Opinie o hotelu Delphin Botanik

• Hotel bezpośrednio przy plaży
  • 3 baseny, aquapark, lunapark oraz kino pod gołym niebem

Paulina
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Sześć restauracji a?la carte. Hotel oferuje bezpłatny transfer do Alanyi, Manavgatu oraz Side. Bezpłatne wi-fi w całym hotelu.
    • Wady Daleko do centrum.

Hotel przeszedł renowację w 2015 roku, posiada cztery budynki. Recepcja hotelu znajduje się w hotelu Delphin Platinium. Goście hotelu mogą korzystać z barów należących do hotelu Delphin Platinium. Hotel obrośnięty dookoła różnorodną zielenią z licznymi gatunkami roślin. Dużo atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych.

gość hotelowy

• Zalety Wszystko jest.
    • Wady Daleko od lotniska, 2,5h jazdy autokarem.

Z czystym sumieniem można polecić. Hotel czysty, zadbany. Trudno się do czegoś przyczepić. 90% gości to Rosjanie. Najlepszy standard pokoi to budynek główny, czyli Botanik platinium.

Bartosz

• Zalety Ogrod z 2000 gatunkami roslin!
    • Wady Troche za duzy

Hotel z ogrodem w którym znajduje się około 2000 (!) gatunkow roslin które skladaja się na ogromny kompleks hotelowo-ogrodowy ze wszystkim czym dusza tylko zapragnie. Bary przy plazy, relaks? Zalatwione. Atrakcje dla dzieci, animacje z dedykowanym zespolem? Jak najbardziej. Przepychu i możliwości nie ma konca i za duzo zajeloby mi ujecie tego wszystkiego ? jeżeli planujecie wakacje z pelna pompa w duzym osrodku który posiada praktycznie wszystko co trzeba ? serdecznie polecam!

Pedro

• Zalety Pyszne jedzenie, dużo basenów, atrakcje dla dzieci.
    • Wady Kamienista plaża potrzebne buty poza tym innych wad niema.

Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany. Pokoje standartowe bardzo ładne i codziennie sprzątane. Pościel wymieniana co 2 dni, ręczniki codziennie. Jeśli chodzi o dzieci rewelacja. Dużo zjeżdżalni, mini klub (brak animacji po polsku), wieczorem atrakcje typu lunapark, mini disco. Bary na molo, przy plaży, na basenach. Kelnerzy jeżdżą na rolkach przy basenach i pytają czy czegoś potrzeba. Zawsze wolne leżaki czy to na plaży czy na basenach. Jedzenie przepyszne i w dużych ilościach. My przez 8 dni nie spróbowaliśmy wszystkich potraw, nie da się. Hotel położony w pięknym ogrodzie wśród palm i pięknych kwiatów i monstrualnych kaktusów. Alkohole i piwo ok, drinki smaczne i w nieskończonych ilościach. Wybierając ten hotel na pewno nie będziecie się nudzić. Hotel ogólnie nastawiony na Rosjan i Niemców ale mi to nie przeszkadzało. Z wycieczek fakultatywnych nie korzystaliśmy bo nastawiliśmy się na leżenie.

B z rodziną

Duża ilość basenów, nie ma problemu z tłokiem czy brakiem leżaków czy koszy plażowych. Bardzo smaczne jedzenie, szczególnie w restauracjach a la carte. Czysto. Piękny ogród. Pokoje rodzinne bardzo funkcjonalne. Wifi bez zarzutu, działało w pokoju. Obsługi dużo, pracuje bardzo sprawnie. Pracownicy znają dobrze rosyjski i niemiecki, z angielskim bywa różnie. Bywało że my mówiliśmy po angielsku (rozumieli), a odpowiedź była po rosyjsku (my też rozumieliśmy). Nie oferują boksów śniadaniowych dla wcześnie wyjeżdżających gości, mimo że taka opcja jest w broszurze która leży w pokojach. Nie każdego dnia barek był uzupełniony (raz zapomnieli uzupełnić lodówki, nigdy nie uzupełanili kawy i herbaty).

M

bardzo miła i kompetentna obsługa, jedzenie na wysokim poziomie. Polecam

Teresa
    Pobyt: Kwiecień 2015

• Zalety super hotel
    • Wady jedyna wada to wejscie do morza po kamyczkach

Hotel exstra z najwyzszej półki.Wszystko jest na bardzo wysokim poziomie.Hotel Botanik i hotel Botanik Platinum mają wspólną infrastrukturę.Obsługa niesamowicie otwarta ,uprzejma i pomocna.Przepyszne jedzenie,bardzo duży wybór potraw,owoców i deserów.Wifi w całym hotelu,na basenach i na plaży.All inclusive dostępne w hotelu całą dobę -nawet w dyskotece,drinki serwowane są w cenie.Dla dzieci RAJ-lunapark ,zjezdzalnie,wydzielone baseny ,mini disco.Wrócę tu po raz trzeci.

tomek
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Duzy teren. Zadbany hotel. Mila obsluga, chociaz zdarzaja sie leniwi kelnerzy.
    • Wady Brudna woda w morzu. Duzo ruskich. Monotonne jedzenie kiepskiej jakosci. Restauracja rybna a\\\\\\\\\\\\\\\'la carte to pomylka, kucharz z lososia zrobil skwarki. Halas do poznych godzin.

Jeden raz moze byc max. tydzien i do domu..................

Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Czysto i sprawnie, duży teren, świetnie utrzymany, duża ilośc personelu, 2-3 animacje każdego wieczoru.Bardzo szeroki wybór potraw ( od typowo tureckich po uniwersaklne)- w tym jagnięcina, krewetki, codziennie świeże grilowane ryby, bardzo szeroki bar sałatkowy. Pokoje rodzinne wystarczająco komfortowe dla 5 osobowej rodziny. Szybka reakcja recepcji na sytuacje awaryjne. Shuttle bus do Alanii i Side w dogodnych porach dnia i nocy
    • Wady Baaaardzo dużo Rosjan, recepcjoniści - nie wszyscy mówia po angielsku

Hotel mimo, że ma już troszke lat jest doskonale utrzymany, wszędzie krzątający się ludzie z obsługi. jestesmy pod wrażeniem zorganizowania prac dużej ilości personelu - bez nahalności ale zawsze por ręką i uśmiechnięci ( mimo że trafiliśmy na środek Ramadanu). Jest to którys z rzędu nasz pobyt w Turcji ale jesteśmy mile zaskoczeni jakością nawet porównując do innych 5 gwiazdkowych top hoteli w tym kraju.

MDMIX
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety jak dla mnie tylko zalety

Hotel na 6 z plusem. Pyszne jedzenie w ogromnych ilościach przez 24h, tak samo picie. Przez cały dzień świeżo wyciskane soki z owoców. Pyszne napoje te z alkoholem jak i bez. Obsługa miła zawsze uśmiechnięta i pomocna. Czystość na bardzo wysokim poziomie. Połowa hotelu już wyremontowana. świetna ekipa animacyjna, rewelacyjne wieczorne show - codziennie inne, 2 amfiteatry. wieczorem muzyka na żywo. Fajka wodna w cenie. dla dzieci aquaparki i lunapark w cenie. Kort tenisowy stoły do pingponga, mini club. nigdy nie brakuje leżaków ani przy basenach ani na plaży, Świetny pomost z barem. Bardzo dużo Rosjan ale jakiś ogarniętych :) Hotel rozpieszcza gości gadżetami w postaci toreb plażowych czapeczek koszulek. Najlepszy hotel. Moja rodzina spędziła wakacje 2 raz w tej sieci hoteli i na pewno nie ostatni.