Opinie o hotelu Caribbean Bay
Hiszpania / Majorka

Caribbean Bay: basen

• Różnorodne menu

Justyna

• Zalety Obfite posiłki, blisko do plaży, blisko do komunikacji, obsługa w różnych językach
    • Wady Zimna woda w basenach, głośna okolica, mrówki w pokoju, bardzo ubogi snack bar, wi fi bardzo drogi i ze słabym zasięgiem

Pokoje jak na zdjęciach, jedzenie dobre ale monotonne, bardzo głośno w nocy

Ilona
    Pobyt: Kwiecień 2016

• Zalety przy plaży, urozmaicone posiłki, dużo barów i restauracji w okolicy, przystanek autobusowy bezpośrednio przy hotelu, blisko lotniska
    • Wady głośno, dużo starszych Niemców, źle działające windy

Hotel nastawiony głownie na seniorów z Niemiec i Wielkiej Brytanii, wszystkie posiłki również nastawione pod nich. Hotel położony blisko plaży, aczkolwiek widok na morze w większości zasłaniają pobliskie budynki. W otoczeniu hotelu dużo barów, restauracji, clubów i sklepów. Bezpośrednio przy hotelu przystanek autobusowy. Na terenie hotelu znajdują się dwa nieduże baseny. Brak udogodnień i atrakcji dla dzieci. Urozmaicone posiłki z dużym wyborem - bogate All Inclusive. W hotelu codzienne, wieczorne animacje. Hotel raczej dla ludzi, którzy chcą poimprezować bądź zwiedzać wyspę - wieczorami bardzo głośno!

Natalia
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Hotel jest położony bardzo blisko plaży i promenady. Obsługa hotelu bardzo miła, pokoje dość duże z balkonem i telewizorem. Nie mogę narzekać ponieważ jestem bardzo zadowolona.
    • Wady Nie jest to wina hotelu ale jest to głośna okolica. Cały czas coś się dzieje dlatego, że jest tu dużo turystów,którzy lubią się zabawić.

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Do plaży jest bardzo blisko a także do różnych pubów i restauracji/sklepów. Obsługa hotelu jest bardzo miła, jedzenie smaczne i duży wybór różnych potraw, drinki pyszne, pokoje dość duże z telewizorem i balkonem. Hotel jest położony w dość głośnej okolicy (zresztą jak wszystkie w tej miejscowości) więc niektórym może to przeszkadzać gdyż nawet w nocy coś się dzieje na zewnątrz. Jest tu bardzo dużo Niemców, szczególnie tych młodych i pijanych:D ale potrafią się zachować i są nieszkodliwi:) ogólnie wakacje 10/10 :) Polecam hotel

Sylwia
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety all inclusive

Świetny hotel na Majorce, a byłam już w 4, ten zdecydowanie jest najlepszy. Przede wszystkim ma świetne All inclusive ? jedzenie bardzo różnorodne, naprawdę jest z czego wybierać, żadnego dnia nie było nic powtorzonego. I super drinki, nawet whisky było oryginalne. Obsługę oceniam na 5 z plusem. Barmani bardzo towarzyscy. Super polecam

Anna K
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety super położenie w centrum, jedzenie
    • Wady czasami zbyt głośno

Hotel miejski, bardzo fajnie położony. Do promenady dwa kroki - pełno knajpek i sklepów. Polecam nastawionym na nocne życie, raczej nie dla rodzin z dziećmi. W nocy bywa głośno.