Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Wojtek

• Zalety Duży Aquapark, czyste pokoje.
    • Wady Brak jakich kolwiek animacji dla dzieci na terenie hotelu. Rodziny z dziećmi na terenie hotelu skazane same na siebie. Animacje jedynie na jednym basenie w Aquaparku gdzie nie ma szans na lezak jak nie zajmiesz o 6 rano. Posiłki na okrągło to samo. Pierwszy raz spotkałem się z wydzielaniem porcji przez kucharza !!!! Obsługa w barach jak by pracowali za karę. Alkohol dostępny tylko w jednym barze w innych tylko piwo ale jedynie z wyglądu. Hotel dobry dla ludzi ktorzy nie byli jeszcze za granicą w dobrym hotelu. Nie polecam. A te gaszenie światła na całej stołówce bo ktoś zamówił arbuza na urodziny i fajerwerki co dymią to jakaś masakra.

Nie polecam Hotelu osobą które już były w dobrych hotelach. Obsługa masakra, jedzenie beznadzieja, alkohol w jednym barze. Brak animacji dla dzieci w hotelu.

Zofia

• Zalety aquapark, dużo roślinności, przy morzu (choć sprawiającym wrażenie brudnawego), ilość posiłków
    • Wady bez napiwku mniej miła obsługa, bardzo dużo turystów w Parku Wodnym (6 hoteli), płatny sok z wyciskanych owoców, brak ręcznika do nóg w łazience, wymiana ręczników/pościeli na żądanie, krótkie godziny korzystania z basenów i w tym ze zjeżdżalni

Pobyt 7 dni , pokój z 2 oddzielnymi sypialniami bardzo ładny, dość przestrzenny, obok hotelu bardzo dużo zieleni, drzew owocowych. Baseny przy hotelu oblegane:) Obsługa jak to ludzie jedni milsi, grzeczniejsi, inni jakby za karę tam pracowali. (napiwki zawsze i wszędzie działają cuda). Posiłki wystarczające. W Parku wodnym (lody, skrzydełka a-la KFC, pizza, gofry, ciasteczka, nugetsy frytki, hamburgery, napoje...) owszem, czasami trzeba zaczekać, ale tam są ludzie z 6 hoteli więc to jest bardzo dużo turystów do obsłużenia w jednym czasie. Powinni doinwestować w rozwój "barów" do ilości hoteli i turystów. Pogoda 32 -36 stopni, Ogólne wrażenie cena/jakość/ ilość ludzi ok. Jak ktoś chciałby bardziej luksusowo to mniejszy hotel, tu tego nie osiągną. Raczej dla rodzin z dziećmi, młodzieżą..chyba , ze ktoś lubi "radosny gwar"

Pawel

• Zalety Baseny
    • Wady kolejki , brud, syf . hamstwo i wiele innych zlych

Dobre oceny wystawiaja ludzie ktorzy naprawde maja niskie pojecie o hotelach. Ludzi traktuja jak bydlo ,zero uprzejmosci i kultury wylewaja ci drinki na rece lady cale mokre przy barach ,wszedzie mrówki ,gdy poprosisz o wytarcie stolu to ci potrafia odpowiedziec gdzie sa husteczki ,corka zalozyla opaske all inclusive dla doroslych 1 minute przed opuszczeniem hotelu i kazali zaplacic 50 euro albo niewypuszcza cie z hotelu , wifi niema lub jest jakies niemrrawe laduje sie godzine , posilki nudne , wydzielanie miesa dla malego chlopca takie same jak dla doroslego , all inclusive tylko wino i piwo , a w jednym barze lokalna vodka whisky i jin ( najtansza vodka ) kolejki wszedzie po 30 minut , przed 23 kolejka stoisz pol godz a barman zaczyna mowic do ludzi 1 drink na 1 osobe

• Zalety baseny, ladna oprawa zieleni w hotelu, na tzw wyspie ladne baseny dla dzieci od 1 do 4
    • Wady brud ,syf, marne obrzydliwe posilki, kolejki dowszystkiego, bitwa o stoiki w restauracji, przeludnienie , brak wystarczajacej obslogi na ilosc gosci, marna komunikacja w jezyku angielskim, brudne pokoje sprzataczki z noskami w telefonach ,stare reczniki poplamine wybielaczem,z alkoholi do wyboru obrzydliwa czysta wodka, tonik i whisky za doplata 6 euro ten sam alkohol z barwnikami ,palemka i sztucznym ogniem zadnych atrakcji w hotelu po za basenami , smierdzace toalety ktorych jest stanowczo za malo plaza kamienna , morze brudne ,woda metna pena plasikowych niespodzianek, wydzielanie porcji zywieniowych typu 2 male gofry na osobe < stalam 30 min w kolejce rodzina 5 osobowa> brak milej przyjaznej atmosfery ze strony obslugi z wyjatkiem kilku barmanow i kelnerow w restauracji

nasze pierwsze i ostatnie wakacje w Turcji NIE MILE WRAZENIA SPOWODOWANE PODEJSCIEM DO KLIJENTA, dla przykladu kelner odmowil wytacia mokrego stolika pokazal gdzie sa chusteczki ale jak zamowisz arbuza za 20 euro to gasna swiatla dla wszystkim goscia na chwile wyskakuje 3 kelnerow z arbuzem sa fajerwerki gwizdy i klasanie wnioski wiadomo jakie < to ze zaplaciesc za swoje wakacje nie ma zadnego znaczenia, ile pieniazkow masz ze soba ma ogromne znaczenie jak beda cie traktowac> . 7 lat rzedu bylismy w Hiszpani wiec TURCJA w porownaniu wypadla gorzej niz marnie ........w restauracji gdzie podaje sie glowne posilki ktore sa marne bez smaku i nudne i w koko takie same traktuja ludzi jak bydlo porcje z grila wydzielane przez pana dla kazdego takie same bez wzgledu na to czy jestes 6 letnim chlopcem czy doroslym mezczyzna a jak przyjdziesz na tzw pozniejze sniadanie to ewentualnie buleczka z margaryna bo maselka tez juz nie ma . Pokoje male , lazienki obrzydliwe wszedzie brudno pod lozkami kleby kurzu chyba sprzed 2 lat jeszcze, no i wszedzie gdzie nie popadnie komunistyczne kolejki za wszystkim ........ tak czy inaczj z nimi nie ma dyskusji jak im sie cos nie podoba zwyazywaja cie po turecku i ida dalej usmiechajac sie do tego ktory oferuje im pieniazka ...............

mała

• Zalety Ładne baseny,aqa park.Ładne pokoje,miła obsługa,barmani.
    • Wady Śliskie kafle przy basenach,nie ciekawe dojście nad morze wąski klaustrofobiczny śmierdzący niski tunel.Island ogromne kolejki do zjeżdzalni,za jedzeniem np gofry czy kurczaki,brak wolnych miejsc na głównym basenie z animacjami.

Ogólnie hotel ok.Czyste baseny,ładny aqa park.Śliskie kafle przy basenach wiele stłuczek i poślizgnięć.Jedzenie niby dużo ale powtarzające się potrawy.Choć od czasu do czasu coś lepszego też się trafiało.Dwa razy pyszne z oprawą podpalonego torty lodowe do kolacji wielkie i pyszne.Sporo ciast deserów z owoców brakowało mi melona często był dobry arbuz.Bardzo mili barmani przy głównym basenie nie skąpili alkoholu.Dużo zastrzeżeń mam do Island za dużo ludzi już w czerwcu. Śmierdzący wąski klaustrofobiczny tunel nam morze Fajne pokazy wieczorne w amfiteatrze ale z miejscami kiepsko ok 21 już problem gdzie usiąść.Do zjeżdżalni ogromne kolejki ,do jedzenia również.Raz stałam za goframi owszem dobre ale naczekałam się pół godziny w upale po czym dostałam 2 małe gofry ,bo po tyle wydzielali na osobę.Plaża też nie ciekawa kamieniste wejście jak były fale to ciężko wejść i nie dostać kamieniem po nogach.

bożena

• Zalety Dużo zieleni .Czyste pokoje,lodówka zaopatrzona każdy dzień w wode zdatną do picia.Domki ładne ,Personel nienaganny.
    • Wady Recepcja /mała komunikatywność. Bardzo słaba znajomość j. angielskiego także w barach .

Fajne domki wśród zieleni.Drzewa z granatami i oliwkowe robią wrażenie.Bardzo czysto w domkach i na jadalniach.Personel super.Byłam od 21 maja właściwie z samymi Polakami.Mieli pretensje o wszystko.Na basenach wszystkich rezerwowali leżaki już od 6 rozkładając ręczniki,potem oczywiście nie korzystali z tych leżaków.Jedzenie dobre,można jesc i jeść ,nawet o 24 jeszcze była zupa i pieczywo,ale ziomkowie i tak narzekali .Duzo owoców,ciasto słodkie bo ma być słodkie .Fakt do grila trzeba było stac w kolejce ,można w tym czasie zjeść coś innego,Wspaniały basen ze zjeżdzalniami dla maluchów i dorosłych oczywiście z piwem dla dorosłych ,warzywami ,owocami, pizza frytki itp.Przy morzu super zjezdzalnie z animacją po polsku.Każdy dzień o 21 30 w amfiteatrze atrakcje; np magik .Potem dyskoteka dla dorosłych. Polecam wycieczke do Pamukkale w tłumaczeniu tureckim bawełniany zamek Warto wybrać sie do Alanya 5 lirów bus .Piękny port piracki,ładna plaża . Wszystko mozna kupić za euro ,zwłaszcza na bazarze w niedziele . Bardzo polecam ten hotel

Wwl
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Różnorodne I dobre jedzenie MEGA AQUAPARK
    • Wady Słabe wi-fi

Bardzo fajny hotel , dobre jedzenie i mega Aquapark. Nikt się nudzić nie będzie. Jest coś dla dzieci i coś dla dorosłych. Wspominam bardzo mile ten pobyt. Polecam bardzo.

Darek

• Zalety Dobre położenie. .blisko do plaży gdzie jest mnóstwo atrakcji jeśli komuś nie wystarczą hotelowe. Pomimo że duży obiekt to czysty i zadbany. Świetny na pobyt z dziećmi w różnym wieku. Polecam :))
    • Wady Zawsze można znaleźć jakieś wady. .wszechobecne mrówki, toalety nie takie itd. .ja miałem pobyt udany :))

Spoko. ..byliśmy w szóstkę i każdy był zadowolony :)

turystka

• Zalety Dostep do Eftalia Island, bardzo szeroki wybor i roznorodnosc posilkow, hotel przyjazny dzieciom, blisko lotniska Gazipasa ok 30 min :)
    • Wady Brak podgrzewanych brodzikow (miesiac maj) baardzo zimna woda w basenach dla dzieci.

Hotel godny polecenia poza sezonem letnim. Bylismy poczatkiem maja z rocznym dzieckiem i juz bylo duzo turystow i kolejki do gofrow, lodow i baru. Ciezko bylo znalezc miejsce na stolowce o 19 na kolacji lepiej bylo troche odczekac i isc pozniej bo bylo luzniej dlatego w sezonie letnim odradzam poniewaz kompleks hotelowy jest duzy i jest naprawde baaardzo duzo turystow.Przewaga Polakow. Hotel dla rodzin z dziecmi baaardzo duzo dzieci. Nie polecam para ani seniorom :)

• Zalety Piękne położenie,dużo basenów,barów, nie chodziły śmigłowiec głodne. Personel grzeczny,pomocny, uśmiechnięty.
    • Wady Panie kiepsko sprzątają pajęczyna pod lodówka, stare przykrycia łóżek,stare dodane ręczniki. Otoczenie w stosunku do pokojów piękne, zadbane, cały czas sprzątają.

Zabierajcie dzieci ,będą miały cudowne wakacje. Wycieczka do Jerozolimy wspaniała, pan Mateusz nasz przewodnik i opiekun z dużą wiedzą , uśmiechnięty i dobrze zorganizowany. Tych wakacji na pewno nie zapomnę.