Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Bartek i Monika Puchta

HOTEL EFTALIA VILLAGE JEST HOTELEM POŁOŻONYM OK 6 KM OD MIEJSCOWOŚCI KONAKLI I JAKIES15 OD ALANII.OD LOTNISKA 120KM JAKIES DWIE GODZINKI. DO MIAST MOŻNA ŚMIAŁO DOJECHAĆ DOLMUSZEM DO CENTRUM OBU MIAST ZA 1 I 2 EURO. ZDJĘCIA HOTELU ZDECYDOWANIE NIEAKTULANE. PIĘKNA ZIELEŃ, PIĘKNE KWIATY, PALMY NA SKWERKU WYROŚNIĘTE I BUJNE. POKOJE OK, CZYSTE, BEZ SZAŁU I NIE NA *****, ALE W KONCU W POKOJU SIE NIE SIEDZI. BASENY OK. SĄ 3 - MAŁY, DUŻY ZE ZJEŻDŻALNIAMI I DRUGI DUŻY, TOWARZYSKI :) BASENY CZYSTE CODZIENNIE "ODKURZANE". JEDZENIE BARDZO SMACZNE, DUŻO WARZYW MIĘSA ŚREDNIO. NAPOJE DO 24 POTEM TRZEBA PŁACIĆ. NIESTETY ZDARZYŁO SIĘ NAM PIĆ ROZWODNIONE... NO ALE CÓŻ TAKI UROK. DO PLAŻY BLIZIUTKO PRZEJŚCIE POD ULICĄ LUB MOSTKIEM NAD ULICĄ. PLAŻA BRZYDKA I MAŁO O NIĄ DBAJĄ, LEŻAKI BEZPŁATNIE. HOTEL POŁOŻONY JEST PRZY ULICY (JAK WIĘKSZOŚĆ W TURCJI) NATOMIAST W ZUPEŁNOŚCI TO NIE PRZESZKADZA. OBSŁUGA HOTELU GŁOWNIE MOWI PO NIEMIECKU I ROSYJSKU. ANGIELSKI ŚREDNIO. NA TERENIE HOTELU SKLEPIKI Z FAJNYMI CENAMI, ALE BARDZIEJ POLECAM JECHAC DO MIASTA. OBIEKT POSIADA RÓWNIEŻ DYSKOTEKE I CENTRUM SPA, POLECAM ŁAŹNIĘ "HAMAM" ZA DARMO... SUPER. BYLIŚMY Z BIURA PODRÓŻY ALFA STAR. BIURO SPISAŁO SIĘ A W SZCZEGÓLNOŚCI NASZA KOCHANA REZYDENTKA RENATA. HOTEL GODNY POLECENIA, ALE NIE DLA WYMAGAJĄCYCH. MY WSPOMINAMY I WSPOMINAC BEDZIEMY BARDZO MIŁO.BARTEK I MONIKA

turystka
    Pobyt: Kwiecień 2010

Polecam hotel Eftalia Village ponieważ jest to idealne zaplecze gdzie nie brakuje niczego. Panują tam dogodne warunki, miła atmosfera, ciekawe wieczory animacyjne,znakomite jedzenie,jest tam wszystko czego nam potrzeba.. i po prostu nie chce się z niego wychodzić.

Blacha
    Pobyt: Sierpień 2009

polecam dla rodzin z dziećmi, w hotelu dyskoteka jednak ludzi na niej nie ma, drinki bardzo drogie, niemców z bagażami wozili meleksami a polacy musieli iść na piechotę taka lekka dyskryminacja, wszędzie daleko, plaża brudna, w wodzie dużo śmieci. Sam hotel jest ok jeżeli ktoś lubi cały dzień leżeć przy basenie i jeść... nie daleko od hotelu jest meczet i okna nie można otwierać bo nie da się spać tak śpiewają dotyczy pokoi bliżej małego basenu. Jedzenie ok dużo dużo i urozmaicone, w ciągu dnia lody hamburgery pizza kanapki. Obsługa w recepcji bardzo słabo rozmawia po angielsku. Warto w hotelu wypożyczyć samochód i pojechać w góry, super widoki fajne trasy nie do opisania, mandarynki, banany z drzewa itp.

Ewelina
    Pobyt: Sierpień 2009

Obsługa:miła, napiwki skutkują(kwiaty z ręczników, talerz owoców i buteleczka wina).Jedzienie:co fakt monotonne ale w dużych ilościach.Pokoje:standardowe-tv, lodówka, suszarka, klima indywid.(wydajna),ale po pewnym czasie głosna.Pojechaliśmy z WEZYR - nie polecam.Brak zorganizowania u rezydenta Pana Grzegorza, który zapomniał o spotkaniu z nami w hotelu, co fakt dotarł-po czasie.W trakcie wykwaterowania kazano nam opuścić pokój o godz. 12 a wyjazd mieliśmy o 16.Nie mieliśmy żadnych informacji o godz. wylotu, gdzie rezydent miał taką informacje umieścić.Musieliśmy sami dopytać się w recepcji.Wycieczki NIE u REZYDENTA(bardzo drogo).W Alanya jest pełno mini biur podróży oferujących takie same o wiele tańsze.Odpowiemy na pytania mailem.

Ramek
    Pobyt: Sierpień 2009

Przekroczył nasze oczekiwania, Idealny dla rodzin z dziećmi od 3 do 15lat. Dla 4 osob warto dopłacić do pokoju z 2 sypialniami ( bo przy dostawkach jest dość ciasno) All Inclus.jest ponadstandardowe. Jedzenia opór. Alkoholi duży wybór i jakość OK. Napoje jak soki, szejki, cola i inne bez ograniczeń i o każdej porze i ogromny wybór. Woda butelkowana dostępna bez ograniczeń i bez dopłat. Obsługa bez dopłat uzupełnia lodówkę w pokoju. Polskie animacje tylko do 30.08 potem po niemiecku. / Dużo Niemców . 95% to rodziny z dziećmi,

anna

mentos32
    Pobyt: Lipiec 2009

Otóż w sierpniu 2009 roku spędziłam w tym hotelu z rodziną 2 tygodnie. Cóż w nim można polecić chyba to że wszędzie jest daleko. Mieszkaliśmy na samym końcu hotelu chociaż blisko basenu gdzie są zjeźdzalnie ( 3 dość mało atrakcyjne). Ja i moja rodzina ocenia ten hotel słabo z uwagi na to że byo tam nudno, wszędzie daleko, jedzenie monotonne, duża ilość wypadków przy basenach ze względu na śliskie płytki. Ogólnie nie planujemy tam wrócić bo cena jaką zapłaciliśmy w żadny wypadku nie jest adekwatna do jakości tego holetu.

AGA
    Pobyt: Lipiec 2009

Hotel jest bardzo fajny dla rodzin z dziećmi! młodzi ludzie pragnący się wyszaleć z pewnością będą się tam nudzić. Pokoje były czyste,codziennie sprzątane,na łóżkach przesympatyczna pani układała nam łabędzie i kwiaty .Jedzenie bardzo dobre każdy mógł coś dla siebie wybrać a ilości takie,że chyba nikt nie narzekał,tak samo z napojami.Baseny fajne,chłopcy cały czas szaleli na zjeżdżalniach.Animacje niestety w języku niemieckim(Niemców było strasznie dużo i pod koniec wszyscy mieliśmy już ich dość. Polski animator-Pan Konrad starał się jak mógł,"dwoił się i troił",dzieci go uwielbiały!POZDRAWIAMY PANA KONRADA!Polacy,których tam spotkaliśmy przesympatyczni! Dziękujemy też naszej bardzo miłej rezydentce-Pani Agacie!

Kasia i Adam
    Pobyt: Lipiec 2009

Byłam z rodziną (dzieci 6 i 3 lata) w siepniu br jesteśmy bardzo zadowoleni hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Jedzenie dobre i bardzo dużo. Baseny super. Pokoje czyste, pościel i ręczniki codziennie zmieniane. Jedynie ręczniki plażowe trzeba zabrać z domu lub zapłacić 10 euro kaucji. Animacje a wszczególności polski animator Konrad rewelacyjny. Dzieci go uwielbiały, służył pomoca w każdej sytuacji. Konrad! DZIĘKI raz jeszcze !!!!!!!! Poprostu Wspaniały urlop nic dodać nic ująć!!!!

Grzegorz

Byłem w EV w czerwcu 2009, jak na 5* to jakiś niewyraźny, spędziłem tam 2 tygodnie i raczej nie tęsknie za powrotem. Nie jest to najpiękniejsze miejsce w Turcji