Opinie o hotelu Concordia Celes

Concordia Celes

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety Ładne, czyste i zadbane pokoje, łazienki w sam raz ( nie za małe, nie za duże), ogromny wybór jedzenia na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ( ryby pierwsza klasa )
    • Wady kamienista plaża

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w tym hotelu. Byliśmy grupką 24 osoby ( od 6 lat przez 25/30/40 po 60lat :) Każdy znalazł coś dla siebie. Nikt nie narzekał :)Pierwsze wrażenie - szok pozytywny - zdjęcia na "internecie " zupełnie odbiegają od tego co zastaliśmy na miejscu - piękne lobby i recepcja, pokoje również odbiegają od zdjęć zamieszczonych na różnych portalach. Na pewno nie jest to ALL 24/H i super luksusowy 5* hotel.Co do pokoi z widokiem na morze ..... jak się wychyliliśmy widok był :)Mogliśmy zmienić pokój w następnym dniu ale komu się chce przenosić.Oprócz naszej grupki było jeszcze 8 Polaków i reszta czyli 99,9% to Rosjanie ale na prawdę nie szkodliwi ( dziwili się,że w hotelu jest ktoś kto mówi w innym języku niż rosyjski.Rzeczywiście jeszcze tydzień i rosyjski opanowany :)Śniadania- już od 06:00 szturmowane jest wejście ale spokojnie koło 08:00 już jest spokój, podobnie z obiadami i kolacjami. Jeśli ktoś koniecznie chce zjeść o godzinie rozpoczęcia posiłku -to musi liczyć się z "przepychankami" .Trzeba "wstrzelić " się w godzinę.Sok z wyciskanych owoców to koszt 2$. Polecamy restaurację przy plaży - hamburgery,sałatki, grillowane mięso , chlebki, kebaby do wyboru do koloru. I tutaj podobnie tłum przy otwarciu później cisza. Odnośnie czystości w restauracjach hmmmm bardzo się starają ale przy obłożeniu full nie zawsze im to wychodzi.Animatorzy robią wszystko by umilić czas - rewelacja a w szczególności Lena z Lwowa. Jest dyskoteka , muzyka przy basenie, aqua aerobic, zumba, aerobic, strzelanie , gry , zabawy ,zjeżdżalnie wodne, kort tenisowy, animatorki dla dzieci. Plaża z molo bezpośrednio przy hotelu ale kamienie- koniecznie trzeba wziąć obuwie do wody. Na przeciwko bazar otwarty tylko w piątki natomiast 15min piechotą Alara Grand Bazar czynny codziennie. Jeśli czyta tą opinię ALIGATOR gorąco go polecamy :)

także

• Zalety Blisko plaży.
    • Wady Ciasny, brudny.

Hotel - słaba klimatyzacja, ciasne i duszne windy. Duży hotel położony na dość małej działce przez co sprawia wrażenie bardzo zatłoczonego. Leżak przy leżaku - wszystko na ścisk. Pokoje małe, sprzątane zadowalająco, klimatyzacja działa. Największym minusem jest czystość, a raczej jej brak, w restauracji i przy basenach. Obrusy zawsze brudne, nie zmieniane. Sztućce znajdź sobie sam. Jedzenie dość dobre, w ilości wystarczającej, ale monotonne, po smaczniejsze potrawy mega kolejka. Plaża dość duża, ale żwirowa, nie jak napisano w ofercie - piaszczysto - żwirowa, więc ciężko wchodzi się do morza bez butów. Pomost z leżakami zajęty od wczesnych godzin rannych. W pozostałych miejscach można coś znaleźć, ale obłożenie leżaków na poziomie 95%. Ratownika widziałam - zajmuje się opróżnianiem koszy. Wifi bezpłatne w lobby, działa różnie. Podsumowując - hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek, można się rozczarować.

Kacper
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Blisko targ Fajna plaża
    • Wady Fajerwerki o 10 w nocy Twarde łóżka Telewizor i wentylacja do bani Mały basen W barach tylko napoje Mały wybór jedzenia Tylko rosyjski Słabe Wi-Fi

Nie będę się tu rozpisywał. Wady i zalety już są. Niech państwo sobie porówna

Iwona
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Zaletą jest to że jest nad samym morzem.
    • Wady Hotel masakra traktują człowieka jak intruza. Jedzenie wydzielane. Lody jak nałożą to niewiadomo co z tym robić, dwa razy liznąć i koniec.Ciągły brak napojów w automatach. Posiłek przygotowany na wyjazd na 3 osoby to było: 2 soczki w kartonikach, jedna kanapka,jeden kawałek babki, 4 dżemy, jedno jabłko. Po przyjezdzie rezydenta i upomnieniu się o jakieś pieczywo zabrali wszystko i powiedzieli że jak nie chcemy tego to nic nie dostaniemy . Rezydentka z Wezyra rozłożyła ręce i powiedziała że nic nie poradzi. Masakra Nie polecam tego hotelu nikomu. Smród w łazience wilgocią straszny. Nie jesteśmy wymagającą rodziną.

Jesteśmy bardzo niezadowoleni bo za takie pieniądze mogliśmy mieć lepsze waunki.

Pobyt: Lipiec 2016

pokoje dobre jedzenie nie bardzo i długie kolejki

Sfera
    Pobyt: Czerwiec 2010

Pozytywem jest to że pokój był sprzątany często. Jedzenie było średnie, dużo, ale w zasadzie nie wiesz co wybrać. Na kolację były świeże dania z grill-u, ale nigdy nie spróbowałam ze względu na ogromną kolejkę. Lokalizacja jest bardzo zła. Oprócz rynku za kilka m. nic więcej nie ma. Cały czas przebywałam na terenie hotelu bo poza hotelem nic nie było = pustynia, droga, baraki. Co do basenu dla dzieci: RODZICE UWAŻAJCIE! Kiedy byłam zdarzył się wypadek, dziewczynka w wieku 10 lat prawie się nie utopiła w basenie. Przy pomocy lekarza ukraińskiego, który tam odpoczywał została uratowana (czyli pojawił się puls) odwieziona została do szpitalu SAMOCHODEM Administratora hotelu! Czyli organizacji PORZĄDNEJ NIE MA, nie było ani lekarza (z hotelu) ani karetki! Dziewczynkę w basenie zobaczyli wtedy kiedy dłuższy czas unosiła się nad wodą głową w dół. Nie ma żadnego znaku głębokości wody dla dzieci W BASENIE. (Tam gdzie zjeżdżalnia to dno jest wyżej, a tam gdzie miejsce dla pływania to dno już o wiele niżej, czyli woda za głęboka dla dzieci do 13-14 lat). Ogólnie, w hotelu odpoczywające do Ukraińcy i Rosjanie, pod czas mojego pobytu była tylko 1 para z Polski.

Sfera
    Pobyt: Czerwiec 2010

Iwona

Zgadzam się z przedmówcą, hotel w 100% dla rosyjskich gości !!! Kelnerzy, recepcja, barmani rozmawiają tylko po rosyjsku !!! 99% gości to Rosjanie !!! Jedzenie znośne, jednak po 15 min. od otwarcia restauracji WSZYSTKO znika !!Rosjanie generalnie czekają pod drzwiami restauracji, po otwarciu biegną po talerzyki, rozpychają się i wpychają bez kolejki. Czytałam takie opinię i stwierdziłam, że takie sytuację są niemożliwe, niestety zobaczyłam to na własne oczy.W pierwszym dniu byłam tym zszokowana, póżniej nawet mnie to śmieszyło... wszystkie opinię jakie czytałam o tym hotelu to 100% prawdy. Sam hotel znośny ale max to 3 gwiazdki do pięciu naprawdę dużo mu brakuje.Po przylcie dostaliśmy pokój na pierwszym pierszym piętrze, całą noc obsługa przetaczała beczki i butelki. Po interwencji naszej rezydentki zamieniono nam pokój, oczywiście za drobną opłatą ;) plaża kamienista z darmowymi leżakami, które należało zająć wcześnie rano bo póżniej nie było miejsca.Darmowy basen kryty, sauna i łaźnie Turecka z której nie korzystaliśmy bo ciągle były okupowane przez gości za wschodniej granicy. Jeżeli chodzi o pokój mini bar za darmo to bujda !!! W barku masz cole 150ml i Fante 150ml i to wszystko ! do końca pobytu NIEUZUPEŁNIANE. Pokoje w miarę czyste. Telewizja: TYLKO rosyjskie kanały !! Bez możliwości zmiany. BIURO PODRÓŻY WEZYR NIE POWINNO MIEĆ GO W OFERCIE!!!!!!!!

Grzegorz

Hotel w 100% dla rosyjskich gości !!! Kelnerzy recepcja barmani rozmawiają tylko po rosyjsku !!! 99% gości to Rosjanie !!! Wszyscy łącznie z turystami odzywają się do Ciebie TYLKO po rosyjsku tak jak byś przyjechał na wakacje do Rosji. Jedzenie może i by było ok ale po 15 min. od otwarcia restauracji WSZYSTKO znika !! Łącznie z deserami, a wszystkich (tych dobrych) już nie dokładają. Rosjanie generalnie czekają pod drzwiami i SZTURMUJĄ restaurację. Biegną po talerzyki, rozpychają się i wpychają bez kolejki. PROSZĘ MI UWIERZYĆ CZYTAŁEM TAKIE OPINIE I SIĘ ŚMIAŁEM ŻE TO NIE MOŻLIWE. 100% wszystkich opinii o tym hotelu to 1000% prawdy !! Sam hotel znośny ale max to 3 gwiazdki a nie pięć. Leżaków dość, plaża kamienista (z darmowymi leżakami) ale ok w basenie miejsca dosyć. Darmowy basen kryty, sauna i łaźnie Turecka, siłownia w której praktycznie działa tylko bieżnia i rowerek bo reszta popsuta. Darmowy tenis ziemny i stołowy. Jeżeli chodzi o pokój mini bar za darmo to bujda !!! W barku masz cole 150ml i Fante 150ml i to wszystko ! NIEUZUPEŁNIANE. Sejf co prawda jest ale PŁATNY 3 Euro lub 3 dolary / dobę !! Pokoje w miarę czyste. Telewizja : 15 TYLKO rosyjskich kanałów !! Bez możliwości zmiany. recepcja niemiła i mówiąca tylko po ROSYJSKU ! Generalnie wracając jeszcze do jedzenia jak na 4 czy pięć gwiazdek kiepski wybór jedzenia. Wiadomo głodny nie będziesz ale bywałem w hotelach 3* gdzie jedzonka było 2 razy tyle !!! Polecamy wycieczki !! Rejs statkiem (all inclusive z alkoholem) dookoła Alanya świetny wypoczynek i warte kaski bo tylko 36 Euro. Pamukkale !! 63 Euro i REWELACJA ! Miejsce konieczne zobaczenia ! Cena BEZ NAPOI. Biuro podróży WEZYR jest ok. Hotel to nie ich wina ale NIE POWINNI mieć go w ofercie. Obsługa Wezyr miła doświadczona profesjonalna, wszystkie transfery i wycieczki obsługiwane z klasą. Chętnie odpowiem mailowo na pytania na mailu: gsx@poczta.fm

Rygiel
    Pobyt: Kwiecień 2011

Witam Nie wiem jak było wcześniej my wróciliśmy z tego hotelu 20 maja 2011r i mamy bardzo dobre wrażenia. Rzeczywiście jest 99% Rosjan ale co komu to przeszkadza lepsi fajnie bawiący i weseli rosjanie niż zadufani w sobie i smutni Niemcy cz czesi. Nie wiem jak można pisać że o jedzenie się trzeba bić - jedzenia było tyle że po skończonych posiłkach można by było nakarmić jeszcze Pułk wojska. Napoje do woli (pepsi, fanta, sprite) a nie jakieś byle co alkohole do wyboru krajowe i importowane, jedyne zastrzeżenie to czystość obrusów na stołówkach ale chociaż narzuty zmieniali często. Polecamy ten hotel Ania i Zbyszek