Opinie o hotelu Club Paradiso

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Gdańska Ultra All Inclusive

Przemysław B

Super wakacje, rewelacyjny hotel. Nic dodać nic ująć. Dwu pokojowe apartamenty z aneksem kuchennym, śliczna łazienka oraz balkon z pięknym widokiem na góry i morze. W pokojach klimatyzacja sterowana indywidualnie, co przy tych temperaturach jest czymś cudownym. Jedzenie jak przystało na hotel 5-gwiazdkowy, dobre urozmaicone i bez ograniczeń. Przepiękna egzotyczna roslinność . Do plaży dowożono nas busem, który odjeżdżał z pod hotelu. Z usług dodatkowch polecam nurkowanie. Oczom ukazuje się wspaniały podwodny świat. Dodatkowo polecam łaźnię turecką. Ja byłem po niej bardzo odprężony. W hotelu do wyboru sporo atrakcji sportowych. Wieczorem fajni animatorzy zabawiali nas po kolacji. To były świetne wakacje!

Honorata B

Jestem pod ogromnym wrażeniem po pobycie w tym hotelu. ZDECYDOWANIE ZASŁUGUJE NA SWOJE 5*. Dla 2 osób otrzymaliśmy przepiękny pokój typu studio (salon, aneks kuchenny, łazienka i dwie sypialnie. Jeżeli jeszcze komuś jest mało, to dodam, że do dyspozycji mielśmy jeszcze dwa balkony z meblami ogrodowymi. Nie ma nic lepszego niż poranna kawa na balkonie w ciepły poranek(aż się rozmarzyłam:)). Na plażę podwoziły busy, które kursowały co 30 minut. Posiłki i restauracja też nas nie zawiodły. Jedzenie bardzo bogate i pyszne, restauracja czysta, z klimatyzacją. Obsługa rewelacyjna, nie można na nikogo złego słowa powiedzieć:)) W hotelu są 3 baseny, i przy którymś zawsze znalazło się miejsce. Jako dodatkową atrakcję polecam rejs motorówką, prześliczne krajobrazy. Z hotelu powinni być zadowoleni nawet najwięksi maruderzy:))))Pozdr.

Arek B

Hotel przeszedł moje najśmielsze oczekiwani, bardzo ładny, położony w prześlicznej okolicy. Pokoje ładne i funkcjonalne, sporo miejsca na rzeczy. Bardzo czysto, pokoje sprzatane codziennie, przez bardzo miłe panie:)Do plaży jest trochę daleko, ale co 30 minut jeżdżą specjalne busy z hotelu. Można też pójść spacerkiem, droga dosyć przyjemna. Basen hotelowy nie należy do największych, ale jest wystarczający. Nigdy nam się nie zdarzyło, nie znaleźć wolnego leżaka, a woda jest czysta i przyjemnie chłodna. Jedzenie bardzo, bardzo smaczne! Posiłki urozmaicone, przepyszne przekąski( super ciasteczka i kawa). Obsługa zna niemiecki i angielski, więc z dogadaniem się nie ma problemu. Do centrum też łatwo można się dostać, jeździ specjalny bus z hotelu. Wieczorami fajne animacje również w dwóch językach(angielski, niemiecki), zawsze bardzo ciekawe. Hotel jest bardzo przyjemny i komfortowy, a Turcja przepiękna:)))

Pobyt: Lipiec 2007

Byłam w tym hotelu na przełomie sierpnia i września 2007. Czytając opinie na temat hoteli w Turcji nie byłam pewna czego się spodziewać po przyjeździe, ale i hotel i okolica przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Obiekt składa się z kilkunastu budynków. Dostaliśmy pokój a raczej 2 (salon i sypialnia) bardzo czyściutkie, zadbane z telewizorem, telefonem, aneksem kuchennym, lodówką, łazienka bez "grzyba", przestronny balkon z pięknym widokiem. Codziennie czyste ręczniki i sprzątanie. Jedzenie bardzo urozmaicone - naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Co wieczór animacje w języku angielskim i niemieckim dla dzieci i dorosłych. Baseny może nie za duże, ale nigdy nie mieliśmy wrażenia tłoku i zawsze znaleźliśmy leżaki. Plaża 900 m od hotelu, ale co 30 min. dowoził bus hotelowy, na plaży również barek z różnymi przekąskami i alkoholem - na pewno nie jest on tak procentowy jak nasz, ale dla mnie rewelacja. Do centrum Alanyi jakieś 13 km, ale tu również dowoził bus hotelowy. Naprawdę polecam ten hotel:)

anka
    Pobyt: Sierpień 2007

Jestem pod ogromnym wrażeniem hotelu. Mieszkaliśmy w bardzo przestronnym apartamencie, hotel czysty, obsługa bardzo miła, all inclusive przez 24h dodatkowe atrakcje w postaci sky - raftingu, rejsu motorówką.
    Plaża dość daleko, choć regularnie kursował bus z hotelu.
    POLECAM

Klara
    Pobyt: Lipiec 2007

Hotel jak na Turcję zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Jest bardzo ładnie położony, czysty i ma miłą obsługę. Podczas pobytu mieliśmy do dyspozycji dla 2 osób pokój typu studio (salon, aneks kuchenny, łazienka i 2 sypailanie bardzo ładny balkon a w zasadzie 2 balkony z meblami ogrodowymi). Na terenie hotelu są 3 baseny (oczywiście poza brodzikami) nigdy nie mieliśmy problemów ze znalezieniem wolnego leżaka. W hotelu tym przebywają głównie holendrzy i niemcy co napewno sprawia, iż turecki włąścieiel bardziej się stara

marta
    Pobyt: Czerwiec 2007

wszystko zależy od tego na jaki trafi sie pokój, tzn. w którym budynku położony. Bo jeśli w bungalowie warunki beznadziejne, farbą olejną malowane meble, standard dobry ale na 3 gwiazdki. żeby zamienic pokój nie ma co liczyć na rezydentów z wezyra - nic ich nie obchodzi. Wyposażenie pokoi bardzo zróżnicowane. Kiepska okolica.

maniana
    Pobyt: Kwiecień 2007

Rewelacyjne położenie hotelu /wiele poziomów/. Dużo zależy od "trafienia" z pokojem - my trafiliśmy super bud A pok. 19....
    Bardzo fajny pobyt , gorąco polecam.

Aga
    Pobyt: Sierpień 2006

Super hotel...z wersją All niczego nie brakuje :) można świetnie wypocząć i pobalować w pobliskiej Alanii. Polecam wszystkim!!

przemo
    Pobyt: Wrzesień 2006