Opinie o hotelu Eri Beach

Eri Beach: basen

• Hotel znajduje się 500 m od centrum Hersonissos, stanowiąc idealną bazę wypadową do wszystkich atrakcji i rozrywek.
  • Dla fanów wodnego szleństwa: 2 baseny odkryte (1 z wodą morską) i 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Bogaty program animacyjny oraz zaplecze rekreacyjno-sportowe dla osób aktywnych.
  • Dla dzieci: animacje i zajęcia w mini klubie, plac zabaw, brodzik, zjeżdżalnia wodna.

• Zalety Blisko morza Blisko centrum Hersonissos Wypożyczenie auta, quada, motoru blisko od hotelu Zjeżdżalnie Możliwość korzystania z atrakcji z drugiego hotelu Jedzenie
    • Wady Pokoje Basen ze słoną wodą główny Mały wybór alkoholi w opcji All inclusive wręcz znikomy Brak możliwości dostania pokoju z ładnym widokiem

Byłem w tym hotelu od 6 czerwca 2019 do 13 czerwca 2019 powiem tak w recepcji panie są na pewno z Rosji Sprawiają wrażenie bardzo niemiłych osób dla obcokrajowców nie można dostać fajnego pokoju z widokiem na morze tylko Rosjanie mają pierwszeństwo. Jedzenie według opinii innych dla mnie jest okej jest duży wybór jedzenia i wcale nie jest one monotonne tak jak inni piszą. Ja płaciłem 1100 zł za all inclusive myślę że nie przeplacilem wręcz jestem zadowolony. Pokoje takie sobie są czyste pościel jest zmieniana ale wystrój pokoju jest bardzo ubogi na zewnątrz kilka zjeżdżalni basen ze słoną wodą co jest bardzo Dużym minusem dla mnie i na górze fajny Kameralny basenik Gdzie można w spokoju sobie popływać w słodkiej wodzie ale nie za często zmieniają wodę ponieważ była bardzo ciepła w górnym basenie. Alkohol tragedia lane piwo miejscowe do malutkich kubków plastikowych trzeba co chwilę chodzić do baru i nalewać sobie piwo inne alkohole słabe jeśli chodzi o wybór alkoholi to można było tylko według mnie napić się piwa reszta była niesmaczna odniosłem wrażenie że w tym hotelu byli by szczęśliwi jak by tylko sami Ruscy przyjeżdżali. Blisko centrum Hersonissos takze duży plus można wieczorami spędzić w fajnym klimacie czas w tym mieście. Ogólne wrażenie 5/10 ja polecam jak byście mieli zapłacić nie więcej niż 1500zl. Bo za większą kasę się nie opłaca tam lecieć.

• Zalety Położony przy plaży Baseny z morską i słodką wodą
    • Wady Nieco monotonne jedzenie Jedzenie nieuzupełniane kiedy brakuje Animacje tylko dla Rosjan i ciągle te same Mały pokój w naszym pawilonie All inclusive alkoholowy - tylko słabej jakości wino i piwo Łóżka bez nakładek pod prześcieradłem, czuć sprężyny materaca Ratownik przeganiający z basenu 20min przed zamknięciem Popołudniu po obiedzie dzień w dzień te same 2 rodzaje ciasta Zdominowany przez Rosjan

Wady / zalety jak powyżej. Cena za all inclusive w stosunku do standardu za wysoka, nawet jeśli to środek sezonu.

• Zalety położenie blisko centrum miasta, widoki jednocześnie na morze i góry, pokój, posiłki

Pobyt w lipcu bardzo udany, duży wybór dań co prawda monotonny ale zawsze można było znaleźć coś dla siebie i dzieci ( codziennie lody, owoce i dużo słodkości). Mieliśmy pokoje w rewelacyjnym położeniu, od strony balkonu basen, po drugiej stronie Aqua Park ze zjeżdżalniami. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, woda w basenach czysta, dużo leżaków, nie trzeba było wstawać o 7 rano żeby zająć leżak czego miałam okazje doświadczyć w innych hotelach. Piękne i ciepłe morze. Dużo Rosjan ale Polaków również bardzo dużo. Ogólnie wakacje bardzo udane

Renata

• Zalety Basen, morze, dobre posiłki, blisko centrum

Pobyt w hotelu uważam za udany. Negatywne opinie o hotelu są mocno przesadzone. Owszem może menu trochę monotonne ale czy każdy ma w domu do wyboru 20 dań na śniadanie, obiad itd? kawa, herbata, lody, napoje, owoce do obiadu można skosztowac piwa lub wina. Nie przesadzajmy, nikt głodny nie wychodził ze stołówki, po drugie obsługa się starała jak mogła. Pokoje bez zarzutu, klima działała, sprzątane wymieniane ręczniki, żele. Zresztą w pokojach tylko śpimy. Leżaki bezpłatne przy basenie jak i przy morzu. Pogoda cudowna jak na pażdziernik (w PL tego nie mamy zawsze), opalanie się przy muzyce czego chcieć więcej? W barze wino, piwo, quzo, brandy, pepsi itd. Ogólne można też było w cieniu poleżeć jak i na słońcu, bądź korzystać ze zjeżdżalni. Był też fitness pokój zabaw dla dzieci a że dużo Rosjan? mi to nie przeszkadzało. Wieczorem można było wyjść na miasto pełne sklepów gdyż było prawie w centrum. Polecam dla osób nie mających wygórowanych czasami absurdalnych wymagań. Pozdrawiam serdecznie!

Renata

• Zalety Basen, morze, dobre posiłki, położenie blisko centrum

Negatywne opinie o hotelu są mocno przesadzone. Posiłki były urozmaicone, duży wybór. Nikt w domu nie ma na śniadanie do wyboru 20 dań więc nie narzekajmy nikt głodny nie wychodził. Po drugie jeśli komuś przeszkadzały pokoje to uważam, że w pokojach się śpi tylko więc nie można wymagać luksusów. Brudno nie było, wymieniane były ręczniki, pościel, żele. Basen rewelacja, zjeżdżalnia, dla dzieci brodzik, leżaki zaraz zejście nad morze, położenie super..W ofercie wymienione jest wszystko co hotel oferuje więc jeśli ktoś chce może wybrać droższy hotel. Dużo Rosjan owszem ale mnie to nie przeszkadzało. Widoki z pokoju cudowne. Oprócz tego był fitness, pokój zabaw dla dzieci więc nie sposób było się tam nudzić. Opalanie się nad basenem przy muzyce czego chcieć więcej? Wieczorem można wyjść na miasto pełne sklepów, wypożyczyć autko, rower, skuter. Atrakcji sporo. Byłam już na Krecie 20 km od hotelu Eri Beach i mam porównanie, tylko wtedy tam na plażę trzeba było pójść ok. 5 min. zabierając torby itd. i zapłacić za leżak. Z czystym sumieniem polecam ten hotel dla osób, którzy nie mają wygórowanych życzeń czasami absurdalnych. A przede wszystkim cudowna wspaniała pogoda w październiku czego w PL nie mamy. Pozdrawiam..

• Zalety Bliskość do morza
    • Wady Baseny ze słona woda Hotel dla Rosjan Niemiły personel Codziennie te same jedzenie Smród w łazience

Hotel stary niby 4* w mojej ocenie max 2* Napewno już tam nie wrócę. Tuż obok jest hotel Star Beach który polecam wiele bardziej

Aleksandra Majdańska- Zając

• Zalety Dobre położenie .
    • Wady Brud , niski standard , wymaga remontu.

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Niestety nie wzięłam pod uwagę opinii innych ludzi ( pomyślałam sobie że ludzie zawsze przesadzają). Przede wszystkim brud w pokojach , na holu , basenie i plaży. W łazienkach pleśń, rozwalona klimatyzacją, stare wyposażenie. Animacje dla dzieci słabe i tylko w języku rosyjskim , klub malucha brudny i wymagający wkładu finansowego. Woda w basenie zimna i słona. Zdjęcia w ofercie nie przedstawiają stanu faktycznego. Jedzenie średnie, każdego dnia to samo, słaba jakoś produktów Standard mocno turystyczny- jeżeli ktoś nie chce 4 gwiazdek to może być.. pierwszy raz w życiu jestem niezadowolona z usług hotelowych. Zgłaszałam brud i niski standard pokoju - zaoferowano mi taki sam tylko że 4 piętra wyżej.

• Zalety POŁOŻENIE, bezpłatne leżaki, zjeżdżalnie, widoki z okna,pokój sprzątany codziennie
    • Wady Słona woda w basenie, codziennie to samo jedzenie, napoje sokopodobne, brak animacji dla dorosłych, słaby wybór All inclusive

Zanim zacznę pisać opinie wspomnę tylko, ze wyjazd był bardzo udany bo głównie zależy to od ludzi z jakimi się go spędza, jednakże hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki, wystarczy popatrzeć na również 4 gwiazdkowy hotel znajdujący się obok. Położenie hotelu to jego najlepsza zaleta,obok, własna plaża i piękne widoki z okna (polecam pokój z widokiem na morze) Rozczarowaniem był na pewno jeden z basenów który pomimo urokliwych zjeżdżalni posiadał słona wodę bez wątpienia szczypiąca w oczy, na szczęście jest jeszcze drugi niestety bez zjeżdżalni, posiłki codziennie były te same jednak nie można narzekać bo zawsze znalazło się coś czym mogłoby się najeść, ogromnym minusem był wybór napojów, były one niezbyt smaczne, większości zmieszane z woda, ciezko było znaleźć coś niegazowanego oprócz wody, jeśli chodzi o alkohol również bez szału, bardzo mały wybór, jako przekąski dwa placki które bardzo szybko znikały, animacje niestety tylko dla dzieci i to w języku rosyjskim. Pokoje w porządku nie licząc zasłonki przy wannie która nie powstrzymała chlapania wody na podłogę Opinie które czytaliśmy byly podzielone jednak nie powstrzymało nas to przed wyjazdem, mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowoleni, trzeba pamiętać ze za te pieniądze nie można mieć zbyt wielkich wymagań. Myśle, ze jeśli ktoś nie ma zbyt dużych oczekiwań co do hotelu i chce po prostu spędzić czas w pięknym miejscu to polecam

• Zalety Piękny widok z okna
    • Wady Zbyt dużo rodzin z dziećmi

We wrześniu brak klimatyzacji, pokoje sprzątane niedokładnie

Karina

• Zalety Blisko na plaże, dwa duże baseny, dużo barów, niedrogie drinki, obok przystanku autobusowego z którego można pojechać na każdą cześć Krety, smaczne i świeże jedzenie, codzienne sprzątanie w pokojach, sympatyczna obsługa, ładny wystrój pokoju (Erato), poza sezonem bardzo spokojna przyjemna okolica, siłownia i codziennie prowadzimy fitness..dużo dużo więcej!
    • Wady Nie każdy budek jest taki ładny, my miałyśmy szczęście trafić na piękny pokój z widokiem z jednej strony na góry, a z drugiej na morze, jedzenie może się znudzić po dłuższym pobycie, mimo, że i tak jest urozmaicone, to brakować może ryb i owoców morza, brak wifi w innym budynkach niż lobby, napoje w barze przy basenie podawane w plastiku (ale nie ma problemu z dolewka do tego samego kubeczka)

Bardzo serdecznie polecam, złe opinie sprawiły, że nastawiłam się na okropny widok, a zastałam faktycznie hotel, który zasługuje na conajmiej 3,5 gwiazdki, jak nie dokładnie 4.. i bardzo polecam na skorzystanie z jednodniowej wycieczki na spinalongę! ???? za 50? naprawdę się opłaca.