Opinie o hotelu Coral Beach (ex Rotana)

Coral Beach (ex Rotana): teren hotelu

• Tuż przy hotelu piaszczysto-koralowa plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: wydzielona część dla dzieci w basenie, mini zoo, animacje, pokój gier, miniklub (4-12 lat), plac zabaw.
  • Bogata oferta rekreacyjna: siłownia, water polo, boccia, aerobic, małe boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki.
  • Rozrywka: animacje, amfiteatr, dyskoteka, aqua center, jazda konna, jazda na wielbłądach, salon piękności.

Mateusz
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety super rafa koralowa,blisko plazy
    • Wady w pokojch stare meble , kolejki za jedzeniem

hotel jest adekwatny do ceny ,super rafa . duze pokoje

Para po 50

• Zalety Duże przestronne pokoje z dwoma małżeńskimi łóżkami.nad samym morzem . Restauracja Mildano a kolację jest najlepsza ,brak miejscowych.
    • Wady Obiady takie sobie ,bez szału,ale można zjeść.

Praktycznie nic nam nie przeszkadzało a wręcz byliśmy mile zaskoczeni pobytem w tak spokojnym miejscu. Barmani się starają ,kelnerzy chętnie obsługują przy stolikach nie licząc na napiwki.Brak Rosjan.Byli Niemcy,Czesi,Ukraińcy,Egipcjanie (najwięcej) i jeszcze inne nacje. Chętnie wrócę za rok.Cena 1314 od osoby.Jeden wyjazd do Hurgady wystarczył. Co wieczor dyskotek w barze Habana.

Ronin

• Zalety rozległy,piękna plaża (są cztery w tym jedna do opalania na golasa )
    • Wady stołówka , podowanie napojów w kubkach plastkowtch marnej jakosći , mega kolejki do barów

pobyt był w 1 połowie wrzesnia, nie by ł to nasz 1 pobyt w Egipce. Ogólnie pozytywne wrażenie , plaza piękna, rafa przy hotelowej plaży, pokoje przestronne, łożka szerokości co najmniej 2 metrów. Porażka to stołówka, masa miejscowych, którzy pustoszyli wszystko jak armia czerwona na froncie! do 15 wrzesnia mają wakacje wiec może stąd ich tyle ... brak dostatecznej ilości szkła ! a te kubki plastikowe wielkości 100ml to wielka porażka ! Znam uroki kuchni Egipskiej ale tutaj szli na totalną oszczedność- Pan nakładał np 2 skrzydełka i koniec ! nie wązne czy dzicku czy chłopu 100 kg ale porcja należała się taka sama , do każdego baru mega kolejki ! Doszło do tego,że np zamkneli przed nami drzwi stołówki, bo juz brakło miejsc ! a jak weszliśmy to i tak nie mielśmy gdzie usiąśc ! takie rzeczy spotkały nas 1 raz niestety. Miejscowi to bydło - nie widziałem u ani jedego dzieciaka pampersa - doszło do tego,że jeden z nich zrobił kupę w basenie po czym nastąpiło zamknięcie i wiadomo -czyszczonko ... Dobra rada dla przyjeżdzających - przywieżcie sobie duże szklanki ze sobą żeby nie łaźić tak często do baru -my musiliśmy sobie takie kupić na miejscu .

Iwona Kopacka

• Zalety Piękna plaża jak również rafa.Miła i sympatyczna obsługa,

W hotelu byłam z mężem i z synem 14 dni.Pokój mieliśmy blisko plaży ,basenów i restauracji nr 310x.Pokój czysty jak również hotel i jego obejście.Jedzenie takie jak w Egipcie,natomiast drinki takie jak sobie ktoś życzył,barmani nie żałowali alkoholu.Obsługa baru przy plaży jak i w lobby barze rewelacyjna.Plaża piękna,długa,nigdy nie brakowało leżaków i parasoli-niezależnie o której godzinie się przyszło.Pobyt wspominamy bardzo miło i z pewnością tam wrócimy.Iwona, Waldemar,Krzysztof.

Zbyszek

• Zalety plaża, ogród
    • Wady brud na stołówce, w lobby, monotonne jedzenie, śmieci wszędzie

Pierwsze wrażenie, to wszechobecny brud, szczególnie w jadalni i lobby, które powinno być wizytówką. Pokoje duże, jednak spotkacie mrówki i prusaki!!! nie polecamy nikomu. Po raz siódmy byłem w Egipcie i ten hotel był najbrudniejszy. Wstyd dla polskich biur podróży, które wysyłają tam swoich klientów.

Agnieszka i Michał

• Zalety Dbająca o gości obsługa hotelu, ładny ogród i łagodne zejście do morza.
    • Wady Napoje podawane w plastikowych kubeczkach. Duży minus jeśli chodzi o napoje gorące...

Nie szukaliśmy nic specjalnego więc za taką cenę cudów spodziewać się nie można. Ale jednak obsługa była na wysokim poziomie i pokoje mieliśmy codziennie sprzątane, w restauracji byliśmy dobrze obsługiwani a osoby pracujące na terenie hotelu dbali o nasze poczucie humoru :) ogród piękny a zejście do morza łagodne. Uważać przy rafie koralowej na jeżowce! Aby zejść tam z dziećmi lepiej mieć na nie oko. Wycieczki mieliśmy zorganizowane z osobą prywatną z poza hotelu i z osobami pracującymi na terenie hotelu. Obie były cudowne. Posiłki bardzo dobre, czasem coś znaleźlismy niedogotowanego ale w niczym to nie przeszkadzało. Natomiast w głównej restauracji Mermaid mnóstwo dzieci i krzyku, co nie jest wina hotelu więc kolacje jedliśmy w restauracji wieczorowej. Tam lepsze ciasta z resztą były ;) Dla nas jedynym w sumie minusem były napoje podawane często w małych plastikowych kubeczkach. Jeśli bierzemy napój gorący, o poparzenie nietrudno. Ogółem wyjazd jak najbardziej udany :)

Agnieszka i Michał

• Zalety Obsługa, ogród na terenie hotelu i łagodne zejście do morza.
    • Wady Napoje podawane często w małych plastikowych kubeczkach. Bardzo duży minus jeśli chodzi o napoje gorące.

Pokoje w bardzo dobrym stanie, sprzątane codziennie. Nie dopatrzylismy się niczego poza lekko zepsutym kranem. Za napiwek oczywiście, sprzątający układał nam przeróżne postacie z ręczników i raz na jakiś czas dorzucił dodatkową butelkę wody ;) Posiłki w restauracji Mermaid na dobrym poziomie, jednak zdarzyło się czasem coś niedogotowanego, ale nie zwróciliśmy na to szczególnej uwagi. Częściej bywalismy w drugiej restauracji która oferowała kolacje i drinki. Tam dużo lepsze ciasta i jak dla nas atmosfera, ponieważ w Mermaid mnóstwo muzułmanów z dziećmi które kompletnie nie były wychowane. Rozlewane napoje i krzyki na porządku dziennym co nie jest oczywiście winą hotelu. Do kontaktu z rodziną wykorzystywalismy WiFi w lobby z którym ciężko było się połączyć ale to akurat nic nowego w Egipcie. Położenie bardzo dobre i ogród na terenie hotelu piękny. W Morzu Czerwonym rafa koralowa przez lata zaczęła trochę już obumierac więc ta przy hotelu nie jest jakaś wyjątkowa ale i tak warto sobie przy niej snurkowac ;) uważać tylko na skupiska jeżowców których widzieliśmy przy tej rafie bardzo dużo. Obsługa hotelu i osoby pracujące w sklepikach czy biurach jednymi z lepszych jakich spotkałam za granicą. Animatorki z Ukrainy starały się zadbać o wieczorne rozrywki zarówno w hotelu na wieczornych pokazach jak i poza hotelem w klubach. Pokazy czasem mniej czasem bardziej udane a na imprezach w mieście nie byliśmy. Polecamy też wyjazdy na nurkowanie itd z osobami pracującymi na terenie hotelu lub prywatnymi z poza hotelu.

dorota

• Zalety zaletą jest blisko do morza czyste baseny sympatyczna i mila obsługa

byłam w tym hotelu w sierpniu z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni . Odpoczynek był bardzo udany , obsługa bardzo sympatyczna i mila .Z negatywnymi opiniami nie zgadzam się w hotelu było wszystko jak w opisie i na zdjęciach . Osobą które narzekały z pobytu dziwię się czego oczekiwały, bo będąc nad naszym morzem było by trzeba wiele dopłacić .W hotelu pracuje Pani OLA którą bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc w rożnych wątpliwościach .Polecam Panią OLE która jest przesympatyczną osobą , jest pomocna w każdej sytuacji i godna zaufania .

Mariusz

• Zalety -Bliska odległość od plaży - Cisza i spokój - W miarę dobra obsługa w lobby i barze przy basenie. - Wieczorne animacje - Pogoda :P - dobry kontakt z managerem hotelu
    • Wady - podupadający kurort - kiepskie pokoje - obsługa baru przy plaży - taxi zamawiane przy recepcji - słabe wyżywienie - drinki i napoje podawane w plastikowych kubeczkach o pojemnosci 0,1L -rezydentka itaki ( nie wina hotelu ale chciałem wyszczególnić)

Byliśmy w sierpniu. Do hotelu nie wrócimy bo nie ma ku temu zbyt wielu powodów. Zacznijmy od plusów. +3 bardzo ładne plaże, jedna z rafą koralową +Jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju to napewno go tam znajdzie, daleko od czegokolwiek z małą ilością gości +codziennie wieczorem o 21:30 lokalni animatorzy przygotowują jakieś show +Kontakt z managerem hotelu dobra, ciągle ktoś siedział w lobby i jakieś zażalenia można było składać No i czas przejść do minusów, a tych niestety tez trochę się zebrało. -- Pierwszego dnia zepsuła nam się klimatyzacja, woda lała się po całym pokoju, woda spływała po instalacji elektrycznej i wyciekała z bezpieczników przez co zabrakło prądu, wezwana obsługa hotelowa powiedziała, że należy wyłączyć klimatyzacje i odczekać 5 minut, po 3 godzinach bez zmian. I dopiero po wielu telefonach i 10 dolarach napiwku udało nam się zmienić pokój, już o dobrym standardzie w którym wszystko działało. No ale sytuacja trwała, a my traciliśmy czas. -- widać, że kurort nie ma zbyt dużej ilości gości, i wiele budynków na jego terenie stoi niszczejących, restauracja rybna ( napisane było w ofercie, że jest w remoncie) wcale nie jest remontowana, a po prosty zamknięta, nikt jej nie remontuje, wygląda jak stara ruina. Korty do tenisa czy miejsce na tenis stołowy wygląda jak zdjęcia w tv z Syrii. - taxi przy recepcji - gość zamiast wzywa zamiast taxi swoich kolegów, którzy tak sobie dorabiają i często zamiast jechać najszybszą trasą załatwiają swoje sprawy po drodze. - słabe wyżywienie, jak ktoś lubi dużo warzyw to okej. - rezydentka itaki- tej czarno włosej grubej bufoniastej pani należy się osobny akapit, wszelkie zażalenia na pokój, czy obsługę zbywała tekstem, a czego państwo oczekujecie od Egiptu, jednej parze wypomniała, że kupili wycięczkę last minute i nie powinni jej głowy zawracać pytaniami. Odradziła ten hotel co w mojej opinii jest niejako działaniem na szkodę firmy, jedynymi które poleciła to te z sieci Albatros. Ogólnie zarozumiała i arogancka.

Grzesiek

• Zalety Ładne plaże, jak na Hurghadę super rafa.

Hotel duży, plaże super, rafa również. Jedna z ładniejszych w Hurghadzie, posiłki bez szału, ale da się wytrzymać. Częsty brak piwa w barze na plaży, a tak po za tym wszystko ok.