Opinie o hotelu Club Side Coast

Club Side Coast: basen

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.

Marek

• Zalety Czysta woda w basenach. Sympatyczne pokojówki. Fajne basenowe zjeżdżalnie. Super zabawa na FoamDisco.
    • Wady WiFi fatalne. Brud i smród w ogólnodostępnych toaletach. Smród z kanalizacji w pokojowych łazienkach. Jedzenie cały czas to samo. Ogromne kolejki do jedzenia. Smród z grilli. Niby all inclusive, a obsługa wydziela napoje i drinki. Cześć obsługi niemiła. Na plaży morskiej wszędzie brud, a jedzenie z baru niezjadliwe. Ceny w hotelowym SPA wyższe od tych na mieście. Hotelowy ?lekarz? wszystkim wymyśla wady kręgosłupa i naciąga na masaże za 100 euro gwarantując 100% wyzdrowienia. W cenie pobytu dla każdego specjalna kolacja Ala Card, nam(19 osobom) zaoferowali najniższy termin na dzień po wyjeździe. Co innego zapewnia CoralTravel, co innego się dostaje po przyjeździe(pokoje).

Jesteśmy tutaj pierwszy i ostatni raz. Po przyjeździe dostaliśmy pokój z łóżkiem piętrowym dla dzieci w przedpokoju. Balkon to okienko na poddaszu. Nie działała żadna z klimatyzacji w pokoju. Po zgłoszenie rezydentce(Natalii), najpierw hotel stwierdził, że to ich standardowy pokój, a dopiero po konkretnym sprzeciwie obiecano nam i dwóm rodzinom co z nami przyjechały wymianę pokoi w dniu następnym. Za dobę spędzona w pokoju bez klimatyzacji obiecano nam tylko bezpłatny sejf, kosz owoców i wino(owoce i wino jest i tak do woli). Z tych obiecanek tylko otrzymaliśmy sejf(koszt 12 euro). Hotel z przewagą Rosjan i dla nich są przygotowywane animacje. Jedynie w klubie dla dzieci są zabawy dla Polaków. Odnosi się wrażenie, że Polacy są tylko dla wypełnienia wolnych miejsc. Za cenę ponad 2 tysiące złotych od osoby to zdecydowanie za kiepska oferta, warunki i obsługa. Przyjechaliśmy w cztery rodziny i wszyscy są rozczarowani. Wszystkim będziemy odradzać ten hotel i tego organizatora.

Grzegorz

• Zalety WiFi, obsługa
    • Wady Smród, bród, kolejki, animacje-dno.

Powróciliśmy do tego hotelu po 2 latach, bo spędziliśmy tam super wakacje, ale to był największy błąd. Syf w toaletach, sprzątanie pokoi ogranicza się do dodania papieru, po dwóch dniach mieliśmy już tylko 2 ręczniki na 4 osoby-interwencje w recepcji nic nie zmieniły. Smród przy Snack Barze rozwalał system, jedzenie gorsze i bardzo monotonne, a kolejki jak za komuny! Największy minus za animacje, tak żałosnej ekipy jeszcze nie spotkaliśmy, w zasadzie nie powinienem oceniać czegoś czego nie było, o 12 godzinie Pool Game, odwalone jak za karę przez 10 min-dramat. Przerwy w dostawach prądu. Są dwa plusy. 1.przesympatyczni uśmiechnięci barmani na basenie i lobby-Mustafa, Enes i Mehmet i kelner w restauracji Izzettin, dla nich szacun. 2.WiFi znacznie lepsze niż dwa lata temu. Hotel schodzi na psy, a był na prawdę super.

Grzegorz

• Zalety Plaża, Barmani(Mustafa,Enes,Mahmet), WiFi
    • Wady Syf w toaletach na basenie, animacje to jakaś pomyłka, smród przy Snack Barze, przerwy w dostawach prądu

Powróciliśmy do tego hotelu po 2 latach, bo spędziliśmy tam super wakacje, ale to był największy błąd. Syf w toaletach, sprzątanie pokoi ogranicza się do dodania papieru, po dwóch dniach mieliśmy już tylko 2 ręczniki na 4 osoby-interwencje w recepcji nic nie zmieniły. Smród przy Snack Barze rozwalał system, jedzenie gorsze i bardzo monotonne, a kolejki jak za komuny! Największy minus za animacje, tak żałosnej ekipy jeszcze nie spotkaliśmy, w zasadzie nie powinienem oceniać czegoś czego nie było, o 12 godzinie Pool Game, odwalone jak za karę przez 10 min-dramat. Przerwy w dostawach prądu. Na dzień przed wyjazdem po sprzątaniu pokoju znika nam z lodówki w pokoju Fanta i Cola kupione na wyjazd. Są dwa plusy. 1.przesympatyczni uśmiechnięci barmani na basenie i lobby-Mustafa, Enes i Mehmet i kelner w restauracji Izzettin, dla nich szacun. 2.WiFi znacznie lepsze niż dwa lata temu. Hotel schodzi na psy, a był na prawdę super.

• Zalety super wyżywienie, kulturalna obsługa,rewelacyjna miejsce na wypady w różnych kierunkach busami,
    • Wady jak ktoś się uprze zawsze znajdzie .Duża ilość dzieci i brak animatorów polskich co powinno być zapewnione według oferty.

Spędzilismy dwa tygodnie w tym hotelu. . Jedzenie rewelacja- bardzo duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie. Pomiędzy posiłkami głównymi zawsze jest cos do przekąszenia a nawet do "obżarcia" nawet nawet na plaży. .Nie rozumiem ludzi którzą piszą że na plaży nie ma alkoholi- przecież w ofercie jest opisane co jest w barze na plaży Alkoholu nie żałują i nie "chrzczą" , niespecjalnie oczekują napiwków.Plaża ok 400m od hotelu - bus non stop w ruchu więc nie problem ale spacerek zajmuje tyle samo czasu co jazda busem. Doskonałe miejsce do wieczornych wypadów do Side czy innych dzielnic busami, kierowcy nawet nie myślą o orżnięciu, cena za przejazd jest równa dla wszystkich.Ciekawe czy rodzice jadący z dziećmi którzy specjalnie wybrali hotel ze względu na obiecane animacje w języku polakim przez polskich animatorów uzyskają odszkodowanie za brak takowych a powinni byc od 19.04- do września.Nie dziwie sie że byli wkurzeni bo mieli nadzieję że dzieciaki będą miały jakieś rozrywki a okazało się to fikcją.Sprzątanie pokoju pozostawia trochę do życzenia ale przeciez w pokoju tylko spaliśmy .

• Zalety baseny, duża ilość leżaków, snack bar, lokalizacja
    • Wady monotonne śniadania, animacje,mało owoców

Po przyjeździe otrzymaliśmy nieposprzątany po remoncie pokój, po interwencji w recepcji następnego dnia pokój został nam zmieniony na czysty i ładny. Obsługa hotelu, kelnerzy, barmani super. Posiłki bardzo dobre, mało urozmaicone były śniadania. Baseny duże i czyste. Hotel typowo dla rodzin z dziećmi. W okolicy duża ilość bazarów. Do plaży niedaleko,natomiast z hotelu non stop jeździ bus, który dowozi gości na plażę. Taras na plaży z pięknym widokiem. Animacje trochę słabe, ukierunkowane głównie do rosjan, jest polska animatorka ale niestety nie ma siły przebicia. Dużo polaków i rosjan. Pyszne racuchy w snack barze. Mało owoców - do wyboru tylko jabłka i arbuz. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wakacji i polecamy.

• Zalety blisko centrum , dużo sklepów obok hotelu
    • Wady mało miejsca wszystkie atrakcje koło siebie, nie ma miejsca spokoju, ciągle głośna muzyka, główny budynek wymaga remontu nowy jest ok

Mało miejsca na obiekcie, ludzie na każdym kroku, muzyka głośna. Kompleks hotelowy ma 2 budynki nowy jest super a stary woła o remont- odpada tynk,grzyb w wannie. Co mnie ujęło to to że wszędzie były piękne róże które cudnie pachniały. Hotel dla mało wymagających bo do plaży kawałek, jest bus który zabiera na plaże

Agnieszka Ostolska

• Zalety Dobre jedzenie
    • Wady Zimna woda w basenach

Ogólnie hotel oceniam na 3,5 gwiazdki.Nie jest to 5 gwiazdkowy hotel! W Turcji byłam już w 6 hotelach i ten wypadł najgorzej. Pokoje dwuosobowe bardzo malutkie, z klimą nad samym łóżkiem. Plaża ładna jednak zaniedbana, niesprzatana. Brak napoi alkoholowych na plaży, jest tylko piwo. Posiłki na plaży również liche. Ponadto po godzinie 23 nic się nie dzieje. Animacji nawet nie komentuje wszystko dla ruskich:(Ogolnie nie polecam.

Wojciech
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety baseny pokoje
    • Wady Animacje skierowane głownie do Rosjan w j rosyjskim Jedzenie na jedno kopyto to samo codziennie

Ogólnie pobyt udany , nie mniej jednak nie mogę nie wspomnieć o ukierunkowaniu hotelu i obsługi tylko na jednym rodzaju turystów tj. Rosjan. Animacje w języku rosyjskim, ewentualnie potem niemieckim rzadko po angielsku, po polsku 0!!. Po paru dniach zaczyna irytować człowieka że Animatorzy widząc że jesteś Polakiem mówią do ciebie po rosyjsku( kompletnie bezsensu). Jeśli to komuś nie przeszkadza to ok. Niestety woda w kwietniu jeszcze zimna zarówno w basenach jak i w morzu, ale wiadomo to przed sezonem ,żarcie idzie wytrzymać w Snack barze dają dobre naleśniki i gofry, obok rzutek rozstawia się Pani które robi bardzo dobre naleśniki polecam w 100% szczerze. Bar kolo basenu według mnie najlepszy ,w szczególności kelner Mehmet i Elis , na plaży w barze tylko piwko i jedzonko od 12-14 ale dobre tez można zjeść. Do miasteczka Side busikiem za 1,5$ zamiast kupować wycieczkę fakultatywną i na Bazarek w Magnvet tez busikiem. To by było na tyle pozdrawiam :)

Anka

• Zalety Pokoje super ,czysto,obsługa hotelowa , kelnerzy na 100%
    • Wady Złe rozłożenie posiłków godzinowo, były sytuacje , że nie było nic do jedzenia,woda w basenie zimna.

Oprócz wymienionych wad, wszystko było dobrze . Najwiecej jedzenia było na kolacje później od godz 20 nie było jedzenia, śniadania bardzo słabe .

Justa

• Zalety Hotel bardzo fajny nie wiem czemu ma tyle złych opini:(jedzenie bardzo dobre wszędzie czysciutko pokoje sprzatane codziennie małe ale przytulne polecam dla osob ceniacych spokoj
    • Wady Brak podgrzewanego basenu

Polecam ten hotel:)fajne tanie ciuchy bazar jakies 2 km od hotelu spacerkiem 20 minut