Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety Piękne położenie,dużo basenów,barów, nie chodziły śmigłowiec głodne. Personel grzeczny,pomocny, uśmiechnięty.
    • Wady Panie kiepsko sprzątają pajęczyna pod lodówka, stare przykrycia łóżek,stare dodane ręczniki. Otoczenie w stosunku do pokojów piękne, zadbane, cały czas sprzątają.

Zabierajcie dzieci ,będą miały cudowne wakacje. Wycieczka do Jerozolimy wspaniała, pan Mateusz nasz przewodnik i opiekun z dużą wiedzą , uśmiechnięty i dobrze zorganizowany. Tych wakacji na pewno nie zapomnę.

Iwona
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety duzy aqua park,duzo punktów z jedzeniem,
    • Wady bardzo sliskie kafelki przy hotelowym basenie.Nawet starając iść ostrożnie się i tak każdy lądowała na plecach.REZEDENT!

Po przyjezdzie po wielu sprzeciwach oddelegowali większa grupę Polaków do innego hotelu,daleko od morza.Możliwość kożystania z eftalii ,dojazd busikiem.Wrucilismy z walizkami taksówką i jakoś uprosiliśmy o pokój w w eftalii. Hotel dość fajny.Cały dzień przesiadywaliśmy w aqua parku nad morzem,rewelacyjny.Sama plaża nie atrakcyjna,dno pełne skałek.Przy plaży dużo barów i jedzonka w allinc.Fajne animacje wieczorem.Wszystko jest oddalone od siebie ale to duży kurort,nam nie przeszkadzało. Najgorsza była REZYDENTKA.O godz.20 miał być powrotny autobus na lotnisko.Czekamy i czekamy aż Pan z recepcji zadzonił do niej.Okazało się że cała nasza grupa jest już dawno w drodze.Hrabianka zapomniała o nas.W trakcie rozmowy z moim mężem rozłączyła się i wyłączyła tel.Tyle na temat jej profesjonalizmu...Sympatyczny Panz recepcji,niestety nie pamiętam imienia (wysoki,szczupły),załatwił nam busa z innego hotelu,który zawiózł nas na lotnisko..ale co to była za jazda!Na czerwonym,włączone wszystkie światła awaryjne i ile fabryka dała.2 godziny odmawiania zdrowasiek i chyba zadziałały,bo cali dotarliśmy do celu. Generalnie jeśli nie ma żadnych komplikacji z pokojem,tępą rezydentką itp. hotel polecam,dzieci oszaleją z radochy.

Paulina
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety dostęp do eftalia island
    • Wady przeludniony hotel

Byliśmy w tym hotelu we wakacje 2016r. Hotel polecili nam znajomi. którzy byli w tym hotelu wcześniej dwukrotnie. Wszędzie pełno ludzi, dosłownie nie można było dopchać się do zjeżdżalni na Eftalia Island, do jakiegokolwiek barku na wyspie a po gofra dla dziecka kolejka przynajmniej 30 minutowa. Obsługa na terenie hotelu ogólnie nieuprzejma i "gburna". Szerze nie polecam.

AGNIESZKA
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Bardzo dobre wyżywienie, dużo basenów, jest się gdzie przejść, bliskość sklepów i bazarów, dużo zieleni-kwitnące i owocujące banany, mandarynki, pomarańcze, granaty, oliwki, drzewa laurowe, owocujące palmy i polujące na te owoce nietoperze wieczorem. CIEPLUTKIE MORZE.
    • Wady BARDZO ZIMNE BASENY, w których można się przeziębić(kaszlało pół hotelu), obsługa w restauracji zabiera talerze spod nosa jeszcze zanim się skończy jedzenie (trzeba protestować za każdym razem). Do wad zaliczę również kamienistą plażę dlatego, że było trudno na boso wejść do morza. Trzeba mieć buty do wody. Ja kupiłam na miejscu.

Wyjazd od końca września do początku października. Bardzo udane wakacje. Wróciliśmy zadowoleni. W szczególności było bardzo dużo jedzenia i dużo owoców. Właściwie jeść można było przez cały czas od rana do wieczora-NIE DO PRZEJEDZENIA. Trzeba dodać, iż również nad morzem, czyli na tzw. wyspie były np. podawane lody od 12,00 -16,00, gofry (pycha:)), zapiekane skrzydełka (pycha:)), Drinki jak dla nas ok. I wódka i whisky, czyli oki. Bardzo dużo Rosjan, ale jakoś specjalnie nie odczuliśmy aby byli uciążliwi-jedynie trochę niektórzy głośni. Pokój mieliśmy duży ze spora łazienką w bungalowie. Łazienka czysta i nie zniszczona. Mam wrażenie, że wogóle pokój był odnowiony. Codzienne sprzątanie i uzupełnianie lodówki. Obsługa nie kradnie (wszystko zostawialiśmy na wierzchu). Mieliśmy sejf wykupiony tak dla spokojności ducha. Obsługa bardzo miła i się stara (czasami za bardzo). Dwa dni ulewy i zachmurzenia, ale odetchneliśmy troszkę po tym upale. A temperatura powietrza jakieś od 27 st.C do 32 st.C. A morze na pewno około 30 stopni. POLECAMY TEN HOTEL NA WAKACJE:):)!!!!!!!!!

• Zalety Dużo zjeżdżalni atrakcji dla dzieci mini club ładnie duzo zieleni
    • Wady wszystko oddalone od siebie trzeba tu chodzić tam chodzić żeby coś zobaczyć pozjeżdżać czy iść na występy Monotonne mało zróżnicowane posiłki Płatne drinki a te darmowe napoje typu piwo czy wódka z napojem w pewnym momencie wyliczane i robione w mniejszych szklankach kelnerzy ogólnie ok ale niektórzy mało ogarnięci Pokoje małe

Ogólnie z pobytu jesteśmy zadowoleni ale jednak mamy porównanie z innego (3 lata temu) i nastawiliśmy się na coś innego. Fajne atrakcje dzieci się nie nudzą ale za daleko wszystko od siebie płatne drinki ślisko bardzo przy basenach pościel i ręczniki też niezbyt czyste i z dziurami

Damian

• Zalety Czysty hotel na stołówce również czysto bardzo dużo zieleni i kwiatów polecam
    • Wady Nie ma

Bardzo ładny hotel z basenami i zjeżdżalniami na plaży oraz duże barów i restauracji również na plaży polecam

Hania Drezdenko

• Zalety Ładna zieleń.
    • Wady Brak miejsc dla gości!!!!

Nie polecam hotelu Eftalia Village ! Nikt z nas nie dostał pokoju za jaki zapłacił. Pierwsza rodzina miała mieć 3 pokojowy apartament dostali 2 . Mieliśmy mieć large a kolejna rodzina standard . Tymczasem wrabali nas w 7 do wspólnego 3 pokojowego apartamentu z jedną łazienka i bez działającej klimy. Spałam na panelach bo myślałam że na łóżku umrę od gorączki. Rano nie chcieli nam dać osobnych pokoi bo nie mieli miejsc!!!! A za co każdy z nas płacił? Nikt nie otrzymał tego co miał w umowie. Po rozmowie z rezydentem zaproponowali nam przeniesienie do Marin. Nie pytajcie ile ludzi spieprzalo z Village. Ludzie nam mówili,że przez 3 h nie ma nic kompletnie do jedzenia bo wszytsko zamykają. Ja nie wiem bo zjadłam tam tylko śniadanie . Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Musieliśmy dopłacić 50 euro za przeniesienie do Marin, który jest o niebo lepszy, ale nie powinniśmy płacic nic. Inni nie placili a my jak te jelenie daliśmy się w bambuko zrobić. W MARIN LEPSZY standard wieksze stolowki. Dostep do parku wodnego Eftalia Ocean , ktory jest rewelacyjny. Więcej basenów, Blizej do wszystkiego na Island. Z Village musisz iść chyba z 400m żeby dotrzeć do restauracji i mini klubu, a uwierzcie ,że w tej gorączce te metry wykańczają . To moja opinia może ktoś trafił inaczej i mu się podobało , mi nie!

Iza z rodziną
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety WSZYSTKO, ANIMACJE ZAJEB...E !!!, TRZEBA IŚĆ WCZEŚNIEJ CO NAJMNIEJ 40 MIN ŻEBY MIEJSCE ZAJĄĆ.
    • Wady NIE MA

DLA RODZIN Z DZIEĆMI , DZIEJE SIĘ TAM, DZIEJE - TYDZIEŃ TO ZA MAŁO !!!!, JEDZENIE - SUPER - DUŻO, RÓŻNORODNE NA 10 PUNKTÓW CO NAJMNIEJ 15, PO PROSTU - KTO POJEDZIE NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ, A DLA DZIECI RAJ !!!

turysta

Polecam. Na prawdę piękne miejsce i dużo rozrywki dla rodzin z dziećmi.

Robert

• Zalety super hotel dla rodzin z dziećmi,dzieci po prostu są zachwycone,,pokoje czyste,jedzenie fajne,kazdy moze cos wybrac do siebie.Super zjezdzalnie,,,byłem w czerwcu 2017 i jestem z moją rodziną w pełni zadowolony
    • Wady Oczywisnie muszą byc jakies wady.Dołączam sie do pani Ani,otóż wyzej wymieniona pani Ewelina[rezydentka] oszukała wiecej osób,bo wcisła nam wycieczke mówiąc ze bendziemy pływac statkiem pirackim,a wcisneli nas w zwykłą łajbe.To nie fer bo nie okłamuje sie ludzi.Ja jak ja ,ale dzieci były rozczarowane.

polecam rodzinom z dziecmi,fajny hotel.Pokoje czyste,jedzenie dobre,nawet ten wybredny ma co wybrac