Opinie o hotelu Callisto Holiday Village
Cypr / Cypr Południowy

Callisto Holiday Village: bungalowy, basen

• Udogodnienia dla dzieci: basen (wydzielony z basenu głównego), minizjeżdżalnie wodne, miniklub (4-14 lat), plac zabaw.
  • Tuż przy hotelu piaszczysto-kamienista plaża z łagodnym zejściem do morza, wyróżniona Błękitną Flagą.
  • Atrakcyjne położenie: blisko rozrywkowego centrum Ayia Napa i aquaparku (w sąsiednim hotelu Electra Holiday Village).

Mateusz

• Zalety Wszystko rewelacja
    • Wady Nie dostrzegłem.

Polecam każdemu. Wybieramy sie tam na pewno jeszcze raz. Wszędzie blisko a na terenie hotelu idealne rozmieszczenie baru. Idealne dla rodzin, dla par rowniez. Leżaków mogłoby byc wiecej i to jedyna uwaga. Bylismy na all inclusive i jestesmy mega zadowoleni.

DAMIAN

• Zalety Bardzo dobre położenie, blisko do morza, dobre drinki, miła obsługa, aquapark w cenie hotelu
    • Wady Brak istotnych wad, słabe sprzątanie pokojów

Hotel bardzo blisko plaży wszystko na miejscu. Miła obsługa. Posiłki dobre nikt nie powinien chodzić głodny, każdy coś znajdzie dla siebie. Najsłabsze sniadania. Aquapark 5 minut od hotelu wejście darmowe dla gości hotelowych,To duzy plus można się świetnie rozerwać. Super miejsce dla rodzin z dziećmi, polska animatorka, Troszę gorzej z animacjami dla dorosłych nic ciekawego i po 22 koniec. sprzątanie pokojów na odczep polegające na wyrzeceniu śmieci co dwa dni i wymianie ręczników również co dwa dni. Mielismy apartament bardzo duzy składający się z dużego salonu połączonego z anaksem kuchennym i osobno duza sypiania. Dwie klimatyzacje w salonie i w pokoju bardzo duży plus. Ogólnie oceniam 9/10 POLECAM HOTEL *

DAMIAN

• Wady Brak istotnych wad, słabe sprzątanie pokojów

Iga

• Zalety Kilka pieknych plaz w bliskiej okolicy Super apartamenty Hotel bardzo prorodzinny Zadaszony plac zabaw dla maluszkow Basen dostosowany dla dzieci
    • Wady Mrówki w pokojach, ale taki tam klimat Okropna ubikacja przy basenie

Właśnie wrocilismy z wakacji w tym hotelu. Bylismy tam z poltorarocznym synkiem i jestesmy zachwyceni. Jedzenie nie robi strasznego szalenstwa, ale jest smaczne i kazdy znajdzie cos dla siebie. Duzy wybor przekasek miedzy posilkami. Hotel ma forme osiedla malych domkow, co sprawia, ze robi sie bardzo kameralnie. Calosc urzadzona w typowym greckim stylu bieli i granatu. Na terenie hotelu jest klub maluszka, zadaszony plac zabaw i basen dostosowany do dzieciaczkow. Wieczorami mini dyskoteki dla dzieci a po nich animacje dla doroslych. Obsluga super uprzejma, uśmiechnieta. Lezaki na plazy platne jak na calym Cyprze, ale kilka metrow od plazy masa lezakow hotelowych. Okolica przepiekna, blisko do portu oraz kilku ladnych plaz. Jesli zastanawiacie sie czy jechac do tego hotelu, to zdecydowanie polecamy !

Majka

• Zalety Położenie, mili barmani, dobry boczek i jaja sadzone, nie zle mięsa obiadowe.
    • Wady Kamienie przy wejściu do wody i w wodzie można się poranic. Główną wada to niska jakość jedzenia w stołówce i brudne talerze !!! Ogromny minus za brak kawy z Expressu jest tylko jakiś syf z automatu, to moje pierwsze all inclusive gdzie nie ma kawy z expressu !!!!!!! Brak podgrzewaczy do bemarow w restauracji, potrawy sygna na bufecie. Nie stać ich na podgrzewacze. W menu najtańsze produkty, jakieś mortadele, szkodliwa szynka konserwowa, najtańsze okropne kiełbaski śniadaniowe !!!, nawet brak mleka krowiego bez laktozy, za to jest drogi syf z soi i ryżu zamiast tanszego mleka krowiego bez laktozy !!!!!!! np. Polskie mleko bez laktozY !!!! Brak dobrych wędlin, brak grillowanych pomidorów, brak owoców morza, brak potraw cypryjskich, niesolony makaron. Nie wiem skąd u nich takie niedobre produkty, w Polsce mamy mleko krowie bez laktozy, wspaniałe malinowy pomidory, kiełbasę myśliwska, dobre szynki i polędwice, pyszne płatki kukurydziane. Nawet Brak sera halloumi który widnieje na folderach !!!!! Jedzenie na 2.

Plus obsługa. Minus fatalne braki w menu, niskiej jakości produkty, bałagan jak w chlewnej szczególnie tam gdzie jedzą dzieci, ale to wina rodziców.

Pobyt: Październik 2017

• Zalety główną zaletą to dobre położenie, fajne baseny, dobre drinki - fajna obsługa
    • Wady nie wiem czy to wada ale mogliby dorzucić więcej owoców i bardziej urozmaicać jedzenie :)

Osobiście jestem bardzo zadowolony - lokalizacja hotelu super - obsługa super - kelnerzy i kucharze bardzo się starają - drinki też dobre z opcją all inclusive. Jedyna mała wada to mrówki na parterze ;) ale nie gryzą także było ok :)

Hubert
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Bardzo dobre położenie dobre posiłki no i brak uwag.

Wszystko było jak w ofercie blisko plaży ciepłe morze leżaki bezplatne na terenie należącym do hotelu no i parę kroków do morza, bar z przekąskami i napojami usytuowany blisko basenów i morza fajne otoczenie no i zadowolenie ze wszystkiego.Hotel polecam wszystkim którzy chcą spokojnie odpocząć.

Iwona

• Zalety Swietny hotel super polozenie

Swietne miejsce przepiekne plaze swietna atmosfera.

aw

Jedzenie słabe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paula

• Zalety + bardzo blisko dostęp do morza + klub dla dzieci ,,delfinki\" co dla nas jak dla osób bez dzieci było dużym plusem bo nie wałęsały się i nie płakały przerywając błogi odpoczynek :) + świetna, ale to PRZEświetna obsługa, pan Andreas z baru super , kelnerzy żartobliwi i z pełnym, szczerym uśmiechem... no przemili ludzie! zagadywali jak nam się żyje, ile już jesteśmy... tak samo manager hotelu - osobiście do nas podszedł i spytał jak nam mija pobyt (jako osoba pracująca w gastronomii naprawdę doceniam takie rzeczy i czerpanie radości ze swojej pracy) + dobre jedzenie, bardzo różnorodne i duży wybór , jestem wybredna a codziennie coś znajdywałam dla siebie; koleżanka wegetarianka też (ona chyba była najbardziej zadowolona) a chłopaki to już w ogóle jedli na dwie rundy :) + centrum jest tuż obok więc jeśli ktoś lubi huczne imprezy to ma do nich bardzo blisko + mimo bliskości centrum - spokój i cisza , współgrająca z niebiesko-białym wystrojem ... mmmm... + bardzo duże pokoje, czyste i przemyślane - mnie oczarowała toaletka! oraz deska i żelazko w pokoju... super! + all inclusive to było prawdziwe all inclusive, nawet w dniu wyjazdu i wymeldunku o 12 mogliśmy korzystać do momentu wejścia do autokaru na lotnisko (21:00)
    • Wady - słabe animacje, animatorzy niezbyt spełniający swoje zadanie, mówiący w 70% w języku rosyjskim, który po tym wyjeździe jeszcze bardziej znielubiłam... generalnie bardzo dużo ruskich którzy nawet się nie kwapią mówić po angielsku, tworząc swoje grupy; chłopak grał z nimi w siatkówkę i w waterpoola to narzekał na ich zadufanie :( - generalnie nawet występy gościnnych osób nie powalały - boisko do siatkówki .. chłopcy wrócili z ranami wojennymi, niby okraszone zwycięstwem, ale... mogłoby obejść się bez tego :) - paskudna łazienka przy barze - nawet po wielu drinkach wolałyśmy z koleżanką chodzić do pokoju

Polecam dla rodzin, par.. ale jeśli ktoś szuka rozrywkowego hotelu który sam dostarczy atrakcji - szukałabym gdzie indziej. Ogólnie 10/10 :) Dodam, że byliśmy tam w środku lipca, z Grecosem