Opinie o hotelu Crystal Beach
Grecja / Zakynthos

Crystal Beach

kris i augsia
    Pobyt: Czerwiec 2008

Rewelacyjny hotel, jedyny położony przy samej plaży. Bardzo miła obsługa i personel, możliwość skorzystania z internetu 2 euro za 30 minut, śniadania angielskie - dla mało wymagających, obiadokolacje na przyzwoitym poziomie - wszystko rekompensuje cudowny widok na morze z jadalni, hotel jest bardzo czysty! Jeżeli ktoś chce rozrywek nocnych polecam miejscowość Laganas położoną o 6 kilometrów od hotelu - taksówka 7 euro - światła jak w Las Vegas :D, Odradzam wycieczki fakultatywne, polecam natomiast wynajęcie samochodu ceny przyzwoite, a atrakcje o wiele większe, można objechać całą wyspę i jednocześnie zaliczyć wszystkie atrakcje oferowane przez rezydenta na wycieczkach fakultatywnych.

agu

najlepsze położenie w okolicy, blisko centrum, przy morzu, wyżywienie średnie, wyspa sama w sobie piekna polecam wypozyczyc samochod i zwiedzac samemu. hotel godny polecenia

stanisław
    Pobyt: Czerwiec 2008

Położenie hotelu rewelacyjne - na plaży, z dala od zgiełku. Warto zapłacić dodatkowo za lodówkę, której nie ma w standardzie :-( Jeśli trafi się pokój z widokiem na morze, można wytrzymać bez klimatyzacji (opcja droga - 10 euro/dzień) nawet w lipcu, dzięki wiejącej tu bryzie. Śniadania monotonne, ale można nadrobić ilością. Obiadokolacje dołamujące, jeśli się coś je w innych restauracjach. Porównanie zniechęca do przychodzenia - żółwia obsługa i słaba jakość posiłków. Najeść się można, ale nie samym chlebem człowiek żyje... Hotel idealny dla miłośników spokoju i plaży, a po wynajęciu samochodu także dla miłośników aktywnego wypoczynku. (w godzinę można dotrzeć do dowolnego punktu na wyspie)

en
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel pięknie położony, nad samą plażą. Pokoje czyste, obsługa hotelu b.miła. Do centrum Kalamaki blisko, w pobliżu hotelu polecam tawernę Zepos a w niej sałatkę Zepos.

Agnieszka Woźniak

Bardzo dobra lokalizacja.Obiekt wyremontowany.Denerwujący podział na gości hotelowych i tych spoza hotelu.Ci pierwsi nie mieli możliwości zjedzenia kolacji na tarasie z widokiem na morze:(

doris
    Pobyt: Grudzień 2007

Kochani!
    Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w hotelu Crystal Beach - było cudownie! Jestem osobą stosunkowo wymagająca, ale nie zawiodłam się!
    Zdjęcia hotelu w katalogu Rainbow Tours nijak miały się do rzeczywistości - hotel w tym roku był remontowany, wszystko lśni, jest nowe eleganckie i gustowne, również pokoje - podwieszany sufit z nastrojowym oświetleniem, ładna i czysta łazienka. Zachęcam do zaglądnięcia na tą stronkę http://www.crystalbeach.gr/en_photos.php
    Lokalizacja jest niesamowita, na samiutkiej plaży, piaszczystej czystej - minus, strefa parku narodowego - zakaz wchodzenia na plażę od 7.30 pm, na szczęście taras hotelowy z basenem i leżakami pozwala na nocne podziwianie pełni księżyca. Słowem, wymarzone miejsce na wyjazd we dwoje;)
    Odradzam hotele w Laganas - gwar, brzydka plaża i setki pijanych Angoli.
    Poza tym blisko Crystal Beach znajduje się pyszna restauracja z tubylczym żarciem, w samym hotelu obiadokolacje są urozmaicone, greckie, natomiast śniadania - no comment:( W hotelu znajduje się drink bar, na wpół położony w ogrodzie, okolony różami, super driny, za 3-6 euro.
    A teraz minusy. Klima za tydzień 70 euro, bez niej jest ciężko, strasznie żrą komary przy otwartym oknie.
    Jeżeli chodzi o wycieczki fakultatywne polecam tylko jedną - całodniowy rejs dookoła wyspy, z kąpielami na otwartym morzu i postojem w zatoce wraku! Oglądanie zatoki z tarasu widokowego to nie to samo! pozdrawiam i życzę niezapomnianych wrażeń, bo Zakynthos to mały raj na ziemi:)
    Aha, koniecznie pożyczcie sobie auto, Kia Picanto na cały dzień kosztuje 35 euro plus tankowanie za 5 euro, trzeba koniecznie zobaczyć plażę w Garakas Porto Zoro, St. Nikolaos :)

agata
    Pobyt: Czerwiec 2007

Cudowny, romantycznie położony hotelik, z miłą atmosferą.

Maciek
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel spokojny i czysty, z najlepsza lokalizacją w Kalamaki, połozony w najdalszej, zachodniej cześci zatoki laganas. Fajna plaża, można spokojnie siedzieć na basenie, bo od plaży dzielą jedynie schody:) Blisoko do sklepików z pełnym zaopatrzeniem. Jedzenie dobre za wyjątkiem śniadań - mało urozmaicone, ale były to "śniadania angielskie", a Anglicy nic nie wiedzą o dobrych o siadaniach :)) Ale to zupełnie nie przeszkadza, bo można dojeść np pysznymi sałatkami owocowymi, ewentualnie dodatkowym posiłkiem w restauracji hotelowej albo w bardzo dobrej knajpie obok (Zepo's restaurant-m.in.pyszne słatki greckie i domowe wino wdzbanach :) Doskonałe połączenie z resztą wyspy, pod hotelem przystanek autobusowy, blisko od wypożyczalni samochodów/skuterów/quadów. Polecam, szczególnie w okersie lipiec-sierpień. A wyspa...nic więcej nie potrzeba, żeby wypocząć na maxa...niesamowite widoki: skały, plaże, lazur morza i czysta, ciepła woda...Aż nie chciało się wracać do kraju...

Agata Korytkowska-Sikora
    Pobyt: Czerwiec 2007

Hotel posiada bardzo atrakcyjne położenie, jedna z najlepszych lokalizacji na Zakynthos. Polecamy na podróż poślubną!!! Posiłki mało urozmaicone, ale podawane w pięknej scenerii (restauracje z pięknym widoczkiem na morze!).

Kasia Prus- Mierzwińska
    Pobyt: Lipiec 2007

Właśnie wróciłam i bardzo się cieszę że wybraliśmy właśnie ten hotel. Ciche kameralne miejsce, urocza plaża przed hotelem na której można zobaczyć wykluwające się żółwiki Karetta-Karetta (ja także miałam okazję, niezapomniane przeżycie !, tylko trzeba wstać o 7 rano). Obok plaży hotelowej (na zachód) znajduje się dzika zatoczka.Można tam dojść górą przez łąki lub przez morze (radzę w pław, bo po drodze jest dużo śliskich kamieni) polecam nudystom ;). Miła obsługa hotelowej restauracji, dobre obiadokolacje do wyboru również greckie potrawy (tzatziki, mussaka, oberżyny) w zestaw wchodzi przystawka, danie główne i deser napoje (płatne). Natomiast marne śniadania.
    Fajny barek przy basenie, ale nie zbyt miła obsługa i głośna muzyka (ta sama, do znudzenia)
    Pokoje bardzo schludne.
    Blisko do sklepów.