Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

marta

• Zalety aqua park duży wybór jedzenia dość blisko Eftalia Island blisko do delfinarium
    • Wady bardzo ślisko na basenach dużo ludzi braki w leżakach w aqua parku hotelowym kolejki w stołowce brak animacji w hotelu... wszystko na wyspie 2h transport z lotniska z obowiązkowym 20 min postojem brudne baseny oraz lodowata woda w brodzikach

Ogólnie pobyt w tym hotelu uważamy za dość udany. mieliśmy dużo szczęścia bo zakwaterowali nas w tym hotelu, choć wielu Polaków nie miało tego szczęścia i byli rozsyłani po innych hotelach.. czasem tej samej jakości choć często do hoteli gorszych... nas jedynie spotkala "niespodzianka" bo zostaliśmy lekko zmuszeni do dopłacenia 100 euro do pokoju rodzinnego, bo na nasza 4 (2+2) oferowali nam pokój z 3 miejscami do spania o powierzchni 20m2.. niby 4 latek miał spać z nami.. choć rezerwacja w Polsce wyraźnie mówiła o 4 osobach i 4 łózkach... znajomym zaoferowali dostawienie dodatkowej zdezelowanej kanapy, ale wtedy w pokoju nie dało by się ruszyć.. po dopłacie dostaliśmy pokój 100m2, z dwoma pokojami, dużą szafą o standardzie superior...wiec ogólnie wyszliśmy na plus... jedzenia bardzo dużo... dobra jakość.... niestety kolejki, brak stolików w klimatyzowanym wnętrzu, a na dworze bardzo gorąco... baseny w nocy mocno chlorowane, ale słabej czystości, brak jakiejkolwiek aktywności animatorów w hotelu.. po wszystko trzeba było chodzić do Eftalia Island.. mocno porozrzucane... Klub dla dzieci bardzo daleko - prawie na końcu wyspy od Eftalii Village... tylko ciut bliżej fajne zjeżdżalnie dla maluchów.. minusem było to ze aquaparki działały tylko od 10-12 i 14-16... trochę krótko... my dobrze trafiliśmy, ale z opinii ludzi spotkanych na miejscu trzeba uważać na te hotele.. overbooking i bezradność rezydenta...

anna groń

• Zalety Kamwralny
    • Wady Wifi

Blisko plaża, Kameralna atmosfera, Jedzenie dość monotonne największy wybór na kolację, ale dla średnio wymagających ok Bardzo dużym minusem jest wifi które nawet w lobby pozostawia wiele do życzenia. Brak wifi w pokoju, słaby na korytarzach , przy basenach i barach brak Niestety czytając opinie przed wyjazdem problem z uzyskaniem pokoju jest. Miałam mieć dwójkę kolezanka trójkę. Dostałysmy rodzinny z możliwością wymiany po 3 dniach. W moim przypadku to było akurat ok ponieważ byliśmy dwiema dobrze znającymi się rodzinami pokój rodzinny był akurat dobrym rozwiązaniem. Niestety zostaliśmy okradzeni z naszych pływających rzeczy fotele, materace. Przy pomocy kamer na szczęście udało się ustalić winnych. Cześć sprzętu odzyskane. Nie zostawiajcie niczego na dole przy schodach. Mimo ze to wygodne. Do Turcji chętnie wrócę ale nie do Eftalii Village Wycieczki zakupiłam jeszcze w Polsce i to dobre rozwiazanie. W hotelu i u rezydentki dwukrotnie drożej.

Aga

• Zalety duzo aktrakcji, super pojoje
    • Wady alkohol lokalny tylko w barze przy basenie, długi transfer z lotniska

Bardzo dużo atrakcji ale dzieci, nie wiadomo było przy którym basenie spędzać czas, pokoje bardzo ładne i czyste. Przy plaży świetny pokaz z pianą, dzieci bardzo zadowolone. Jak dla mnie troszkę długi transfer na lotnisko, podróżowaliśmy z dwójką dzieci 1,5 roku i 8 lat. Alkohol wydawali tylko w jednym barze przy basenie, bar przy lobby to tylko piwko. Śliskie kafle przy basenach na końcu hotelu, smaczne przekąski pizza, hamburgery, spaghetti itp przy tych basenach. Cały dzień bary i restauracje wydają jedzenie, jak nie w jednym to w innym. Przy plaży restauracje w ciągu dnia podają przekąski bardzo smaczne i urozmaicone. Najtaniej było na targu przyjezdnym który się rozkłada na kilka godzin, potem hotelowe sklepiki a na końcu targ po drugiej stronie.

Monika Majewska

• Zalety Brak zalet
    • Wady Kończę pobyt ale niestety eftali nawet nie odwiedziłam

Niestety nie mogę napisać nic dobrego o tym hotelu. Rezerwowalam wycieczkę w październiku zeszłego roku umowa z coral Travel docieramy na miejsce z rodziną godz 2 w nocy A Pani rezydentka mówi że nie ma dla nas pokoju i musimy jechać do innego hotelu. Stres niezadowolenie ogólna porażka . Trafiamy do hotelu Dizalya Palm Garden hotel ładny czysty ale niestety bardzo malutki mało atrakcji dla dzieci ogólnie nie to za co zapłaciliśmy. Dizalie Palm Garden mogę szczerze polecić wszystkim którzy lubią kameralne hoteliki bardzo miła obsługa dobre jedzenie fajne animacje i ogólnie dobry standard. Wracając do eftali mieliśmy obiecane że o każdej porze dnia i nocy możemy zadzwonić oni wyślą po nas busa i możemy korzystać ze wszystkich atrakcji na terenie eftalia vilige niestety kolejna klapa ! Zdecydowaliśmy się na wyjazd do eftali bus miał być o 10 godz czekania tel do rezydenta i nic nie nie raczył po nas przyjechać wkoncu zniecierplieieni zli i zmęczeni zrezygnowaliśmy masakra nikomu nie polecam eftali masakryczna polityka hotelu który wysyła do innych miejsc nigdy więcej eftali nigdy więcej coral Travel !!!

Aneta

• Zalety Brak zalet z podobnych powodów jak w opiniach poniżej - brak dla nas pokoju, który rezerwowaliśmy w styczniu!
    • Wady Polityka przyjmowania wszystkich a potem losowo transferowania do innych hoteli.

Jak to jest, że rezerwując pobyt w hotelu Eftalia Village w styczniu i potwierdzeniu rezerwacji przez Coral Travel, podpisaniu umowy w trakcie sierpniowego wyjazdu nie było miejsca w tym hotelu? Przyglądając się opiniom już przed wyjazdem dzwoniliśmy do biura, żeby się upewnić że będą pokoje - tak, pokoje są przez hotel potwierdzone. Na miejscu z powodu overbookingu przenieśli nas do innego (Xoria), w którym kazano nam dopłacić za pokoje w głównym budynku, inaczej kwaterowali w "kurniku" obok. Oszustwo na każdym kroku. Wakacji z Coral nie polecam. Dziwi mnie nawet ich współpraca z hotelem, którego właściciel posiada jeszcze kilka innych obiektów obok, dlatego przyjmują wszystkich, nawet jeśli nie ma miejsca, po to aby zwiększyć obłożenie w innych hotelach, które najwyraźniej nie są tak atrakcyjne jak Eftalia Village. I nie dziwne, w innych nie ma tak rozbudowanej infrastruktury basenowej, kamieniste plaże, nogi można poździerać wchodząc do morza. Niepotrzebne nerwy, wydane pieniądze na pobyt w hotelu, którego się wcale nie wybierało.

Agnieszka Drożdż

• Zalety Bardzo blisko do morza duzo atrakcji dla dzieci bardzo czysto obsługa hotelu na najwyzszym poziomie
    • Wady Trochę monotonne jedzenie

Bylismy bardzo zadowoleni z obslugi z czystosci i atrakcji dla dzieci

MACIEJ

• Zalety ZALETY BYŁY 6 LAT TEMU JAK TAM BYŁEM. POWRÓCIŁEM I NIGDY TAM NIE WRÓCE .
    • Wady BRAK MIEJSC PO PRZYJEZDZIE MIMO REZERWACJI , WYWOŻĄ DO INNYCH ODDALONYCH HOTELI I ZOSTAWIAJĄ ZDEZORIENTOWANYCH GOŚCI. DRAMAT !

SZAŁU NIE MA , MASÓWKA , CZUŁEM SIĘ JAK NA KOLONI.

Piotr 37 lat wraz z rodziną (2+1

• Zalety Trudno określić zalety tego hotelu z prostej przyczyny. Po przyjeździe z lotniska na recepcji usłyszeliśmy tekst - "No rooms". Rezydentka transferowa z Coral Travel uciekła i tak zaczęły się nasze wakacje które zarezerwowaliśmy już w październiku 2018 roku. Pobyt od 06.07.2019 do 20.07. Po potężnej awanturze w recepcji dano nam 1 pokój na 2 rodziny a następnego dnia przerzucono do innego hotelu. Jednym udało się trafić do całkiem niezłego hotelu a innym do tragicznego. Kwestia szczęścia. Coś nieprawdopodobnego. Hotel stosuje overbooking na 150 miejsc dziennie. Tam po prostu nie będzie już miejsca dla nikogo kto przyjedzie tego lata. Apeluję do wszystkich o rezygnację w celu oszczędzania sobie ogromnego stresu i nieprzyjemności.
    • Wady Jak wyżej

Jeżeli ktoś może jeszcze zrezygnować z tego hotelu niech to zrobi jak najszybciej. Tam nie ma miejsca już do końca sezonu. W innych hotelach nie słyszeliśmy o takich przejściach.

Janina Glowinska

• Zalety Blisko do morza Dostęp do dużego aquaparku Dużo rozrywek można bawić się od rana do późna w nocy Cały czas dostęp do posiłków, przekonsek, deserów, napoi dla dzieci oraz dla dorosłych Piękna zieleń otaczająca domki hotelowe Przemiła obsługa, na którą zawsze można było liczyć, nawet bez napiwkow Jedzene bardzo smaczne, duży wybór Hotel naprawdę dostosowany dla osób niepelnosprawnych
    • Wady Nie znalazłam żadnych wad

Wyjechaliśmy grupa 15 osób w tym dziecko niepełnosprawne, organizator to coral travel. Wszystko było dopiete od wyjazdu z poznania po meldunek w eftalia Village. Nie było problemów, pokoje na nas czekały przywitano nas posiłkiem. Dzieci przeszczesliwe, w sumie wystarczyły im baseny hotelowe. Nie było problemów z leżakami zawsze się jakiś znalazł. Wszystko dostępne od ręki, obsługa starała się by każdy był zadowolony. Nie byliśmy w stanie skorzystać ze wszystkiego, napewno jeszcze tam wrócimy. Bardzo polecamy ten hotel, przystępna cena a atrakcje te same co innych hotelach eftali. Niezapomniany urlop, wspaniałe wspomnienia ????????

staker

• Zalety Dla rodzin z dziećmi
    • Wady Uwaga!!! Coral Trawel nie dotrzymuje umowy i nie daje pokoi w tym hotelu wysyła do innych hoteli !!!

Brak pokóju zgodnie z umową przepełniony dużo ludzi nie zadowolonych z naszej grupy trzydziestu osób nikt nie został zakwaterowany w tym hotelu oszukują ,Coral=dramat