Opinie o hotelu Club Side Coast

Club Side Coast: basen

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.

Bożena

• Zalety Istnieje naprawdę. Miła obsługa, chociaż wszyscy oczekują bakszysz.
    • Wady Stary, brzydki, totalnie zużyty. Małe pokoje, łazieneczki ze starymi wannami, bez prysznica, stare, twarde ręczniki. Tandetne meble z płyty meblowej - fatalne. Brud. Jedzenie niedobre, monotonne, zimne potrawy te, które powinny być gorące. Owoce to tylko arbuz i jabłka. Słowem - masakra. Do morza daleko - trzeba jechać busem hotelowym.

Zdecydowanie NIE POLECAM tego hotelu na spędzenie urlopu. Ceny są specjalnie zawyżane, żeby kupujący myślał, że obniżona cena którą płaci jest okazyjna. Błąd. Hotel nie jest 5-cio gwiazdkowy, co najwyżej 3* słabiutkie. Dotarliśmy do hotelu w nocy i pierwsza myśl - to pomyłka, potem - uciekać, ale dokąd? Koszmar pogłębił się po wejściu do pokoju. Tandeta, brud, brzydota. Wszystko stare, zużyte. Stara, obleśna wanna, twarde, paskudne ręczniki. Rano nie było lepiej. Restauracja to raczej stołówka. Jedzenie bardzo słabe - głównie sery typu oscypek lub mozzarella, żadnej prawdziwej wędliny tylko coś w rodzaju mortadeli i grube, niesmaczne parówki. 90% gości to Rosjanie i oni chyba lubią taki standard. Dla osób trochę wymagających radzę NIE WYBIERAJCIE tego hotelu, bo będziecie żałować - tak jak ja i mój mąż.

Artur

• Zalety -jedzenie -obsługa -pokoje -plaża -położenie hotelu -animacje -alkohole
    • Wady -za te pieniądze nie można doszukiwać sie wad

Byliśmy w tym hotelu w tamtym roku we wrześniu za naprawdę fajne pieniądze i powiem szczerze że nie będę narzekał na słabo działający internet (chyba że ktoś jedzie na wakacje po to żeby dodawać zdjęcia na instagram, bądź facebooka) czy nie zbyt fajny widok z balkonu ( nie jade na wakacje żeby siedzieć na balkonie) bo to są szczegóły. Wakacje zaczęliśmy od 8 godzinnego spóźnienia samolotu i niestety zamiast w hotelu być o 22, byliśmy o 8 rano następnego dnia i tu muszę już zacząć od pozytywu jaki nas zastał po przyjeździe do hotelu. Kazano nam zostawić bagaże i iść na śniadanie a oni w tym czasie przygotowywali nam sprawy formalne, dzięki temu po posiłku od razu szliśmy do pokojów odpoczywać. Pokoje ładne, czyste codziennie sprzątane, jedzenie przepyszne, szczególnie desery, turcy pracujący w hotelu bardzo mili i sympatyczny, plaża trochę daleko z 8 min spacerkiem, ale co 10 min jeździł busik, choć my już czasami spacerowaliśmy bo po tak dużych posiłkach dobrze było się przejść. Animacje super, dziewczyny i chłopaki z Turcji i z innych krajów starali się bardzo o zapewnienie turystą atrakcji. Turyści byli z różnych krajów (turcy, rosjanie, czesi, niemcy, polacy) i nie zauważyłem żeby kogoś lepiej czy gorzej traktowali. Wrzesień to też okres co jest miej rodzin z dziećmi więc pewnie nie doświadczaliśmy jakiś wrzasków czy krzyków. Dwa baseny, jeden pozwole sobie nazwać główny, gdzie odbywały sie poranne animacje i drugi z drugiej strony gdzie można było mieć więcej spokoju i miejsca na leżakach. Alkohole i napoje smaczne można się przy nich troche rozweselić. Bar na plaży jak dla nas bomba, raz nawet zjedliśmy tam obiad bo nie chciało nam się wracać do hotelu. Plaża piękna, leżaków mnóstwo więc problemu ze znalezieniem wolnego nie mieliśmy ani razu. Ogólnie bardzo polecam wszystkim ten hotel

JOANNA

• Wady Brud , syf w pokojach i łazience. Brak klimatyzacji w lobby.

Niestety więcej nie pojedziemy do tego hotelu i na pewno nie zasługuję na 5 gwiazdek. Wielka masakra. Brud w pokojach pod łóżkami w szafie i oczywiście w łazience. Nie polecam.

Łukasz

• Zalety KUCHNIA - TURECKIE SMAKI REWELACJA PRZEKĄSKI MIĘDZY POSIŁKAMI , PYSZNE CIASTECZKA DUŻO DRINKÓW DO WYBORU WSZYSTKO DOTYCZĄCE POSIŁKÓW REWELACJA 100% MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA CIEPŁEJ KAWY HERBATY CZEKOLADY DO 24:00 PRZEPIĘKNA PIASZCZYSTA PLAŻA IDEALNA DLA RODZIN Z MAŁYMI DZIEĆMI. WODA PRZEJRZYSTA WIDAĆ RYBKI PŁYWAJĄCE KOŁO STUP, 60M W GŁĄB MORZA GŁĘBOKOŚĆ OD 20 DO 12CM
    • Wady BRAK KLIMATYZACJI W HOTELU WC PRZY PLAŻY WOŁA O POMSTE DO NIEBA BRUD W BASENIE - KRATKI PRZY BASENOWE W GRZYBACH HOTEL NIE ODNAWIANY OD NOWOŚCI... KLIMATYZACJA W POKOJU BRZĘCZY PODCZAS PRACY SUSZENIE PRZEŚCIERADEŁ NA BALUSTRADACH WEWNĄTRZ HOTELU IDĄC DO POKOJU NIE ZAMIATANE I NIE MYTE PODŁOGI W POKOJACH I NA KORYTARZACH CZAS OCZEKIWANIA NA WINDĘ I JEJ PRĘDKOŚĆ TO ŻÓŁWIE TEMPO NA KAŻDYM KROKU OCZEKUJĄ NAPIWKÓW PODCZAS POSIŁKÓW BRAK WOLNYCH STOLIKÓW - TRZEBA CZEKAĆ AŻ SIĘ ZWOLNIĄ LUB BŁAGAĆ O OTWARCIE WOLNEJ SALI ....

POLECAM DLA RODZIN Z DZIEĆMI CHCĄCYCH WYPOCZĄĆ ORAZ POSMAKOWAĆ REGIONALNEJ KUCHNI TURECKIEJ I WSPANIAŁEJ PIASZCZYSTEJ PLAŻY.

Pobyt: Październik 2017

• Zalety Bardzo miła obsługa, od rana z uśmiechem witali gości Duże pokoje, winda, dobra lokalizacja
    • Wady Nieprzyjemny zapach przy barze (basen) i monotonne przekąski przy basenie. Daleko od lotniska. Słaba kolacja w restauracji a\'la carte.

Byliśmy w tym hotelu z znajomymi w październiku 2017r. Temperatura ok.35'C. Od lotniska jakies 1,5 godziny co było męczące po 3-godzinnym locie niewygodnym samolotem. W momencie kiedy dwa pokoje obok nie były możliwe do zakwaterowania nas otrzymaliśmy bardzo duży dwupokojowy apartament w ramach przeprosin :-) Jedzenie bardzo dobre, świeże. Alkohol hmmm wiadomo piwko baaardzo słabe, rozwodnione ale nam nie przeszkadzało absolutnie ze w plastikowych kubkach, do drineczków alkoholu nie żałowali!!! naprawde. Animacje, bardzo fajne jak również sami animatorzy...jednego nawet chcieliśmy zabrać ze sobą do Polski heheh :-) Na plaże mimo ze nie było daleko bo jakies 350m cały czas krążył busik który zaberał ludzi. Wczasy zaliczam do bardzo udanych!! Napewno tam jeszcze wrócimy!!

Jacek

• Zalety Bardzo dużo jedzenia. Miła obsługa. Bardzo dobre położenie. Basen z muzyką i bez muzyki.
    • Wady Zachowanie rodaków na basenie

9 pełnych dni. Idealnie położenie k. Side. Szybki transport na lotnisko. Przebogate posiłki.

• Zalety miła obsługa kelnerska, baseny czyste, dobra muzyka.
    • Wady Nie sprzątane łazienki brudne podłogi i sedes

Pobyt udany, lokalizacja- na początku jeździliśmy busikiem nad morze, potem spacerkiem. Ten sam czas. Spacerkiem po zachodzie słońca na bazar czynne do 23:00. Pomimo targowania i tak chcą wyjść na swoje dokładają produkty W hotelu Jedzenia bardzo dużo nic wyszukanego, dla mnie najlepsze grillowane jedzenie, rybka, mięso. W Hotelu większość Polaków. Animacje udane jeśli nie chcesz uczestniczyć to chociaż miło popatrzeć. Polecamy wybierać wycieczki jeśli macie dość wypoczywania. Plaża piasek/żwir zawsze wolne miejsca na leżakach, niestety przy basenie rano trzeba rezerwować bo nie położysz się...

Angelika

• Zalety fantastyczna obsługa jedzenie czystość
    • Wady mały minus za łazienkę

Bardzo miło będziemy wspominać pobyt w tym hotelu. Już od początku bardzo miła i przyjazna obsługa na recepcji. Tak naprawdę mieliśmy dostac dwa pokoje(byliśmy z dzieckiem i moimi rodzicami) a po moim pytaniu czy nie mają wolnego family room Pan z wielkim uśmiechem zaproponował nam 3 pokojowy apartament w nowym budynku z dwoma balkonami, dodam że bez dodatkowej opłaty. Pokoje super, czyste (jestem na tym punkcie uczulona) sprzątane codziennie. Codzienne świeża woda a przy pieniążku nawet i napoje. Pościel była wymieniona raz w ciągu pobytu, codziennie świeże ręczniki. Łazienka... można by się doczepić dwóch mankamentów (wychodzącego grzyba nad prysznicem -absolutnie nie ma z nim styczności, oraz drobnych niedoróbek fugowych) ale bez przesady. Wszystko czyste, wysprzątane. Absolutnie nie było żadnych oporów z korzystania z łazienki. Jedzonko...pyszne, jak dla mnie urozmaicone (nie jestem typem nakładającym na talerz wszystkiego co tylko jest dostępne) , nawet mój tato, który jest raczej tradycjonalistą pod kątem jedzenia był zadowolony. Przepyszne naleśniki podawane od 16! W restauracjach czysto co chwile zmiana obrusów, sztućce czyste talerze również, na bieżąco dokładane. Napoje kawa super (zdażyło się że w lobby było coś nie tak z automatem i napojów nie dało sie pić ale poza tym super) przepyszne drinki mieszane z lokalnych alkoholi. Baseny czyste, plaża przy morzu czysta zadbana. Bezproblemowy dostęp do leżaków. Wifi słabe ogólnie mówiąc ale spokojnie można w Polsce załadowac pakiet Euroatlantycki w plusie i mamy 1gb Internetu za 39zł. Jak dla nas rewelacja i bardzo polecamy.

R4V

Co tu dużo pisać, polecam, jak na pierwszy pobyt w Turcji to jestem bardzo zadowolony.

TL

• Zalety Bardzo mili i uprzejmi kelnerzy oraz personel. Jedzenie w restauracji oraz snack barze na dobrym poziomie. Woda w basenie czysta, alkohole dostępne w formule all naprawdę bardzo przyzwoite.
    • Wady Przygotowanie pokoju hotelowego poniżej krytyki (łazienka poprostu brudna, a czystość muszli klozetowej to armagedon). Ogólna czystość korytarzy zostawia wiele do życzenia. Wi-Fi przy głównym barze przy recepcji działa jedynie, gdy nie korzysta z niego za dużo osób.

Hotel przyjemny, obsługa bardzo miła i ogólnie można miło spędzić tam rodzinne wakacje.