Opinie o hotelu Club Side Coast

Club Side Coast: basen

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.

Barbara Bielak
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Bardzo fajna, piaszczysta plaza Baaaardzo fajni animatorzy Szczególne pozdrowienia dla MUHY
    • Wady ...

Fajny hotel za przystepne pueniadze. Pelen Polaków i , niestety Rosjan. Ci drudzy robia straszny balagan i nie stosuja sie do żadnych zasad. Za takie pieniądze nic lepszego nie znajdziecie. Na prawde warto jechac. Krotki trasfer tez zacheca do wybrania wlasnie tego miejsca. Wielkim atutem hotelu , jak wspominalismy wczesnue sa ANIMATORZY !!! Niesamowici , otwarci , usmiechniety . Szczegolnie wyroznia sie w tym sezonie MUHA!, ktorego bardzo serdecznie pozdrawiamy. Zyczymy tez sdalszych sukcesów w nauce jezyka polskiego. W 4 miesiace nauczyłes sie chłopie naszej nielatwej mowy! BRAWO TY! Muha Tak 3maj Pozdrawiamy

Renata
    Pobyt: Październik 2017

• Wady Bródno, brak WI-FI, naczynia i sztućce niedomyte, pokoje nie sprzątane, nikt niczym się nie interesuje.

Hotel nie ma 5 gwiazdek ,którymi się reklamuje .Pokoje fajne , niestety prawie nie sprzątane. Daleko do morza , ale jeżdzi bus ,na który nie trzeba czekać i to jest chyba jedyna zaleta tego hotelu. Zejście na plażę bardzo strome i jeszcze schody do pokonania. Plaża piaszczysta, nie sprzątana. Stołówka brudna, brak miejsc, sztućce nie domyte. Śniadania bardzo ubogie, reszta posiłków może być. O drinkach można pomarzyć, podstawowe ich alkohole i już. Hotel oblegany przez Polaków i Ruskich. Przez 8 dni animator na plaży był trzy razy. Obsługa robi łaskę, że pracuje. Sumując: Nie pierwszy mój wyjazd, byłam w różnych hotelach, ten był nie najgorszy, ale nie polecam go.

Renata

• Zalety Miła obsługa, ładna plaża, super animatorzy
    • Wady średnia czystość na stołówce i w barach

W hotelu byłam z rodziną ostatni tydzień sierpnia. Był to najtańszy hotel 5* jaki był w ofercie na ten czas. Nie spodziewałam się "złotych klamek" dlatego pobyt był bardzo udany. Hotel ma raczej słabe 4 *. Jedzenie ok - każdy coś znajdzie dla siebie. Czystość talerzy i całej stołówki pozostawia wiele do życzenia. (jednak nie zapominamy, że to Turcja) . Przekąski w barze przy basenie ,oraz na plaży. Nam te na plaży wystarczały na tyle, że nawet nie wracaliśmy na obiad do hotelu.Alkoholu w drinkach nie żałują. Piwo słabe. Plaża ładna (porównując do plaży przy Eftalii Marin) .Bark kamieni, bardzo łagodne wejście do wody.Idealna dla dzieci. Do plaży co chwilę kursuje bus.Jednak ostatni bus do hotelu odjeżdża ok 17.00. Na piechotę też blisko, ale stromy teren do pokonania :) Nam nie przeszkadzało. Baseny czyste. Pokoje w budynku 6 super. (Przy długim basenie). Pokój sprzątany dokładnie. Z pokojami w strych budynkach może być już gorzej .Cały dzień muzyka z animacji ,wieczorem z amfiteatru , plus kłęby dymu z grilla (oczywiście jeśli pokój wychodzi na basen i na restauracje). Animacje dla dorosłych wieczorem super. Dla dzieci nie wiem, ponieważ synowie nie chodzili :) Hotel wart swojej ceny. Jeśli ktoś szuka luksusu 5 gwiazdkowego to nie w tym hotelu.

• Zalety Ladne i schludne pokoje, super animatorzy i wieczory
    • Wady Jedzenie bardzo kiepskie, brak urozmaiconych dan, niezbyt czysto, stoliki az sie kleja, sztucce niedomyte

Obsluga i animatorzy bardzo sympatyczni, niestety smrod przy barze byl okrutny, wszystko brudne, uklejone. Plac zabaw w stanie oplakanym. Posilki niezbyt smaczne albo bardzo slone albo pikantne. Brudne stoliki i sztucce. Jestem troche zawiedziona. Wynagradzala nam niedogodnosci pogoda.

• Zalety duża różnorodność posiłków, 2 baseny, mila obsługa, czysto
    • Wady bardzo słabe wi-fi i wyłącznie w lobby

Przestronne pokoje, dwa całkiem spore baseny oraz bardzo smaczne i urozmaicone posiłki to największe zalety tego hotelu. Nieco oddalony od plaży ok 10 min spacerem, ale można też podjechać busem, który kursuje co chwilę. Minusem było praktycznie niedziałające wi-fi

• Zalety cały hotel i obsługa :)
    • Wady Z przykrością muszę stwierdzić, że co niektórzy polacy-cebulacy :(

Były to moje drugie wakacje w tym hotelu i praktycznie nie ma się do czego przyczepić :))) dodatkowym plusem było to, że wśród animatorów była Polka :) Hmm może za rok też tam pojadę :) jeśli chodzi o wi-fi to przy tym podłużnym basenie działam mi bez problemu

zadowolony

Byłem we wrześniu z 2 dzieci, super pokój, warunki w hotelu bardzo dobre, animacje po polsku, dyskoteka dla dzieci, plaża blisko 2 latek spacerkiem szedł i nie narzekał, jedzenie super.

Dominik

• Zalety Położenie, ilość leżaków, urozmaicone jedzenie, bar przy plaży z widokiem na morze.
    • Wady Słabe WiFi.

Byliśmy tam przez tydzień i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, świetne miejsce na wypoczynek.

Wiesława

• Zalety wspaniałe jedzenie,czyste pokoje ,przyjazna atmosfera,wspaniałe animacje, obsługa, baseny, bar na plaży, jedzenie
    • Wady Słabe Wi-fi, i nie którzy Polacy

W tym hotelu byłam po raz drugi i zamierzam tam jeszcze wrócić. Hotel jest czysty i zadbany. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Jedzenia tak dużo ze trudno było wszystkiego spróbować. Animatorzy wymiatają, są zajfajni i nie sposób było się z nimi nudzić. Na plażę co chwile jeździł buski, przekąski na plaży bardzo dobre. Hotel leży w taki miejscu , że po południu można się udać do pobliskich straganów. Słabe WI-fi, nie żeby siedzieć w necie ale żeby się skontaktować z rodziną. No i nasi rodacy, którzy nie koniecznie szanowali czas pracy obsługi i barmanów i się awanturowali. Rosjanie i Niemcy spokojni i bardzo mili. Pobyt uważam za udany.

rycho

• Zalety Miła obsługa, wspaniałe animacje, pyszne jedzenie, ogólnie wspaniałe wakacje.

Pobyt wrzesień 2017, cztery dorosłe osoby, pobyt bardzo udany, obsługa stara się jak może, animatorzy wspaniali ( pozdrowienia) jedzenie bajka, czysto, wspaniale, mamy ochotę jak najszybciej tam wrócić.