Opinie o hotelu Botanik Platinum

Botanik Platinum: basen

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

Renata Okońska

• Zalety Hotel na wysokim poziomie, dużo zieleni, atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Hotel na wysokim poziomie, dużo zieleni, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na terenie hotelu znajduje się w sumie 10 zjeżdżalni wodnych, kilka basenów przy których nie brakuje leżaków. Plaża kamienista polecam zabranie odpowiedniego obuwia do wody. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Polecamy!!!

Bartosz

• Zalety Osobny Team animacyjny stricte pod dzieci
    • Wady Wrazenie Duzych odległości miedzy atrakcjami

Moim zdaniem jedna z najlepszych propozycji w tym regionie, razem z Botanikiem tworzą najlepszy duet w okolicy.

Łukasz

• Zalety - dużo atrakcji - miła obsługa (nastawiona na dzieci)
    • Wady - słaba znajomość angielskiego wsród obsługi (również na recepcji) - sporo ludzi różnych nacji, dlatego trzeba być czujnym przy brodziku - jak na turcje za dużo kurczaka, a mało baraniny (raz w tygodniu, w sobote) w porze lunchu

Dałbym 10, gdyby nie plama na początku. 1. Duży minus Voucher obejmował pokój 4 osobowy (2 dorośli + 2 dzieci) z widokiem na morze. Widok na morze to była dodatkowa opcja, płatna przy rezerwacji na wakcje.pl Dostaliśmy pokój z widokiem na budynki i jakieś 10% morza. Dodatkowo pokój miał 2 łóżka, podwójne dla dorosłych i jedno dla dziecka... o drugim dziecku gdzieś zapomniano. Przy pierwszej próbie wyjaśnienia czemu dostaliśmy taki, dostałem zapewnienie że do pokoju będzie dostawione małe łóżko dla drugiego dziecka, z widokiem na morze odpuściłem chwilowo bo bylismy po całym dniu podróży... Po powrocie z restauracji (tj po godzinie) dodatkowego łóżka dalej nie było, a w recepcji nikt nie wiedział co jest grane... Ostatecznie po burzliwej dyskusji przy recepcji dostaliśmy pokój z widokiem na morze jak trzeba i z łóżkami dla dzieci.... Ta sytuacja pozostawiła bardzo nie miłe wspomnienie... moim zdaniem skoro płace za pokój bardziej atrakcyjny, nie powinienem o niego walczyć w recepcji.... 2. Mniejszy minus No cóż duży hotel więc i dużo ludzi... multikulti w czystej postaci, przez co trzeba bardzo pilnować mniejsze dzieci przy brodziku. Mam chorą córkę, która nie mówi i miałem pare sytuacji, gdzie pare dzieci jej dokuczało a nikt z rodziców tych dzieci nie reagował (zapewne uznając że wszystko jest w porządku). Po za tymi dwoma czysta rozpusta, nie trzeba sie przejmować niczym.... jedzenie i picie całą dobe na fulla, pokoj sprzątany codziennie

EMILIA

• Zalety -odległość od morza -mnóstwo zieleni - doskonała obsługa -atrakcje dla dzieci i dorosłych -pyszne i różnorodne wyżywienie
    • Wady BRAK

Najlepszy hotel, wszystko perfekcyjnie, obsługa niezwykle miła i pomocna. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Ludwiczka

• Zalety Bardzo ładny obiekt z duża ilością zieleni zlokalizowany przy samej plaży, kilka basenów, dużo leżaków, plaża szeroka z ogromnym pomostem, łatwy dostęp do barów z napojami i przekąskami, na terenie lodówki z wodą w butelkach. Restauracja bardzo duża, jedzenia mnóstwo, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, do tego kilka restauracji a\'la carte, my nie korzystaliśmy, bo bufet był wystarczający. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Bardzo czysto, pokoje codziennie sprzątane z wymianą ręczników i pościeli. Mini bar w pokoju codziennie uzupełniany wodą, napojami gazowanymi i piwem.
    • Wady Plaża z kamykami, jak ktoś nie lubi, to może być wada. Mnie nie przeszkadzało. Innych wad nie zauważyliśmy.

Super przyjemny pobyt naszej rodzinki w pięknym hotelu, polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi, dla których jest mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, luna park, mini club, animacje przy głównym basenie, plac zabaw na tarasie restauracji. Teren zielony i dobrze utrzymany, tak więc samo spacerowanie po hotelu to była przyjemność. Dla szukających spokoju jest cichy basen, gdzie można poczytać i uciąć sobie drzemkę. Obsługa przyjemna, uczynna, ale nie narzucająca się. Łatwy dostęp do drinków - barów jest kilka i dobrze zlokalizowanych, dodatkowo po terenie jeżdżą kelnerzy i dowożą, co trzeba. Wśród gości przewaga rodzin z Rosji, Niemiec i Turcji, ale wszyscy byli spokojni i uprzejmi. Moim zdaniem absolutnie zasłużone 5* !!!. Gdyby nie to, że nigdy nie wracam w to samo miejsce, z miłą chęcią spędziłabym tam kolejne wakacje :).

Karol

• Zalety Hotel ma praktycznie same zalety. Obsługa na medal.Jedzenia tak dużo i różnorodne, że nie zdążyłem wszystkiego spróbować. +4 kg w tydzień. Muszę pojechać jeszcze raz i uzupełnić braki.
    • Wady Nie ma.

Robili za mocne drinki, trzeba było samemu chodzić po dolewkę sprite'a.

Natalcia

• Zalety Pokoje duże, czyste i codziennie sprzątane. Piękne i czyste baseny. Przepyszne jedzenie,
    • Wady Plaża kamienista, za to woda bardzo przejrzysta.

Hotel czysty, fajny, mnóstwo atrakcji, szczególnie dla dzieci. Idealny hotel dla rodzin z dziećmi.

Dariusz

• Zalety Zielono , czysto , miła obsługa
    • Wady powtarzajace sie zimne posiłki , mało owoców , potrzebny remont tynk i farba odchodzi od ścian, w nocy karaluchy uciekaja pod słabo sprzątane pokoje

nie polecam ze względu na robactwo , i monotonne posiłki

Wojtek
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Hotel ma same zalety

Hotel jest bardzo dobry, nawet dla tych szczególnie wymagających. Obsługa jest świetna. Posiłki bardzo dobre i urozmaicone. Bary przy plaży i basenach zapewniają różnorodność przekąsek i wysoki standard obsługi. Animacje są bogate i ciekawe, głównie w języku niemieckim. Super oferta dla dzieci w postaci przyhotelowego przedszkola, aquaparku i lunaparku oraz różnorodnych animacji przeznaczonych specjalnie dla nich. Pokoje są czyste i regularnie sprzątane a jedynym niewielkim minusem jest ich wielkość. Byliśmy we troje z dostawką w pokoju dwuosobowym, ale wspominam o tym jedynie informacyjnie bo w żaden sposób nie zmienia to bardzo dobrej opinii o tym hotelu i jego obsłudze. Dla planujących zakupy na bazarze polecam bazar w odległości ok. 200 m w lewo po wyjściu z hotelu. Odbywa się w każdy piątek. Odradzam Alara bazar chyba, że ktoś lubi klimaty egipskie. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu a hotel jest wart swojej ceny.

AM
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety same zalety

Super nowoczesny hotel z prywatną plażą. Duży teren, wspaniała roślinność. Piękne pokoje. Ogromny wybór jedzenia. Dla wymagających klientów.