Opinie o hotelu Chrousso Village
Grecja / Chalkidiki

Chrousso Village: obiekt, basen

• Rozległy kompleks hotelowy położony w pięknym ogrodzie z licznymi trasami spacerowymi.
  • Dobra lokalizacja: 1,5 km do Paliouri (przystanek autobusowy 200 m od hotelu).
  • Tylko 500 m do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Dla dzieci: 3 place zabaw, program animacyjny.

Maciej
    Pobyt: Wrzesień 2014

Mocno srednio jak za 9tys za 2+2 na 7 dni Figloklub troszku wymaga renowacji bo brudnawy byl ...

Alina
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Ciche i kameralne położenie; piękny, zadbany ogród; nieduże budynki; dobrze zorganizowana przestrzeń przy basenach: toalety, bary, duża liczba leżaków; place zabaw dla dzieci; nastrojowa muzyka w barach; muzyka na żywo dwa razy w tygodniu; miła obsługa; dobre animacje.
    • Wady Brak kabin prysznicowych - woda wylewa się na podłogę w łazience; ilość jedzenia nie zawsze idzie w parze w jakością np. lody dwa razy dziennie do woli, ale niesmaczne, jedenie mało urozmaicone.

Ogólnie polecam dla rodzin z dziećmi i osób ceniących spokój. Nie nadaje się dla osób poszukujących rozrywki i chcących zwiedzać okolice.

Iza
    Pobyt: Wrzesień 2013

Byliśmy na imprezie 7+7 i szukaliśmy miejsca cichego i zielonego - Chrousso spełnił nasze wymagania w 100%, gdyż jest położony w zielonym ogrodzie, do plaży szło się ok. 8 minut spacerkiem przez las piniowy (ścieżka wysprzątana przez hotel), po otrzymaniu kluczy do pokoju zostaje się podwiezionym melaxem, a bagaże zanosi do pokoju kierowca melaxa; w ogóle organizacja hotelu bardzo dobra (szybkie zakwaterowanie, w/w dowóz, kończące się dania donoszone na czas, alkohole dobre, itp...). No i ten przepiękny ogród... Co do animacji - nie korzystaliśmy, więc nie zabieram głosu (ale widać było, że animatorzy mają podejście do dzieci; dla dorosłych proponowano m.in. aerobik, piłkę wodną, itp...)

Pobyt: Sierpień 2013

Byłam na imprezie 7+7 z pobytem w tym hotelu. Zakwaterowano nas w najbardziej odległych budynkach, wręcz poza terenem hotelu. Do plaży więc bardzo daleko, a przejście przez krzaki do plaży /jaki tam las/nieprzyjemne. Pokoje ok, choć bez aneksu kuchennego, ale zbędny. Łazienka strasznie ciasna. Basen bardzo mały czego nie widać na zdjęciach .To powoduje że hotel oceniam nisko , mimo smacznego jedzenia, ale to za mało jak dla mnie na udany pobyt.

Lillith

Kilka bungalowów w egzotycznym parku, 2 baseny, brodzik dla bąbli, możliwość skorzystania z opieki nad dzieckiem. Plaża nieco oddalona od hotelu, ale naszemu bąblowi [i nam] wyszło to na zdrowie - mieliśmy codzienny spacer przez lasek. Czysta! Możliwość skorzystania z leżaków/parasoli [odpłatnie] i prysznica po kąpieli. Woda jak marzenie, drobny piasek, idealny dla małych budowniczych zamków :-) Jedzenie zależnie od dnia, zdarzały się przysmaki: kaczka, jagnięcina, królik. Czasem jednak "stołówkowe". Mało owoców. Lody - dostępne przez kilka godzin dziennie :-) Obsługa, jak na grecką - bezgranicznie cierpliwa. Pokój mieliśmy ogromny, tras również. Uciążliwy bywał hałas wieczornych (codziennych) imprez, ale po prostu zamykaliśmy okiennice. Na pewno wieczorami nikt się tam nie będzie nudzić. Najbliższy sklep w którym można płacić kartą - 2 km od hotelu. Bankomatu nie zlokalizowaliśmy. Ogólnie - polecamy dla rodzin z maluchami.

sss
    Pobyt: Lipiec 2013

Bardzo fajny mały hotel na spokojne wakacje. Pokoje są duże z małym aneksem kuchennym choć klimatyzacja mogła by lepiej pracować a łazienka mogła by być większa. Jedzenie smaczne ( duże lepsze niż w Egipcie jak jadłem kaczkę to smakowała jak kaczka a nie, że wszystko jest robione na jedno kopyto. Do plaży to jest więcej niż 500 metrów. Plaża jest co prawa piaszczysta ale tłoczno tam i ciasno. Choć woda jest cudna .

Robii
    Pobyt: Lipiec 2013

Byłem w czerwcu 2012r Podobało się mi bardzo miłe wspomnienia, nasz Bałtyk to przy tym bajoro ,zimne i brudne! do plaży jest jakieś 10 minut spacerkiem ale woda to poezja ciepła ,czysta i słona.

dina
    Pobyt: Czerwiec 2012

Cichy hotel, kameralne budynki rozrzucone w rozległym, pięknym ogrodzie, dużo zakątkow, altanek, wodospadow, ławeczek itd. można się zaszyć na cały dzień;) Dwa baseny, boisko, place zabaw dla dzieci. Hotel czysty, pokoje zadbane, wyposażenie zależne od rodzaju pokoju, my byliśmy w economy-pokoj niewielki, podstawowe wyposażenie, mały aneks kuchenny, taras, suszarka na pranie, meble ogrodowe. Jedzenie pyszne i dużych ilościach, kuchnia grecka i europejska, pyszne desery! Przemiły manager sali oraz cała obsługa. Dojście do plaży ok. 15min przez lasek piniowy, na plaży nie ma opcji all, leżaki i parasole płatne. Plaża szeroka, piaszczysta z łagodnym zejściem, sporo podwodnych skałek- przyda się obuwie do wody. Woda ciepła, szmaragdowa, w dobrą pogodę widać Athos. Polecam hotel głownie dla rodzin z dziećmi i osob szukających spokoju, jeżeli ktoś nastawia się na rozrywki i nocne życie - to nie jest odpowiednie miejsce. Jadąc do tego hotelu warto wybrać opcję all, w okolicy bardzo mało barow czy restauracji w ktorych można się pożywić, mały sklepik hotelowy oraz bezpłatny bus do miejscowości położonych 5-10 km od hotelu.

ktośka

cd. Należy płacic za wejściówki średnio po 2 - 5 euro. Po meteorach opiekun zaprasza do restauracji na obiad.. za który też płacimy sami. Taj jak pisałam śniadania przez 15 dni takie same ( jajka sadzone parówki wędzlina, ser, mleko warzywa tzn pomidory) pod koniec sezony widac było że wendlina i parówki nie sa swierze a odgrzewane z kilku dni. Obiady - lunch i kolacje różne. Najeść sie i napic mozna było. Barmanom trzeba było mowic by wiecej lali alkoholu bo leja mało a alkohol jest rozcieciany. Wino również. Kupiliśmy sobie wino w sklepie i był duzo lepsze niż oferowana woda zwana winem.Wrazie pytań odpowiem na każde

ktoska

dokończenie postu. a wię godziny odjazdu i przyjazdu hotelowego busa do pobliskiej miejscowości sa tak zorganizowane , że po wyjeżdzie porannym nie zdazymy na obiad i jemy resztki ze snack baru a po wyjezdzie popołudniowym nie zdązymy na kolacje i jemy ponownie resztki ze snack baru pozostałe po obiedzie - lunchu i śniadaniu. Owoce sa dostępne tylko w głównym barze i w czasie obiadu. Po 21 30 jesli ktoś zgłodnieje to w barze może otrzymać suchą kanapke z chleba tostowego przełożoną wędliną. Pokoje economy troszke tańsze które my zajmowaliśmy nieszcza się na samym końcu ośrodka, róznica z pewnością jest w wielkości ale dla 2 osób wystarczy.Z tego co wiemy lokują tam samych polqaków. Wycieczki fakultatywne dość drogie i pod koniec sezonu mało organizowane z uwagi na mała ilość osób zaintereowanych odwoływane. Polecam Meteory św górę Atos. Lunch Pakiet to sucha kanapka z chleba tostowego 0,3 l wody i owoc. na cały dzień bo wyjazd jest ok 6 rano a powrówt ok 21. Sniadania wtedy są na zimno.W trakcie wycieczek