brakcieplej wody , plesn, grzyb na scianach , wszystko wymaga remontu i porzadnego sprzatania, znajmoi mieli pokoj w hotelu glownym i tam tez sie okazala straszna lipa , oni w jednym z pokoi wcale nie mieli wody w kranie . my bylismy z malutkimi dziecmi , po pryzyjezdzie poltora dnia stracilismy na zmiany pokoi , z jednego na drugi i kolejny dzien z drugiego na trzeci , ten juz byl w miare ok , poniewaz byl w dobrze usytuwanym dla nas miejscu . nadzwigalismy sie bagazy biegajac po niezliczonej ilosci schodow ;/ obsluga w recepcji bucowata ! w restauracji bardzo monotonne jedzenie , z owocow tylko jablka i ewentualnie winogrono przez caly tydzien . soki okropne , drinki rowniez bardzo kiepskie . miejsce ogolnie zaniedbane pod kazdym wzgledem . dodam jeszcze z to nie nasze"widzimisie" w dzien kiedy przyjechalismy do hotelu , cala nasza ekipa z biura podrozy coral byla bardzo zawiedxiona , kazdy chodzil do recepcji i wsciekly zmienial pokoje , panowal wielki haos ! polacy dostaja najgorsze pokoje . polecam tylko dla pieknych widokow i to buy bylo na tyle .

IWONA

• Zalety Położenie
    • Wady Brudne pokoje, brudny basen, brudne leżaki, smród na stołówce

W ofercie nie ma informacji, że rezerwowany pokój jest bungalowem. Obsługa hotelowa, twierdziła, że błąd w rezerwacji leży po stronie biura podróży. Warunki zakwaterowania koszmarne - brak ciepłej wody, brak żarówek w pokojach, karaluchy a Panie sprzątaczki w pokojach składały tylko brudne ręczniki. Brudne leżaki na basenie i na plaży. Warto dodać, że piaszczysta plaża należy do prywatnych kwater zlokalizowanych koło hotelu, sam hotel ma tylko coś w rodzaju tarasu plażowego. Nieprzyjemny zapach na stołówce, opóźnione dokładanie jedzenia do pustych bemarów. Nie polecam!

Kobieta 60

• Zalety piękne widoki, które nieco zrekompensowały zawód
    • Wady obskurne pokoje, mnóstwo schodów do plaży. daleko od centrum. Bardzo nietrafiony wybór dla tych co nie tylko leżą na plaży i raczą się alkoholem

Absolutnie nie polecam tego hotelu. Nie oczekiwałam luksusu, ale przynajmniej minimum estetyki. Pokoje obskurne, nieczynne gniazdka elektryczne, atrapa a nie balkon dla jednej stojącej osoby., łazienka zagrzybiona, malutka. Szczęśliwie w październiku nie trzeba było uzywac klimatyzacji źle ustawionej. Czułam się jak w norze. Szczęściarze mogli dowiedzieć się w Polsce co znaczy PROM, ja do nich nie należałam. Mimo, że była prośba aby nie był to bungalow to jednak tam nas. zakwaterowano. Pani z wakacje. pl nie podpowiedziała, że wystarczy dopłacić parę złotych aby dostać pokój w budynku głównym Po interwencji zaproponowano jeszcze gorszy pokój. Rezydentka tez w niczym nie była pomocna. Totalna porażka nigdy więcej ani w to miejsce ani z coral travel.

• Zalety DOBRE POŁOŻENIE
    • Wady HOTEL NIE SPEŁNIA STANDARDU HOTELU 5-CIO GWIAZDKOWEGO

Ciasne niezbyt przyjemne pokoje z nieprzyjemnym zapachem w bengalach

leila

• Zalety Piękne widoki na morze i zatokę .Reszta zasługuje max na 2/3 gwiazdki. Obsługa w recepcji bardzo pomocna. Menager również.
    • Wady Częste awarie wind, mnóstwo schodów, słabe sprzątanie pokoi, drinki to tylko lód i cola [lub inne dodatki bezalk.] a wódka rosyjska, marnej jakości. Niczego więcej nie można się spodziewać a hotel 5- gwiazdkowy? o ironio!! Obsługa w barach makabryczna...barmani robią wielką łaskę podając drinka czy nawet zwykłą colę.. Brak napojów bezalkoholowych [ tłumaczą to końcem sezonu!!- pobyt od 23.09 do 07.10.2019]] Kelnerzy noszą brudną odzież [ restauracja ? la carte] ale to akurat rozumiem ,bo pracują po kilkanaście godzin dziennie i pewnie nie mają czasu na nic innego, nawet pranie!!Widać ,że są bardzo zmęczeni. Codziennie od rana do wieczora jeden i ten sam chłopiec od podawania ręczników na basen...już nawet nie ma siły na sztuczny uśmiech i wcale się nie dziwię! Barman Murat w barze głównym konkretny gość. Pozdrawiam!! Toalety w okolicy basenu w stanie krytycznym. Nikt tam nie sprząta przez cały dzień. Menager ok .Pomocny, konkretny.. Jedno, co mnie mocno zniesmaczyło to widok ,,pana w białej koszuli [ niezmiennie] z pieskiem,, na tarasie głównym...piesek chodził po stoliku a pan nadstawiał usta do lizania[ podejrzewam, że PAN to ktoś WAŻNY!! bo codziennie zasiadał na tarasie i obserwował gości, przyjeżdżał rano i przesiadywał do wieczora . Jeśli to jakiś ,,władca,, tego hotelu to polecam, by skupił się na pracownikach wycieńczonych pracą a nie na piesku!! Na właściciela nie wyglądał...marnym samochodem jeżdził!! Kolejny problem to brak komunikacji w języku polskim. Polacy zostawiają tam mnóstwo kasy a nie są doceniani. Wszelkie informacje w j. angielskim i ROSYJSKIM!! Więc pytam, po co przyjmują gości z Polski, wszak przyjeżdżają tam również ludzie nie znający angielskiego czy ROSYJSKIEGO!! ?? Dla jednych można nauczyć się języka a dla innych nie?? Rosjanie to 90% turystów. Animacje przy basenie również w języku angielskim i rosyjskim. Tarasy przy pokojach w hotelu głównym brudne.niedopałki papierosów wszędzie!! Panie sprzątające tam nie zaglądają!! Napiwki nie skutkują!! W łazienkach należy spodziewać się karaluchów. Ogólnie to hotel bardzo średniej klasy. Tylko widoki go ratują!! Rezydent Mateusz CoralTravel do wymiany!! Nawet nie umie sprzedać wycieczki a jeśli już ktoś głupi zapłaci to nie może liczyć na nic więcej z jego strony. Polecam kupować wycieczki w miejscowych biurach. Nawet 50 % taniej Gość mało rozgarnięty jak na swoje stanowisko pracy!!

wszystko zawarłam w wadach hotelu..Częste awarie wind, mnóstwo schodów, słabe sprzątanie pokoi, drinki to tylko lód i cola [lub inne dodatki bezalk.] a wódka rosyjska, marnej jakości. Niczego więcej nie można się spodziewać a hotel 5- gwiazdkowy? o ironio!! Obsługa w barach makabryczna...barmani robią wielką łaskę podając drinka czy nawet zwykłą colę.. Brak napojów bezalkoholowych [ tłumaczą to końcem sezonu!!- pobyt od 23.09 do 07.10.2019]] Kelnerzy noszą brudną odzież [ restauracja ? la carte] ale to akurat rozumiem ,bo pracują po kilkanaście godzin dziennie i pewnie nie mają czasu na nic innego, nawet pranie!!Widać ,że są bardzo zmęczeni. Codziennie od rana do wieczora jeden i ten sam chłopiec od podawania ręczników na basen...już nawet nie ma siły na sztuczny uśmiech i wcale się nie dziwię! Barman Murat w barze głównym konkretny gość. Pozdrawiam!! Toalety w okolicy basenu w stanie krytycznym. Nikt tam nie sprząta przez cały dzień. Menager ok .Pomocny, konkretny.. Jedno, co mnie mocno zniesmaczyło to widok ,,pana w białej koszuli [ niezmiennie] z pieskiem,, na tarasie głównym...piesek chodził po stoliku a pan nadstawiał usta do lizania[ podejrzewam, że PAN to ktoś WAŻNY!! bo codziennie zasiadał na tarasie i obserwował gości, przyjeżdżał rano i przesiadywał do wieczora . Jeśli to jakiś ,,władca,, tego hotelu to polecam, by skupił się na pracownikach wycieńczonych pracą a nie na piesku!! Na właściciela nie wyglądał...marnym samochodem jeżdził!! Kolejny problem to brak komunikacji w języku polskim. Polacy zostawiają tam mnóstwo kasy a nie są doceniani. Wszelkie informacje w j. angielskim i ROSYJSKIM!! Więc pytam, po co przyjmują gości z Polski, wszak przyjeżdżają tam również ludzie nie znający angielskiego czy ROSYJSKIEGO!! ?? Dla jednych można nauczyć się języka a dla innych nie?? Rosjanie to 90% turystów. Animacje przy basenie również w języku angielskim i rosyjskim. Tarasy przy pokojach w hotelu głównym brudne.niedopałki papierosów wszędzie!! Panie sprzątające tam nie zaglądają!! Napiwki nie skutkują!! W łazienkach należy spodziewać się karaluchów. Ogólnie to hotel bardzo średniej klasy. Tylko widoki go ratują!! Rezydent Mateusz CoralTravel do wymiany!! Nawet nie umie sprzedać wycieczki a jeśli już ktoś głupi zapłaci to nie może liczyć na nic więcej z jego strony. Polecam kupować wycieczki w miejscowych biurach. Nawet 50 % taniej Gość mało rozgarnięty jak na swoje stanowisko pracy!!

• Zalety Piękne położenie ,wzgórze przepiękna panorama na miejscowość Bodrum
    • Wady Mocno zużyty , zaniedbany ,ogromna ilość schodów

Hotel 5 gwiazdek? no cóż to za dużo- stanowczo, zasługuje on na góra 3 gwiazdki, ze względu na mocno zaniedbały obszar .,slabe jedzenie marny wybór monotonię wieczne braki produktów chociażby takich jak lód , alkohole soki itp na stołowce tak tak bo restauracją tego nie można nazwać brakowało niektórych produktów które były a potem jak zniknęły to na zawsze być może końcówka sezonu albo skąpstwo właściciela, ktory to codziennie ze swoim piesiuniem przechadzał sie pilnując obsługi... nie był to mój pierwszy pobyt w Turcji bo a aż siódmy, wiec widziałam jak wyglądają hotele 5 gwiazdkowe i jaki wybór jedzenia może być tu masakra i jeszcze raz masakra co z tego że dużo bemarów jak w bemarach wielkie g.. mały wybór ciast, owoce względnie ,sery żółte stare oślizłe, skąpstwo właściciela na produktach zamiast masła margaryna gril brudny że ąż strach było coś do niego włożyć ... i wiele innych takich ...stoliki klejące obsługa niby sie starała ale wszystko myte było syfiastą ścierką taką śmierdzącą można opisywać w nieskończoność. Hotel stary w ofercie pisano odnowiony to za duże słowo ,może ochlapany farbą .ilość schodów przerazająca ale było wiadomo jest usytuowany na skarpie , kolejka linowa wiecznie zepsuta wieć do lobby 192 schody pokoje w budynku takie sobie tzw standard room jeszcze jak cie mogę dość czysto łązienka z wanną brak czajnika, pokoje w bungalach*- syf robaki wilgoć smród wyłamane zamki zepsute drzwi ... a najlepszy to był tylko widok cudny)) mogłabym się rozpisać jeszcze na temat basenu barów i plaży ale..pozostawiam to bez komentarza

Zbigniew i Wioletta

• Zalety położenie, widoki, personel
    • Wady wysłużone pokoje

Spędziliśmy w tym hotelu dwa tygodnie. Był to bardzo udany pobyt, hotel spełnił nasze wszelkie oczekiwania. Niewątpliwie największym atutem hotelu jest jego położenie. Zewsząd rozciągają się przepiękne widoki. Z pokoju i plaży widać jedną zatokę, a z tarasu przy lobby drugą, gdzie rozciąga się widok na Bodrum z portem i zamkiem. Naprawdę jest co podziwiać i przyjemnie zjeść posiłek albo wypić drinka patrząc na takie widoczki. Jest też możliwość spacerów poza hotel. Zaraz po wyjściu z hotelu można wejść na wzniesienie z ruinami wiatraków i punktem widokowym. Można się przespacerować do pobliskiego Gumbet, można też się przejść na pieszo do Bodrum, ale to już trochę czasu zajmie, jakieś 20, 30 minut. Zakupy polecamy zrobić w Gumbet, ponieważ Bodrum jest dosyć znaną i drogą miejscowością a w Gumbet wszystko było tańsze i można utargować lepsze ceny. Naprawdę warto się wybrać kilka razy na spacer poza hotel bo widoki są tego warte. Jeżeli chodzi o jedzenie to było bardzo dobre jak na Turcję. Potrawy były przygotowane i przyprawione pod gusty europejskich gości. Nie było żadnych problemów ze znalezieniem stolika w restauracji. Z dostępnością leżaków też nie było żadnego problemu. Nawet jak ktoś się zjawił w południe to zawsze znalazł wolne leżaki. Ale trzeba pamiętać że to był czerwiec. Bardzo miłym zaskoczeniem dla nas była obsługa w barze przy plaży. Barmani bardzo uprzejmi a kelnerki donosiły drinki do leżaków więc można było się skupić tylko na wypoczynku :) Oczywiście dobrze jest się odwdzięczyć za miłą obsługę, naprawdę warto. Kiedy czytaliśmy przed wyjazdem opinie o tym hotelu, wszyscy narzekali na pokoje. My mieliśmy wykupiony standard club room i rzeczywiście pokój, który dostaliśmy był trochę mały i bez widoku na zatokę dlatego wymieniliśmy go na inny i już było ok. Ten drugi pokój był świeżo wymalowany, meble praktycznie nowe, w ogóle nie zniszczone, klimatyzacja sprawna i co najważniejsze bardzo cicha. Naprawdę nie było się do czego przyczepić. Ale fakt jest taki, że niestety wszyscy goście z Polski, którzy przyjechali razem z nami dostali słabe pokoje i wszyscy je wymieniali. Ale niestety tak jest wszędzie, że Polacy dostają najgorsze pokoje. Trzeba się upomnieć o inny, lepszy i wtedy jest ok. My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i polecamy ten hotel tzw normalnym ludziom, którzy nie szukają dziury w całym, nie robią zdjęć brudnej fugi w łazience i nie spędzają swojego pobytu w pokoju tylko korzystają z uroków hotelu i okolic. Serdeczne pozdrowienia dla Beaty i Zbyszka :)))

Ewa Maria

• Zalety Na pewno położenie hotelu oraz miła i sympatyczna obsługa!
    • Wady Za dużo schodów do wchodzenia i to jedyna wada tego hotelu!

Wybrałam pokój w budynku głównym ponieważ pokoje w części Club są poniżej standardów hotelu 5*. Jedzenie było bardzo dobre! Nigdy nie brakowało wolnych stolików podczas posiłków. Tak samo było z leżakami na plaży i chyba przy basenie? Bary też z miłą obsługą szczególnie bar w lobby hotelu! Widoki przepiękne z każdej strony! Spacerem można dojść do Bodrum lub dzielnicy Gumbet w 20 minut. Taksówka do Bodrum kosztuje 5 dolarów więc dla 4 osób to tanio! W Bodrum jest bajecznie zwłaszcza wieczorem, ale zakupy lepiej zrobić w Gumbet bo taniej! Urlop spędziliśmy super i jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam i tęsknię za tymi widokami!

Renata

• Zalety Piękne widoki, Kameralne położenie.Posiłki urozmaicone, bardzo dobre.
    • Wady Duża ilość schodów, często nie działająca winda

Zacznę od tego ,że biuro Coral Travel wprowadziło nas w błąd. W opisie hotelu jest zaznaczone ,że pokoje zlokalizowane są w budynku głównym- co jest kłamstwem. Pokój Club standard dla dwóch osób to bungalow.Mały pokoik z malutkim balkonikiem, na który zmieściło się tylko małe drewniane krzesełko. Zdjęcia w opisie Hotelu to pewnie zdjęcia pokoi w budynku głównym.! . Do pokoju dotarliśmy w nocy.To co tam zastaliśmy ciężko opisać. Pokój z czasów PRL. Jedna lampa stojąca z dziurawym kloszem.Głównego oświetlenia pokoju brak, klimatyzacja nie działająca, kabina cieknąca.Oczywiście dwa oddzielne łóżka, które się rozsuwały. Brak ciepłej wody..Po otwarciu okna balkonowego huk z przepompowni, którą mieliśmy za oknem. Po interwencji w recepcji, kazali zgłosić się rano, bo nie mają miejsc..Rano ponownie chcieli nas odesłać tłumacząc się brakiem wolnych pokoi. W końcu dali nam inny pokój. Ten wyglądał już lepiej. Klimatyzacja działała i były dwie lampki nocne.Jednak kabina prysznicowa nadal przeciekała. Ciepłej wody nie mieliśmy przez dwa dni, pomimo interwencji rezydentki.Pozostawione ręczniki do wymiany często wracały z powrotem na półkę.Na każdym kroku czekają na napiwki. Rozumiem ,że nie zapłaciłam za osobę 5 tys., ale jednak all inclusive i 5 gwiazdek do jakichś przyzwoitych warunków zobowiązują. Drinki jak w każdym hotelu rozcieńczane, lodów brak, wi fi działa tylko w lobby.(nie jak w opisie w częściach wspólnych). Na plus hotelu to posiłki, dobre i urozmaicone,piękne widoki cisza i spokój.Nie polecam tego hotelu osobom starszym , z dziećmi oraz z jakąś dysfunkcją fizyczną- duża ilość schodów