Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

monika

czarna
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel bardzo fajny na miejscu są trzy baseny basen kryty,dyskoteka sauna,silownia, boisko do kosza, tenisa, piłki nożnej.Jedzienia jest bardzo dużo i naprawdę smaczne. Pokoje codziennie sprzątane. Do morza można przejść mostem lub tunelem oczywiście na plaży też obowiązuje all inclusive. Rezydentka pani Agata z Grecos'a bardzo fajna kobieta z duża wiedzą na temat Turcji, pomocna 24h. Jedyny minus to taki, że poza hotelem nie mozna nigdzie wyjsc nie ma zadnych knajpek,sklepów itp. Osobiscie polecam ten hotel zasługuje on na swoje cztery gwiazdki

Marek
    Pobyt: Czerwiec 2009

Eftalia Village to w mojej ocenie typowy turecki średniak z bardzo pojemnej (dla Turków) klasy 5*. W tej klasie mieszczą się zarówno takie średniaki jak EV jak i hotele wyraźnie wyższej klasy, w których za pobyt, musiałbym zapłacić dwa razy więcej. Jak na tę rzeczywiście okazyjną cenę, którą zapłaciłem (ukłony dla biura Grecos), to oferta zdecydowanie warta jest swojej ceny. Nota bene Grecos daje EV 4* co chyba wydaje się bardziej rzetelną oceną. Dokładniejsza recenzja: http://forum.gazeta.pl/forum/w,660,97600406,97600406,Eftalia_Village_Moja_Subiektywna_Recenzja_.html

julek
    Pobyt: Maj 2009

Witam wczoraj wróciłam z hotelu Eftalia Vilage.Pobyt wspominam bardzo dobrze bardzo fajny hotel, duże pokoje czyste, w łazience szamponiki, mydełka patyczki do uszu reczniki zmieniane codziennie.Jedzenia bardzo dużo i dobre codziennie na przekąski od 11-17 kebaby,spagetti, hamburgery, sałatki, frytki, arbuzy,melony,itd.Dobre jedzenie w restauracji głównej.Nie było problemów z leżakami o 11 mozna jeszce było sobie wybrać miejsce do opalania.Do plaży blisko jednak plaża kamienista.Animacje w języku polskim, mini klub dla dzieci równiez prowadzony przez polaka.Jedyny minus to to że hotel familijny i o 1,30 obowiązywała cisza nocna.....Koniec disco i niestety spanko!!!!

anster
    Pobyt: Maj 2009

Jestem bardzo milo zaskoczona poniewaz zostalismy tu zakwaterowani chyba przez przypadek :-)Wszystko mi sie podobalo szczegolnie iz w hotelu byl duzy wybor jedzenia i picia od rana do nocy za free!!! Obsluga bardzo mila, 3 baseny i 1 dodatkowo kryty (nie wiem po co bo byl upał w czerwcu ok 40stC! hehe). Plaza blisko ale malo ludzi, woda w morzu bardzo slona ale cieplutka:-)Ogolnie jestem pod wrazeniem i bardzo zadowolona z pobytu.

maciek
    Pobyt: Maj 2009

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi o 1,30 obowiązuje cisza nocna.

beti0306
    Pobyt: Maj 2009

Witam dzisiaj wróciłam z Eftalya Family Vilage i jestem pod dużym wrażeniem jeśli chodzi o sam hotel, wyżywienie, animacje poprostu super!!!!! Polecam

DAMIAN POLSIU

ZERO

ruta
    Pobyt: Maj 2009

pokoje i hotel czysty, plaża fatalna, animacje po niemiecku i po 10 drinkach śmieszą, wszędzie czekają na euro: sprzątaczla, barman, kelner, jedzenia dużo ale nie robi wrażenia polecam jako bazę wypadową na fakultety ale nie było najgorzej najważniejsze, że samopoczucie dopisało i pogoda lepiej niż nad Bałtykiem

Agnieszka Załuska

Gorąco polecam dla rodzin z dziećmi;animacje ,zabawy,zjeżdżalnie,dzieci miały radochę.A CHYBA O TO CHODZI.Jeśli dzieci są zadowolone,to my dorośli jeszcze bardziej.Dzieci w wieku 11 lat i dwóch urwisów czterolatków.