Opinie o hotelu Willa Ecco
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska

Willa Ecco: obiekt

Wioletta Cieśla

• Zalety Czysty, zadbany, przestronny. Codziennie był sprzątany i codziennie wymieniane ręczniki.
    • Wady Trochę źle działa wi- fi ale dało się przeżyć bez tego. W końcu wakacje to czas bez telefonów. Na miejscu można kupić karte do tel za 5 euro i działa wszystko jak należy.

Bardzo przyjemne miejsce. Mały kurorcik, typowy do odpoczynku. Bardzo blisko morza. Mnóstwo sklepów i sklepików dookoła, nawet supermarket na plaży. Ceny o wiele niższe niż w Polsce. W restauracji na plaży obiad np zupa rybna, frytki pieczony pstrąg i surówka plus piwo 10 euro. Sama zupa 2 euro, piwo duże 2,5 euro. Drugie danie od 2 euro do 7 euro. Bardzo blisko komunikacja miejska gdzie można dostać się do każdego miasta. Są też lokalni taksówkarze, którzy za pare euro dowiozą wszędzie. Bardzo miło wspominam pobyt w Dobrej Vodzie. Nie wykluczone że znów tam pojadę. Warto znać język rosyjski, choć i po polsku można się odrobine dogadać. Językiem urzędowym jest serbski.

• Zalety Przyjemny i zadbany. W miarę blisko do plaży. Bezpłatny parking. Dobra baza wypadowa do zwiedzania Czarnogóry i sąsiednich krajów.
    • Wady Problemy z dojazdem na miejsce - podano mi zły adres. Fatalne WiFi, w pokoju w zasadzie nie działało wcale, trzeba było wychodzić na zewnątrz żeby cokolwiek funkcjonowało.

Początek zły. Jako, że wybrałem opcję z własnym dojazdem kierowałem się na adres podany przez organizatora i niestety po dotarciu na miejsce okazało się, że taki adres nie istnieje (a właściwie istnieje, bo obie używane przeze mnie nawigacje zaprowadziły w to samo miejsce, tylko nie było tam tego hotelu). Nie pomogła nawet pomoc "miejscowych", bo nikt nie wiedział gdzie jest "Willa Ecco", dopiero telefon od rezydentki umożliwił mi dotarcie do celu, gdzie jak się okazało adres (czyli nr/nazwa ulicy) był kompletnie inny. W mojej ocenie, to absurdalny brak kompetencji organizatora. Z wycieczek fakultatywnych polecam wyłącznie rejs z Ulcina na wyspę Ada Bojana - fajna piaszczysta plaża, bardzo sympatyczny kapitan stateczku, dużo Rakiji i znakomity obiad w restauracji na palach (zupa rybna i świeże grillowane ryby), no i oczywiście fantastyczne widoki.

Dagmara

Willa Ecco znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko do plaży, sklepów, przystanku autobusowego. Minusem są wyższe od niej budynki, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Pokoje nie grzeszą czystością. Aneks kuchenny ubogo wyposażony. Fajnie, że w dniu wyjazdu udostępnione było pomieszczenie, gdzie można było przechować bagaże, umyć się, bo praktycznie na wyjazd czekaliśmy od godz. 9 do godz. 18.

Daniel

• Zalety - bardzo ładnie urządzone, - aneks kuchenny, - spora łazienka, - wygodne łóżko, - świeże ręczniki i cały stos papieru toaletowego w korytarzu, - blisko plaży, - w ustronnym miejscu - cisza i spokój.
    • Wady - brak kołdry na zimniejsze noce, - ciepła woda (bojler trzeba włączać aż godzinę przed kąpielą żeby mogła się nagrzać - brak możliwości wzięcia prysznicu bezpośrednio po powrocie z plaży), - w niektórych pokojach wi-fi praktycznie nie łapie (ewentualnie jedna kreska na balkonie), - restauracja dosyć daleko od willi (ale za to po drodze na plażę :))

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Willa piękna, zadbana, wypisywanie wad przyszło dużo ciężej niż zalet. Serdecznie polecamy :) Jedynym mankamentem była podróż autokarem. Jednak do przeżycia... Aha, miejscowość idealna dla osób szukających odpoczynku i kochających zwierzęta. Jest tu pełno bezpańskich psów i kotów - wszystkie bardzo łagodne i chętne do głaskania (nawet koty!).