Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Asia

• Zalety PRZEPIĘKNY HOTEL
    • Wady DALEKO OD LOTNISKA

Fantastyczny hotel, animatorów brak ale na tym nam nie zależało, biuro podrózy TUI to porażka ale coż poradzić.

Mariola

• Zalety Dużo basenów,każdy znajdzie coś dla siebie
    • Wady Brak polskich animacji

Byłam z rodziną w sierpniu,po przyjezdzie do hotelu okazało się,że nie ma dla całej grupy (około 10rodzin) pokoi.Na dwa dni wywiezli nas do innego hotelu.Plaża brudna,zejście do wody kamieniste. Do 5* temu hotelowi dużo brakuje.

Ola

• Zalety Duża liczba basenów na terenie hotelu i przy plaży, bardzo sympatyczna obsługa, duża ilość pysznego i różnorodnego jedzenia
    • Wady Nieprzyjemny zapach w przejściu na plaże

Polecamy!!! W hotelu spędziliśmy 2 tygodnie, przez ten okres nie było czasu na nudę ze względu na ilość basenów, aquapark, plażę w pobliżu. Jedzenie było smaczne i różnorodne. Obsługa bardzo sympatyczna. Na terenie hotelu polecamy skorzystanie z tureckiej łaźni.

Dominika

• Zalety Polecam wszystkim niezależnie od wieku. Rodziny z dziećmi, napewno nie będą się nudzić. Dużo zjeżdżalni dla dzieci baseny o różnych poziomach wody. Aqua park super, przekąski frytki, kurczaczki, gofry, lody, pizza pyszna! Jeśli chodzi o śniadania obiady i kolacje to mega duży wybór, wszystko pyszne, świeże. Obsługa bardzo miła, pomocna. Na terenie całego obiektu bardzo czysto. Pobyt w hotelu był udany! Polecam gorąco!

Okradziona

• Zalety Dobre kolacje, I przemiły Pan który rozwozi ludzi po hotelu z walizkami
    • Wady Mnóstwo

Uwaga!!! Sprzątaczki kradną pieniądze!!! Byliśmy teraz we wrześniu. Przedostatni dzien liczyłam I schowalam pieniądze, po wy lądowaniu sięgam a tam już ich nie było,,,, ukradly mi 100 euro, Malo tego koleżance która pojechała zaraz po mnie też zginęło 40 euro! I nie dość że im się zostawialo tipy to jeszcze nas okradli!!!! Nie polecam ogólnie tego hotelu! Obsługa nie miła a alkohol to ci nalewaja z taką łaska mimo że to było na opaskę i to był ich lokalny alkohol rozcienczony. Kelnerzy nawet stołu nie przetra wszystko tam się kleji, przy kolacji to aż się narzucają kelnerzy aby tylko coś dostać ale zbyt nachalnie. Wylot mieliśmy o 4 rano hotel nam przygotował lunch box????????w postaci jednej kanapki z zeschlego chleba, co i się zdarza że na restauracji pieczywo było nie świeże

JACEK

• Zalety Hotel czysty codziennie sprzątane obsługa bardzo miła posiłki każdy znajdzie coś dla siebie i dużo
    • Wady Bardzo ślisko na basenach ,na zabawach dla dzieci mimo Polskich animator brak zabaw po polsku i brak polskich piosenek dla dzieci

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi pełno atrakcji tsk wiec dzieciaki nie będą się nudzić

Justyna

• Zalety intymna atmosfera, wysoki standard

kuchnia wyśmienita i wybór posiłków ogromny, obsługa na najwyższym poziomie - cały czas sprzątają jedyny minus to niestety nasi rodacy - wynoszą jedzenie ze stołówek, ładują piramidy na talerze i zostawiają byle gdzie...no ale jak za darmo coś dają to trzeba brać... :( pomimo zakazu rezerwacji leżaków o 8 rano na wszystkich leżakach ręczniki i zero ludzi...przychodzą po 11 - kto? rodacy

KATARZYNA

• Zalety Dobre jedzenie, miła obsługa, czyściutko. Wszystko na duży plus

Polecam ten hotel w 100 % JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI !!!!

• Zalety Bardzo fajny hotel z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny
    • Wady Bardzo słabe jedzenie , monotonne chodź nie jestem wymagająca , na stołówce brudno nie sprzątają na bierząco stolików , klejące się szklanki ,

Słabo czyste pokoje jednak jedzenie bardzo słabe monotonne brudno Ba stołówce brak stolików , pełno atrakcji dla całej rodziny

JUSTYNA

• Zalety Blisko plaży, dużo basenów , duży wybór jedzenia, miła obsługa ,czystość w pokojach
    • Wady zbyt krótko otwarte baseny

Spędziliśmy wakacje pod koniec sierpnia 2018 w dwie rodziny. Pokoje standard czyste, duża łazienka, na 3 osoby idealny. Posiłki różnorodne, zawsze można coś znaleźć dla siebie i przez 10 dni pobytu nie stwierdzam że było monotonne. Kafelki przy basenach rzeczywiście śliskie ale było to w opisie hotelu . Roślinność wokół hotelu bajeczna, mnóstwo kociaków co dodaje uroku hotelowi. Blisko bazar ok 300 m od hotelu prowadząca ścieżka. Wieczorne mini disco i animacje ok. Na terenie hotelu nie zaznaliśmy nudy można było codziennie wybrać inny basen lub morze. Przejście tunelem podziemnym rzeczywiście czasami śmierdzące nad tym można byłoby pomyśleć żeby poprawić komfort przejścia. Najbardziej negatywną wadą nie było nic wiązane z hotelem ale zachowanie niektórych ludzi w restauracjach i na basenie podczas posiłków. Biorą tonami jedzenie do stolika i zostawiają pełne stoły-nie potrafią brać tyle ile zjedzą a dostęp do jedzenia jest przez cały czas. Mam wrażenie że myślą zapłaciłem to mi się należy i marnotrawią mnóstwo jedzenia- przykry widok i bardzo negatywny jak dla nas. Na basenie tak samo brane przekąski potem zostawiane na talerzach pod leżakami. Myślę że co niektórzy zachowywali się jakby nigdy nie jedli. Poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.