Opinie o hotelu Club Paradiso

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Gdańska Ultra All Inclusive

Pobyt: Lipiec 2007

Byłam w tym hotelu na przełomie sierpnia i września 2007. Czytając opinie na temat hoteli w Turcji nie byłam pewna czego się spodziewać po przyjeździe, ale i hotel i okolica przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Obiekt składa się z kilkunastu budynków. Dostaliśmy pokój a raczej 2 (salon i sypialnia) bardzo czyściutkie, zadbane z telewizorem, telefonem, aneksem kuchennym, lodówką, łazienka bez "grzyba", przestronny balkon z pięknym widokiem. Codziennie czyste ręczniki i sprzątanie. Jedzenie bardzo urozmaicone - naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Co wieczór animacje w języku angielskim i niemieckim dla dzieci i dorosłych. Baseny może nie za duże, ale nigdy nie mieliśmy wrażenia tłoku i zawsze znaleźliśmy leżaki. Plaża 900 m od hotelu, ale co 30 min. dowoził bus hotelowy, na plaży również barek z różnymi przekąskami i alkoholem - na pewno nie jest on tak procentowy jak nasz, ale dla mnie rewelacja. Do centrum Alanyi jakieś 13 km, ale tu również dowoził bus hotelowy. Naprawdę polecam ten hotel:)

anka
    Pobyt: Sierpień 2007

Jestem pod ogromnym wrażeniem hotelu. Mieszkaliśmy w bardzo przestronnym apartamencie, hotel czysty, obsługa bardzo miła, all inclusive przez 24h dodatkowe atrakcje w postaci sky - raftingu, rejsu motorówką.
    Plaża dość daleko, choć regularnie kursował bus z hotelu.
    POLECAM

Klara
    Pobyt: Lipiec 2007

Hotel jak na Turcję zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Jest bardzo ładnie położony, czysty i ma miłą obsługę. Podczas pobytu mieliśmy do dyspozycji dla 2 osób pokój typu studio (salon, aneks kuchenny, łazienka i 2 sypailanie bardzo ładny balkon a w zasadzie 2 balkony z meblami ogrodowymi). Na terenie hotelu są 3 baseny (oczywiście poza brodzikami) nigdy nie mieliśmy problemów ze znalezieniem wolnego leżaka. W hotelu tym przebywają głównie holendrzy i niemcy co napewno sprawia, iż turecki włąścieiel bardziej się stara

marta
    Pobyt: Czerwiec 2007

wszystko zależy od tego na jaki trafi sie pokój, tzn. w którym budynku położony. Bo jeśli w bungalowie warunki beznadziejne, farbą olejną malowane meble, standard dobry ale na 3 gwiazdki. żeby zamienic pokój nie ma co liczyć na rezydentów z wezyra - nic ich nie obchodzi. Wyposażenie pokoi bardzo zróżnicowane. Kiepska okolica.

maniana
    Pobyt: Kwiecień 2007

Rewelacyjne położenie hotelu /wiele poziomów/. Dużo zależy od "trafienia" z pokojem - my trafiliśmy super bud A pok. 19....
    Bardzo fajny pobyt , gorąco polecam.

Aga
    Pobyt: Sierpień 2006

Super hotel...z wersją All niczego nie brakuje :) można świetnie wypocząć i pobalować w pobliskiej Alanii. Polecam wszystkim!!

przemo
    Pobyt: Wrzesień 2006

Damian i Aga
    Pobyt: Sierpień 2006

Przede wszystkim Hotel jest 5-gwiazdkowy a nie 4 i w pełni zasługuje na miano 5-gwiazdek. Położony na wzgórzu, z balkonów rozpościerają się bardzo ładne widoki na morze i góry. Mimo że oddalony 900m od plaży - nie stanowi to wielkiego problemu, ponieważ co pół godziny busik hotelowy zawozi i przywozi plażowiczów. Teren hotelu prześlicznie zagospodarowany jest egzotyczną roślinnością, niemal jak w raju ;) i stąd być może i wzięła się nazwa hotelu... Jeśli ktoś ceni dobre jedzenie - to jest hotel dla niego. Przez 7 dni pobytu nie było dnia abyśmy na śniadanie, obiad czy kolację jedli to samo. Codziennie wybieraliśmy inne potrawy/dania. Oczywiście jak przystało na All Inclusive nie brakuje tu barów z napojami wyskokowymi. Piwo, drinki, czysta wódka, koniaki - do wyboru i koloru. Jeśli ktoś chce nieco mocniejszy trunek - trzeba to powiedzieć barmanowi - ponieważ generalnie drinki są z małą zawartością alkoholu. Po jednym dniu pobytu niektórzy barmani rozpoznawali nasze upodobania do mocniejszych trunków i już bez proszenia lali nam pół na pół ;) Warto za to odwdzięczyć im się choć raz wrzucając jakieś euro do TIP-BOXu. Jedyną rzeczą niemiłą o której warto wspomnieć to fakt iż w hotelu jest usługa prasowania - którą wykonują pracownicy hotelu - lecz nie informują że jest ona PŁATNA. Na odjezdne okazało się że mamy do zapłaty 27 EURO za kilka wyprasowanych rzeczy... Mimo tego faktu POLECAMY jak najbardziej ten hotel - było SUPER.

Greg
    Pobyt: Kwiecień 2003