Opinie o hotelu Crown Resort Horizon
Cypr / Cypr Południowy

Crown Resort Horizon: teren hotelu, basen

• Bogata oferta rekreacyjna: sauna, masaże wodne, SPA, jacuzzi, łaźnia turecka, strzelanie z łuku, program zajęć animacyjnych.
  • Udogodnienia dla najmłodszych: program animacyjny, plac zabaw.
  • Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy: w pobliżu przystanek autobusowy, postój taksówek, wypożyczalnia samochodów.
  • Tylko 300 m do piaszczystej plaży.

violetta
    Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety bardzo piękny i zadbany na zewnatrz obsługa hotelu na najwyższym poziomie jedzenie super

w całej okolicy nie było ładniejszego terenu wokół hotelu po prostu malowniczy

Ola
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Doskonałe położenie blisko piaszczystej plaży miła obsługa dobre jedzenie
    • Wady nie ma !!!!!

Położenie: Blisko piaszczystej plaży co na Cyprze nie jest takie oczywiste , obok hotelu liczne restauracje , knajpki i sklepy z turystycznymi gadżetami . Przystanek autobusowy około 30 metrów od hotelu autobusy do Pafos jeżdżą co 10 minut w Pafos malowniczy port , można zobaczyć starożytne mozaiki, grobowce i skałę Afrodyty, jest też promenada z knajpeczkami i lepszymi sklepami, w porcie restauracje z owocami morza jest co robić, Hotel wyżywienie: bardzo dobre duży wybór mięs sałatek zawsze jakaś ryba( bardzo często miecznik) Bardzo miła i sprawna ekipa kelnerska. Miła obsługa recepcji i co ważne jest też recepcjonistka Pani Magda z Polski i nie trzeba wysilać z angielskim ;) Pokoje dość dobrze sprzątane pościel zmieniana co drugi dzień. Ja miałam pokój w drugim budynku z widokiem na góry i boczny widok na morze cisza i spokój tylko cykady w cyprysach dawały czadu aż do świtu. Baseny chyba fajne jeden z barem ja nie lubię ale patrząc po ilości zainteresowanych korzystających bardzo się podobały.Jest też plac zabaw dla dzieci w ogrodzie. Ja byłam z biurem Exim Tours wszystko organizacyjnie bardzo dobrze ogarnięte przelot tanimi liniami byłam na 2 tygodnie więc kartę pokładową na powrót dostałam do pokoju na 5 dni przed powrotem myślałam ze będę musiała się upominać w recepcji ale wszystko dużo wcześniej dostarczone. Rezydent Pan Łukasz spotkanie standardowe jak zawsze na drugi dzień po przylocie oferta wycieczek, mapa okolicy Pafos info jakim autobusem do Pafos 615 :P i co warto zobaczyć zakreślone na mapie . Kupiłam sobie 2 wycieczki z przewodnikiem do stolicy Cypru Nikozji i na północna część Cypru. Jak zawsze polecam Exim Tours zawsze pozytywne doświadczenia, hotel klasyczne 4* i Cypr z ładną plażą w Coral Bay.

xMoniquex
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Bardzo blisko do plaży, jedynej z resztą w okolicy Duża różnorodność posiłków Codziennie sprzątany pokój Leżaki przy basenach za darmo
    • Wady Myślę, myślę i nie mogę się doszukać ;)

Spędziłam w tym hotelu cały tydzień z opcją All Inclusive. Wrażenia bardzo pozytywne. Jeżeli ktoś lubi taki rodzaj wakacji (siedzenie w jednym miejscu) przez cały czas to będzie zachwycony. Ja byłam pierwszy raz na takiego typu wakacjach. Było trochę nudno nie powiem, opalanie, basen i jedzenie tylko na okrągło. Ale już wiem jak to wygląda przynajmniej ;) Obsługa hotelu bardzo miła. Panie sprzątające bardzo rzetelne, pokoje były schludne i czyste. Jedynie dość chłodne emocje mogę wiązać się z rezydentem, który nie był nastawiony na dokładne omówienie nam lokalnych atrakcji tylko szybciutko chciał przedstawić program płatnych, drogich wycieczek. Ale t już tak nawiasem ;) Jedzenie bardzo przyzwoite - każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Gama warzyw i owoców, mięsa, ryby, nabiał. Soki, wino, kawa itd. Czyli do wyboru do koloru ;) Baseny piękne, otoczone palmami, woda dość chłodna, dlatego na kąpiele polecam pobliskie morze. Ogólnie bardzo polecam, osoby lubiące spędzać czas w trybie All Inclusive będą zachwycone. Inni, którzy szukają lokalnych atrakcji i czegoś aktywnego do robienia będą raczej wynudzeni, bo okolica jest bardzo martwa i raczej mało zurbanizowana (jedna główna droga obok hotelu, kilka sklepów z pamiątkami i to będzie na tyle).

Pobyt: Listopad 2015

• Zalety Wspaniała, przesympatyczna obsługa kelnerska oraz barowa; czyste pokoje, sprzątane codziennie; obfite posiłki, codziennie jakieś urozmaicenia; blisko plaża, sklepy z pamiątkami, bary, restauracje, dyskoteki
    • Wady Brak WiFi, trzeba zapłacić niemałe kwoty; mały wybór drinków w opcji all inclusive; posiłki mdłe, bez przypraw; w pokojach z bocznym widokiem na morze wieczorami czuć nieprzyjemny zapach szamba

Na wycieczce byłam z siostrą po sezonie na początku listopada. Pogoda dopisała, więc było co robić. Myślę, że najbardziej tutejsze warunki będą odpowiadać parom i starszym osobom ceniącym spokój. W hotelu przeważa obecność osób starszych, gdyby nie młoda, w większości polska ekipa obsługi byłoby naprawdę nudno. Hotel jest położony bardzo blisko plaży, na której można wynająć leżak, napić się drinka czy polecieć paralotnią. Pokoje są czyste, telewizor na tylko 8 kanałów, balkon dosyć mały a wystrój raczej staromodny. Od parunastu lat nie było tam remontu. Polecam wycieczki krajoznawcze z ogrodnikiem Jarkiem, który pokazał nam wyspę od najpiękniejszej strony. Myślę, że z pewnością wrócimy na Cypr, może niekoniecznie do tego hotelu. Pozdrawiam!