Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Blacha
    Pobyt: Sierpień 2009

polecam dla rodzin z dziećmi, w hotelu dyskoteka jednak ludzi na niej nie ma, drinki bardzo drogie, niemców z bagażami wozili meleksami a polacy musieli iść na piechotę taka lekka dyskryminacja, wszędzie daleko, plaża brudna, w wodzie dużo śmieci. Sam hotel jest ok jeżeli ktoś lubi cały dzień leżeć przy basenie i jeść... nie daleko od hotelu jest meczet i okna nie można otwierać bo nie da się spać tak śpiewają dotyczy pokoi bliżej małego basenu. Jedzenie ok dużo dużo i urozmaicone, w ciągu dnia lody hamburgery pizza kanapki. Obsługa w recepcji bardzo słabo rozmawia po angielsku. Warto w hotelu wypożyczyć samochód i pojechać w góry, super widoki fajne trasy nie do opisania, mandarynki, banany z drzewa itp.

Ewelina
    Pobyt: Sierpień 2009

Obsługa:miła, napiwki skutkują(kwiaty z ręczników, talerz owoców i buteleczka wina).Jedzienie:co fakt monotonne ale w dużych ilościach.Pokoje:standardowe-tv, lodówka, suszarka, klima indywid.(wydajna),ale po pewnym czasie głosna.Pojechaliśmy z WEZYR - nie polecam.Brak zorganizowania u rezydenta Pana Grzegorza, który zapomniał o spotkaniu z nami w hotelu, co fakt dotarł-po czasie.W trakcie wykwaterowania kazano nam opuścić pokój o godz. 12 a wyjazd mieliśmy o 16.Nie mieliśmy żadnych informacji o godz. wylotu, gdzie rezydent miał taką informacje umieścić.Musieliśmy sami dopytać się w recepcji.Wycieczki NIE u REZYDENTA(bardzo drogo).W Alanya jest pełno mini biur podróży oferujących takie same o wiele tańsze.Odpowiemy na pytania mailem.

Ramek
    Pobyt: Sierpień 2009

Przekroczył nasze oczekiwania, Idealny dla rodzin z dziećmi od 3 do 15lat. Dla 4 osob warto dopłacić do pokoju z 2 sypialniami ( bo przy dostawkach jest dość ciasno) All Inclus.jest ponadstandardowe. Jedzenia opór. Alkoholi duży wybór i jakość OK. Napoje jak soki, szejki, cola i inne bez ograniczeń i o każdej porze i ogromny wybór. Woda butelkowana dostępna bez ograniczeń i bez dopłat. Obsługa bez dopłat uzupełnia lodówkę w pokoju. Polskie animacje tylko do 30.08 potem po niemiecku. / Dużo Niemców . 95% to rodziny z dziećmi,

anna

mentos32
    Pobyt: Lipiec 2009

Otóż w sierpniu 2009 roku spędziłam w tym hotelu z rodziną 2 tygodnie. Cóż w nim można polecić chyba to że wszędzie jest daleko. Mieszkaliśmy na samym końcu hotelu chociaż blisko basenu gdzie są zjeźdzalnie ( 3 dość mało atrakcyjne). Ja i moja rodzina ocenia ten hotel słabo z uwagi na to że byo tam nudno, wszędzie daleko, jedzenie monotonne, duża ilość wypadków przy basenach ze względu na śliskie płytki. Ogólnie nie planujemy tam wrócić bo cena jaką zapłaciliśmy w żadny wypadku nie jest adekwatna do jakości tego holetu.

AGA
    Pobyt: Lipiec 2009

Hotel jest bardzo fajny dla rodzin z dziećmi! młodzi ludzie pragnący się wyszaleć z pewnością będą się tam nudzić. Pokoje były czyste,codziennie sprzątane,na łóżkach przesympatyczna pani układała nam łabędzie i kwiaty .Jedzenie bardzo dobre każdy mógł coś dla siebie wybrać a ilości takie,że chyba nikt nie narzekał,tak samo z napojami.Baseny fajne,chłopcy cały czas szaleli na zjeżdżalniach.Animacje niestety w języku niemieckim(Niemców było strasznie dużo i pod koniec wszyscy mieliśmy już ich dość. Polski animator-Pan Konrad starał się jak mógł,"dwoił się i troił",dzieci go uwielbiały!POZDRAWIAMY PANA KONRADA!Polacy,których tam spotkaliśmy przesympatyczni! Dziękujemy też naszej bardzo miłej rezydentce-Pani Agacie!

Kasia i Adam
    Pobyt: Lipiec 2009

Byłam z rodziną (dzieci 6 i 3 lata) w siepniu br jesteśmy bardzo zadowoleni hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Jedzenie dobre i bardzo dużo. Baseny super. Pokoje czyste, pościel i ręczniki codziennie zmieniane. Jedynie ręczniki plażowe trzeba zabrać z domu lub zapłacić 10 euro kaucji. Animacje a wszczególności polski animator Konrad rewelacyjny. Dzieci go uwielbiały, służył pomoca w każdej sytuacji. Konrad! DZIĘKI raz jeszcze !!!!!!!! Poprostu Wspaniały urlop nic dodać nic ująć!!!!

Grzegorz

Byłem w EV w czerwcu 2009, jak na 5* to jakiś niewyraźny, spędziłem tam 2 tygodnie i raczej nie tęsknie za powrotem. Nie jest to najpiękniejsze miejsce w Turcji

Reni
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel fajny bo czułam się w nim jak w małym osiedlu, po 3 dniach już znaliśmy wszystkich Polaków, integracja przy dwóch basenowych barach i w dziecięcych brodzikach:) Miła rodzinna atmosfera, zjażdżalnie super. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, woda mineralna donoszona do lodóweczki, suszarka w łazience. Występy na scenie wieczorami dla publiki, jedzonko dobre, ale po kilku dniach tęskniliśmy już za Polską kiełbaską i zalewajką. Zabawy z dziećmi tylko w języku niemieckim, mimo wielu Polaków na wczasach (to minus). W basenach woda strasznie chlorowana!

monika
    Pobyt: Maj 2009