Opinie o hotelu Club Paradiso

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Gdańska Ultra All Inclusive

Aleksandra

• Zalety czystość, zróżnicowane jedzenie, atrakcje dla dzieci - basen, mini disco
    • Wady kamienista plaża przez co trudno wejść do wody z dziećmi; mimo zakazu rezerwowane leżaki

Pobyt 18-28.07.2019. Hotel z piękną zielenią, basenami, brodzikiem oraz 2 placami zabaw (tradycyjny i wodny), bardzo zróżnicowanym i smacznym jedzeniem. Pokój rodzinny duży i codziennie sprzątany - bez zarzutu. Do tego wieczorne animacje dla dzieci i dorosłych. Bus hotelowy dowozi do plaże - niestety jak większość plaż w Turcji kamienista. Dodatkowo 3 razy dziennie bus dowożący do centrum, w którym można skorzystać z wielu atrakcji m.in. zwiedzić ruiny zamku i wjechać na górę kolejką linowo - przepiękny widok . Urlop jak najbardziej udany.

• Zalety Dużo miejsca dla wszystkich ????
    • Wady Sam Hotel można powiedzieć nie na zbyt wielu wad które były by tak ważne aby je tu opisać . Największa wada jest transfer z Lotniska . Czym większy tym dłużej to niestety trwa, nawet do 5 godzin.

Ogólnie Urlop udany o transferze juz wspominałem .Teraz juz wiem dlaczego ta informacja nie została zamieszczona w opisie ???? Dzieci zadowolone (dla dzieci bajka ) Minus to internet który kosztuje 20? na tydzień i coś co jest nie do zaakceptowania co chodzi o 5* gwiazdkowy Hotel to sejf który kosztuje 2? dziennie . Bywaliśmy juz w wielu 5* gwiazdkowych Hotelach to takie właśnie rzeczy były albo powinny być bezpłatne. ..

Wojtek

• Zalety Bliski transfer z lotniska, autobus spod hotelu do centrum.
    • Wady Restauracja, bary, organizacja w hotelu, animacje na poziomie zero.

Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek na pewno pod żadnym względem. Pierwszy raz podczas pobytu w Turcji nie mieliśmy ochoty chodzić na posiłki i do barów,a byliśmy czwarty raz. W restauracji brud , a posiłki nie apetyczne i pozostałości przezucane na kolejne posiłki, jedna osoba od jajek osadzonych, omletow i naleśników na tyle osób, braki na "szwedzkim stole" uzupełniane po zwróceniu uwagi. W barach szkła nie stwierdzono, barman myl na bieżąco kubki plastikowe przy kliencie (oplukanie) I lal do nich napoje fujjjjjj Chwała się smak barem nocnym hehe Mieliśmy samolot w nocy i poszliśmy coś zjeść, godzina 2 (od północy otwarte) ,a tamprocz zeschnietych resztek chleba niczego nie stwierdzono. Z lobby do restauracji na 3 piętro można się dostać winda i uwaga są dwie po 4 osoby działające w kratkę na tak duży hotel, I tak mógł pisać długo... szczerze nie polecam

Hotel położony na wzgórzu (przepiękne widoki na Alanya i góry) , oddalony 1km od plaży (plaża średnia, drobne kamyki i żwir, woda w morzu pod koniec września 30 st :)) - codziennie kursuje darmowy busik hotelowy, posiłki dość smaczne , dużo sałatek, owoców i ciast . Pokoje codziennie sprzątane, czysto i przyjemnie. Obsługa bardzo miła. Mini klub otwarty 6 dni w tygodniu (z wyjątkiem niedzieli) - dzieci 2,5 roku oraz 4 lata chętniej korzystali z niego jak z basenów - do tego dla dzieci dodatkowo plac zabaw + wodne atrakcje. Chyba jeszcze kiedyś tam wrócimy :)

Agata

• Zalety Piekny hotel, 3 baseny zewnetrzne, jeden wewnetrzny, lezaki dostepne bez problemu (poczatek pazdziernika) hotel bardzo czysty obsluga bardzo sie stara, jedzenie nieziemskie. Na plazy bar oraz restauracja all inc ze sporym wyborem lunchu.
    • Wady Troche daleko od centrum, w okolicy dopiero buduja sie budynko, troche brud za terenem hotelu, jest tez dosyc daleko od plazy ale to akurat nie duzy problem bo hotelowy busik sprawdza sie wspaniale.

Hotel dosyc daleko polozony od centrum, ale blisko glownej drogi gdzie kursuja autobusy, spod hotelu kursuje hotelowy bus do miasta za 5 lirow/1 dolar. Autobus jedzie do centrum bez przystankow jakies 15min. Spod hotelu na plaze co 30 min jezdzi busik pod sama plaze, mozna tez przejsc sie pieszo, hotel znajduje sie na górce, piekne widoki. Jedzenie wspaniale, kazdy znajdzie cos dla siebie, my nie jedlismy na miescie bo szkoda nam bylo aby ominela nas tak pyszna kolacja w hotelu :) obsluga pomocna, poza panem który pelni nocna zmiane w recepcji, przydziela pokoje w zaleznosci od humoru, gdyby nie spodobal sie pokój polecam na zmiane w niskich domkach, kameralnie i cicho oraz bardzo czysto. goscie: duzo rosjan i niemcow, obsluga plynnie mowi w ich jezykach. Zdecydowanie polecam hotel jezeli ktos chce odpoczac na miejscu, jezeli ktos woli zycie nocne na miescie to raczej lepiej poszukac czegos blizej centrum. Bylismy 1 pazdziernika, codziennie 35 stopni bez deszczu. Znosnie robilo sie po 17 godz, a po 19 bylo juz ciemno.

Magda i Piotr

• Zalety - duży, elegancki, czysty hotel - dużo atrakcji - świetne jedzenie - przemiły personel

Świetny duży hotel, położony na wzgórzu. Elegancki, zadbany, bardzo czysty. Na miejscu wszystko co potrzebne jest do udanego wypoczynku. Rewelacyjna, przemiła obsługa, świetni animatorzy, dużo atrakcji (zawody, konkursy, animacje dla dorosłych i dzieci, dyskoteki, amfiteatr). Pokoje duże, codziennie sprzątane, nowoczesne z dużym balkonem. Jedzenie bardzo smaczne, dużo, różnorodne. Świetna przyjazna atmosfera. Polecamy w 100%!

Maja

• Zalety Urozmaicone posiłki i animacje. Angażująca grupa animatorów, która dba o to by nikt się nie nudził. Przyjazna obsługa.
    • Wady Pokoje nadają się do remontu, przypominają raczej pensjonat niż hotel. W naszym klimatyzacja nie działała przez cały okres pobytu i nic z tym nie zrobiono. Jeżeli ktoś szuka luksusów to tu ich nie znajdzie.

Jeżeli miałabym wybrać ten hotel, to tylko ze względu na to że nie sposób się tam nudzić. Czy pojechalibyśmy tam jeszcze raz? Nie, chyba że zostałby wyremontowany. Lata świetności ma już za sobą. Wczasy kupiłam w niskiej cenie, wiec jest ok. Ale gdybym miała zapłacić regularną cenę to poczułybyśmy się oszukana.

• Zalety miła obsługa, nie żałowali alkoholi do drinków, czyste pokoje
    • Wady bardzo duży kompleks więc niestety trzeba się nachodzić do restauracji pokoju itp dużo Rosjan którzy nie panimaju po angielsku niemcy dużo lepiej traktowani od polaków jak np podawanie wina do kolacji bardzo głośna muzyka na basenie nie dało się ani posłuchać audiobooka ani skupić na książce amfiteatr umiejscowiony w miejscu przez które do 12 w pokojach jest bardzo głośno

hotel bardzo duży położony na zboczu więc dla osób które lubią chodzić, 8 dość dużych bloków plus bungalowy, można polecić choć raczej w cenach październikowych, do plaży spory kawałek ale spokojnie można dojść na pieszo. Jedzenie szczególnie 'ciepłe' potrawy bardzo jednorodne więc jak komuś nie podchodziło to raczej nie miał alternatywy oprócz zimnych przekąsek których było dość sporo. Poza śniadaniami i kolacjami jedzenie raczej nie jadalne(odgrzewane resztki z poprzedniego dnia, 5min eggs zawsze na twardo), kawa bardzo niedobra poza barem w lobby gdzie drinki/napoje były dużo lepsze niż w innych barach. Ultra wiąże się tylko z tym, że można iść po drinka/napój do pool baru co często wiązało się z przejściem dużej ilości schodów i było uciążliwe. Z takich mniej przyjemnych rzeczy przy wymeldowywaniu Pani prosiła o zapłatę za sok którego nie braliśmy, chcieli też, żebyśmy zapłacili za sejf za cały pobyt a wykupiliśmy go w połowie wycieczki. Na szczęście na recepcji pracują osoby które rozmawiają po angielsku i udało się sprawę wyjaśnić. Animacje na dość niskim poziomie głównie dla Rosjan, ale animatorzy(głównie rosjanie) bardzo mili :). Jak by ktoś się zastanawiał czy isć na imprezę na plaży organizowaną przez hotel to raczej odradzam(10use/e). Impreza trwa tylko do 12 i samą imprezą mało ma wspólnego. Pokazy ogni czy jazdy skuterem z krótkimi przerwami na potańcówkę. Jeśli chodzi o lokalizacje to tak jak wszędzie busik za 3 liry(trzeba zejść do głównej drogi około 1/2 drogi do plaży) i jedziemy gdzie chcemy.

Arkadiusz

• Zalety nie żałują alkoholu, jedzenie ok, przekąski lody gofry i soki super, własny bar, amfiteatr z animacjami, siłownia, przekąski na plaży
    • Wady odległość od plaży (2km) trzeba iść okrężną drogą gdyż plażę oddziela droga szybkiego ruchu przez którą nie ma przejścia na wprost od hotelu, internet darmowy tragedia, baseny w późniejszych godzinach zacienione, słabe widoki poza odkrytą częścią restauracji, cena

Hotel położony jest w mało atrakcyjnym miejscu, daleko od plaży, dużo dalej niż jest to opisane w ofercie. Jedzenie ok, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje w suite room ok, poza prysznicem w łazience stary z nalotami pleśni na silikonach i w zakamarkach. Uważam, że cena powyżej 18oozł za ten hotel jest stanowczo za wysoka.

Jacek

• Zalety Jedzenie bardzo dobre. Czyste i codziennie sprzątnie hotele. Animacje hotelowe.
    • Wady Prawie nikt nie rozumiał podstawowych zwrotów po angielsku. Hotel od plaży kilometr. Od centrum Alani 7km !! Straszne położenie. Hotel to ogromny kompleks, jednak posiada dwie stare 3-4 osobowe windy. Wspaniały widok o którym mowa w kompleksie, widziałem jedynie z restauracji hotelowej. Masz widok był na palmę..

Tragiczne położenie, większość obsługi nierozumie po Angielsku, nie ma mowy o 5 gwiazdkach. Dał bym 3. NIE POLECAM portalu wakacje.pl , mam masę problemów, a w międzyczasie dowiedziałem się, ze wiele innych klientów miało również problemy. Nawet na miejscu rezydent jak usłyszał o tym portalu, wymownie dał do zrozumienia, ze to zły wybór.