Opinie o hotelu GF Fanabe Costa Sur
Hiszpania / Teneryfa

GF Fanabe Costa Sur: basen

• Bliskość jednych z najpopularniejszych plaż w regionie: Fanabe (500 m od hotelu) oraz Duque.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniklub, opieka nad dziećmi, sala gier.
  • Bogata oferta rekreacyjna: pole do minigolfa, boisko do koszykówki, stół bilardowy, 3 baseny, wypożyczalnia samochodów.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku (odpłatnie): okoliczny klub żeglarski El Pris - sporty wodne, wycieczki łódką.

iska
    Pobyt: Wrzesień 2011

W hotelu Fanabe Costa Sur gościłam w październiku 2011. W pierwszym momencie nie wywarł na mnie bardzo pozytywnego wrażenia ale zmieniało się to na lepsze z upływem czasu :) po pierwsze jedzenie bardzo dobre, po drugie fajne położenie (oczywiście dla tych którzy chcą się bardzo wyszumieć raczej polecam hotele w Playa de las Americas), po trzecie bardzo dobra obsługa w hotelu (jakiekolwiek usterki w pokoju były szybko usuwane), pokoje czyste codziennie sprzątane, codziennie świeże ręczniki. Co do basenu to może nie jest on jakiś olbrzymi ale wyłożony matą co moje dziecko uwielbiało bo się nie ślizgał:). Pogoda w październiku to 26-32 stopnie w cieniu, ocean cieplutki :) byliśmy i siam parku i loro parku i na Teide:) polecam!!!

Magda S.
    Pobyt: Sierpień 2011

Z Teneryfy wróciliśmy dzisiaj rano. Hotel OK. Codziennie sprzątany pokój,w łazience bidet i 2 umywalki.W biurze podróż zgłosiliśmy, że jest to nasza podróż poślubna więc zastaliśny w pokoju kosz owoców oraz szampana. KOniecznie SIAM park i LORO park, oraz Monkey Park (nikt o nim nie wie bo nie jest tak reklamowany) k.Los Christianos-mało znany ale można pogłaskać małpki. Plaza- El Doque-rewela- około 10 min od hotelu,kupcie własny parasol w markecie.Codziennie w Disco Drago w hotelu Bingo oraz różne show. Było fajnie!!

Z
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel położony w dość spokojnej okolicy, blisko sklepów i komunikacji miejskiej, ok. 10 minut od plaży. Pokoje duże, czyste, jest lodówka, widok - zależy od lokalizacji pokoju, my mieliśmy ok (na góry). Obsługa miła, pomocna. Basen nieciekawy, jest przy nim dość tłoczno i głośno - cały dzień spędzają tam goście All Incl., raczej polecam plażę Playa del Duque(z własnym parasolem bo drogo). Restauracja b. dobra, posiłki urozmaicone, smaczne, dobrej jakości, duży wybór potraw, kucharze nie oszczędzają na produktach. Zachęcam do zwiedzania wyspy samochodem - jest b. różnorodna, wiele pięknych i ciekawych miejsc (auto ok. 30 Euro za dzień, benzyna poniżej 1 Euro/litr). Dobry przewodnik mapa i w drogę!

Marek
    Pobyt: Maj 2011

Hotel w porządku,jedzenie bardzo dobre w formie szwedzkiego bufetu, obsługa miła - można dogadać się po polsku okazało się, że pracują tu ludzie z Polski w okolicy fajne plaże. W zasadzie gdyby nie jedna niemiła niespodzianka dotyczącą tego, iż w wersji HB do obiadokolacji trzeba było dopłacać za napoje - dowiedzieliśmy się dopiero na miejscu od rezydentki.Należało by to poprawić - szklanka wody w cenie nie uszczupliła by znacząco dochodów hotelu. Niedaleko hotelu przystanek do Siam Parku przewóz za darmo. Okres pobytu czerwiec 2011r.

moniasa
    Pobyt: Maj 2011

Hotel super-ładne duze pokoje, duzy basen, przepyszne jedzenie - niesamowity wybór!!!!!!!!!!!!!!Blisko róznych plaz - do wyboru kilka. Na przeciwko hotelu supermarket i inne sklepy. teneryfa cudna wyspa - koniecznie Masca, Teide, Loro Park, Anaga. Wifi na parterze hotelu. Mini club dla dzieci codziennie 11-13 i 15-17, dodatkowo o 21 disco Drago i rózne shows.

marudzia666
    Pobyt: Kwiecień 2011

Wspaniałe wakacje spedzilismy na Teneryfie. Hotel na poziomie, basen głowny, 2 baseny na dachu, spa, massage, disco, animacje pełno różnych rozrywek.Dla dzieci plac zabaw,mini club dla dzieci od 9-16 , disco, mini plac zabaw w hotelu, golf, tennis itp. Do plaży spacerkiem 5min, piekna promenada.W okolicy centrum handlowe, jungle park,park wodny, Teida, Maska bardzo duzo atrakcji.Warto tu przyjechac i spedzic urocze wakacje.Maj to piekny miesiac bo jest kolorowo i cieplutko. Polecam

joannaols
    Pobyt: Kwiecień 2011

Cudnawyspa, gorąco polecam, najlepiej na 2 tyg.aby móc poleżeć na plaży, przy basenie, pozwiedzać: la gomera, masca, los gigantes, loropark, wulkan teide- to już 4 dni. Warto wypożyczyć auto. Ale trzeba mieć dobre umiejętności za kierownicą, Hotel czysty, obsługa zasługuje na 6 . wszyscy uśmiechnięci, życzliwi. Jedzenie wyśmienite, różnorodne i co nietypowe w wersji Hb do wyboru obiad albo kolacja. Hotel położony przy dwóch centrach handlowych, od plaży 10 min.spacerkiem. Dla dzieci tylko miniplac zabaw ale z opieką w okreslonych godz.oraz mini disco o 21, czyli o 22 naszego czasu. Brak animacji przy basenie. Wieczorem muzyka na żywo w barze przy recepcji. Hotel jest duży, ale się nie odczuwa tego w restrauracji i na basenie. polecam.

Janiek
    Pobyt: Styczeń 2011

Bardzo polecam ten hotel.Byliśmy na początku lutego i jesteśmy miło zaskoczeni.Jedzenie śniadania i kolacje nie do przejedzenia ,było pyszne i różnorodne.Podczas sprzątania wyciągają nawet łóżka ,pokoje bardzo czyste i ładne.Obsługa szybka i miła.Hotel był obłożony prawie w 100 % ale kolejek po jedzenie ,leżaki itp nie było.Był to nasz trzeci wyjazd na Teneryfę i w końcu trafiony w 10.

stokrotka
    Pobyt: Grudzień 2010

Byłam w połowie stycznia,pięknie sie opaliłam,dużo zwiedzałam, m.in,Gomere.Hotel przyjemny,wyżywienie naprawdę super,blisko plaży, miejsce spokojne.Z wyjazdu jestem bardzo zadowolona,chetnie tam wrócę.

///M
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel godny polecenia. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, w okolicy fajna plaża. W zasadzie gdyby nie jedna niemiła przygoda dałbym max. Mianowicie, natrafiliśmy dwa czy trzy razy na karaluchy w hotelu. Pod tym względem do poprawki.