Opinie o hotelu GF Fanabe Costa Sur
Hiszpania / Teneryfa

GF Fanabe Costa Sur: basen

• Bliskość jednych z najpopularniejszych plaż w regionie: Fanabe (500 m od hotelu) oraz Duque.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniklub, opieka nad dziećmi, sala gier.
  • Bogata oferta rekreacyjna: pole do minigolfa, boisko do koszykówki, stół bilardowy, 3 baseny, wypożyczalnia samochodów.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku (odpłatnie): okoliczny klub żeglarski El Pris - sporty wodne, wycieczki łódką.

MM
    Pobyt: Listopad 2010

dymen
    Pobyt: Maj 2010

Bardzo dobra lokalizacja.Obok sklepy,perfumeria, wypożyczalnia samochodów,liczne knajpki.5min do plaży z fajną promenadą.Czyste pokoje,i ładne łazienki-czuściutko.Sporo jedzenia troszkę monotonne.Generalnie polecam wszędzie blisko ale i spokojnie.Wyspa piękna , LORO PARK-obowiązkowy..Cudne plaże w kolorze capucino.

marcin
    Pobyt: Maj 2010

Hotel pooony w spokojnej dzielnicy. Dojscie do play (okolo 5 min spacerkiem). Plaa dobrze zagospodarowana, lezaki platne 4 euro. Sam hotel bardzo czysty, wspaniala i mila osluga. Jedzenie nie do przejedzenia szkoda tylko, ze do kolacji nawet wode trzeba kupic. Pokoje obszerne, codziennie sprzatane, tarasy ze stolikiem i krzeslami.Bardzo fajny basen, na dachu sa tez dwa baseny i ten piekny widok na ocean i okolice, szczegolnie w nocy- bajka. Sklep naprzeciwko hotelu, papierosy i alkohol tansze niz w Polsce.Polecam z czystym sumieniem.Teneryfa jest naprawde piekna. U rezydentki mozna zamowic samochod, znacznie taniej niz w hotelu. UWAGA!!! na pierwsze dni filtr sloneczny conajmniej 50.

michał
    Pobyt: Październik 2009

Hotel bardzo dobry. Jedzenie bardzo dobre, do plaży troszkę trzeba dojść (~500m) ale nie sprawia to problemu. Położenie hotelu dobre. Generalnie POLECAMY

Jacques Costur
    Pobyt: Wrzesień 2009

Bardzo miłe zaskoczenie! Czytając wcześniejsze opinie pojechałem tam z lekkim filtrem i dystansem do wcześniejszych przedmówców. Dobra lokalizacja, do plaży z pięknymi falami (gdzie mój 9 letni syn chciał spędzać całe dnie) ok. 500m. Do marketu Dino jak i pierwszych knajpek ok 50m. Dużo restauracji przy promenadzie oferujących niezłą kuchnię za nie duże pieniądze (posiłek do 6-12EUR, piwo 1,5EUR). Zresztą kucharz w tym hotelu powinien dostać OSCARA - jedzonko przednie! Bardzo polecam!!!

przemas
    Pobyt: Sierpień 2009

Hotel położony w spokojnej okolicy do plaży około 700m natomiast my polecamy plażę położoną w nieco większej odległości Playa del Duque, w najbliższym sąsiedztwie znajduje market Dino w którym na pewno opłaca się kupować alkohole i napoje. Pokoje duże czyste dobrze wyposażone codziennie sprzątane, jedyny mankament to lodówka która znajduje się w pokoju ale żeby z niej skorzystać trzeba kupić dziesięć artykułów z baru. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Animacje raczej słabe chociaż do dyspozycji gości hotelowych boisko, kort i mini golf.

kasiam
    Pobyt: Lipiec 2009

Byismy tam w sierpniu z dzieckiem. jako Polacy dostalismy pokoje od strony kuchni. ciagły hałas kuchennych odgłosów, piszczących drzwi i tłuczonych naczyn. wieczorem na balkonie nie dalo sie posiedziec w spokoju. pokoje dosc duze czyste, łazienka czysta codziennie sprzatana, stołówka ok, sporo jedzenia, obsluga miła i szybka, trzeba jednak uważac czy ilośc zamawianych napojów przy opcji HB zgadza sie ztym co podaja kelnerzy, basen ok. nawet czasem udało sie znaleśc miejsce, animacje niestety kiepsko, w pokojach brak miejsca do suszenia reczników i strojów kapielowych, trzeba to robic na balustradach, przy silniejszym wietrze mozna rzeczy znalesc u sasiadów.

misiek_2
    Pobyt: Lipiec 2009

Mieszkaliśmy na 3 piętrze od strony wejścia z widokiem na miasto. Pokój czysty z klimatyzacją sterowaną indywidualnie, telewizorem (TV Polonia), lodówką i sejfem. Sprzątanie i zmiana ręczników codziennie. Posiłki smaczne i urozmaicone, miła obsługa. Większość gości to Niemcy i Hiszpanie, trochę Brytyjczyków. Z basenu nie korzystaliśmy wypoczywaliśmy nad oceanem. Do plaży dalej niż podają w katalogach do Fanabe 600 m, do Del Duque 1000 m. Miłośnicy turystyki basenowej mogą wybrać taras słoneczny na dachu hotelu z dwoma małymi basenami dużo wolnych leżaków i spokój. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Polecam.

kaplanka
    Pobyt: Maj 2009

Pokoje nie do konca czyste ale za to idealnie czysto w jadalni, barach. Obsluga nawet niemowlakowi podawala serwete nie dotykając jej swoimi dlonmi. Pracuje tam Polka - robi najlepsza kawe Baraquito. Swietne codzienne animacje w wielu językach.

Grzegorz
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel dobry, ale czy zasługuje na 4* ? Jest to taki koszarowiec z lat 70, na szczęście dobrze utrzymany. Łazienki są wyremontowane, personel dba o czystość. Obsługa to jest mocna strona tego hotelu. W restauracji nigdy nie czekaliśmy na stolik, a brudne talerze były na bieżąco uprzątane. Posiłki bardzo dobre i urozmaicone. Pokój mieliśmy z widokiem na basen. Pokój rodzinny, ale tak naprawdę niczym się nie różnił od normalnej dwójki; kanapa i fotel zamieniały się w dodatkowe łóżka. Mimo tego nie narzekaliśmy na ciasnotę. Basen spory, ale ze zbyt małą ilością leżaków, a przede wszystkim parasoli. Ponieważ do 9 rano ten teren był zamknięty, pierwsze osoby ustawiały się w kolejce i pół godziny wcześniej. Duży minus dla hotelowego managementu.