Opinie o hotelu Eftalia Splash Resort

Eftalia Splash Resort

• Doskonała oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami i basenami.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, sauna, łaźnia turecka, kort tenisowy, koszykówka, aerobik.
  • Tylko 400 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście przez ulicę, tunelem lub dojazd busem hotelowym).

Jadwiga

• Zalety super położenie Eftalia Marine, wspaniałe animacje, przepyszne jedzenie
    • Wady małe pokoiki

polecam bardzo!!!, hoetle fajny a jedzenie super. mnóstwo atrakcji dla dzieci

Justa

• Zalety Dobre Posiłki , fajne baseny, Super rezydent z biura Wezyr.
    • Wady Przeludnienie - po przyjeździe nie było dla Nas miejsc, chcieli nas zakwaterować w innym hotelu tej sieci ( podobno tak jest we wszystkich hotelach Eftalia) przeżyliśmy Horror , hotel brudny, a zawłaszcza wykładziny w holach, sprzątaczka tylko wymieniała ręczniki wolała siedzieć w telefonie. Drinki bardzo słabej jakości, podobno szef kazał lać skromnie, brak leżaków na Wyspie Eftalia Island .

Przeżyliśmy rozczarowanie . Nie polecamy. Chyba że ktoś lubi takie sytuacje jakie wskazałam w wadach .

sebastian

• Zalety baseny i zjeżdżalnie na terenie hotelu. jedzenie dobre. wyspa ze zjeżdżalniami
    • Wady wygląd z zewnątrz , pokoje źle sprzątane. na korytarzu wiecznie leżały śmieci po nocnych imprezach. chodniki na korytarzu zadeptane. autobus niby miał jechać na plażę co 20 minut/ chyba u nich zegarki stoją

polecam lotnisko w Gazipasie,transfer do hotelu około 1h. po przyjerzdzie około 2 w nocy zakwaterowano nas w pokoju typ studio w piwnicy. Tak tak w piwnicy z widokiem na klimatyzację. Rano po interwencji ulokowali nas na 1 piętrze a naszych znajomych na 3 piętrze. Jak kupowaliśmy wczasy razem to nam gwarantowano pokoje obok. Pokoje w sumie ok., lodówka słabo chłodziła. w tv brak tv-polonia. Jak pisałem w wadach obskórne korytarze na wszystkich piętrach.Alkohole już przed nalaniem chyba widziały wodę, można pić i pić tylko lać się chce. Animacje w hotelu były (rzutki, piłka w basenie,karaoke i raz lody dla dzieci w kształcie tortu, no i raz jakaś Turczynka tańczyła z godzinę). zjeżdzalnie na hotelu fajne jak i na wyspie. kierowcy łachę robią ze cię wiozą. plaża kamienisto piaskowa, sprzątaczka też by się kłaniała. raz byłem w tym hotelu i więcej do niego bym nie pojechał/kto mu dał 5*, 3*max. lepiej wybrać eftalię vilige lub inne z sieci. Na wyspie goście z hotelu splash nie dostają napojów alkoholowych tylko piwo

• Zalety Smaczne jedzenie, hammam cudowny!!!
    • Wady W sezonie (lipiec) ogrom ludzi , leżaki przy basenie jeden przy drugim, nie ma jak przejść. Brak ogrodu, mała powierzchnia jak na tyle ludzi, plaża tragedia, zamiast parasoli zielone pawilony i leżaki jeden przy drugim. W wodzie pełno kamieni , buty do wody niezbędne.

Do plaży dowozi autobus hotelowy, gdyby nie baseny przy plaży to byłaby tragedia.Plaża okropna, jeszcze nigdzie gorszej nie widziałam, piach ziemi sty, kamienie w wodzie i pawilony jak juz nie napisze dla kogo..... Jedzenie bardzo dobre, dużo sałatek, mies, ciast ,owoców mało ryb a owoców morza wcale ...... Baseny przepełnione w sezonie, przy plaży nie ma dosłownie gdzie palca " wlozyc ". Spa hotelowe super bardzo polecam .Ogólnie hotel dobry, lecz ja wolę więcej spokoju , po wczasach w tym hotelu trzeba odpocząć ????

Angelika Urbanska

• Zalety Wzzystko zgodnie z opisem oferty! Rewelacja.

Hotel z wieloma zjeżdżalniami + aquapark na plaży. Wieczorny show time na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne i bardzo zroznicowane- łącznie z woda w lodowkach bez ograniczen, lodami, goframi itp itd. Bardzo miła atmosfera. Bardzo blisko niedzielny bazar.

Janusz

• Zalety Baseny
    • Wady Nie było arbuzów... za to bydło z Anglików.

Bydło angielskie bez komentarza, trzeba to zobaczyć i usłyszeć na własne oczy i uszy.

• Zalety Baseny, dobre położenie super jedzenie

Słabe animacje na terenie hotelu . Reszta bez zastrzeżeń.

Sylwia

• Zalety Dużo basenów i zjeżdżalni.
    • Wady Brzydkie pokoje, niedokładne sprzątanie, daleko od morza ( przejście przez ruchliwa ulicę lub jazda autobusem). Codziennie to samo jedzenie. Słaby Internet.

Ogólnie nie było źle,ale standard hotelu to 2,5 ? Pokoje słabe, Internet kiepski, a sprzątanie pozostawiało wiele do życzenia, polegało na wymianie ręczników. Codziennie to samo jedzenie i wyłączanie zjeżdżalni w ciągu dnia. Basen zamykany o 19. Raczej jestem zadowolona, ale nie wybrałabym tego hotelu po raz kolejny.

Ilona

• Zalety Hotel ładny, pokoje czyste ogólnie polecam ten hotel
    • Wady Jedzenie w miarę smaczne ale mało do wyboru

Hotel jeat położony w bardzo dobrym miejscu, blisko Plaży o bazarów... Polecam ten hotel dla rodzin z dziecmi

agnieszka

• Zalety Dużo basenów, zjeżdżalnie. Hotel czysty.polecam dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Wymaga juz powoli odnowy, jedzenie monotonne. Długo jedzie się od lotniska.

Byłam 10 dni, wystarczająco pod koniec było już nudno, jedzenie monotonne, ale smaczne. Dużo atrakcji dla dzieci, brak animacji po polsku w hotelu, plaza za daleko. Długo jechalismy z lotniska - wada bo dzieci juz miały dosyc.