Opinie o hotelu GF Fanabe Costa Sur
Hiszpania / Teneryfa

GF Fanabe Costa Sur: basen

• Bliskość jednych z najpopularniejszych plaż w regionie: Fanabe (500 m od hotelu) oraz Duque.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniklub, opieka nad dziećmi, sala gier.
  • Bogata oferta rekreacyjna: pole do minigolfa, boisko do koszykówki, stół bilardowy, 3 baseny, wypożyczalnia samochodów.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku (odpłatnie): okoliczny klub żeglarski El Pris - sporty wodne, wycieczki łódką.

Paulina

Spędziłam w tym hotelu wspaniały tydzień razem z moim mężem, byliśmy tam we październiku 2008. Opinię piszę z dużym opóźnieniem, ale bardzo dobrze wspominam to miejsce i chcialam coś dorzucić od siebie. Jedzenie wpaniałe, po prostu pyszne i różnorodne, przepyszne świeże owoce i desery. Wieczorami nie można było się nudzić- organizowane były wieczorki muzyczne. Pogoda wspaniała, chyba że ktoś woli upały- było tak 26-27st. Kontaktowe rezydentki chętnie służyły nam pomocą. Szczególnie polecam wynająć samochód(na 2 dni wystarczy) i zwiedzić wyspę, my byliśmy tylko tydziń, ale ponieważ wyspa jest mała, wszystko zdażyliśmy zobaczyć. Warto też wykupić wycieczkę na El Teide- wulkan, wspaniałe widoki! Piękne plaże, ale basen również niczego sobie. Hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki. Jedynym problemem może być parking i zajezdnia dla autobusów graniczące z hotelem, odebraliśmy pokój późno w nocy, a rano obudził nas hałas silnika, autobusy zatrzymywały się co chwilę, dokładnie na wys okien naszego pokoju, nie było jednak najmniejszego problemu ze zmianą pokoju. Warto na to zwrócić uwagę w momence odbierania kluczy do pokoju.

Marek Jakimski

Na plus zwłaszcza ładne, bardzo duże pokoje i smaczne jedzenie.

Pobyt: Grudzień 2008

Teneryfa jest urzekającym miejscem, mogłabym tam zamieszkać na stałe! Hotel Fanabe bardzo fajny, dobra kuchnia i urozmaicona (chociaż mógłby być ciut większy wybór deserów). Super wakacje!

marekjakismki
    Pobyt: Grudzień 2008

Ladne, wygodne, duze pokoje i bardzo smaczne posilki.

Anita
    Pobyt: Grudzień 2008

Bdb wyżywienie, miła obsługa ( jedną z kelnerek jest Sara-Polka-źródło inforamcji)i nastawienie do Polaków, all incl. bez oszczędności czy kombinacjiw kwestii alkoholu, serwują tu TEŻ wszelkie rodzaje kaw. Profil klienta to emeryt-średnia wieku w hotelu to ok 70 lat-zero animacji,zero dyskotek,zero ofert dla dzieci. Uciekać najlepiej od razu do Los Christianos bo na miejscu w Adeje krucho.Ostrzegam przed zakupami w perfumeriach. Ceny porównywalne z naszą wolnocłówką a nie ma pewności co się kupuje. Na pięć zaliczonych dużych perfumerii, w żadnej, moje perfumy nie pachniały jak moje. Miałyśmy kupę szczęścia że dostałysmy pokój z widokiem na front hotelu. Polacy dostają tu pokoje z widokiem na ogrodzenie nad kuchnią.

Ola
    Pobyt: Październik 2008

Najwieksze atuty hotelu to dla mnie basen z podgrzewaną wodą, smaczne jedzenie i bardzo duzy jego wybor (nawet tort w kształcie wulkanu był :), duże, ładne pokoje (wielkie łóżko, ogromne lustro), vis a vis hotelu duzo sklepow np. perfumieria Lis (bardzo tania) czy hipermarket Hippo.

Jakub cc

Zróżnicowanie gości bardzo spore. Wiele europejskich nacji w różnym wieku. Dzieci, młode pary, emeryci. Do plaży idąc w dół jakieś 5 o 8 minut, nocne życie i restauracje z racjonalnymi cenami 10 minut od hotelu. Plaża z ciemnym piaskiem, czystą wodą. Główny basen rzeczywiście mało słoneczny. Od 15 stawał się krainą cienia. Pokój miał wszystko czego oczekiwaliśmy włączając w to nowe i czyste ręczniki. Minus ode mnie za hałas przy wczesnych dostawach.

Basia cc

Hotel w całkiem niezłej kondycji. Wyjazd przebiegł praktycznie bezproblemowo. Jedzenie ciągle te same ale wybór bardzo duży więc ciężko nazwać je monotonnym. Restauracja ładnie urządzona, bardzo czysta. Serwis ekipy sprzątającej należy ocenić bardzo dobrze !!! Pokój bez szaleństw. Na tydzień jak najbardziej ok. Angielski recepcji na dobrym poziomie. Nawet na krótką kurtuazyjną rozmowę o niczym. Jeden duży basen i dwa mniejsze. Plaża 5 minut spacerem od hotelu, ciemny piasek.

Adrian cc

Pokój słusznych rozmiarów. Z regularnym sprzątaniem, przyjemnym wyposażeniem. Łazienka z prysznicem. Oczywiście ręcznik co dzień nowe. Wyżywienie raczej powinno zadowolić większość turystów. Obsługa pomocna. Mogę jedynie ponarzekać na zaprojektowanie hotelu. Basen między dwiema częściami budynku sprawiał że dochodziło mało słońca. Można mieć dziwne uczucie zamknięcia. Wybitnie mi się to nie podobało. Dlatego najwięcej czasu spędzaliśmy na plaży.

agiks
    Pobyt: Kwiecień 2008

hotel gorąco polecam, w szczegolnosci mlodym parom