Opinie o hotelu Chrousso Village
Grecja / Chalkidiki

Chrousso Village: obiekt, basen

• Rozległy kompleks hotelowy położony w pięknym ogrodzie z licznymi trasami spacerowymi.
  • Dobra lokalizacja: 1,5 km do Paliouri (przystanek autobusowy 200 m od hotelu).
  • Tylko 500 m do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Dla dzieci: 3 place zabaw, program animacyjny.

Katarzyna Niszewska

• Zalety Pyszne jedzenie, urozmaicone posiłki, każdy znajdzie coś dla siebie
    • Wady Obsługa mało elastyczna, płatne leżaki na plaży na którą trzeba dojść

Ogólnie bardzo fajny hotel, dobre jedzenie, pełno animacji, dla dzieci raj. Klima dobrze działa i nawet cicha. Piaszczysta plaża na którą trzeba dojść ok 500 m. Obsługa mało elastyczna; wróciliśmy z wycieczki którą się przedłużyła i mimo wcześniejszych telefonów, nie chcieli przygotować cokolwiek na kolację dla 10 osób. Jest ostatni dzień i chcemy oddać ręczniki plażowe na recepcję, to pani kazała przyjść później... ?! Ogólnie mieliśmy miłe wakacje :)

Barbara

• Zalety Hotel pięknie położony,w przepięknym zadbanym ogrodzie. Miła obsługa.W pokojach czysto.Fajne baseny.
    • Wady Zbyt mała i kiepsko urządzona łazienka.Prysznic z folią która przylegała w trakcie kąpieli do ciała

Hotel pięknie położony w uroczym ogrodzie na dużym terenie. Dwa baseny z barami , duża ilość leżaków, zawsze można było wybrać dogodne miejsce dla siebie. Pokój duży z klimatyzacją. Wadą natomiast była łazienka, malutka i staromodna , prysznic okropny z folią, przylegającą do ciała w trakcie kąpieli.Droga na plażę przez las piniowy ok. 10 minut. Niestety las sprawiał przygnębiające wrażenie po przejściu trąby powietrznej, wszędzie połamane drzewa. Plaża bardzo ładna , piaszczysta w zatoce, wejście do wody łagodne. Woda długo płytka. W hotelu bardzo dużo rodzin z małymi dziećmi , więc dla osób dorosłych spędzających tam czas może to być uciążliwe (dla mnie było), dzieci biegają do późnych godzin nocnych.Ogólnie polecam, ale nie dłużej niż tydzień.

Wojtek

• Zalety Piękne położenie w ogrodach. Świetne animacje dla dzieci po kolacji i w ciągu dnia. Dwa baseny na terenie hotelu. Tematyczne wieczory kulinarne. Ładna plaża ale dość daleko przejście lasem (800m).
    • Wady Daleko do plaży. Mało urozmaicone jedzenie. Przekąski kiepskie. Daleko od jakiegokolwiek miasteczka. Długi czas przejazdu na/z lotniska. Przeciętne pokoje chociaż bywają różne jakościowo. Beznadziejne pokoje w \\\"przyziemiu\\\" - poniżej poziomu trawnika - UWAGA na to!

Ogólne wrażenie super! Zieleń, zieleń, i spokój...Dużo placów zabaw, dmuchańce do skakania dla dzieci i ładna plaża. Miła obsługa w hotelu. Nad basenami można znaleźć miejsce w zacienieniu ładnych drzew (taki mini parczek nad II basenem). Ogólnie dla Rodzin doskonałe miejsce.

Kamila

Gorąco polecam dla rodzin z dziećmi! Byliśmy w czerwcu 2017r. Trzy place zabaw, dwa baseny (jeden głębszy, bardziej cichy, drugi większy z bardziej zróżnicowaną głębokością - nawet dla maluchów) plus dwa brodziki. Dmuchane atrakcje. Animacje dla dzieci i dorosłych, miniklub. Duży zielony teren, dwa bary, miejsca do relaksu, również zacienione. Moje dzieci (4 i 6 lat) nie chciały wyjeżdżać i cały rok pytały kiedy pojedziemy do Grecji. Jakieś 10 min od hotelu piaszczysta plaża. Z leżakami przy basenie nigdy nie było problemów Obsługa miła. Dużo Polaków, animatorzy częściowo polscy. W okolicy hotelu nie ma wielu atrakcji, ale można wypożyczyć samochód i pozwiedzać półwysep i poczuć klimat greckich restauracyjek w miasteczkach.

• Zalety piękny zadbany ogród, duża ilość leżaków przy basenach, bardzo miła obsługa, animacje dla dzieci, sympatyczni animatorzy, zorganizowane wieczory, bus hotelowy;
    • Wady bardzo słabe wi-fi; nie ma co zwiedzać; basen zamykany o 18nastej.

Bardzo miło spędziliśmy czas. Nie spodziewaliśmy się aż takiej przestrzeni - mnóstwo roślin, piękny ogród. Dwa duże baseny, dwa bary przy basenach, ogromna ilość leżaków, o każdej porze dania znajdzie się miejsce dla siebie. Obsługa rewelacyjna, uśmiechnięta i życzliwa. Polscy animatorzy bardzo przyjaźni i naprawdę zaangażowani. Dzieci się tam nie będą nudziły a i dorośli znajdą coś dla siebie. Jedzenia bardzo duży wybór, trudno było się nie najeść i nie znaleźć nic co by nam smakowało. Moja córka która jest niejadkiem tam zjadała ogromne porcje. Co prawda jeżeli ktoś jest nastawiony na zwiedzanie to trzeba wynająć auto lub skorzystać z lokalnych autobusów, w okolicy nie ma nic ciekawego do obejrzenia. Bus hotelowy dowozi do pobliskich miejscowości, ale nie urzekną one nas bo wyglądają jak nadmorskie kurorty. Natomiast plaża w pobliżu hotelu jest piękna i piaszczysta w porównaniu z tymi w okolicznych miejscowościach ta niedaleko hotelu najładniejsza.

• Zalety -pyszne posiłki -położenie w lesie, mimo dużej liczby gości hotelowych nie jest to odczuwalne -bardzo dużo animacji z ramienia hotelu oraz rainbow, każdy znajdzie coś dla siebie -miła obsługa -busik hotelowy, który woził do dwóch najbliższych miejscowości
    • Wady -najbliższa miejscowość jest oddalona 1,5 km, za dużo do zobaczenia tam nie ma -internet tylko przy basenie

pobyt bardzo udany:) hotel położony w lesie, na dość dużej powierzchni, wśród pięknej i zadbanej zieleni, przez co nie odczuwa się liczby gości. Posiłki bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jak akurat w danym dniu nie było podanej cytryny do sałatek udało się ją załatwić z zaplecza:) jeśli chodzi o drinki to też każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz standardowych napoi alkoholowych każdego dnia był inny drink dnia:) masa animacji, z ramienia rainbow głównie dla dzieci, natomiast z ramienia hotelu również dla dorosłych, dla pań aqua dance, aqua gim:) dla panów siatkówka w wodzie a wieczorami mini disco dla dzieci oraz każdego dnia różnego rodzaju animacje dla dorosłych kabarety, konkurs mężczyźni kontra kobiety oraz dwa razy w tygodniu jest kolacja z muzyką na żywo, super sprawa:) jeśli chodzi o dzieci to było widać, że oprócz animacji czas spędzały na placu zabaw (jest ich chyba kilka na terenie hotelu) oraz na dmuchańcach. Jeśli chodzi o pokoje to zadbane, codziennie sprzątane, pościel wymieniana codziennie natomiast ręczniki co 3 dni, dodatkowo jeśli chodzi o ręczniki kąpielowe (basenowe) są do nabycia u ratownika na dużym basenie, kaucja 10 euro. Jeśli chodzi o baseny to sa dwa jeden większy z mniejszym spadem do 1,8 m i mniej trochę głębszy max. 2,2 m. Oba zadbane, leżaków zawsze wystarczało, bez względu na która godzinę się zeszło na basen;) Jeśli chodzi o plażę to tak jak jest opisane kilkaset metrów jest do przejść, albo laskiem albo drogą, plaża piaszczysta dość zatłoczona i trochę zaniedbana. Natomiast troszkę dalej jest piękna dzika kamienista plaża, jak z pocztówek, super:) Jeśli chodzi o transfer z/na lotnisko to też bez problemowo i sprawnie. W kwestii transportu bardzo fajną opcją są wycieczki (darmowe) do dwóch najbliższych miejscowości busikiem hotelowym, zapisy w recepcji. Warto pojechać i trosze pozwiedzać i pospacerować:) Podsumowują bardzo z mężem jesteśmy zadowoleni z pobytu i z całego sera polecamy ten hotel:)

MWenta

• Zalety Cichy, fajny
    • Wady brak ;)

Byliśmy w tym hotelu w sierpniu 2017, 2+2. Apartament duży dwupokojowy (pokój rodzinny standard) z małym aneksem kuchennym, warunki bardzo fajne, duży taras z widokiem na główny basen hotelowy, w pokoju czysto i schludnie, codziennie sprzątany (naprawdę czysto - tak z ciekawości sprawdziłem czystość na szczycie drzwi od szaf gdzie generalnie zwykle zapomina się sprzątać nawet w u siebie w domu - tam zero kurzu), pościel wymieniona dwa razy w ciągu tygodnia, łazienka mała i pozostawiająca mały niedosyt standardu, ale nie ma się do czego tak naprawdę przyczepić, generalnie jesteśmy baaardzo zadowoleni z pobytu, hotel bardzo fajnie położony wśród zieleni, bardzo dużo przestrzeni, dla dzieciaków dużo placów zabaw począwszy od zjeżdżalni i huśtawek a skończywszy na pompowanym skoczku. dzieciaki bardzo zadowolone, my również. hotel ma dwa baseny, jeden duży przy którym są animacje i drugi mniejszy bardziej kameralny. Leżaki przy basenie zawsze znalazły się jakieś wolne ;). do plaży 15 min spacerkiem przez lasek piniowy, plaża piaszczysta z wejściem do wody również piaszczystym. jedzenie pyszne, spora oferta owoców morza od muli po ośmiorniczki, również ryby na obiady i kolacje. pyszne sałatki, feta i sosy. śniadanie pewnie tak jak wszędzie standardowe i codziennie takie same, pieczywo / tostowe do podgrzania sery, wędliny, jajka w różnych postaciach, dżemy. w recepcji można dogadać się po Polsku, Pani recepcjonistka bardzo miła i uprzejma (chyba Czeszka), oczywiście po angielsku i niemiecku również bez problemu. jechaliśmy z rainbow - animacje - SUPER! - Mateusz i Daria dawali radę, codziennie na basenie koło godz. 12 aqua aerobic lub inne wygibasy ok 15 piłka wodna, między 15a17 figlo club w którym podobno można było zostawić dzieciaki pod opieką animatora - nie trafiliśmy tam (nie że nie mogliśmy znaleźć a po prostu spędzaliśmy czas na basenie), podobno bardzo fajnie zajmują się dziećmi - zabawy typu wojna na balony z wodą lub inne fajne pomysły dziewczyn. wieczorami na

PAWEŁ

• Zalety świetny dla rodzin z dziećmu
    • Wady brak siatkówki plażowej - plaża wąska, więc boisko niedostępne

Świetny wypoczynek z dziećmi, głównie z uwagi na animatorów, którzy bardzo się starają. Świetna infrastruktura - nie ma wielkiego hotelu, ale kilka budynków apartamentowych, więc jest spokojnie. Na basenie, na stołówce nie ma tłoku - wszystko spokojnie. Duży komfort wypoczywania. Dzieci świetnie radzą sobie same w otoczeniu. Bardzo polecamy....jesteśmy od 12 sierpnia i wylatujemy 23 - szkoda....że szybko minął czas. Absolutnie cena adekwatna do wypoczynku. POLECAM. Bardzo mili i pomocni ludzie.

• Zalety zadbany ogród, czyste baseny, smaczne i różnorodne posiłki, animatorzy

W hotelu byliśmy wraz z dwójką dzieci (4 i 11 lat) w lipcu 2017. Wspaniałe miejsce do rodzinnego wypoczynku i relaksu. Bardzo dobre jedzenie. Szeroka oferta animacji dla dzieci oraz zajęcia na basenie dla dorosłych. 2 razy w tygodniu wieczory z muzyką na żywo. Animatorzy, zarowno hotelowi jak i z Rainbow, pełni energii i pomysłów. Super zajęcia na basenie prowadzone przez Mateusza - animatora z Rainbow.

Artur

• Zalety super lokalizacja las, ogród,cisza, spokój, animacje dla dzieci,
    • Wady transfer z lotniska 1 godz. 40 minut

Super wakacje. Szkoda, że tylko tydzień. Praktycznie opis hotelu pokrywa się z rzeczywistością. Plaża piękna, piaszczysta, dojście ścieżką lub drogą przez lasek - ok. 500 metrów. Gorąco polecam.