Opinie o hotelu Chrousso Village
Grecja / Chalkidiki

Chrousso Village: obiekt, basen

• Rozległy kompleks hotelowy położony w pięknym ogrodzie z licznymi trasami spacerowymi.
  • Dobra lokalizacja: 1,5 km do Paliouri (przystanek autobusowy 200 m od hotelu).
  • Tylko 500 m do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Dla dzieci: 3 place zabaw, program animacyjny.

Klaudia

• Zalety Bardzo miła Pani z recepcji i świetny Pan który wpuszczał ludzi na posiłki, ładny ogród
    • Wady monotonne i niesmaczne jedzenie , brudne pokoje

Zachowanie naszych rodakoww hotelu oczywiscie zaznaczam nie wszystkich to tragedia. Jak mozna wyzywac nic nie winna kelnerke za to ze pozdaniu pokoju skonczyla sie opcja all inclusive i za cokolwiek przy barze trzeba zaplacic . Zanim sie kogos wyzwie nalezy sluchac ze zrozumieniem to co mowia rezydenci. Uspokajnie dzieci druga sprawa , hotel nastawiony glownie na rodziny z dziecmi ale na Litosc Boska bulgarzy ktorzy znani sa z tego ze sa glosni potrafili je uspokoic bo zdawali sobie sprawe ze odpoczywaja tez tam bezdzietne pary. Nakladanie na talerze kopy jedzenia po kilka razy i jedzac tak jakby tego jedzenia mialo zabraknac -sorry ale niezbyt fajnie to wyglada jak sie na to patrzy . Jedznie nie bylo smaczne , bylo bardzo monotonne iz tego co zostawalo z obiadu bylo na kolacje a natomiast po kolacji mozna bylo stwierdzic co bedzie nastepnego dnia na obiad. Plaza najbrzydsza na calej Kassandrze , jesli nie chcesz wypozyczac auta i zjezdzic tzw trzech plauchow to tam przy hotelu niczego ladnego nie zobaczysz. Ba nawet na tejze plazy nie odpoczniesz bo oczywiscie halas i tutaj zagadka przez kogo :) Co do obslugi brak zastrzezen -bardzo mili ludzie. Podsumowujac nie masz dzieci i chcesz odpoczac nie jedz tam , chcesz dobrze zjesc -nie jedz tam , chcesz zbaczyc piekna plaze -nie jedz tam Chcesz poczuc sie jak w Polskim kurocie morskim -serdecznie polecam:)

Rafał

• Zalety Super infrastruktura na terenie hotelu Baseny Place zabaw Zamek dmuchany Jedzenie Personel
    • Wady niewygodne łóżka miniklub wygląda jak magazyn starych rzeczy all inclusive ostatniego dnia

Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Hotel bardzo dobrze zagospodarowany, super baseny zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Bardzo fajne animacje. Jedzenie bardzo dobre - z owoców brakowało arbuza, poza tym wszystko na plus. Do plaży blisko - droga przez las, w ceniu. Z minusów to najbardziej niewygodne łóżka - pierwszy raz miałem tak, że budziłem się z bólem pleców - po powrocie do domu wszystko ustąpiło. Polecam hotelowi zrobić mały porządek w mini klubie dla dzieci - pomieszczenie ma duży potencjał natomiast przez wszystkie graty wrzucone do tego pomieszczenia wygląda bardzo niechlujnie. Nie wiem czy to wina Rainbow czy hotelu natomiast mimo, że przyjechaliśmy o 1 w nocy do hotelu to ostatniego dnia zabrano nam świadczenia o godzinie 12, mimo że wyjeżdzaliśmy o godzinie 17. Tak więc z punktu widzenia all, był tylko przez 6,5 dnia. Całą sytuację ratorwało jedynie to, że dostaliśmy talon na obiad. Szczerze to wyszło to bardzo nieprofesjonalnie, bo na spotkaniu rezydent Bartek mówił całkiem coś innego tzn, że świadczenia all będą obowiązywać do samego wyjazdu. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, żeby świadczenia rozliczać co do minuty, tym bardziej, że pierwszego dnia nas w hotelu jeszcze nie było. Hotel na całkowitym uboczu - osoby które chciałyby coś porobić poza hotelem bez wykupowania wycieczek fakultatywnych będą rozczarowane.

Pobyt: Maj 2017

• Zalety bardzo dużo atrakcji dla dzieci, świetni animatorzy, piękna plaża

Byliśmy z trójką dzieci w wieku 3,5,7 lat. NIE CHCIAŁY WRACAĆ! :) 3 place zabaw, dwa baseny, dmuchany zamek. Animacje w języku polskim dla dzieci. Miniklub, w którym można zostawiać dzieci pod doskonałą opieką. Tutaj wielki ukłon dla animatorki Darii, która nie pozwalała dzieciom się nudzić!!! Zabawy w piratów, strzelanina na pistolety wodne, wojna na balony z wodą... to tylko niektóre z atrakcji :D Dzieci płakały jak się żegnały.. Pokoje skromne, ale czyste i codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo dobre, troszkę mały wybór słodkości i owoców, ale ogólnie pysznie. Plaża 5 min spacerkiem, piękna, długa, piaszczysta z łagodnym wejściem do wody. Polecam centrum nurkowe obok Hotelu. Ogólnie Hotel dla rodzin z dziećmi. POLECAM!!!

Aneta
    Pobyt: Maj 2017

W skrócie: -hotel w lesie -duży obszar -czujesz się jak w ogrodzie, wręcz jak w bajce -dobre jedzenie i picie Do tego jedna konstruktywna informacja. Zabierzcie ze sobą coś ze stołówki, jak wam zostanie, kiedy idziecie na plażę. Są tam pieski, które są bardzo łagodne, wystają im żebra, są mega wychudzone. Nie są groźne ani natrętne. Kiedy rzuciłam im jedzenie, najpierw upewniały się, czy na pewno mogą to zjeść, kiedy się oddaliłam to wiedziały, że mogą. Bardzo mądre. Nie narzucają się nikomu. Jednym ruchem ręki idzie sprawić, że sobie pójdą...Zbliża się sezon, więc do dzieła :)

Renia i Tomasz maj 2017
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Mnóstwo zieleni, kameralny, bez szumu wczasowiczów.Jedzonko jak i alkohol serwowany w barze ok! Trochę drogi do morza, które podczas naszego pobytu 10-17 maj było chłodne, sam w nim pływałem a pózniej pokasływałem.Wżenia przywiezliśmy pozytywne. Poznani znajomi tez to potwierdzą Grażyna, Boguś, Dorotka, Andrzejek, Było fajnie !!! Szczerze polecamy. Pytania na emaila tomfilm66@gmail.com
    • Wady Pokoje usytuowane nad kuchnię która obsługiwana jest m/innymi przez agregaty nie dawały spać. Mała interwencja u super Czeszki na recepcji i ogromny po zmianie pokoju banan na twarzy.

Było Super.Wrażenia bardzo pozytywne.Pokoje nas zaskoczyły, był aneks kuchenny wyposażony w podstawowy sprzęt adg i sypialnia. Ogólny metraż około 35-40 m2. Nie wspomnę o kwocie jaką zapłaciliśmy za nasz pobyt. To uzależnione jest bardzo często od naszego zaangażowania i wyczucia. W życiu trzeba sobie umieć radzić.

Kamil

• Zalety - smaczne jedzenie - bardzo zielony i położony na sporym terenie, dzięki temu ma się wrażenie kameralności - bardzo czysty i zadbany
    • Wady - baseny tylko do 18 więcej nie ma

Byliśmy w dwie pary i urlop był bardzo udany. Ale po kolei: - biuro podróży - Rainbow - żadnych zastrzeżeń, transfer do i z hotelu na lotnisko bardzo sprawny, na miejscu rezydentka co 2-3 dni miała dyżur w hotelu plus dwie animatorki z Polski, które z naszej obserwacji bardzo się starały i dawały radę. Hotel: - położenie - hotel tak naprawdę wybudowany na skraju lasu, baaaardzo zielono, na terenie hotelu rosną winogrona, opuncje, granaty, limonki co jest dodatkowa atrakcją, bo można sobie tak naprawdę jeść te owoce, roślinność zadbana systematycznie przycinana, cisza i spokój - czystość - pokoje sprzątane codziennie, na terenie hotelu także czyściutko, bez żadnych zastrzeżeń - baseny - jeden duży i drugi mniejszy, ale głębszy, duża ilość leżaków, nie ma żadnego problemu przyjść o każdej godzinie i znaleźć miejsce. Jedyny minus to zamykanie basenów o 18... - pokój - wielkościowo to standard, na plus to malutki aneks kuchenny, dość duży taras z ogrodowym zestawem krzeseł i stołem, a także suszarką i jeszcze trochę miejsca zostaje. Proste, ale nowe czyste meble i bardzo dobrze działająca klimatyzacja. Łazienka to też standard hotelowy. Mały prysznic, ale na plus, że nie ma kabiny i się człowiek nie obija tylko jest zasłona. - jedzenie - bardzo smaczne i bardzo szeroki wybór, jeśli ktoś pisze, że monotonne, tak naprawdę nie wiem jak się żywi. - plaża - jedyny mały minus według mnie - dojście to tak 7-8 minut przez las, ale to ok, nie ma problemu. Jednak sama plaża no słaba jak dla mnie. Wąska i dość brudna, to niestety już wina samych ludzi. - atrakcje/wycieczki - na miejscu spokój i cisza, z hotelu relatywnie daleko jest do czegoś by cokolwiek zobaczyć, nie mówiąc już o Salonikach, ale komunikacja autobusowa po Kasandrze działa bardzo dobrze Ogólnie rzecz biorąc hotel jak najbardziej godny polecenia dla osób, które chcą mieć święty spokój i odciąć się na tydzień od codziennego życia. Plażing, spacerki po lesie, relaks nad basenem. Optymalnie tydzień.

Sabina
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety brak kolejek do jedzenia - które jest przepyszne, zawsze dostępne leżaki przy basenie, piękna plaża (leżaki płatne! i nie zawsze dostępne) działająca klimatyzacja (za darmo)
    • Wady pokój dla 2 osób - bardzo mały, malutka łazienka i to nie za ładna także osoby które oczekują luksusu mocno się rozczarują - podobno pokoje dla rodzin z dziećmi zupełnie inne. Bardzo dużo rodzin z dziećmi dla nich też dużo animacji, zabaw rozrywek, ale dla pary nieco nudnawo

Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi, nie dla singli czy par chyba że tylko na 7 dni bo na dłużej można się zanudzić

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Cisza i spokoj zdala od zgiełku. Położony w pięknym lesie.
    • Wady nie znaleźliśmy

Pełen uroku hotel gdzie można zapomnieć o całym świecie. Pozdrawiam animatorki Iwonę i Olę :) oraz panią Joannę rezydentkę.

MAGDA
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Pyszne jedzenie, bardzo ładne zagosporadowanie terenu hotelowego.

Spędziliśmy z mężem uroczy tydzień, błogie lenistwo, plaża, baseny hotelowe i snack bary przy basenach. Udany odpoczynek, do plaży wcale nie jest daleko krótki spacerek piniowym laskiem i fajna choć wąska plaża. Miejsce dla ludzi pragnących odpocząć i rodzin z dziećmi. Dla imprezowiczów nie polecam brak wszelakich atrakcji rozrywkowych.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Dobre jedzenie, sliczna piaszczysta plaza, piekny ogrod, mnostwo lezakow do wyboru o kazdej porze dnia.
    • Wady brak darmowego wi-fi , troche daleko do plazy, malo atrakcji w okolicy

Hotel super dla rodzin z dziecmi. Duzo atrakcji dla Maluchow, 3 place zabaw i duzo cienia. Baseny sredniej wielkosci ale duzo miejsca do plywania. mnostwo lezakow do wyboru co jest rzadko spotykane w szczycie sezonu.Ogolnie za ta cene hotel super i sliczna plaza.